2024. Június 08. - 07:47:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624352 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 23. - 21:03:48
Válasz #1620
Nem elérhető

Milo


Eddig csak egyszer toltam be egy helyre 400decát ,de akkor többet nem fogom. Comba amúgy nem tudom ,hogy lehet beadni decát,sustát. Én egy 21G-s tűt biztos nem bírnék comba szúrni. Nekem amúgy azt mondják hogy a deca lightos cucc ,vesét,májat közel se mérgezi úgy mint a tesztó.
Riceman

2009. Május 23. - 21:05:26
Válasz #1621
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Eddig csak egyszer toltam be egy helyre 400decát ,de akkor többet nem fogom. Comba amúgy nem tudom ,hogy lehet beadni decát,sustát. Én egy 21G-s tűt biztos nem bírnék comba szúrni. Nekem amúgy azt mondják hogy a deca lightos cucc ,vesét,májat közel se mérgezi úgy mint a tesztó.
BTW 22G untig elég.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 23. - 21:13:09
Válasz #1622
Nem elérhető

Jordan


Eddig csak egyszer toltam be egy helyre 400decát ,de akkor többet nem fogom. Comba amúgy nem tudom ,hogy lehet beadni decát,sustát. Én egy 21G-s tűt biztos nem bírnék comba szúrni. Nekem amúgy azt mondják hogy a deca lightos cucc ,vesét,májat közel se mérgezi úgy mint a tesztó.

En most csak 21g-s tut tudtam szerezni, azzal megy a deca, es combba!  ;D A seggemet nem erem el normalisan hogy be tudjam adni, masban meg nem bizok, ugyogy marad tuparnanak a combom.  8-} ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Május 23. - 21:29:25
Válasz #1623
Nem elérhető

Milo


Én 22-es tűvel alig tudom felszívni a decát, gondolom beadni is sokkal lassabb lenne. 21-el meg gond nélkül megy.  Farba nekem is nagyon nehéz volt eleinte beadni nem vagyok vmi hajlékony,addig próbálgattam amíg eléggé hátra tudtam fordulni. Nekem tükör is kellett hozzá.
Riceman

2009. Május 23. - 21:34:39
Válasz #1624
Nem elérhető

George


Én 22-es tűvel alig tudom felszívni a decát, gondolom beadni is sokkal lassabb lenne. 21-el meg gond nélkül megy.  Farba nekem is nagyon nehéz volt eleinte beadni nem vagyok vmi hajlékony,addig próbálgattam amíg eléggé hátra tudtam fordulni. Nekem tükör is kellett hozzá.
Ugyanazzal adod be, mint amivel felszívod? :-O :-O :-O Felszívni 18, aztán cseréld le beadóra 8-}

2009. Május 23. - 21:38:50
Válasz #1625
Nem elérhető

AtomAnti


A sok koxtemető   ;D ;D ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Május 23. - 21:40:18
Válasz #1626
Nem elérhető

George


A sok koxtemető   ;D ;D ;D
Ja, én csak egy volt ismerősöm szobatársától hallottam ;D

2009. Május 23. - 23:29:55
Válasz #1627
Nem elérhető

God Vazzeg


A sok koxtemető   ;D ;D ;D
Ja, én csak egy volt ismerősöm szobatársától hallottam ;D

 ;D

2009. Május 23. - 23:31:11
Válasz #1628
Nem elérhető

AtomAnti


Egy valamire már rájöttem.

Mindenki ismerősei kurvára nagyon tele vannak .   ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Május 24. - 10:58:44
Válasz #1629
Nem elérhető

BadBodyBoy


Ha nehezen akar a fecskendőbe menni a deca a 21-22g-s tűn keresztül, csináld azt h felszívod levegővel a fecsit és belenyomod a deca ampullájába!
A bent keletkező nyomás miatt az olaj a kisebb nyomású hely felé fog menni,esetünkben a fecskendőbe és így gyorsan az összeset ki tudjuk szívni!!!!! ****:))))))

Amúgy tényleg gáz ha az embernek nagy a háta, mert nehezen hajol hátra a farához!Nem nagy gáz, hely becéloz, 21g-s 40mm-es tű tövig belevág, visszaszív, és olaj benyom........ :-O ****:))) ****:))))))

2009. Május 24. - 11:26:21
Válasz #1630
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Amúgy tényleg gáz ha az embernek nagy a háta, mert nehezen hajol hátra a farához!Nem nagy gáz, hely becéloz, 21g-s 40mm-es tű tövig belevág, visszaszív, és olaj benyom........ :-O ****:))) ****:))))))

Nem nehezen...sehogy.  :D

De nem igaz, hogy nincs aki beadja...  :o Habár ha ilyen könnyen megy akkor hajrá!  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 24. - 20:54:12
Válasz #1631
Nem elérhető

RsLeo


Ne hülyéskedjetek már, hogy tudod seggbe beadni magadnak?? Akrobaták is látogatják a fórumot? :D

2009. Május 25. - 17:41:13
Válasz #1632
Nem elérhető

Maszat


sokan be bírják maguknak adni.nekem eleve hosszabb a kezem,ha lelógatom a combom feléig leér,ez persze szar,de ez van.Éppen ezért mondjuk ha a jobb oldalra adom akkor jobb kézzel beszúrom,a ballal megfogom a fecsit jobbal visszaszívom és benyomom.Ha nem lenne ilyen hosszú a karom akkor nem tudnám Én sem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 25. - 17:42:40
Válasz #1633
Nem elérhető

Maszat


unokatesóm pl magának adja vállba,Én azt nem bírom.Eleve utálom a szúrást és remeg a kezem,nem bírom magamnak vállba beszúrni ugyan azzal a kézzel visszaszívni és benyomni,nekem az nem m1
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Május 28. - 21:12:28
Válasz #1634
Nem elérhető

Milo


Régebben láttam ezt a videót:http://www.youtube.com/watch?v=rBBWMRRWOrM csávónak olyan a keze mintha két gumilabda lenne a bőre alatt.
Felmerült bennem a kérdés ,hogy lehet ennyire aránytalanul nagy karizma.  A háta,válla, többi testrésze is nagy, de a kezeihez képest nem annyira.
Tudtommal nincs olyan szer amit amelyik izomba szúrja az fog nőni.
Riceman