2024. Június 08. - 04:20:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624341 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 29. - 10:07:56
Válasz #1755
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Segitségeteket szeretném kérni. Lassan két éve edzek, de pár hónapja megálltam a növésben, próbáltam súlyokat növelni, de sajna nem vezetett eredményhez 19-20 vagyok. A kaja, illetve az edzésterv is maradt a régi. Próbáltam kicsit nagyobb volumass adagot, de változatlan. Egyik ismerősőm a terembe mondta, hogy akkor próbáljam meg szteroidot, mivel a kúra alatt nagyobb súlyokkal fogok birni és az remélhetőleg elinditja a folyamatot .Injektálhatót javasolta, nos én szurkálni nem szeretném magam, ugy h hogy mondta akkor marad a gyógyszeres. Mondott pár nevet Danaból erre annyit mondott hogy nagyon erős és sok a kamu belőle, winstrol, a többire nem emlékszek. Illetve javasolta hogy valamiféle májtisztitót szerezzek be.
Mondta hogy ő csak igy nagyvonalakba ismeri ezeket a szereket ugy h informálodjak le másnál, hogy mennyit miből és milyen formában álljak neki.
Minden épitőjellegű választ várok! Köszönöm előre is! Üdv!

Ha a kaján és az edzésen nem változtatsz, miért akarod hogy változzon valami? Benyomod félig a gázpedált, akkor gyorsul az autó, félgázig. Ahhoz hogy tovább gyorsulj nyomni kell még gázt nem?  ;) Minimális logika kellene Urak  /:-)

2009. Június 29. - 11:06:18
Válasz #1756
Nem elérhető

zola


Sziasztok!
Segitségeteket szeretném kérni. Lassan két éve edzek, de pár hónapja megálltam a növésben, próbáltam súlyokat növelni, de sajna nem vezetett eredményhez 19-20 vagyok. A kaja, illetve az edzésterv is maradt a régi. Próbáltam kicsit nagyobb volumass adagot, de változatlan. Egyik ismerősőm a terembe mondta, hogy akkor próbáljam meg szteroidot, mivel a kúra alatt nagyobb súlyokkal fogok birni és az remélhetőleg elinditja a folyamatot .Injektálhatót javasolta, nos én szurkálni nem szeretném magam, ugy h hogy mondta akkor marad a gyógyszeres. Mondott pár nevet Danaból erre annyit mondott hogy nagyon erős és sok a kamu belőle, winstrol, a többire nem emlékszek. Illetve javasolta hogy valamiféle májtisztitót szerezzek be.
Mondta hogy ő csak igy nagyvonalakba ismeri ezeket a szereket ugy h informálodjak le másnál, hogy mennyit miből és milyen formában álljak neki.
Minden épitőjellegű választ várok! Köszönöm előre is! Üdv!

Ha a kaján és az edzésen nem változtatsz, miért akarod hogy változzon valami? Benyomod félig a gázpedált, akkor gyorsul az autó, félgázig. Ahhoz hogy tovább gyorsulj nyomni kell még gázt nem?  ;) Minimális logika kellene Urak  /:-)

Természetesen, úgy értettem, hogy ahogy eddig jó volt/megfelelő  ugyanazt folytattam, és számolások szerint megvan a napi bevitel(tehát a kaját is növelek, nem annyit eszek mint tavaly ilyenkor, ez logikus:)), ehhez hozzáraktam 100g volumasst, de változás szinte semmi. Esetleg másik edzéstervet kéne összeállitani, mert ez nem elég, esetleg hozzászoktam (körülbelül 6 hónapja tértem át másikra, az első 3hónapban nöttem, de a utolsó 3ban semmi)?

2009. Június 29. - 11:33:48
Válasz #1757
Nem elérhető

Suncity


 :-}
nem hinném, hogy az a plusz 100g v35 fog majd változást hozni...
1komoy étrend, szépen beosztva, több pihenés, és ott kell lenni fejben

2009. Július 03. - 19:56:38
Válasz #1758
Nem elérhető

leopard22


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

2009. Július 03. - 21:10:27
Válasz #1759
Nem elérhető

God Vazzeg


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

2009. Július 03. - 21:12:52
Válasz #1760
Nem elérhető

lue


Mik azok az anabolikus szteroidok?
 Łł=

2009. Július 03. - 21:17:04
Válasz #1761
Nem elérhető

God Vazzeg


Mik azok az anabolikus szteroidok?
 Łł=

Ja, nem is beszélve róla, hogy nem tudtam hogy szívni is lehet őket  ****:)))

2009. Július 03. - 21:41:25
Válasz #1762
Nem elérhető

leopard22


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

2009. Július 03. - 22:09:46
Válasz #1763
Nem elérhető

God Vazzeg


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

Bennem van a hiba  :D Nem tehetek róla, én semmit semmivel nem szívnék össze  o:)

2009. Július 04. - 07:54:48
Válasz #1764
Nem elérhető

Maszat


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

Bennem van a hiba  :D Nem tehetek róla, én semmit semmivel nem szívnék össze  o:)

pedig a sustanont a decaval, pl ha mind a 2szert használod érdemes összeszívni,mert megelőzi a gyulladást.
Steve ajánlotta,nekem bevált.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Július 04. - 20:02:22
Válasz #1765
Nem elérhető

BadBodyBoy


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

Bennem van a hiba  :D Nem tehetek róla, én semmit semmivel nem szívnék össze  o:)

pedig a sustanont a decaval, pl ha mind a 2szert használod érdemes összeszívni,mert megelőzi a gyulladást.
Steve ajánlotta,nekem bevált.

Igen maszat de az a kettő olajos!!
Próbáld ki egy tálba öntessz vizet és csepektetsz hozzá olajat!!
Na hogyan fog viselkedni????
Ráadásul a Winstrolban port oldottak fel ami becsomósodhat az olajban!!!!
Ezért nem olajban oldják fel a stanozololt....

2009. Július 04. - 22:07:13
Válasz #1766
Nem elérhető

God Vazzeg


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

Bennem van a hiba  :D Nem tehetek róla, én semmit semmivel nem szívnék össze  o:)

pedig a sustanont a decaval, pl ha mind a 2szert használod érdemes összeszívni,mert megelőzi a gyulladást.
Steve ajánlotta,nekem bevált.

Én előre szólok: nem kevernék olajost vizessel. És pont. Mindenki viselje a következményét, ha lesz  ;D

2009. Július 05. - 01:59:17
Válasz #1767
Nem elérhető

Maszat


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

Bennem van a hiba  :D Nem tehetek róla, én semmit semmivel nem szívnék össze  o:)

pedig a sustanont a decaval, pl ha mind a 2szert használod érdemes összeszívni,mert megelőzi a gyulladást.
Steve ajánlotta,nekem bevált.

Én előre szólok: nem kevernék olajost vizessel. És pont. Mindenki viselje a következményét, ha lesz  ;D

Te azt írtad,h semmit semmivel :-/-(-:

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Július 05. - 02:05:03
Válasz #1768
Nem elérhető

Maszat


Probléma összeszívni olajosat vizessel?

Én nem próbálnám ki  8)

Mert nem vagy eléggé raj csávó  ;)

akkor nem mehet a wini-boldenone-darált dana  egyszerre?  Olyan prűd vagy.........

Bennem van a hiba  :D Nem tehetek róla, én semmit semmivel nem szívnék össze  o:)

pedig a sustanont a decaval, pl ha mind a 2szert használod érdemes összeszívni,mert megelőzi a gyulladást.
Steve ajánlotta,nekem bevált.

Igen maszat de az a kettő olajos!!
Próbáld ki egy tálba öntessz vizet és csepektetsz hozzá olajat!!
Na hogyan fog viselkedni????
Ráadásul a Winstrolban port oldottak fel ami becsomósodhat az olajban!!!!
Ezért nem olajban oldják fel a stanozololt....

ki beszélt itt olajos és vizes összeszívásáról???
itt elhangzott 1 olyan,h SEMMIT SEMMIVEL,erre írtam,h deca-sustanon pedig jó 1be.
teljesen 1értelműnek vettem,h olajost csak olajossal.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Július 05. - 02:06:09
Válasz #1769
Nem elérhető

Maszat


már látom,h innen indult ****)
mind1,Én nem mondtam faszságot ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26