2024. Június 08. - 17:24:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624384 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 13. - 18:10:35
Válasz #300
Nem elérhető

God Vazzeg


A spiropent napi adagját eccerre vagy pedig elosztva a nap során kell beveni?
Köszi!!

Egyszerre, és délelőtt!  8-)
Na jó, de akkor Ti hányat szedtek naponta...?  ;D

Én pl keveset, Bubee kolléga ha jól emléxem többet. De spironál igazából ami lényeg, hogy hosszú felezési idejű, így lehet ritkán is szedni. Illetve én pl görcsölök tőle ha edzés környékén szedem be, meg nem tudok aludni tőle, ha este szedem.
Te is diétázol most?

Nos, így van kb. 72 óra a felezési ideje...ettől függetlenül, sztem a nagyobb adagokat jobb szétosztani...legalábbis így tapasztaltam.

Most tömegelek, de ha diétázok, akkor max 5 szemig megyek fel, 2 hétig minden nap, utána 2on/2off sémában, max 4 hétig összesen. Aztán kipucolom, és mehet megint 4 hétig, ha szükséges. Én egyébként azt vettem észre, hogy a spiroval elkezdett testzsírvesztés szépen folytatódik az abbahagyás után is, több hétig. De lehet csak placebo  ;D

2008. Január 13. - 22:23:42
Válasz #301
Nem elérhető

parrre


Mennyit segít a spiropent a szálkásításban ? Tudom , hülye kérdés, de máshogy nem tudom feltenni.  --) I mean mennyi a különbség a jól megválasztott kaja, intenzív edzés, kardió, stb. ami kell,  illetve ugyanez + spiropent között. Tudom egyénenként eltérő, de úgy támpontként érdekelne egy két vélemény.  ::)
Köszi

2008. Január 13. - 22:26:08
Válasz #302
Nem elérhető

Bubee


Mennyit segít a spiropent a szálkásításban ? Tudom , hülye kérdés, de máshogy nem tudom feltenni.  --) I mean mennyi a különbség a jól megválasztott kaja, intenzív edzés, kardió, stb. ami kell,  illetve ugyanez + spiropent között. Tudom egyénenként eltérő, de úgy támpontként érdekelne egy két vélemény.  ::)
Köszi

Nálam túl sok pluszt nem adott, csak a fejemet csapta szanaszéjjel  ::) Bár lehet h most lenne értelme (alacsonyabb zsír%-al), zsírégető mellett... De mivel a fejemet szeretném tisztán tartani ezért inkább hanyagolom...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 13. - 22:33:54
Válasz #303
Nem elérhető

szocsa


nekem a doki nagybátyám azt mondta hogy a spiropent 12órán át aktív, azért kell az asztmásoknak napi 2szemet, reggel1 este1, hogy le legyen fedve a 24óra! de testépítőknek mehet szerinte reggel 3 este 1-2. amugy nalám előfordult hogy nyugtalanul aludtam tőle :-\

2008. Január 13. - 22:34:49
Válasz #304
Nem elérhető

parrre


Mennyit segít a spiropent a szálkásításban ? Tudom , hülye kérdés, de máshogy nem tudom feltenni.  --) I mean mennyi a különbség a jól megválasztott kaja, intenzív edzés, kardió, stb. ami kell,  illetve ugyanez + spiropent között. Tudom egyénenként eltérő, de úgy támpontként érdekelne egy két vélemény.  ::)
Köszi

Nálam túl sok pluszt nem adott, csak a fejemet csapta szanaszéjjel  ::) Bár lehet h most lenne értelme (alacsonyabb zsír%-al), zsírégető mellett... De mivel a fejemet szeretném tisztán tartani ezért inkább hanyagolom...

Ahha. Ez ha jól tévedek egyfajta termogenikus módon éget zsírt. ( Meg antikatabolikus cucc is egyben, meg olcsó) Ezeken kívül van még valami ami miatt ezt kéne ennem a Hydroxycut Hardcore helyett  ????...  ( Szóval a népszerűsége okát kutatom, mert megfordult nekem is a fejemben hogy kipróbálom  ::) --))

2008. Január 14. - 10:45:49
Válasz #305
Nem elérhető

Bubee


Mennyit segít a spiropent a szálkásításban ? Tudom , hülye kérdés, de máshogy nem tudom feltenni.  --) I mean mennyi a különbség a jól megválasztott kaja, intenzív edzés, kardió, stb. ami kell,  illetve ugyanez + spiropent között. Tudom egyénenként eltérő, de úgy támpontként érdekelne egy két vélemény.  ::)
Köszi

Nálam túl sok pluszt nem adott, csak a fejemet csapta szanaszéjjel  ::) Bár lehet h most lenne értelme (alacsonyabb zsír%-al), zsírégető mellett... De mivel a fejemet szeretném tisztán tartani ezért inkább hanyagolom...

Ahha. Ez ha jól tévedek egyfajta termogenikus módon éget zsírt. ( Meg antikatabolikus cucc is egyben, meg olcsó) Ezeken kívül van még valami ami miatt ezt kéne ennem a Hydroxycut Hardcore helyett  ????...  ( Szóval a népszerűsége okát kutatom, mert megfordult nekem is a fejemben hogy kipróbálom  ::) --))

Nekem nem éri meg...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 14. - 19:17:11
Válasz #306
Nem elérhető

shp


Ez az egy, a sötétebb oldal által alkalmazott szer, amit már próbáltam. Engem zavart a mindennapi életben. Hatásosságáról megoszlanak a vélemények, nekem bejött ( diéta alatt még erősöttem is ). Amit Bubee kolléga írt én úgy fordítanám le a saját példámra, hogy teljesen indiszponálttá tett, nem tudtam koncentrálni, szétszórt lettem. Ez ugye akkor rossz, ha az ember tanul és/vagy szellemi munkát végez. A kézremegést is nehéz elrejteni mások elől. E miatt sem kisérletezek tovább a spiroval. Ráadásul lehet olvasni esetleges "mellékhatásokról" is -szívritmuszavar és társai. Ez szintén mérlegelés kérdése. Én egyelőre maradok a célzottan zsirégető szereknél.

2008. Január 14. - 19:19:50
Válasz #307
Nem elérhető

Bubee


Ez az egy, a sötétebb oldal által alkalmazott szer, amit már próbáltam. Engem zavart a mindennapi életben. Hatásosságáról megoszlanak a vélemények, nekem bejött ( diéta alatt még erősöttem is ). Amit Bubee kolléga írt én úgy fordítanám le a saját példámra, hogy teljesen indiszponálttá tett, nem tudtam koncentrálni, szétszórt lettem. Ez ugye akkor rossz, ha az ember tanul és/vagy szellemi munkát végez. A kézremegést is nehéz elrejteni mások elől. E miatt sem kisérletezek tovább a spiroval. Ráadásul lehet olvasni esetleges "mellékhatásokról" is -szívritmuszavar és társai. Ez szintén mérlegelés kérdése. Én egyelőre maradok a célzottan zsirégető szereknél.

Köszönöm h dekódoltad a bubijeleimet  :-){  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 14. - 23:13:51
Válasz #308
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez az egy, a sötétebb oldal által alkalmazott szer, amit már próbáltam. Engem zavart a mindennapi életben. Hatásosságáról megoszlanak a vélemények, nekem bejött ( diéta alatt még erősöttem is ). Amit Bubee kolléga írt én úgy fordítanám le a saját példámra, hogy teljesen indiszponálttá tett, nem tudtam koncentrálni, szétszórt lettem. Ez ugye akkor rossz, ha az ember tanul és/vagy szellemi munkát végez. A kézremegést is nehéz elrejteni mások elől. E miatt sem kisérletezek tovább a spiroval. Ráadásul lehet olvasni esetleges "mellékhatásokról" is -szívritmuszavar és társai. Ez szintén mérlegelés kérdése. Én egyelőre maradok a célzottan zsirégető szereknél.

Nekem is bejött, de én se szívesen alkalmazom, nálam is van ez az indiszponáltság, viszont gépelni pl gyorsabban gépelek tőle (népi megfigyelés  ;D ) Szerintem is jobb lehet egy célzottan erre való cucc, amiket olvastam eddig ezekről, a Hydroxycut Hardcore és a Lipo ami érdekes lehet  ::)

2008. Január 15. - 10:38:38
Válasz #309
Nem elérhető

shp


Lehet, gyorsabban gépelsz, de a végeredmény is ugyan olyan bíztató, mint a sebesség. Mondjuk, ha sormintáról van szó egyetek spirót  O0
Plusz ment az antispiro klubnak.

2008. Január 15. - 11:53:26
Válasz #310
Nem elérhető

Bubee


Lehet, gyorsabban gépelsz, de a végeredmény is ugyan olyan bíztató, mint a sebesség. Mondjuk, ha sormintáról van szó egyetek spirót  O0
Plusz ment az antispiro klubnak.

Viszont kívántam  :-!!!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 15. - 16:12:25
Válasz #311
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Izomboy, ahogy mondtad: "Túl szép hogy igaz legyen"

Az igazat megvalva nem tudom elképzelni, hony ne hamisitvány legyen.  :(
Sajna ez az egész világon így van. Semmiben sem lehetsz biztos.

Milos is mindig ezt mondta:

"Maybe yes, maybe no... Maybe rain, maybe snow."  ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 15. - 18:15:58
Válasz #312
Nem elérhető

Stevie


Én most 5 szemet eszek, de ugye az mindegy, hogy evés elött vagy után veszem be?

2008. Január 15. - 18:22:05
Válasz #313
Nem elérhető

The Rock


Én most 5 szemet eszek, de ugye az mindegy, hogy evés elött vagy után veszem be?

Egyéni érzékenységtől függ! Ha fáj a gyomrod tőle, akkor evés után, ha nem akkor evés előtt! ennyi
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 15. - 18:22:32
Válasz #314
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én most 5 szemet eszek, de ugye az mindegy, hogy evés elött vagy után veszem be?
Be kell pácolni a csirkemellel!  /7%
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."