2024. Június 08. - 09:19:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624359 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 09. - 18:34:16
Válasz #1800
Nem elérhető

God Vazzeg


God Vazzeg! nagykérés lenne ha leírnád hány cm az eredeti,kamu omna ampulla magassága? Szerintem másokat is érdekelne a dolog.

Az eredeti kérlek alássan pontosan 52mm a kamut nem tudom, de más a mérete. Na, kerestem képet is, a FAKE omna a kisebb!


2009. Július 09. - 19:07:45
Válasz #1801
Nem elérhető

lue


Amugy azok akik idelátogatnak,és  kérdeznek ezt azt,és kapnak is  választ,azok igazán  megköszönhetnék annak akitöl kapja a  választ,
God elég segitökész ezzel kapcsolatba.ennyit akartam --)

2009. Július 09. - 19:10:58
Válasz #1802
Nem elérhető

God Vazzeg


Amugy azok akik idelátogatnak,és  kérdeznek ezt azt,és kapnak is  választ,azok igazán  megköszönhetnék annak akitöl kapja a  választ,
God elég segitökész ezzel kapcsolatba.ennyit akartam --)

Soha senki nem köszön meg semmit, mert természetesnek veszik hogy a neten mindenki segít mindenkinek. Pedig nem az  :-} Én nem a köszönömért segítek, hanem azért, hogy ha valaki valamit akar csinálni, azt tudja is jól csinálni. Tudod: vagy jól, vagy sehogy!  8-}

2009. Július 09. - 19:13:47
Válasz #1803
Nem elérhető

lue


Mostnemértem God ????... ????...
Csak 1  köszönöm szépent akartam kicsalni azokbol akik  veszik a  szteroidokat,de  fogalmuk sincs  mit hogy  használjanak,
Te  segitökész  vagy,és  még  páran.
Ugyhogy  le7megköszönni,mert  nem  gyerekjáték,ezt mindenki jol  tudja.
God  ;)

2009. Július 09. - 19:15:22
Válasz #1804
Nem elérhető

God Vazzeg


Mostnemértem God ????... ????...
Csak 1  köszönöm szépent akartam kicsalni azokbol akik  veszik a  szteroidokat,de  fogalmuk sincs  mit hogy  használjanak,
Te  segitökész  vagy,és  még  páran.
Ugyhogy  le7megköszönni,mert  nem  gyerekjáték,ezt mindenki jol  tudja.
God  ;)

Mindegy Lue, az a lényeg, hogy nálunk legyen a legtöbb jó info ezzel kapcsolatban, és kész  ;-oo-;

2009. Július 09. - 19:46:55
Válasz #1805
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Amugy azok akik idelátogatnak,és  kérdeznek ezt azt,és kapnak is  választ,azok igazán  megköszönhetnék annak akitöl kapja a  választ,
God elég segitökész ezzel kapcsolatba.ennyit akartam --)
Persze, hogy segítőkész....ő a szteroidkartell feje,az üzlet az üzlet ;D ;D ****:))) ****:))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 09. - 20:00:26
Válasz #1806
Nem elérhető

Milo


Kösz a választ God! Nélküled ez a fórum nem sokat érne. Sok koxost ismerek de egyik se vágja ennyire a témát mint te.
Riceman

2009. Július 09. - 20:26:16
Válasz #1807
Nem elérhető

God Vazzeg


Kösz a választ God! Nélküled ez a fórum nem sokat érne. Sok koxost ismerek de egyik se vágja ennyire a témát mint te.

Nem nagy érdem. Omnát amúgy se tol senki aki testépítő  ***))) Így hallottam  ;D

2009. Július 10. - 14:20:08
Válasz #1808
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kösz a választ God! Nélküled ez a fórum nem sokat érne. Sok koxost ismerek de egyik se vágja ennyire a témát mint te.

Nem nagy érdem. Omnát amúgy se tol senki aki testépítő  ***))) Így hallottam  ;D
Na jó, de ki számít testépítőnek...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Július 10. - 16:56:42
Válasz #1809
Nem elérhető

sasa


Kösz a választ God! Nélküled ez a fórum nem sokat érne. Sok koxost ismerek de egyik se vágja ennyire a témát mint te.

Nem nagy érdem. Omnát amúgy se tol senki aki testépítő  ***))) Így hallottam  ;D
Na jó, de ki számít testépítőnek...  ;D
Én testépítő vagyok!
Épitem a testemet széltében hosszában. Úgy érzem eredményes is vagyok. ;D

2009. Július 11. - 03:02:18
Válasz #1810
Nem elérhető

Papa


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem a témában írok, de máshova nemigazán tudok fordulni.Tavaly december óta nem használtam semmi anyagot.Most az utóbbi pár hétben benyomtam két enát.Eddig nem voltak komolyabb mellékhatások a cuccoktól, de most ez a kettő lehet betett egy kicsit.Észre vettem, hogy kis fehér, pattanásszerű dolgok nőttek a péniszemen.Olvastam neten hogy egy csávónak is ez volt a baja és a bőrgyógyásza azt mondta, hogy hormon zavar.Nem tudom hogy volt-e valakinek hasonló gondja vagy találkozott-e már ilyesmivel de nagyon örülnék ha tudnátok valamit mondani ez ügyben.(Elmúlik-e vagy valami kéne rá)Hisz csak kettő ment be bár ugye ki tudja mi van a palackban.Lehet ez volt az utolsó.Ez eléggé elvette a kedvem.
Köszönöm ha valaki válaszol!
 

2009. Július 11. - 07:51:12
Válasz #1811
Nem elérhető

God Vazzeg


Kösz a választ God! Nélküled ez a fórum nem sokat érne. Sok koxost ismerek de egyik se vágja ennyire a témát mint te.

Nem nagy érdem. Omnát amúgy se tol senki aki testépítő  ***))) Így hallottam  ;D
Na jó, de ki számít testépítőnek...  ;D
Én testépítő vagyok!
Épitem a testemet széltében hosszában. Úgy érzem eredményes is vagyok. ;D

Testnövelés  ;-oo-;  ;D
Eredményes vagy, fasza nagy hátad van, a pólón keresztül is látszanak a hátizmaid  :-){

2009. Július 11. - 08:30:25
Válasz #1812
Nem elérhető

George


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem a témában írok, de máshova nemigazán tudok fordulni.Tavaly december óta nem használtam semmi anyagot.Most az utóbbi pár hétben benyomtam két enát.Eddig nem voltak komolyabb mellékhatások a cuccoktól, de most ez a kettő lehet betett egy kicsit.Észre vettem, hogy kis fehér, pattanásszerű dolgok nőttek a péniszemen.Olvastam neten hogy egy csávónak is ez volt a baja és a bőrgyógyásza azt mondta, hogy hormon zavar.Nem tudom hogy volt-e valakinek hasonló gondja vagy találkozott-e már ilyesmivel de nagyon örülnék ha tudnátok valamit mondani ez ügyben.(Elmúlik-e vagy valami kéne rá)Hisz csak kettő ment be bár ugye ki tudja mi van a palackban.Lehet ez volt az utolsó.Ez eléggé elvette a kedvem.
Köszönöm ha valaki válaszol!
 
Szerintem hagyd abba sürgősen, és ha nem múlik, akkor orvosnak mutasd meg. Kellemetlen ::)

2009. Július 11. - 12:00:20
Válasz #1813
Nem elérhető

Papa


Persze, alap, hogy abba hagytam.Remélem javul valamit de a vicc hogy haverom is ugyanezt nyomja és semmi panasz..Na majd meglátjuk köszi!

2009. Július 12. - 18:02:38
Válasz #1814
Nem elérhető

Milo


A környezetemben Galenikás depót nyomnak senkinek se volt eddig baja tőle tudtommal. hat is állítólag. Az furcsa minden esetre ,hogy az ampullán olyan könnyen lejön a felirat hogy elég hozzáérni.
Riceman