2024. Május 28. - 22:08:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 623880 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 29. - 18:20:29
Válasz #345
Nem elérhető

Lalika85


De görögben kapható :)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 29. - 18:29:52
Válasz #346
Nem elérhető

George


....Lali, te honnan tudod, hogy Görögországból neked eredeti Winstrolt hoznak majd? Az itthoniak között el tudod dönteni, hogy melyik hamis, meg melyik nem? Mert a haverod azt mondta neked, hogy ez tuti eredeti, akkor már biztos az? Tudod hányan szívják így meg hamis cuccal? Meg ne mondd már, hogy nyárig, ahhoz, hogy formába kerülj, neked 18 évesen Winstrolt kell szúrnod...És mennyiért hozza a haver? Csak mert ha nem vok túl indiszkrét...az itthoni elég húzós áron van, ha két naponta szúrod, és tegyük fel legalább 10 hétig, akkor egy komolyabb Anabolic Extreme vagy ilyesmi kombót is nyomhatnál. Meg persze diéta, meg kardió, meg sok-sok edzés. Szóval ezen azért sztem gondolkozz el, mielőtt olyan következtetést vonnál le, hogy rajtad már csak ez segít...van még hova fejlődni -a képeid alapján- anyag nélkül is. Ne legyél már ennyire lusta!

2008. Január 29. - 19:02:56
Válasz #347
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
..nem utolsósorban pl indiában a gyógyszertárban is van hamis motyó.  ;)

2008. Január 29. - 19:13:20
Válasz #348
Nem elérhető

mangela87


Figyi Lali!
Ha neked van Görögben dologozó ismerősöd,akkor miért nem inkább dekát hozatsz vele!?
És ha az illető valóban jó spanod és nem pakol rá egy kis saját hasznot az árra,így megkaphatod a 2,58 eurós álomáron!!! :D ;D
Így 99%-ban eredeti,és a szervezet által jól tolerálható cumót kapsz!
A winstrol ez esetben tényleg rizikós,és költséges,arról nem is beszélve,hogy annyit kell majd szurmányolnod magad,hogy mire a kúra végére érsz olyan lesz a popód,mint egy csíkosfejü nádiposzáta!!!  :-p
És lehet,hogy tök értelmetlenül!
Vagy próbálj meg spanyolországi kapcsolatokat kiépíteni! De akkor szóljál nekem is... @:-)
Na a tréfát félretéve,ahogy itt olvasom szerintem Georgenak a mondatai nagy igazságot sugallanak!
Nem is kicsit...

2008. Január 29. - 19:48:08
Válasz #349
Nem elérhető

darknight



Helló Lalika >:D!

Én is osztom azt a véleményt, hogy nem kéne még (sőt, talán később sem, de ez mindenkinek a saját választása) ilyen szerekhez nyúlnod, pláne, hogy senki sem szavatol azért, hogy a címkével ellentétben éppen mivel tömöd a szervezeted.

Nekem is mutogattak ilyet is, olyat is, hogy ez innen van, az onnan, tuti tiszta a cucc... Na persze &5*.

Annyi legális, nem is annyira gyenge cucc hozzáférhető manapság itthon is, pláne még külföldön. De véleményem szerint te még azelőtt a plató előtt állsz, ahol ilyesmihez kellene nyúlnod, értsd ez alatt még a legális, de durvább cuccokat is.

Neked megfelelő kajálással, edzéssel, kiegészítőkkel is fejlődnöd kell!!! Sajna pár évvel én már idősebb vagyok nálad, jelenleg nem is tudok annyi energiát és pénzt erre költeni, de mégis érzem magamban a fejlődési potenciált.

Azt mondom, toldd az alap dolgokat, támogasd a fehérjebeviteled, nyomj edzés közben Steve-féle BCAA+glutamin-kombót, edzés előtt pörgetheted is magad, kardiózz ezerrel a felesleg ellen és használj valamit a katabolizmus elkerüléséért.

De ha ezt mégsem látod elégnek, akkor én BSN: Mass Stack-jét, vagy a "keményebbek" közül az Anabolic Xtreme/ALRI/Gaspari-termékvonalat ajánlom neked.

Kérj tanácsot pl. Steve-től, hogy mit mondana egy Gaspari: Orastan-A, Halodrol Liquigels, Novedex XT-kombóról.

Bár továbbra is azt mondom, még ennek sem jött el az ideje, nemhogy a szteroidoknak...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 29. - 21:11:02
Válasz #350

csudri

Vendég
Görögországból hozza egy táncos!!! (Winstrol)

Inkább rendelj az angoloktól Methyl-Drol-t vagy Methyl-Plex-et. Olyan mint a Superdrol előző generáció, olyat tol rajtad, hogy besz@rsz! Mondjuk úgy, hogy light-kox.  8) (a komoly koxokat hanyagolni kéne...)

2008. Január 29. - 21:14:19
Válasz #351
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Görögországból hozza egy táncos!!! (Winstrol)

Inkább rendelj az angoloktól Methyl-Drol-t vagy Methyl-Plex-et. Olyan mint a Superdrol előző generáció, olyat tol rajtad, hogy besz@rsz! Mondjuk úgy, hogy light-kox.  8) (a komoly koxokat hanyagolni kéne...)

Az üzletben még van pár doboz a jó öreg ALRI-ErgoMaxLMG-ből. Jobb, mint a methyl-plex és a methyl-drol, ha már itt tartunk, ráadásul elég olcsón van az utolsó néhány doboz... csak 18 éven felülieknek!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 29. - 21:17:01
Válasz #352
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Senki sem ad tanácsot Winstrol kúra ügyben.... Gondolom így akartok visszatartani tőle!!!!
Igazatok van!!!!

De más megoldást nem tudok....
Amit lehet,azt megteszem most is.....

Lalika, a winstrol számodra nagy csalódás lenne, hidd el nekünk...valami fura dolgot képzelsz szerintem a winstrolról, mint ahogy sokan mások is.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 29. - 21:17:16
Válasz #353
Nem elérhető

Kris


Oke de mi alapjan allitjatok ,hogy biztos nincs itt franko Winstrol?


2008. Január 29. - 21:18:29
Válasz #354
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Oke de mi alapjan allitjatok ,hogy biztos nincs itt franko Winstrol?



Biztos van, de melyik az? Mindig az amelyik a dealer kezében van...Ebben biztos lehetsz ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 29. - 21:25:08
Válasz #355

csudri

Vendég
Görögországból hozza egy táncos!!! (Winstrol)

Inkább rendelj az angoloktól Methyl-Drol-t vagy Methyl-Plex-et. Olyan mint a Superdrol előző generáció, olyat tol rajtad, hogy besz@rsz! Mondjuk úgy, hogy light-kox.  8) (a komoly koxokat hanyagolni kéne...)

Az üzletben még van pár doboz a jó öreg ALRI-ErgoMaxLMG-ből. Jobb, mint a methyl-plex és a methyl-drol, ha már itt tartunk, ráadásul elég olcsón van az utolsó néhány doboz... csak 18 éven felülieknek!

Hoppppáááá! Elfekvőben csak úgy a pult alatt? Mik ki nem derülnek... :-)!

2008. Január 29. - 21:31:03
Válasz #356
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mivel leállt a gyártása már senki nem foglalkozik vele és talán 5-6 dobozzal van még.
12,480Ft/ doboz, ami nagyon nagyon megéri. Csak tényleg hardcore felhasználóknak készült, metilezett hatóanyaggal, és ez tényleg, ahogy mondod odab@ksz, ennyi. Utókúra: AnabolicXtreme PCT erősen javasolt, már a szedés harmadik hetétől!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 29. - 21:34:51
Válasz #357
Nem elérhető

Lgy


Senki sem ad tanácsot Winstrol kúra ügyben.... Gondolom így akartok visszatartani tőle!!!!
Igazatok van!!!!

De más megoldást nem tudok....
Amit lehet,azt megteszem most is.....

Lalika, a winstrol számodra nagy csalódás lenne, hidd el nekünk...valami fura dolgot képzelsz szerintem a winstrolról, mint ahogy sokan mások is.

Igazad van Efit nagyon sok ember elixirként kezeli a winstrolt. Winstrol=strandfazon, pedig nem.
Lalika meg kell mondjam benned most csalódtam. Itt volt egy normális gyerek aki csinálja nem nyüszög kéri ÉS el is fogadja a tapasztaltabbak tanácsát.
És erre tessék!

2008. Január 29. - 22:04:43
Válasz #358
Nem elérhető

darknight


Mivel leállt a gyártása már senki nem foglalkozik vele és talán 5-6 dobozzal van még.
12,480Ft/ doboz, ami nagyon nagyon megéri. Csak tényleg hardcore felhasználóknak készült, metilezett hatóanyaggal, és ez tényleg, ahogy mondod odab@ksz, ennyi. Utókúra: AnabolicXtreme PCT erősen javasolt, már a szedés harmadik hetétől!

Béke Veled Master O0!

Ha időd engedi, írhatnál bővebben az ErgoMax LMG-ről, szedése, utókúra, esetleges mellékhatások stb. Az a megjegyzésed, hogy csak "hardcore felhasználóknak", és az a tény, hogy metilezett, azért elgondolkodtató.

A jelenlegi cuccok közül mi az (ha van ilyen), ami megüti a hatásosságát, de kevesebb káros mellékhatással jár?

Vagy még mindig a "régi" generáció (pl. Superdrol, Phera-Phlex, Halodrol-50 stb.) a jobb eredmények tekintetében, durvább mellékhatásokkal?
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 29. - 22:15:04
Válasz #359
Nem elérhető

Kris


Oke de mi alapjan allitjatok ,hogy biztos nincs itt franko Winstrol?



Biztos van, de melyik az? Mindig az amelyik a dealer kezében van...Ebben biztos lehetsz ;D

Ez igaz! Talan ezert kene a tuti kamu kepeket megosztani egymas kozott.