2024. Június 08. - 09:44:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624363 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Február 25. - 16:08:01
Válasz #390
Nem elérhető

Flex01


Igen én is ezt dicsértem a táj cuccokból  8-}
Én a Lyka Labs os dolgokat nem nyomnám az tuti mert nem érik meg az árukat, tuti nem annyi hatóanyag van bennük :'(
Én csak azért irtam ,hogy a piros kupakos mert 1 versenyző srác mindkettőt használta és eggyértelműen jobb volt állitólag  a piros.....
De már az is gyanus ,hogy 1 cég ugyanazon terméket szinte eggyidőben 3 féle csomagolásban gyárt  ????...
Inkább hanyagolom...

2008. Február 25. - 16:23:38
Válasz #391
Nem elérhető

God Vazzeg


Stanazolollal kapcsolatban én nagyon szkeptikus vagyok:

1. erre felénk nincs belőle eredeti, mert senkinek se ér semmit, ergo kidobott pénz
2. ha van eredeti, és az nem ér semmit, akkor is kidobott pénz
3. immunisak vagyunk rá, mert ciános/brómos/szteroidos (a kívánt rész aláhúzandó  ;D ) a víz, és hatástalanítja a stanát.

Én az 1-esre tippelek, de nem tudom mi az igazság  ?:-/

2008. Február 25. - 20:26:53
Válasz #392
Nem elérhető

mangela87


Én is nagyon szkeptikus vagyok a stancival kapcsolatban,de és a 3. válaszra tippelnék!
Ááá,tuti immunisak vagyunk rá... :D ;D ))=/

2008. Február 26. - 00:38:58
Válasz #393
Nem elérhető

The Rock


A sárga 10 mg-os egy rakás shit! Nem stanazolol a hatóanyaga az tuti és abban sem vagyok biztos, hogy a zöld stanol ok lenne!!! Senkinek nem ajánlom, hogy ilyen szarokat szedjen, mert nem éri meg kockáztatni!!!
A 2 mg-os cetabon az ok, viszont a nagy mennyiség szedése 10-20 tabletta, meg már megpacskolja a májat rendesen!

Tehát: STANAZOL ------> NO!!!  :-p
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Február 26. - 00:49:24
Válasz #394
Nem elérhető

mangela87


Igazad van Rock! De szerintem minden tablettás finomság odamorrint a májnak...
Meg ezekről a tablettás és ampullás okosságokról is megoszlanak a vélemények!
Valakinek a stanazol: :-p,egyeseknek pedig: :-)!
Azért írtam,hogy főként SAJÁT tapasztalaitokat írjátok le!
Most nem pont rád utaltam,hanem általánosságban,hogy azért nagyjából ki lehessen szűrni,hogy melyik jó ill.melyik nem!!!  ;-oo-;

2008. Február 26. - 10:41:13
Válasz #395
Nem elérhető

madinorbi


A sárga 10mg s az egy zsákszar + egyik jócskán nem kezdőő!!! spanom napi 4-5 szemtől a 3. héttől véreset pisált de kőkeményen a kék 5mg s thaiföldi az  fullos mindig azt tolom meg minden haver azt nyugodtan ropogtathatjátok :)))
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Február 27. - 09:26:19
Válasz #396
Nem elérhető

szocsa


Na majd az elkövetkező 4 hétben eldől hogy ér e valamit a cetabon @:-)
Én bízok benne :D

2008. Február 27. - 11:34:43
Válasz #397
Nem elérhető

God Vazzeg


A sárga 10mg s az egy zsákszar + egyik jócskán nem kezdőő!!! spanom napi 4-5 szemtől a 3. héttől véreset pisált de kőkeményen a kék 5mg s thaiföldi az  fullos mindig azt tolom meg minden haver azt nyugodtan ropogtathatjátok :)))

A sárga 10mg-osban tuti metilteszto van, többen is mondták. Nagy erő, víz, májértékek repülnek. Senki ne szedje!  :-/- :-Đ

2008. Február 27. - 15:46:52
Válasz #398
Nem elérhető

Monster


Most nyugodtan szidjatok le, de akkor is megkérdezem>>> Ti nem féltitek egy kicsit sem az egészségeteket??? @-o  :-/-(-: :--:

2008. Február 27. - 17:57:01
Válasz #399
Nem elérhető

Flex01


Monster amikor bezseded az aszpirint mert fája a fejed félted az egézséged? Amikór az orvos felirja egyből a gyógyszereket úgy ,hogy rád sem néz beszeded? Amikór hétvégéna haverokkar jól akarod érezni magad megiszod a piát? vagy beveszed a drogot? vagy elszívod a cigit?  :-<
Az én válaszom NEM  8-)
Mert én egy dologgal mérgezem magam (meg még persze amiről nem tudok)
Odafigyelek az étkezésre minden nap edzem és tudatosan megtervezem napjaim!
De tény a dopping nem helyes dolog de én ezzel nem károsítok senkit csak magamat ellenben a dohányosokkal vagy a piásokkal vagy az állattartókkal akik összeszaratják a várost a kutyáikkal!   :-/--   :-/-

2008. Február 29. - 20:31:24
Válasz #400
Nem elérhető

Gabeee


Sziasztok!

én első kúrámnak cetát próbáltam ki! teljesen megvoltam vele elégedve!8hétig tartot a kúra és 5kg jött fel töle...kicsit több de a minőségi az ennyi volt!semmi mellékhatását nem éreztem,mondjuk kúra után szedtem legalont! szerintem érdemes kiprobálni a minimális mellékhatások (aromatizálodás nuku) és a kúra utáni komoly súlyvesztés elkerülése végett! ;) nyilván nm olyan erős mint más űrhajós kaja! 8) ...kezdésnek megfelel!


2008. Február 29. - 21:25:34
Válasz #401

Bandi

Vendég
Én nem vállalom.Nem vagyok versenyző,és ráadásul hipohonder is vagyok kicsit :-/-(-:
Egyszer elég volt,jó volt,de le is ment szépen lassan,hiába edzettem és étkeztem tovább kitartóan.

2008. Február 29. - 22:15:07
Válasz #402
Nem elérhető

Monster


-no offense-
Ez a te dolgod, én nem avatkozok bele, csinálj amit akarsz. ;)
Profi gyúrósoknál valamennyire megértem, hogy valahányan koxolnak, de azért "amatőrként", naturál módon is lehet szép eredményeket elérni (igaz, több időt és több fáradozást igényel)
Üdv!

2008. Március 04. - 22:55:37
Válasz #403
Nem elérhető

Fenryr


hello mindenki,én az Innopharmachem gyártmányú Testoplex 300 at és Nandrophen 100(durabolin)-at használom,de amikor felszívom és kb olyan 0.9 ml van benne,ez miért lehet. mind ilyen.pedig megbízható forrásból szerzem.légyszi segítsetek

2008. Március 04. - 23:00:59
Válasz #404
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
hello mindenki,én az Innopharmachem gyártmányú Testoplex 300 at és Nandrophen 100(durabolin)-at használom,de amikor felszívom és kb olyan 0.9 ml van benne,ez miért lehet. mind ilyen.pedig megbízható forrásból szerzem.légyszi segítsetek
Az, hogy 0,9 ml azon ne lepődj meg, ez gyakran előfordul több terméknél is...


Viszont ezt remélem utoljára kell belinkelnem   :-Đ:


http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=189.msg576#msg576



Azóta vki bevizsgáltatta és állítólag kb. 60 mg testosterone van benne...300 helyett...

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."