2024. Május 28. - 21:28:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 623875 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Január 12. - 21:15:21
Válasz #945
Nem elérhető

Maszat



Nagyon nehéz egy kezdó koxos-nak megfelelő információt gyüjtenie.



Ezzel az 1mondatoddal nemé rtek 1et,a többivel maximálisan.
'Hál istennek ma már elég sok helyen találni pontos információt,és ehhez hasonló fórumokat ahol ha nem is a neked szánt válaszból,hanem régebbi beszélgetésekből nagyon hasznos infókat lehet küldeni.Aki komolyan gondolja,és komolyan érdekli az talál sok infót.Én több évnyit elolvastam,és láttam más kezdők kérdéséiből(ami valjuk be kb 10%ban volt értelmes kérdés,a többi tényleg sík hülye volt),h teljesen felesleges kérdeznem,mert abból oltás lesz.Inkább olvastam és olvastam,gyűjtöttem az infókat és kb fél év után belevágtam.
Lehet ezzel 1et érteni,lehet ellen véleményed,csak tisztában kellene azzal lenni,h ez kurvára nem érdekel senkit!
Mindenki eldönti,h hogy alakítja az életét,és pofátlanságnak tartom,h valaki ezekbe beleszól,főleg ha lehurrog,és ismeretlenül feltételezi azokról akik használják,h a munkát akarják megkerülni.Valóban sok síkhülye aki szendviszet meg szalonnát eszik dobálja a napocskákat.Dobálja.Dögöljön meg.Azért van mert hülye,aki pedig hülye az haljon meg-tartja a mondás.
Én a munkát csak lerövidíteni akartam,és nem megkerülni.Hülyeség azt feltételezni,h aki használ ilyen szereket az nem is edz keményen.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 12. - 21:28:01
Válasz #946
Nem elérhető

God Vazzeg


Srácok, elbeszéltek egymás mellett, de mindketten ugyanazt mondjátok  !+"%

2009. Január 12. - 21:54:14
Válasz #947
Nem elérhető

Gabe


Így van, fikázzátok egymást a Chat topicban, vagy privát üzenetben!
Esetleg marad az a verzió, hogy segítetek egymásnak, amiben tudtok!
Én is az ellen vagyok, hogy nem kell egyből cucchoz nyúlni, de így ismeretlenül senkiről sem tudom megállapítani milyen volumenű edzésmúlt áll mögötte.
(maximum a bagatell kérdésekből)
De aki akarja, csinálja! Lelke rajta, az ő teste!
Más cigizik, drogozik, alkoholista, mégsem szólják meg, mert a társadalom azt elfogadta, természetesnek hat!

 :-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 12. - 22:03:16
Válasz #948
Nem elérhető

warren


Aki azt hiszi, hogy kokszal könnyebb az nagyon téved, vagy még nem próbálta csak játssza az okost.
Az helyett, hogy egymást fikázzátok, inkább próbáljatok használható információkat közölni egymással.(velem)
Végül is ezért van ez a fórum, nem?

Na hajrá!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. Január 12. - 22:03:17
Válasz #949
Nem elérhető

kamugirl


Én kb. Másfél éve gondolkoztam ezen,hogy belekezdjek.
Olvasgattam mindenhol,meg kérdezősködtem a teremben is.
De sajnos teljesen nem állt össze a kép.
Nagyjából mindenki más kombinációt használt.
Azt láttam,hogy mindenhol azt írják,hogy szemessel nem szabad foglalkozni.
De a szuritól tartottam. Ezért kerestem egy kedves ápolónőt,
hogy ha belekezdek legyen tényleg egy hozzáértő aki megmutatja majd, hogy hogyan kell.

Az összeállításhoz és az egész kialakításához,levezetéséhez viszont itt kerestem a hozzá értőket....

2009. Január 12. - 22:04:04
Válasz #950
Nem elérhető

Maszat


megyek oszt tolok is 1 decat ezé ****:)))
itt a bili azon borult ki amúgy,h idejött valaki a szteroidok topicba fikázódni.
eleve minek jön ide?
Én a témát lezárom,mindenki azt csinál amit akar,lehet hülyén is meg ésszel is.
Bimmermant(én is bimmerman vagyok:D:D:D318i:D) meg kamugirlt viszont a kérdéseikből itélve értelmes embereknek tartom ****:))))))
Nem 1 mit szedjek,h fejlődjek kaliberűek:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 12. - 22:08:29
Válasz #951
Nem elérhető

God Vazzeg


megyek oszt tolok is 1 decat ezé ****:)))
itt a bili azon borult ki amúgy,h idejött valaki a szteroidok topicba fikázódni.
eleve minek jön ide?
Én a témát lezárom,mindenki azt csinál amit akar,lehet hülyén is meg ésszel is.
Bimmermant(én is bimmerman vagyok:D:D:D318i:D) meg kamugirlt viszont a kérdéseikből itélve értelmes embereknek tartom ****:))))))
Nem 1 mit szedjek,h fejlődjek kaliberűek:D


320i  ****:))))))

2009. Január 12. - 22:10:31
Válasz #952
Nem elérhető

Maszat


megyek oszt tolok is 1 decat ezé ****:)))
itt a bili azon borult ki amúgy,h idejött valaki a szteroidok topicba fikázódni.
eleve minek jön ide?
Én a témát lezárom,mindenki azt csinál amit akar,lehet hülyén is meg ésszel is.
Bimmermant(én is bimmerman vagyok:D:D:D318i:D) meg kamugirlt viszont a kérdéseikből itélve értelmes embereknek tartom ****:))))))
Nem 1 mit szedjek,h fejlődjek kaliberűek:D


320i  ****:))))))

 ;-oo-;
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Január 13. - 07:27:47
Válasz #953
Nem elérhető

FirstLady


Mi az a bimmerman? ????...
(má bocs a tudatlanságomért :D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 13. - 07:57:39
Válasz #954
Nem elérhető

Gabe


A BMW rajongó!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 13. - 08:07:15
Válasz #955
Nem elérhető

FirstLady


A BMW rajongó!
jaaaaa, köszi :)
Már érdemes volt felkelnem :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 13. - 11:27:28
Válasz #956
Nem elérhető

bimmerman


Nemcsak rajongó, tulajdonos is vagyok szerencsére.Nekem egy E46 325Ci-m van. ****:)))
Na de ez eléggé OFF, inkább térjünk vissza a topic lényegére :laugh:
Maszatnak köszönöm, hogy értelmes embert vélt felfedezni bennem!Vagy talán mégse?Na mindegy ;D
Én szerencsére(vagy nem szerencsére) endo-mezomorf alkatú vagyok.Az eddigi 2 év alatt kb.fél éve figyelek a kajára, viszonylag kevesebb étellel is fejlődök(nemrég megálltam:((((), néha csodálkozok is hogy mások milyen eszméletlen adagokat és mennyiségeket esznek meg.A tiszta étkezésről:szerencsére leszoktam a csokiról, édességekről, sütikről, chipsekről,de néha becsúszik egykis disznótoros Łł=,vasárnapi tyúkhúsleves. <:-) :-oD
Szóval ezeket nemtudnám elhagyni.Azért nem eszem mindennap ilyeneket, ne értsetek félre.Nem szeretnék RoniKólmen lenni(130kg/kockás has),nem is tudnék, ezért annyira nem akarok lediétázni, leszálkásodni.Legyen mégnagyobb felsőtestem(váll, kar, mell).Egyszerűen csak nagyobb kiadású parasztgyerek legyek ****) Łł=
Van egy srác(srác?..már 40 éves...)aki fiatal korában,amikor én még pisis kisgyerek voltam, nagyon lenyűgöző volt számomra.Olyan magas mint én, nagyon hasonló a csontváza az enyémére.50-es karjai voltak 20egynéhány éves korában stb...Na legalább azt a szintet szeretném én elérni.

2009. Január 13. - 11:27:28
Válasz #957
Nem elérhető

bimmerman


Szeretnék még pár dolgot kérdezni Steve Namat-tól illetve azoktól aki megtudják válaszolni az igazat(hülye kérdések lehetnek de muszály megkérdeznem mert nagyon érdekelnek):
-az úgynevezett "genetikai elit"-nek(a profik és a Mr.O-n szereplők) a csontszerkezetük is olyan széles gyárilag(pl a mellkas,kulcs csont)vagy csak kivételesen szélesnek tűnik szemből a kifejlesztett mellizmok külső része és az oldalsó vállizmok miatt?
-Steve, te genetikai elit vagy?(szerintem igen, ez egy tényleg hülye kérdés) !+"% ˝=/
-Tizenéves korban hogy derül ki hogy az illető genetikailag kivételes tehettség?Három év alatt felszed 40 kiló izmot, vagy mi? :-O
Ha hülye vagyok hülyézzetek, már megszoktam az iskolában :-}
Léci válaszoljátok meg ezeket, Steve, te biztosan tudod ezekre a választ ****:))))))

2009. Január 13. - 11:27:28
Válasz #958
Nem elérhető

hrcak


Rendben én is lezárom. Csak egy gondolatnyi türelmet. Valóban a kokszról nem tudok semmit mert nem is érdekel. Maszat osztod az észt, mikor úgy nyomtad, hogy itt rinyáltál a nyavajáid miatt, mert fingod nem volt arról mit szedj levezetésnek. De nem is rád gondoltam. Amúgy Megfigyelhető, hogy az ilyen témákról sem lehet értelmesen beszélgetni, mert szemben azzal, hogy nem neveztem néven senkit és oda írtam, hogy akinek nem inge ne vegye magára, elég indulatos reakciók jöttek ide. Nekem is szivem joga véleményt nyílvánítani, ahogy másoknak kokszolni. Ezért Fórum ennek a neve! Ha rossz helyen tettem elnézést, kezdő fórumos vagyok, nem akartam ezzel zavarni. Maszat Te pedig ne mártírkodj, másnak sem könnyű. Ezzel befejeztem. Arnold hétszeres Mr.O., erről meg ennyit.

Jó kokszolást és sok sikert!

2009. Január 13. - 11:27:28
Válasz #959
Nem elérhető

kamugirl


Kibaszottul fájt egész nap.Jól lett beadva,légtelenítve.A "jobbik" oldalra kaptam direkt(nekem a seggem bal odala annyira jó,h beadást nem is érzem sokszor),a jobba a 2mili decat nem is érzem,de a susta...iszonyat.
Szívd össze őket.

 :-}

A Winstrolt és a propit is összeszívhatom  ????...