2024. Június 08. - 09:52:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624365 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 01. - 01:19:25
Válasz #1050
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
képet  >:D ;D ;D ;D

http://kepfeltoltes.hu/080820/IMG_1981_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nincsen friss kép.Ez az első kúrám 2.-3.hetében készült itt voltam kb 72kg.Ehhez dobjatok még+8kg ot és úgy nézek ki.Kevés zsír és víz van rajtam.
Most lehet valaki azt mondja,h ez meg minek koxolt,sehogy nem néz ki,de én 50kiló se voltam amikor elkezdtem,és 4év alatt feljött 20-22,azzal néztem ki úgy végre mint 1 ember.Valaki alapból jól néz ki,van akinek azért szenvednie kell,h azt mondják rá,h sportos.


Ja remélem kurva jó netetek van,mert 1600x1200:D
nem volt resize:D
Jobban nézel ki, mint az átlagos "anyagozók"...úgyhogy egye fene, most nem kezdek bele a szent beszédbe...  ***)))


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 01. - 19:26:46
Válasz #1051
Nem elérhető

Maszat


képet  >:D ;D ;D ;D

http://kepfeltoltes.hu/080820/IMG_1981_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nincsen friss kép.Ez az első kúrám 2.-3.hetében készült itt voltam kb 72kg.Ehhez dobjatok még+8kg ot és úgy nézek ki.Kevés zsír és víz van rajtam.
Most lehet valaki azt mondja,h ez meg minek koxolt,sehogy nem néz ki,de én 50kiló se voltam amikor elkezdtem,és 4év alatt feljött 20-22,azzal néztem ki úgy végre mint 1 ember.Valaki alapból jól néz ki,van akinek azért szenvednie kell,h azt mondják rá,h sportos.


Ja remélem kurva jó netetek van,mert 1600x1200:D
nem volt resize:D
Jobban nézel ki, mint az átlagos "anyagozók"...úgyhogy egye fene, most nem kezdek bele a szent beszédbe...  ***)))


 ;D

Igazából felénk senki sem koxol,ezért nem tudom,.h néznek ki az átlagos anyagozók.Az eredményeimet csak saját magamhoz képest tartom valamelyest jónak,1jobb genetikájú ember 4év edzésmúltal nem 72kilórol indít hanem mondjuk 85röl,és ezért az eredményei is sokkal jobbak.Valakinek ez jutott,valakinek az :(
De Én ezen már túltettem magamat.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 01. - 21:24:18
Válasz #1052
Nem elérhető

lue


Idézet:
Munkásságom során sokat foglalkoztam a testépítők szteroidhasználatával. Tettem ezt azért, mert hiszem és vallom, hogy sokkal többet tehetünk őszinte és korrekt ismeretterjesztéssel a használatuk megakadályozása illetve korlátozása érdekében, mint tiltással vagy azzal, ha hazugságokban ringatjuk magunkat és „fejünket a homokba dugjuk”. Szteroidokról beszélni körülbelül annyira jelent bíztatást a használatukra, mint amennyire a fogamzásgátlásról beszélés jelentene bíztatást a szexre.
Greg Zulak
MuscleMag


2009. Február 01. - 21:39:12
Válasz #1053
Nem elérhető

Raymond


Idézet:
Munkásságom során sokat foglalkoztam a testépítők szteroidhasználatával. Tettem ezt azért, mert hiszem és vallom, hogy sokkal többet tehetünk őszinte és korrekt ismeretterjesztéssel a használatuk megakadályozása illetve korlátozása érdekében, mint tiltással vagy azzal, ha hazugságokban ringatjuk magunkat és „fejünket a homokba dugjuk”. Szteroidokról beszélni körülbelül annyira jelent bíztatást a használatukra, mint amennyire a fogamzásgátlásról beszélés jelentene bíztatást a szexre.
Greg Zulak
MuscleMag



...ismerős szöveg...... :) ****:))))))

2009. Február 01. - 21:46:56
Válasz #1054
Nem elérhető

suttyó


képet  >:D ;D ;D ;D

http://kepfeltoltes.hu/080820/IMG_1981_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nincsen friss kép.Ez az első kúrám 2.-3.hetében készült itt voltam kb 72kg.Ehhez dobjatok még+8kg ot és úgy nézek ki.Kevés zsír és víz van rajtam.
Most lehet valaki azt mondja,h ez meg minek koxolt,sehogy nem néz ki,de én 50kiló se voltam amikor elkezdtem,és 4év alatt feljött 20-22,azzal néztem ki úgy végre mint 1 ember.Valaki alapból jól néz ki,van akinek azért szenvednie kell,h azt mondják rá,h sportos.


Ja remélem kurva jó netetek van,mert 1600x1200:D
nem volt resize:D
Jobban nézel ki, mint az átlagos "anyagozók"...úgyhogy egye fene, most nem kezdek bele a szent beszédbe...  ***)))


 ;D

Igazából felénk senki sem koxol,ezért nem tudom,.h néznek ki az átlagos anyagozók.Az eredményeimet csak saját magamhoz képest tartom valamelyest jónak,1jobb genetikájú ember 4év edzésmúltal nem 72kilórol indít hanem mondjuk 85röl,és ezért az eredményei is sokkal jobbak.Valakinek ez jutott,valakinek az :(
De Én ezen már túltettem magamat.

Felénk se.... ****:)))
interficere et orare

2009. Február 01. - 22:15:53
Válasz #1055
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
képet  >:D ;D ;D ;D

http://kepfeltoltes.hu/080820/IMG_1981_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nincsen friss kép.Ez az első kúrám 2.-3.hetében készült itt voltam kb 72kg.Ehhez dobjatok még+8kg ot és úgy nézek ki.Kevés zsír és víz van rajtam.
Most lehet valaki azt mondja,h ez meg minek koxolt,sehogy nem néz ki,de én 50kiló se voltam amikor elkezdtem,és 4év alatt feljött 20-22,azzal néztem ki úgy végre mint 1 ember.Valaki alapból jól néz ki,van akinek azért szenvednie kell,h azt mondják rá,h sportos.


Ja remélem kurva jó netetek van,mert 1600x1200:D
nem volt resize:D
Jobban nézel ki, mint az átlagos "anyagozók"...úgyhogy egye fene, most nem kezdek bele a szent beszédbe...  ***)))


 ;D

Igazából felénk senki sem koxol,ezért nem tudom,.h néznek ki az átlagos anyagozók.Az eredményeimet csak saját magamhoz képest tartom valamelyest jónak,1jobb genetikájú ember 4év edzésmúltal nem 72kilórol indít hanem mondjuk 85röl,és ezért az eredményei is sokkal jobbak.Valakinek ez jutott,valakinek az :(
De Én ezen már túltettem magamat.
Felénk meg szinte mindenki, így jelentősen romlik a "jól kinézők" százalékos aránya...

 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 01. - 22:50:21
Válasz #1056
Nem elérhető

lue


"kedvenc  koxom":Nanadrolon Decaonat                                                                                                 ,testosteronpropionat 30mg                                                                        8-}
testosteronphenylpropionat 60mg
testosteronisocaproat 60mg
testosterondecaonat 100mg
clomifen citrat
choriongonadotropin
 :-)->

2009. Február 03. - 11:39:22
Válasz #1057
Nem elérhető

hrcak


Kedvenc Koxom napi egy kg csirke, hozzá némi rizs meg brokkoli. 72 kg-os súllyal azon kellene gondolkodni, hogy neki fogj enni, vagy azon, hogy ha ennyire telik akkor neked való ez a sport vagy sem. Alapok nélkül koxolni? Tápkieg csodavárás és koxba vetett hit, önértékelési zavarral.

2009. Február 03. - 16:32:28
Válasz #1058
Nem elérhető

DoLcE


Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni, elkezdtem gyúrni fél éve, heti 4 alkalommal, kidolgozott edzéstervvel. A gond az volt, hogy az elején nem igazán vágtam a dolgokat és a felesleg eltüntetése volt a célom. Erre vettem táplálékkiegészítőt (Volumass 35) ami pont hogy tömegelésre van. Tömegeltem 4 hónapot, sok izom jött, de vele 1ütt sok zsír is. Egész frappáns úszógumim lett, és megnőtt a hasamon is  a zsírréteg. 1-1,5 hónapja nagyon kemény diétán vagyok 100% Whey Proteinnel, hogy a felszedett izomtömegem maradjon meg. De az az igazság, hogy nagyon nehéz és fárasztó dolog, valamint a kívánt eredményem még nagyon messze van :-( Olvasgattam neten és rátaláltam a Spiropent-re. El szeretnék kezdeni 1 kúrát, de bizonytalan vagyok az adagolásba + nem tudom, hogy ez mellé kell-e valami más levezetőnek, vagy simán csak mellé szedni, hogy ne legyen káros, vagy önmagába is szedhető? Úgy látom, hogy vényköteles gyógyszer, esetleg nem tudtok segíteni hol lehet hozzájutni, természetesen eredetihez? Válaszotokat előre is köszönöm. 

2009. Február 03. - 16:36:37
Válasz #1059
Nem elérhető

Cressler


Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni, elkezdtem gyúrni fél éve, heti 4 alkalommal, kidolgozott edzéstervvel. A gond az volt, hogy az elején nem igazán vágtam a dolgokat és a felesleg eltüntetése volt a célom. Erre vettem táplálékkiegészítőt (Volumass 35) ami pont hogy tömegelésre van. Tömegeltem 4 hónapot, sok izom jött, de vele 1ütt sok zsír is. Egész frappáns úszógumim lett, és megnőtt a hasamon is  a zsírréteg. 1-1,5 hónapja nagyon kemény diétán vagyok 100% Whey Proteinnel, hogy a felszedett izomtömegem maradjon meg. De az az igazság, hogy nagyon nehéz és fárasztó dolog, valamint a kívánt eredményem még nagyon messze van :-( Olvasgattam neten és rátaláltam a Spiropent-re. El szeretnék kezdeni 1 kúrát, de bizonytalan vagyok az adagolásba + nem tudom, hogy ez mellé kell-e valami más levezetőnek, vagy simán csak mellé szedni, hogy ne legyen káros, vagy önmagába is szedhető? Úgy látom, hogy vényköteles gyógyszer, esetleg nem tudtok segíteni hol lehet hozzájutni, természetesen eredetihez? Válaszotokat előre is köszönöm. 
gyógyszertárban... de ha szétnéznél előtte esetleg az extremefit.hu zsírégető termékei közt: Hydroxycut Hardcore, DYma burn, Lipo 6 stb stb szerintem biztos találnál olyat ami jóval hatásosabb a spironál zsírégetés szempontjából és mellékhatás mentes, de a diétát és a kardiót egyik változat sem váltja ki.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 03. - 16:40:48
Válasz #1060
Nem elérhető

endre66


Az a szerencséd, hogy te magad is belátod, hogy tájékozatlan vagy...nos ebben az esetben én hallgatnék Cresslerre.  ****:))))))Bár egyikőnknek sem érdeke, hogy ott vásárolj.  :D     ***))))
Ui.: ez a fórum sosem volt és nem is lesz drogkereskedő.hu. Most sem az.  8-)

2009. Február 03. - 16:41:00
Válasz #1061
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
"kedvenc  koxom":Nanadrolon Decaonat                                                                                                 ,testosteronpropionat 30mg                                                                        8-}
testosteronphenylpropionat 60mg
testosteronisocaproat 60mg
testosterondecaonat 100mg
clomifen citrat
choriongonadotropin
 :-)->

Mit szeretnél üzenni ezzel?

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 03. - 18:37:21
Válasz #1062
Nem elérhető

Maszat


Kedvenc Koxom napi egy kg csirke, hozzá némi rizs meg brokkoli. 72 kg-os súllyal azon kellene gondolkodni, hogy neki fogj enni, vagy azon, hogy ha ennyire telik akkor neked való ez a sport vagy sem. Alapok nélkül koxolni? Tápkieg csodavárás és koxba vetett hit, önértékelési zavarral.

látom szövegértelmezés nem m1 barátom.
Én azon "szerencsések"közé tartozom akik 50kilók sem voltak amikor elkezdtek edzeni.A 72 az 4év edzésmult és +20kiló VISZONYLAG "száraz" tömeg...
Majd eldöntöm,h nekem mi való,Te is döntsd el magadnak,h este csíkos vagy pöttyös pizsit akarsz felvenni.
Én nem megkerülni akarom,csak lerövidíteni a munkát,ha tudnál olvasni,és fel is tudnád fogni akkor nem kellene 10edjére is leírnom.   o--O
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 04. - 09:35:06
Válasz #1063
Nem elérhető

lue


"Mit szeretnél üzenni ezzel?"
csak a  kedvenc  koxomat irtam  le. @-o @-o

2009. Február 04. - 12:23:30
Válasz #1064
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
"kedvenc  koxom":Nanadrolon Decaonat                                                                                                 ,testosteronpropionat 30mg                                                                        8-}
testosteronphenylpropionat 60mg
testosteronisocaproat 60mg
testosterondecaonat 100mg
clomifen citrat
choriongonadotropin
 :-)->

Mit szeretnél üzenni ezzel?

 :-}
"Mit szeretnél üzenni ezzel?"
csak a  kedvenc  koxomat irtam  le. @-o @-o
Mármint a kedvenc kúrádat, nem?

Lefordítom mit írtál:

Deca Durabolin
Sustanon 250
Clomid
HCG


Min. Proviron-t és Nolvát ajánlok még közben...


 :-}


Mondtam, hogy vigyázz a másolás funkcióval... ***))) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."