2024. Június 08. - 05:43:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624347 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 26. - 20:36:42
Válasz #225
Nem elérhető

Kris


A kuram kozepen 8 het susta-deca utan valtottam propionat+trenbolonra.
Nagyjaból a valtas ideen sikerult a baratnomet teherbe ejteni.

heti 750 susta 600 deca utana peig heti 300 a propionat megy.

Sehol nem talalok irast arrol ,hogy mik az esetleges gyerekvallalas veszelyei ilyenkor.

Tenyleg megkszonnem ha valaki hozzaerto leirna a lehetseges problemakrol.


2007. December 26. - 22:44:18
Válasz #226
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A kuram kozepen 8 het susta-deca utan valtottam propionat+trenbolonra.
Nagyjaból a valtas ideen sikerult a baratnomet teherbe ejteni.

heti 750 susta 600 deca utana peig heti 300 a propionat megy.

Sehol nem talalok irast arrol ,hogy mik az esetleges gyerekvallalas veszelyei ilyenkor.

Tenyleg megkszonnem ha valaki hozzaerto leirna a lehetseges problemakrol.


Habár ebben a témakörben nem vagyok hozzáértő, de sztem semmi probléma nincs ezzel. Több párt fel tudnék hozni példának, de akkor beszéljünk két igazán ismert emberről (persze ők nem egy pár :D)...Lee Haney-nek és Lee Labrada-nak Mr. Olympia felkészülés alatt fogantak a gyerekeik.

 ::)

Gondolom tiszták voltak... ;D ;D ;D


De azért majd kérdezz meg egy (normális) orvost!



 :-)(-: @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 27. - 17:32:48
Válasz #227
Nem elérhető

Skorpió


Több párt fel tudnék hozni példának, de akkor beszéljünk két igazán ismert emberről (persze ők nem egy pár :D)...Lee Haney-nek és Lee Labrada-nak Mr. Olympia felkészülés alatt fogantak a gyerekeik.

Tényleg Steve, tudsz olyan szerről, ami befolyásolná a születendő gyerek egészségi állapotát?
Nekem egyszer azt mondták, hogy danabol, anabol, naposim után 8 hónapot kell várni. (Illetve ajánlott.)

Ne értse félre senki, nincs vész, csak szerintem ez is 1 érdekes téma.  ;)

2007. December 27. - 17:44:48
Válasz #228
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem sokkal nagyobb problémát jelentenek az olyanok mint a spiropent,vagy az efedrin. Sajonos erről szomorú sztorim is van az ismerettségemben. Jelentem az én 12 éves leányom csodaszép!  ;D

2007. December 27. - 18:13:39
Válasz #229
Nem elérhető

The Rock


Mi a sztory Sztereo?
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 27. - 18:31:43
Válasz #230
Nem elérhető

pókerarc


Szerintem bármilyen dolog..után várni kellene 1 bizonyos időt.Végülis csak egy (egészséges)életről van szó.Ennyi esélyt csak meg kéne adni mindenkinek,még akkor is ha csak minimális esély van rá h ártunk vele... o:)
Na de én nem vagyok orvos(sem) /:-)

2007. December 27. - 18:48:21
Válasz #231
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mi a sztory Sztereo?

..egy nyitott gerincet és egy babahalált hoztak összefüggésbe ezekkel a csudaszerekkel. Orvosilag nem látok bele ebbe...de akkoriban ez volt az egyik ok amit felhoztak.  :(

2007. December 27. - 18:49:56
Válasz #232
Nem elérhető

The Rock


Mi a sztory Sztereo?

..egy nyitott gerincet és egy babahalált hoztak összefüggésbe ezekkel a csudaszerekkel. Orvosilag nem látok bele ebbe...de akkoriban ez volt az egyik ok amit felhoztak.  :(

Ehhh... ez nagyon sajnálatos  :(
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 27. - 20:28:50
Válasz #233
Nem elérhető

Kris


Köszi mindenkinek.

Én is tartok az esetleges problémáktól ebben az éveben közel 7 honapot toltam valamit.

2007. December 27. - 21:46:06
Válasz #234
Nem elérhető

parrre


Mi a sztory Sztereo?

..egy nyitott gerincet és egy babahalált hoztak összefüggésbe ezekkel a csudaszerekkel. Orvosilag nem látok bele ebbe...de akkoriban ez volt az egyik ok amit felhoztak.  :(
Kicsit OFF

Nem akarom az orvosokat így nyilvánosan bántani, de a szülés/születés körüli tudatlanságuk, felelőtlenségük és pofátlanságuk az egeket verdesi. Úgyhogy nem nagyon kell készpénznek venni amit mondanak.

2007. December 27. - 23:17:09
Válasz #235
Nem elérhető

fastor


én Arnoldról hallottam hogy midnhárom gyereke azért született valami szívbetegséggel mert fiatalon neroboozott..illetve fiatalkorátol...javítson ki valaki okosab ha tévedek
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 27. - 23:27:34
Válasz #236
Nem elérhető

carl


Szia Krisz!

Én nem vagyok szakértő, de ha ártanának ezek a készitmények(melyek valójában hasonló felépítésűek, mint az esődleges férfi nemi hormon, a tesztoszteron), akkor eleve sérült hímivarsejtek keletkeznének, amelyek nem képesek a megtermékenyítésre! Egyépként normál esetben is képződnek a megtermékenyítésre alkalmatlan hímivarsejtek.
A gond akkor szokott lenni, ha a nő használ veszéjes szereket. Gondoljunk csak a rettenetes contergan botrányra!
Remélem nem lesz semmi gond!
Kívánok nagyon egészséges és aranyos pici babát! :)

2007. December 27. - 23:28:51
Válasz #237
Nem elérhető

fastor


mi votl ez a botrány?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 27. - 23:40:27
Válasz #238
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
fastor, nincs total rebuildhoz feliratod véletlenül?  ::)

http://www.opensubtitles.com/hu
http://janosekweb.com/hosszupuska/

Talán itt tudnak neked segíteni

2007. December 28. - 02:38:24
Válasz #239
Nem elérhető

carl