2024. Június 08. - 18:04:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 624386 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 11. - 20:57:19
Válasz #1425
Nem elérhető

God Vazzeg


igen, de különböző szerek hatására kiüt, pld bőrgomba, nemi gomba változatban (neki az utóbbi) pld. antibiotikumok mellékhatására, ezért kérdem hogy a testoplex300-nak lehet-e köze hozzá, mert sehol se találom neten a mellékhatásait :(
már kezeli amúgy, csak sztem a szer okozza (amit azóta is szed, mivel nem tudjuk biztosan mitől van), ezért is fordultam hozzátok, hátha többet tudtok róla
Semmi köze nem lehet hozzá ;) A nemi betegségek túlnyomó része kizárólag nemi úton terjed, kevesebb része nem higiénikus környezet hatására is kijöhet, illetve ha ilyen helyzetben van, nem árt gyakran mosni a műszert - amit a legtöbb faszi nem vesz elég komolyan, ezzel állandó gyulladásos problémákat okoz a nőjének 8-}

Egyetértek. Mondjuk nem értem hogy nem tartják tisztán egyesek, nekem ez egyfajta fóbiám mióta láttam karfiolos pöcsöt a neten  !+"%

2009. Április 11. - 21:44:47
Válasz #1426
Nem elérhető

Cressler


a candida csak és kizárólag 0cukros 0szénhidrátos diétával irtható ki a szervezetből.. hosszú idő alatt... erre is lehet hogy van gombaölő de nagyobb a kár mint a haszon....
mhp detoxa trim
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 11. - 22:00:47
Válasz #1427
Nem elérhető

God Vazzeg


igen, de különböző szerek hatására kiüt, pld bőrgomba, nemi gomba változatban (neki az utóbbi) pld. antibiotikumok mellékhatására, ezért kérdem hogy a testoplex300-nak lehet-e köze hozzá, mert sehol se találom neten a mellékhatásait :(
már kezeli amúgy, csak sztem a szer okozza (amit azóta is szed, mivel nem tudjuk biztosan mitől van), ezért is fordultam hozzátok, hátha többet tudtok róla
Semmi köze nem lehet hozzá ;) A nemi betegségek túlnyomó része kizárólag nemi úton terjed, kevesebb része nem higiénikus környezet hatására is kijöhet, illetve ha ilyen helyzetben van, nem árt gyakran mosni a műszert - amit a legtöbb faszi nem vesz elég komolyan, ezzel állandó gyulladásos problémákat okoz a nőjének 8-}

Egyetértek. Mondjuk nem értem hogy nem tartják tisztán egyesek, nekem ez egyfajta fóbiám mióta láttam karfiolos pöcsöt a neten  !+"%
uh bazzeg  :o az milyen?  ????...

Az kérlek több mindentől is lehet, vírusos fertőzés állhat a háttérben, gyakran HPV.

(Csak erős gyomrúaknak!  :-O )

http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www2.hu-berlin.de/sexology/ECU4/s_hpv2.jpg&imgrefurl=http://www2.hu-berlin.de/sexology/ECU4/html/human_papilloma_virus_iii.html&usg=__ppJCdN3i03GaD9zP4CBoJvCOU5E=&h=598&w=610&sz=52&hl=hu&start=3&sig2=OZvblwTQAoTLHnh9m9a2HQ&tbnid=3SzFMmgQ6WiYZM:&tbnh=133&tbnw=136&prev=/images%3Fq%3Dhpv%2Bv%25C3%25ADrus%26gbv%3D2%26ndsp%3D18%26hl%3Dhu%26sa%3DN&ei=UvbgSer7L5uGsAbp-smiDA

Katt!

2009. Április 11. - 22:02:02
Válasz #1428
Nem elérhető

zotja


nekünk a tanárunk mutogatott nemrég ilyesmiket,megláttam,hogy mi ez,eldobtam nagyon messzire  :----

2009. Április 13. - 08:48:14
Válasz #1429
Nem elérhető

leopard22


igen, de különböző szerek hatására kiüt, pld bőrgomba, nemi gomba változatban (neki az utóbbi) pld. antibiotikumok mellékhatására, ezért kérdem hogy a testoplex300-nak lehet-e köze hozzá, mert sehol se találom neten a mellékhatásait :(
már kezeli amúgy, csak sztem a szer okozza (amit azóta is szed, mivel nem tudjuk biztosan mitől van), ezért is fordultam hozzátok, hátha többet tudtok róla
Semmi köze nem lehet hozzá ;) A nemi betegségek túlnyomó része kizárólag nemi úton terjed, kevesebb része nem higiénikus környezet hatására is kijöhet, illetve ha ilyen helyzetben van, nem árt gyakran mosni a műszert - amit a legtöbb faszi nem vesz elég komolyan, ezzel állandó gyulladásos problémákat okoz a nőjének 8-}



Egyetértek. Mondjuk nem értem hogy nem tartják tisztán egyesek, nekem ez egyfajta fóbiám mióta láttam karfiolos pöcsöt a neten  !+"%
uh bazzeg  :o az milyen?  ????...

Az kérlek több mindentől is lehet, vírusos fertőzés állhat a háttérben, gyakran HPV.

(Csak erős gyomrúaknak!  :-O )

http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www2.hu-berlin.de/sexology/ECU4/s_hpv2.jpg&imgrefurl=http://www2.hu-berlin.de/sexology/ECU4/html/human_papilloma_virus_iii.html&usg=__ppJCdN3i03GaD9zP4CBoJvCOU5E=&h=598&w=610&sz=52&hl=hu&start=3&sig2=OZvblwTQAoTLHnh9m9a2HQ&tbnid=3SzFMmgQ6WiYZM:&tbnh=133&tbnw=136&prev=/images%3Fq%3Dhpv%2Bv%25C3%25ADrus%26gbv%3D2%26ndsp%3D18%26hl%3Dhu%26sa%3DN&ei=UvbgSer7L5uGsAbp-smiDA

Katt!


 :---- :---- :---- :---- :---- :---- :---- :---- :---- :---- :---- :---- :----

2009. Április 13. - 08:54:56
Válasz #1430
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
én is 21-es tűt használok combba. (izé... osztálytársam öccse használ)
Sztem 22-nél nagyobb semmihez sem kell. Minek?  ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Április 13. - 17:13:14
Válasz #1431
Nem elérhető

BadBodyBoy


én is 21-es tűt használok combba. (izé... osztálytársam öccse használ)
Sztem 22-nél nagyobb semmihez sem kell. Minek?  ????...

Nekem az ápolós haverom egyszer 19-est hozott mert csak az volt!
azt hittem meg akar ölni!Azzal már kardozni is lehet.... :--:
Utánna 2 napig fájt a seggem..... Łł=

http://indavideo.hu/video/_16_Injekcio_a_seggbe

2009. Április 14. - 14:51:34
Válasz #1432
Nem elérhető

Kewin


Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni! Olvastam itt még régeben olyan steroid hatásu gyogyszerekröl amiket orvos fel tud irni viszonylag kis ható anyagú " kezdö steroid " és nálunk is legálisan megvásárólható patikában.
Ha tudnátok pár ilyet mondani azt meg köszöném!

 Köszi

2009. Április 17. - 19:45:41
Válasz #1433
Nem elérhető

Milo


Azt mondták nekem a terembe hogy a deca egyáltalán nem terheli a májat ,vesét, én úgy tudtam hogy az is terheli csak kevésbé mint a tesztó. Mi az igazság?
Riceman

2009. Április 17. - 20:01:51
Válasz #1434

Torony

Vendég
Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni! Olvastam itt még régeben olyan steroid hatásu gyogyszerekröl amiket orvos fel tud irni viszonylag kis ható anyagú " kezdö steroid " és nálunk is legálisan megvásárólható patikában.
Ha tudnátok pár ilyet mondani azt meg köszöném!

 Köszi

fogalomzavar van. Amire te gondolsz az az, hogy magyarországon forgalomban van... sztem Andriol (a Saizen, Genotropin, Norditropin etc nem az a tipikus "kezdő" cucc :D :D :D )

2009. Április 17. - 20:37:39
Válasz #1435
Nem elérhető

RsLeo


A Retára gondol.
Retabolil. Nandrolon.
De ne használd, mert nagyon drága és ml-ként kevés hatóanyag van benne. ergo annyi olajat kéne magadba szúrnod, hogy tuti begyulladsz.

Az Andriol meg egy kalap szar. A semmi hatásához képest igen komoly androgén mellékhatásokat képes produkálni.

2009. Április 17. - 20:53:10
Válasz #1436
Nem elérhető

Maszat


A Retára gondol.
Retabolil. Nandrolon.
De ne használd, mert nagyon drága és ml-ként kevés hatóanyag van benne. ergo annyi olajat kéne magadba szúrnod, hogy tuti begyulladsz.

Az Andriol meg egy kalap szar. A semmi hatásához képest igen komoly androgén mellékhatásokat képes produkálni.

jah szerintem  is a retára gondolt,ha jól tom az egis gyártja,az 1ml olaj 50mg hatóanyagot tartalmaz,állítólag nagyon szar olajban van feloldva...
olvastam más fórumon,h valakinek állítása szerint felírta a barátja,több receptre írta fel és megkérte,h ne 1 patikában váltsa ki...nem tom,h mi igaz belőle.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 18. - 07:24:49
Válasz #1437
Nem elérhető

leopard22


Dubolin. nandrolone-phenylpropionate-ot tartalmaz.  Valakinek tapasztalata?

2009. Április 18. - 08:41:18
Válasz #1438
Nem elérhető

RsLeo


A Richter gyártja, de 50 mg 3237 ft és nem támogatott.
Másrészt: nem írhatja föl minden háziorvos.
1 heti adag mondjuk 10 recept, szerintem 80-100 Retát egész évben nem írnak föl az országban...
Viszont, ha valaki 320e-ért kiváltotta, szivesen szerzek neki bármit. :D

rs

2009. Április 18. - 11:51:30
Válasz #1439
Nem elérhető

doncicco


A Retára gondol.
Retabolil. Nandrolon.
De ne használd, mert nagyon drága és ml-ként kevés hatóanyag van benne. ergo annyi olajat kéne magadba szúrnod, hogy tuti begyulladsz.

Az Andriol meg egy kalap szar. A semmi hatásához képest igen komoly androgén mellékhatásokat képes produkálni.

Az Andriolról írtakkal erőssen vitatkoznék. Nem hasonlítható az ismert (propionat, enantat, vagy éppen dianabol) tesztoszteronok hatásához, de nagyon biztonságos és jó hatás érhető el vele. Ha okosan használják és kombinálják..