2024. Június 04. - 11:42:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 362193 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 29. - 06:28:12
Válasz #1020

Torony

Vendég

2009. Május 05. - 18:51:53
Válasz #1021
Nem elérhető

lue


Studio  zárobuli:
.......nézem baratnömet,dikk  ez  a f@szkalap meg micsináál ????...  ˝=/
ez 1  dolog hogy  parasztmodon ugy táncolt  hogy  haveromat  is  lökdöste a  énvagyok a  jani  tipusú táncolva,de  azé má  durva  vot  hogy  b.nömet is.ha aszzite  milyen menö  lesz a  nömnéél akko  hát  ezt nagyon benézted  csikosigesbuzigyerek ha  ilyen szánalmas paraszt vagy akkor ne  menjéél emberek közé! mert  ha  feljössz  mucsafalvárol jáccani az eszed akko legközelebb valaki  betalál.sose  ertettem az ilyen discoba  én vagyok a  császár tipusokat :---- ugyhogy  gyerek nálam idén te  vitted  a  pálmát,a  szánalmasok közül &5*

2009. Május 05. - 18:54:00
Válasz #1022
Nem elérhető

mushroom


Nem csapkodtad meg az arcát?

2009. Május 05. - 18:58:15
Válasz #1023
Nem elérhető

lue


nemakartam csinálnia  cirkuszt,elvégre  is nem azééért mentem oda,de  beálltam  b.nöm meg  közé.aztán biztos  rám volt  izgulva  me  vagy  5  percig"véletlen"megbökdösött.de  má ugytelevolt a  f@szom vele,aztan elkoccolt a  f@szkalp  hálk hogenes  haverjaival..

2009. Május 05. - 18:59:19
Válasz #1024
Nem elérhető

H. Laci


"Csirkefalatkákat és sültkrumplit adtam nekik, bár a csirkéről leszedtem a panírt, hogy egészségesebb legyen. Imádták” – mesélte a nő.
na itt el kezdett fel menni a vérnyomásom, ugyan akkor sírtam is
azt hagynám hogy magát ilyenekkel tömi, meg cigizik de hogy szegény gyerekek életük végéig emiatt szenvedjenek, hogy az anyjuk ekkora balfasz degenerált picsa  :-Đ :-Đ

2009. Május 05. - 18:59:50
Válasz #1025
Nem elérhető

mushroom


Ja, hogy kicsi a bors, de sok a barátja szituáció állt fenn? Az tényleg sux  :-\

2009. Május 05. - 19:03:47
Válasz #1026
Nem elérhető

lue


 :-\ :-\ :-\ elmegyek  jolerezni  magam,és akkor meg ilyenekkel  hoz  óssze az élet..  hányinger mind  ...jaja  ottvolt még vagy  3-4  haverja."ugrásra"készen..mondom ez tipikus  parasztfalvai  mulatóós  stilus..

2009. Május 05. - 19:05:48
Válasz #1027
Nem elérhető

mushroom


Mit is gondoltam, az ilyen csírák egyedül valahogy sosem mernek alkotni. Sajnos ez jellemzi itthon a szórakozóhelyeket. Menj el valahova, aztán este örülj, ha megúszod anélkül, hogy leszúrnának.  :----

2009. Május 05. - 19:26:49
Válasz #1028
Nem elérhető

lue


mush,hát  jah, nézd,ha  engem talál  be  nem erdekel...ha    belekezd  pőofánverem de h h  b.nömet.ééérted  1  lányt ˝=/
nah mindegyy  hagyjuk is  me  csak  felb@asz... 

2009. Május 05. - 19:33:56
Válasz #1029
Nem elérhető

Tweety


Mindenhol akadnak ilyen kretének sajnos!Amúgy jó volt a záró ****:)))))),nekem tetszett! O0
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Május 05. - 19:50:35
Válasz #1030
Nem elérhető

mack


:-\ :-\ :-\ elmegyek  jolerezni  magam,és akkor meg ilyenekkel  hoz  óssze az élet..  hányinger mind  ...jaja  ottvolt még vagy  3-4  haverja."ugrásra"készen..mondom ez tipikus  parasztfalvai  mulatóós  stilus..

eccer nekem volt hogy egy szórakozóhelyen belémkötöttek, kinéztek és már beszólogattak. Jó mondom meglesem a megfelelő alkalmat. Megis lett, ketten maradtak. Mi négyen voltunk még. Odamentünk, mondom az egyiknek hogy most mond hogy mi a probléma, ha gondolod kint vagy bent, nekem mindegy. Aszongya a másiknak, hagyd ők négyen vannak. Erre bazdmeg olyan pipa lettem hogy a homlokomat eltalálta az orra.  ˝=/ bazzeg hogy mi négyen vagyunk......mer mondom ti ha egyedül lennék akkor mindannyian rámjönnétek nem? Akkor itt az alkalom....barom. Aztán nem történt semmi. Ja és kolompárék vótak....

2009. Május 05. - 19:59:26
Válasz #1031
Nem elérhető

H. Laci


:-\ :-\ :-\ elmegyek  jolerezni  magam,és akkor meg ilyenekkel  hoz  óssze az élet..  hányinger mind  ...jaja  ottvolt még vagy  3-4  haverja."ugrásra"készen..mondom ez tipikus  parasztfalvai  mulatóós  stilus..

eccer nekem volt hogy egy szórakozóhelyen belémkötöttek, kinéztek és már beszólogattak. Jó mondom meglesem a megfelelő alkalmat. Megis lett, ketten maradtak. Mi négyen voltunk még. Odamentünk, mondom az egyiknek hogy most mond hogy mi a probléma, ha gondolod kint vagy bent, nekem mindegy. Aszongya a másiknak, hagyd ők négyen vannak. Erre bazdmeg olyan pipa lettem hogy a homlokomat eltalálta az orra.  ˝=/ bazzeg hogy mi négyen vagyunk......mer mondom ti ha egyedül lennék akkor mindannyian rámjönnétek nem? Akkor itt az alkalom....barom. Aztán nem történt semmi. Ja és kolompárék vótak....
fater most 51 éves
amikor ő járt szórakozni, már akkor is voltak ilyenek, mesélte belé is mindig bele kötöttek, aztán mondta hogy odáig jutott el hogy boxer a kézen, kéz a zsebben, azért nagy maffia nem volt az öreg, de volt erre az esetre példa
na már csak az lesz jó ha én elmegyek diszkóba  ˝=/   kis fasz létemre sosem féltem a nagyobbaktól, ugyhogy már előre érzem hogy lesz majd egykét verés (nem verekedés  ****:))) ****:))) )   ja és nem engemet fognak el verni  >:D >:D >:D 

2009. Május 05. - 20:12:32
Válasz #1032
Nem elérhető

mack


:-\ :-\ :-\ elmegyek  jolerezni  magam,és akkor meg ilyenekkel  hoz  óssze az élet..  hányinger mind  ...jaja  ottvolt még vagy  3-4  haverja."ugrásra"készen..mondom ez tipikus  parasztfalvai  mulatóós  stilus..

eccer nekem volt hogy egy szórakozóhelyen belémkötöttek, kinéztek és már beszólogattak. Jó mondom meglesem a megfelelő alkalmat. Megis lett, ketten maradtak. Mi négyen voltunk még. Odamentünk, mondom az egyiknek hogy most mond hogy mi a probléma, ha gondolod kint vagy bent, nekem mindegy. Aszongya a másiknak, hagyd ők négyen vannak. Erre bazdmeg olyan pipa lettem hogy a homlokomat eltalálta az orra.  ˝=/ bazzeg hogy mi négyen vagyunk......mer mondom ti ha egyedül lennék akkor mindannyian rámjönnétek nem? Akkor itt az alkalom....barom. Aztán nem történt semmi. Ja és kolompárék vótak....
fater most 51 éves
amikor ő járt szórakozni, már akkor is voltak ilyenek, mesélte belé is mindig bele kötöttek, aztán mondta hogy odáig jutott el hogy boxer a kézen, kéz a zsebben, azért nagy maffia nem volt az öreg, de volt erre az esetre példa
na már csak az lesz jó ha én elmegyek diszkóba  ˝=/   kis fasz létemre sosem féltem a nagyobbaktól, ugyhogy már előre érzem hogy lesz majd egykét verés (nem verekedés  ****:))) ****:))) )   ja és nem engemet fognak el verni  >:D >:D >:D 


kiábrándítalak lacika  ;D soha nem tudhatod ki jön veled szembe...nem számít az sem hogy hány kiló vagy! lehet  az ellenfeled is edz évek óta...csak ő a zsákot üti. Mindenkit elvernek aki ecceris balhéba keveredik, nem kerülhetsz ki mindíg győztesen. Engemis elvertek párszor. Csak figyeld meg. Inkáb kerüld el a szitukat, ez jótanács.

2009. Május 05. - 20:19:20
Válasz #1033
Nem elérhető

lue


hamár itt az én vagyok a  jani nál  tartunk:
  oké  rendben van  hogyha  valaki mondjuk  joa  boxba  vagy önvédelmi sportokba,csak azé  szemétge'ség kihasználni olyannal szembe  aki törékeny(lány)
én nem azert  kezdtem el edzeni merthogy  végig verem majd  a  falut,  vagy   majd  discoba  rajoskodom..komolyan.sose  ertem ezeket ????...(nekem  nem jött be  studio  zárobuli...tweety)

2009. Május 05. - 20:24:26
Válasz #1034
Nem elérhető

H. Laci


:-\ :-\ :-\ elmegyek  jolerezni  magam,és akkor meg ilyenekkel  hoz  óssze az élet..  hányinger mind  ...jaja  ottvolt még vagy  3-4  haverja."ugrásra"készen..mondom ez tipikus  parasztfalvai  mulatóós  stilus..

eccer nekem volt hogy egy szórakozóhelyen belémkötöttek, kinéztek és már beszólogattak. Jó mondom meglesem a megfelelő alkalmat. Megis lett, ketten maradtak. Mi négyen voltunk még. Odamentünk, mondom az egyiknek hogy most mond hogy mi a probléma, ha gondolod kint vagy bent, nekem mindegy. Aszongya a másiknak, hagyd ők négyen vannak. Erre bazdmeg olyan pipa lettem hogy a homlokomat eltalálta az orra.  ˝=/ bazzeg hogy mi négyen vagyunk......mer mondom ti ha egyedül lennék akkor mindannyian rámjönnétek nem? Akkor itt az alkalom....barom. Aztán nem történt semmi. Ja és kolompárék vótak....
fater most 51 éves
amikor ő járt szórakozni, már akkor is voltak ilyenek, mesélte belé is mindig bele kötöttek, aztán mondta hogy odáig jutott el hogy boxer a kézen, kéz a zsebben, azért nagy maffia nem volt az öreg, de volt erre az esetre példa
na már csak az lesz jó ha én elmegyek diszkóba  ˝=/   kis fasz létemre sosem féltem a nagyobbaktól, ugyhogy már előre érzem hogy lesz majd egykét verés (nem verekedés  ****:))) ****:))) )   ja és nem engemet fognak el verni  >:D >:D >:D 


kiábrándítalak lacika  ;D soha nem tudhatod ki jön veled szembe...nem számít az sem hogy hány kiló vagy! lehet  az ellenfeled is edz évek óta...csak ő a zsákot üti. Mindenkit elvernek aki ecceris balhéba keveredik, nem kerülhetsz ki mindíg győztesen. Engemis elvertek párszor. Csak figyeld meg. Inkáb kerüld el a szitukat, ez jótanács.
/:-) /:-)
bár ez is poén volt amit jeleztem is a  ****:))) szmájlival, de értem mit vakersz  ;D ;D