2024. Június 04. - 12:25:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 362201 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 07. - 20:30:38
Válasz #1125

Zsuzsi

Vendég

2009. Június 07. - 20:47:53
Válasz #1126

Torony

Vendég
Aranyosak  <3!

a fehér ruhás milyen nemű?

ahogy elnézem egyes rovarok szokásait követve párosodás után a nőstény (feltéve h valóban az) felfalja a hímet...

2009. Június 07. - 20:48:45
Válasz #1127

Zsuzsi

Vendég
Aranyosak  <3!

a fehér ruhás milyen nemű?

ahogy elnézem egyes rovarok szokásait követve párosodás után a nőstény (feltéve h valóban az) felfalja a hímet...


Akkor ez már nem az első férfi az életében.  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 07. - 20:49:12
Válasz #1128
Nem elérhető

Boresz


Aranyosak  <3!

a fehér ruhás milyen nemű?

ahogy elnézem egyes rovarok szokásait követve párosodás után a nőstény (feltéve h valóban az) felfalja a hímet...
inkább a humanoid besorolását lehetne vitatni  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 07. - 20:50:05
Válasz #1129

Torony

Vendég
Aranyosak  <3!

a fehér ruhás milyen nemű?

ahogy elnézem egyes rovarok szokásait követve párosodás után a nőstény (feltéve h valóban az) felfalja a hímet...
inkább a humanoid besorolását lehetne vitatni  ;D

igazad van; waddafuck is that?!  ;D (a természetnek van humorérzéke ;D )

2009. Június 07. - 20:57:41
Válasz #1130

Zsuzsi

Vendég

2009. Június 07. - 20:58:26
Válasz #1131

Torony

Vendég
Jézusereje, Zsuzsi, hol találsz te ilyeneket? ;D

2009. Június 07. - 20:59:35
Válasz #1132

Zsuzsi

Vendég

2009. Június 10. - 16:43:13
Válasz #1133
Nem elérhető

Szandi


Szösszenet a gyakorikerdesek.hu-ról, azoknak akik épp nem vagy nem szándékoznak most enni.

18 éves vagyok és lány... a barátom 20 (2 éve vagyunk együtt) és még a szüleivel él, elég jó a viszonya velük, mivel fiú az anyukája takarít náluk. Az anyukája néha-néha megjegyezte h nem mehet be a barátom szobájába, csak ha előre egyeztetnek és megbeszélik, h na, 2 nap múlva takarítás lesz. Furi volt, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget. Én elég gyakran járok hozzájuk, szüleivel is jól megértem magam, bár apukája sokat dolgozik és ritkán beszélgetünk. Furcsa volr, h soha nem hívott a halószobájába, mindig a nappaliban voltunk vagy ha anyukája nem volt otthon(háziasszony, nem dolgozik) akkor a szülei hálójában. Nem értettem, h miért nem akarja h bemenjünk az ő szobájába, de elfogadtam. Gondoltam kupi van vagy nincs rend, stb. A szexet is nálunk oldottuk meg vagy akkor ha az ő szülei nem voltak otthon. 2 év alatt egyszer nem endedte h bemenej a szobájába!!!!!! 3 szobás lakásuk van, egyforma ajtókkal és mindegyikben kulcs van, az ő ajata mindig be van zárva. A többibe csak benne van a kulcs.
Nem vagyok az a nyomozgatós típus, telóját sem néztem még meg soha, iwiw-et sem, semmit. Szombaton fent voltunk nála, szülei Rúzsa Magdi koncerten Orosházán, épp szeretkezni készültünk, de nem volt gumi(nem szede tabit). Későn vettük észre, előtte zuhanyoztunk és nekem hosszú hajam van és vizes volt, nekik meg nincs hajszárítójuk csak vmi régi szar. Mondta lemegy ő a patikába, vesz gumit, ott van 5 perc... Én addig próbáltam szárítgatni a hajam, több-kevesebb sikerrel(nagyon gáz a hajszírító), levetkőztem fehérneműre, eltelt már 10 perc, nem jön. Mentem, szárítom tovább a hajam, nem jön...kezdtem fázni, felvettem egy köntöst...mentem a konyhába ettem egy kicsit, de még mindig nem jött. Gondoltam nem volt nyitva apasika és messzebb kellett mennie. Gondoltam meglepem vmivel és a hálójában várom. Az ajtó be volt zárva, de mivel minden ajtó egyforma, így a kulcsok is, kivettem a konyha ajtó kulcsát, és bemenetem a szobába... Olyan büsöset soha nem éreztem!!!SOHA! Nem tudtam mi a halál lehet olyan büdös, ruhák, zokni, vagy mia ****? Látom h a számítógép asztalon nagy csomóba szar!!!!!! Szar! Fos, szar, ürülék, szarr!!! Nem tudtam köpni-nyelni. És látszott h volt ott több féle, régebbi, száraz és frisebb is!! Esküszöm nem tudtam megmoccanni. rendetlenség nem volt, néhány ruha a földön, de ennyi. Kimenetm a szobából és elkezdtem ssírni, h hogy lehet ilyen barátom és már kezdtem érteni h miért nem engedte senkinek h bemenjen a szobájába. Mikor hazajött, látta h sírok, azt hitte azért mert késett... elmeséltem neki h miért... és h bementem a szobájába. Akkora pofont kaptam, h azt hittem agyrázkódást kapok!!! Hogy én h merészeltem, meg stb. Még neki áll feljebb! Én meg csak sírtam. Utána hírtelen megváltozott, elkezdet bocsánatoto kérni és mondta h neki ez mánija, h tv-zés közben szarik. Szépen, lassan, szappant nyom fel magának és várja h jöjjön. a szobában, ahol ALSZIK!!!
Mondtam h enegdjen el, hazamegyek. Nem akart, mondtam engedjen el vagy sikítok!! Hazamentem, azóta nem térek magamhoz.
Ezt érdemlekm???? Túlreagálnám??? Sztem nem, szerinem beetg. Ez enm normális. És ar az arc rémített meg legjobben, amikor megmondtam neki h jártam a szobában. Mintha azt mondtam volna neki h megöltem a családját. nem normális!!! De még szeretem, annyira kiábrándultam belőle!!! Mit tegyek??
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Június 10. - 16:51:14
Válasz #1134
Nem elérhető

zotja


fúbázzeee  :----  :----   :----  ?:-/

2009. Június 10. - 17:26:44
Válasz #1135

Torony

Vendég

2009. Június 10. - 17:34:03
Válasz #1136
Nem elérhető

God Vazzeg


ez nem lehet komoly...

Nem hát, de érdekes volt elolvasni  :D

2009. Június 10. - 17:40:23
Válasz #1137
Nem elérhető

FirstLady


De miért nyom fel szappant? vagy mindenki így szokta, csak tájékozatlan vagyok? ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 10. - 17:46:57
Válasz #1138
Nem elérhető

God Vazzeg


De miért nyom fel szappant? vagy mindenki így szokta, csak tájékozatlan vagyok? ****:))) ****:))) ****:)))

Nem az a lényeg, hogy megértsd, hanem hogy elképzeld  :-O  !+"%

2009. Június 10. - 17:47:37
Válasz #1139
Nem elérhető

H. Laci