2024. Május 23. - 06:19:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361332 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Október 02. - 12:57:35
Válasz #1440
Nem elérhető

George


Most komolyan...van itt valaki a csajokon kívül, aki nők lapja fórumot olvas? ****:))) És különben is, ki nem szarja le?! 8-)
Hihetetlenül szánalmas emberek...

Véleményük van...amit vagy leszarsz, vagy teljesen fölöslegesen rágod magad rajta. Miért, téged szóltak már le, hogy túl izmos vagy? Itt hányan írták már azt csajokra, hogy "ez már sok"? Attól még nekem nem lesz szánalmas valaki, hogy nem tetszik neki egy színpadkész testépítő - mert lehet, hogy az offszezon forma meg bejön 8-}

2009. Október 02. - 13:02:54
Válasz #1441
Nem elérhető

lue


Bodybuilding fórumon legyen felháborító ez a nézőpont szerintem...

2009. Október 02. - 13:07:40
Válasz #1442
Nem elérhető

God Vazzeg


Most komolyan...van itt valaki a csajokon kívül, aki nők lapja fórumot olvas? ****:))) És különben is, ki nem szarja le?! 8-)
Hihetetlenül szánalmas emberek...

Véleményük van...amit vagy leszarsz, vagy teljesen fölöslegesen rágod magad rajta. Miért, téged szóltak már le, hogy túl izmos vagy? Itt hányan írták már azt csajokra, hogy "ez már sok"? Attól még nekem nem lesz szánalmas valaki, hogy nem tetszik neki egy színpadkész testépítő - mert lehet, hogy az offszezon forma meg bejön 8-}

Ja, de a "mackós" és "kicsit pocakos" se jön be nekik, mert engem meg mindig ezzel baszogatnak.. Hogy ha igazi testépítő lennék, akkor sajtreszelő has, meg úgy kell kinézni mint a versenyzőknek..

De akkor meg undorító lennék... Így is az vagyok... Na akkor most mi van?  ????...

2009. Október 02. - 13:11:04
Válasz #1443
Nem elérhető

hopika


Törődj bele God-tudhatnád már,hogy semmi sem elég jó nekik... ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 02. - 13:16:54
Válasz #1444
Nem elérhető

God Vazzeg


Törődj bele God-tudhatnád már,hogy semmi sem elég jó nekik... ***))))

Beletörődtem, ez csak költői kérdés volt  ;-oo-;

2009. Október 02. - 13:17:39
Válasz #1445
Nem elérhető

George



Bodybuilding fórumon legyen felháborító ez a nézőszempont szerintem...
Igen? ****:))) Ezzel mit akarsz elérni? Csak mert elég röhejes ez a nézőpont ;D

2009. Október 02. - 13:20:14
Válasz #1446
Nem elérhető

lue



Bodybuilding fórumon legyen felháborító ez a nézőpont szerintem...
Igen? ****:))) Ezzel mit akarsz elérni? Csak mert elég röhejes ez a nézőpont ;D
Semmit,csak ez a véleményem.

2009. Október 02. - 13:29:42
Válasz #1447
Nem elérhető

twist


Most a 20 kiló vasággyal típusú "férfiak" kellenek a csajoknak lehet. Belőlem se lesz már szex ideál  ****:)))
nyomjad rózsi

2009. Október 02. - 13:35:02
Válasz #1448
Nem elérhető

Pity



2009. Október 02. - 14:11:21
Válasz #1449
Nem elérhető

lue


na ja... rám már mondták h túl izmos vagyok  ????... ????... ????... meg nem elég mackós....
volt olyan is, aki szerint sokkal jobban néztem ki 53 kilósan, mint most majdnem dupla akkora testsúllyal(még 10 kilo kell)....  :--:
én meg azt mondom:  :-/] és ezzel az álláspontommal elég kényelmesen érzem magam... cél a 100 kg ehhez hasonló formában, és akkor azt mondom, jó vagyok  ;D ;D
Nemenőzzé ****:)))


2009. Október 13. - 17:19:16
Válasz #1451
Nem elérhető

FirstLady


" Rossz Apu

Fujj, ez de beteg! A pennsylvaniai John Forehand nem egy átlagos netes csajozógép, ő a saját lányát próbálta meg felszedni a Facebookon. A Bad Daddy (mondjuk nem rossz nick) néven nyomuló fickó olyasmi dumákkal kábította a csajt, miszerint "nem sok apa és lány elég bátor ahhoz, hogy megtapasztalja ezeket az örömöket". Szerencsére a lány mindent elmondott az anyjának, úgyhogy a korábban lefixált titkos randira érkező (amúgy kamerával és gumival felszerelkezett) beteg faszt már a rendőrök várták. Remélem a sitten elég bátor leszel megtapasztalni az örömöket, Johnny fiú!"

Tudnám bántani a kedves papát... :-/- :-/- :-/- :-/-
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Október 13. - 17:24:04
Válasz #1452
Nem elérhető

fastor


" Rossz Apu

Fujj, ez de beteg! A pennsylvaniai John Forehand nem egy átlagos netes csajozógép, ő a saját lányát próbálta meg felszedni a Facebookon. A Bad Daddy (mondjuk nem rossz nick) néven nyomuló fickó olyasmi dumákkal kábította a csajt, miszerint "nem sok apa és lány elég bátor ahhoz, hogy megtapasztalja ezeket az örömöket". Szerencsére a lány mindent elmondott az anyjának, úgyhogy a korábban lefixált titkos randira érkező (amúgy kamerával és gumival felszerelkezett) beteg faszt már a rendőrök várták. Remélem a sitten elég bátor leszel megtapasztalni az örömöket, Johnny fiú!"

Tudnám bántani a kedves papát... :-/- :-/- :-/- :-/-
ez beteg !+"% :-/--
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 13. - 17:33:06
Válasz #1453
Nem elérhető

FirstLady


" Rossz Apu

Fujj, ez de beteg! A pennsylvaniai John Forehand nem egy átlagos netes csajozógép, ő a saját lányát próbálta meg felszedni a Facebookon. A Bad Daddy (mondjuk nem rossz nick) néven nyomuló fickó olyasmi dumákkal kábította a csajt, miszerint "nem sok apa és lány elég bátor ahhoz, hogy megtapasztalja ezeket az örömöket". Szerencsére a lány mindent elmondott az anyjának, úgyhogy a korábban lefixált titkos randira érkező (amúgy kamerával és gumival felszerelkezett) beteg faszt már a rendőrök várták. Remélem a sitten elég bátor leszel megtapasztalni az örömöket, Johnny fiú!"

Tudnám bántani a kedves papát... :-/- :-/- :-/- :-/-
ez beteg !+"% :-/--
dehogyiiiiiiiiiiis ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Október 13. - 18:29:19
Válasz #1454
Nem elérhető

tomasz


Sitten majd kikormolják.Lesz szerepjáték meg minden.Ő lesz a kislány.Análisinkább.....
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....