2024. Június 04. - 12:28:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 362205 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2013. Február 20. - 09:44:42
Válasz #1845
Nem elérhető

Gabe


Pedig végig kell nézni, az a tuti, mikor varrják össze, vagyis próbálják a végén. ;D
Ezt hívják természetes szelekciónak.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Február 27. - 13:41:29
Válasz #1846
Nem elérhető

Maszat


keressétek Illés Lalit  ;D

[ Invalid YouTube link ]
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 01. - 22:11:34
Válasz #1847
Nem elérhető

egyvicc



2013. Március 04. - 17:10:16
Válasz #1848
Nem elérhető

Ronaldo



2013. Március 05. - 20:45:48
Válasz #1849
Nem elérhető

cpggyurma



2013. Április 18. - 11:51:53
Válasz #1850
Nem elérhető

Gabe


Syntholos barátunk még Efit számára is érdekes és megfontolandó dolgokat mesél. ;D

"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 18. - 12:20:36
Válasz #1851
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Huu vazze... nagyon kemény a gyerek  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 18. - 12:54:19
Válasz #1852
Nem elérhető

Gabe


Huu vazze... nagyon kemény a gyerek  :D
Tudtad, hogy a kaja az punciknak való?
Tápkiegben a jövő.
Az adaptív edzésprogramja is tetszik, legutóbb 15! ferde fekvőtámaszt nyomott, most 16 a cél. ;D
Viszont a 6Pound-os súlyzó, az nehéz. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 19. - 20:45:46
Válasz #1853
Nem elérhető

ninja14


sajna még látásból ismerem is őket :D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Április 19. - 22:43:33
Válasz #1854
Nem elérhető

Maszat


Ma a terembe iszonyatos okosságokat hallottam. 1 kopasz pali magyarázta (gondolom a vevőjének),h hogy használja a szuszit. 2-3 hétig heti 1et kell tolni, aztán kedd és péntek. Addigra betöltődik. Ez csak 1 dolog, a lényeg a hülyegyerek, aki állítása szerint úgy érzi magát 1 szuri után mint Dolph Lundgren a tökéletes katonába, miután megkapta a szurit. A gyerek úgy pofázott mint aki be van szpidezve. Iszonyatosan érezte a cuccot, sokkal több ismétlést meg tudott csinálni mint eddig, és kevesebb időt kellett pihennie. De mondom olyan idegesítő volt, mint aki szét van állva és csak pofázik. Az tök mellékes,h a gyerekbe volt 70 kg, és mindent kapkodva szabálytalanul csinált. Kurva nagy volt a homály...


jaaaaaaaa, és Ő a legtisztább cuccot kapta. Sokan szennyezett szart kapnak, de ő pakisztáni szusztanot vett, ami "szintiszta gyógyszerből van".  

Na  ;D  Nem is olyan rég írtam ezt ide. Azóta Mr. Sustanon (ahogy időközben elneveztem) benyomott szépen 30 akárhány ampeszt a popójába. Nem túlzok,h a gyereken a legnagyobb változást, a hátán található, fehér, gennyes pattanások jelentik. Merthogy félmeztelen tolja ám a tréninget, törcsi nélkül. Mr. Sustanon elég gyatra fejlődését, valószínűleg a holnapi hyperspace igencsak meg fogja tépázni, mivel a héten már híresztelte,h alig várja.  ;D  Egyébként emberünk vékony, ugyanakkor van bele. Szerencsétlen 1 testalkat, mindig rácsodálkozta merre. Hogy lehet egyszerre valaki vékony, de beles?! Én is össze szoktam csoffadni, de akkor 2 kézzel átérem a derekamat.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 19. - 22:49:54
Válasz #1855
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

jaaaaaaaa, és Ő a legtisztább cuccot kapta. Sokan szennyezett szart kapnak, de ő pakisztáni szusztanot vett, ami "szintiszta gyógyszerből van".  

...benyomott szépen 30 akárhány ampeszt a popójába. Nem túlzok,h a gyereken a legnagyobb változást, a hátán található, fehér, gennyes pattanások jelentik. Merthogy félmeztelen tolja ám a tréninget, törcsi nélkül.


Mennyi hülye ember van a világon az elképesztő...  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 19. - 22:52:49
Válasz #1856
Nem elérhető

Maszat


Ott van a kezdő kúra topicban az a 44 éves pali. 44 éves, és 1 mondatot nem tud leírni helyesen, a tartalmáról ne is beszéljünk. Hogy nevel az ilyen gyereket, vagy mit ad át neki vajon?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 23. - 21:48:58
Válasz #1857
Nem elérhető

Rhino



2013. Április 25. - 18:05:54
Válasz #1858
Nem elérhető

H. Laci



2013. Április 25. - 19:26:57
Válasz #1859
Nem elérhető

cpggyurma


mind 2ő két nagy gyökér  :-/-