2024. Május 23. - 06:05:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361326 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Augusztus 22. - 20:12:11
Válasz #390
Nem elérhető

leopard22


Az aktuális idióta

Minden teremben vannak hülyék, de nálunk legalább váltogatják egymást. Asszem itt találkoztam a legkeményebb emberrel, akit a föld a hátán hordott. Az egyik egy kopasz, 190 centi környéki, 80 kilós humán fegyver, aki brutális küzdősportos múlttal rendelkezik. Egy másik hülyének osztotta az észt, a következőkre kaptam fel a fejem (próbálom visszaadni művelt stílusát és kifinomult retorikáját):
- …és szkandereztem egy szkanderbajnokkal, már majnem lenyomott, mikor hirtelen pofán vágtam, oszt mondtam neki, hogy látod, tesó, nem a zizom a lényeg, hanem a zerő meg a gyorsaság!

(Másik barom, 40 körüli úriember, csak felsőtestre edz):

- én egyszer küzdöttem egy bajnok bokszolóval (nem mondom a nevét, mert nagyon ismert) de csak „szurkáltam”, nem akartam, hogy baja essen. – Közben barátunk árnyékkaratézik a gépek között… - húúú-háááááá-hadzsimeeeee mer nekem azt mondta régebben az edzőm, hogy én lehetek a magyar bruszli, annyira gyors vagyok! Oszt a sok hülye itt túlgyúrja magát oszt belassulnak! – közbe kalimpál, a.k.a. karate.

- ezt mondtam én is! Nem a zizom a fontos, hanem a zerő meg a gyorsaság!

Igazuk volt, tényleg fontos, volt, hogy kurvagyorsan távozzak a környékükről, mert ezt nem lehet kibírni… kopasz ropi barátunk tegnap cinkos kacsintással közölte egy sráccal, hogy „megvette a cuccost” és nagyon kíváncsi, „mikor kezd el hatni”. Gyerek ránéz, és ennyit mond: „Az egy sima fehérjepor, bazmeg, mi az, hogy mikor kezd el hatni?”

 :-/-(-: :-/-(-: ;D
;D ;D ;D

2008. Augusztus 24. - 19:48:50
Válasz #391
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 24. - 20:49:24
Válasz #392
Nem elérhető

izomboy


http://www.indavideo.hu/video/Brutalis_testepitok_ezek_mar_nem_emberek

a topic címére a válasz, a hozzászólásokban keresendő  :)
Ez a kedvencem a hozzászoloktól.


mjl73
""Valamikor én is így néztem ki, most picit visszaestem. Brutálisak!""""

2008. Augusztus 24. - 20:50:15
Válasz #393
Nem elérhető

Gabe


 :D most csak 47-es karja van biztos  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 24. - 22:16:17
Válasz #394
Nem elérhető

George


Ezt a kis csokrot a párom anyukája küldte át neki egyszer, elrettentésképpen, hogy milyen csúnya leszek, ha ilyen porokat iszok meg ennyit edzek !+"% Łł=

2008. Augusztus 24. - 22:17:41
Válasz #395
Nem elérhető

Gabe


a porok, meg a tabletták...

a cigi, meg a 2dekás az meg alap tananyag, szinte az a kakukktojás, aki nem nyomja...  ˝=/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 24. - 22:19:14
Válasz #396
Nem elérhető

George


meg a 2dekás az meg alap tananyag, szinte az a kakukktojás, aki nem nyomja...  ˝=/
Óvatosan a dekával ;D

2008. Augusztus 24. - 22:20:22
Válasz #397
Nem elérhető

Gabe


de kával... nem cével  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 24. - 23:31:47
Válasz #398
Nem elérhető

NaturalBoy


http://www.indavideo.hu/video/Brutalis_testepitok_ezek_mar_nem_emberek

a topic címére a válasz, a hozzászólásokban keresendő  :)
Ez a kedvencem a hozzászoloktól.


mjl73
""Valamikor én is így néztem ki, most picit visszaestem. Brutálisak!""""


Azért ez is jó:

Őrültek mire jó ennyi izom?? nem tudnak se futni se kötélre mászni egy sprotkocsiba be se férnek pffffffffffff

1.Tdnak futni és futnak is mert hát verseny meg kardió meg szálkásítás  ;D
2. Szintén egy nagy probléma a sportkocsiba beleférés.....Szerintem én abba is hagyom mert youtubról kinéztem egy dodge vipert
3. Ha én kötélre akarok mászni akkor a kötél mászik alattam...Gyúrunk vaze?

2008. Augusztus 24. - 23:35:31
Válasz #399
Nem elérhető

Cressler


és a vicc, hogy a hozzászólók 80%-a valóban úgy hiszi, hogy a képek valódiak  Łł=
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 24. - 23:37:09
Válasz #400
Nem elérhető

Gabe


így van, ez a legelszomorítóbb,
azt már nem is említem, hogy mindenféle szakértelem nélkül osztják az észt!  :-/--
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 24. - 23:41:06
Válasz #401
Nem elérhető

NaturalBoy


Ezeket bár ki megverné. Lassúak mint a csiga. Undorító

Találtam még egy ilyet is...
Azért dúrva hogy még a mai világban is akad olyan aki hisz benne hogy lehet akkorának lenni hogy senki ne verjen meg...
Mindig van egy nagyobb ember de ha nem lenne akkor jönnek csoportosan és akkor lehetsz bármekkora.Gondoljunk pl: a nem az idén nyáron barnúlt példányokra akik csoportosan falkákba tömörülve járják az utcákat: mit néző köcsög vagy kő valami hangos böfögésekkel haladnak végig 500grammos arany nyakláncaikban a fő célállomásaikra ami általában egy fekete bálnamerci.
Nőstényeik előtt gondosan haladva közlekednek ám a nőstények védelme érdekében meg kell jegyezni,hogy lassúságuk valószínüleg annak tudható be,hogy a legtöbb dolog már  a térdük körül van röpájára állítva.
Ám ugyan oylan büszkeséggel lépdelnek a falkavezér mögött mély dekoltázsukkal mely láttatni engedi a térdig lógó emlőket rajta szeretlek márió tetoválással.

Na mindegy nagyon belemerültem,oda ezt nem akartam írni de annak aki ezt a kommentárt írta a videó alá annak azért üzenném h 2008-at írunk és nem azért vannak lőfegyverek h bárkinek is azért kellene nőnie hogy megvédje magát....Ezt a baromságot.Meg ha így lenne akkor kb. mindegyik amerikai 160 kiló lenne ahelyett h fegyvert tartana.
De azért ebebn az országban is történnek oylan dolgok egyre gyakrabban h szerintem itt magyarországon is jóljön egy legalább minden háztartásba

2008. Augusztus 25. - 13:35:08
Válasz #402
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezeket bár ki megverné. Lassúak mint a csiga. Undorító

Találtam még egy ilyet is...
Azért dúrva hogy még a mai világban is akad olyan aki hisz benne hogy lehet akkorának lenni hogy senki ne verjen meg...
Mindig van egy nagyobb ember de ha nem lenne akkor jönnek csoportosan és akkor lehetsz bármekkora.Gondoljunk pl: a nem az idén nyáron barnúlt példányokra akik csoportosan falkákba tömörülve járják az utcákat: mit néző köcsög vagy kő valami hangos böfögésekkel haladnak végig 500grammos arany nyakláncaikban a fő célállomásaikra ami általában egy fekete bálnamerci.
Nőstényeik előtt gondosan haladva közlekednek ám a nőstények védelme érdekében meg kell jegyezni,hogy lassúságuk valószínüleg annak tudható be,hogy a legtöbb dolog már  a térdük körül van röpájára állítva.
Ám ugyan oylan büszkeséggel lépdelnek a falkavezér mögött mély dekoltázsukkal mely láttatni engedi a térdig lógó emlőket rajta szeretlek márió tetoválással.

Na mindegy nagyon belemerültem,oda ezt nem akartam írni de annak aki ezt a kommentárt írta a videó alá annak azért üzenném h 2008-at írunk és nem azért vannak lőfegyverek h bárkinek is azért kellene nőnie hogy megvédje magát....Ezt a baromságot.Meg ha így lenne akkor kb. mindegyik amerikai 160 kiló lenne ahelyett h fegyvert tartana.
De azért ebebn az országban is történnek oylan dolgok egyre gyakrabban h szerintem itt magyarországon is jóljön egy legalább minden háztartásba

Az hagyján, de ha látszik is rajtad hogy milyen sportot csinálsz, csakazértis beléd kötnek, mert kihívás vagy, szóval ezért senki se kezdjen el gyúrni.. Inkább valami önvédelmi sport, ha a kötözködéssel van valakinek problémája  :-}

2008. Augusztus 25. - 13:57:07
Válasz #403
Nem elérhető

AtisFace


Én kb 1 hónapja röhögtem szarrá magamat. Mentem barátnőmhöz az esti edzés után trikóban, és elmentem egy tipikus 9.keres banda mellett, erre egy arc megszólal: He nekünk is kéne ákkora kar, ha már kiátunk ide kötözködni. Mindezt az én csoffadék 42-es karomra Łł=. Következő mondat: Tesó, áruld már el mit szödsz... Én meg sétáltam tovább, mint aki nem hall semmit(Szerintem így jártam a legjobban :D).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 25. - 13:59:52
Válasz #404
Nem elérhető

God Vazzeg


Én kb 1 hónapja röhögtem szarrá magamat. Mentem barátnőmhöz az esti edzés után trikóban, és elmentem egy tipikus 9.keres banda mellett, erre egy arc megszólal: He nekünk is kéne ákkora kar, ha már kiátunk ide kötözködni. Mindezt az én csoffadék 42-es karomra Łł=. Következő mondat: Tesó, áruld már el mit szödsz... Én meg sétáltam tovább, mint aki nem hall semmit(Szerintem így jártam a legjobban :D).

Akkor te "jó vagy", az enyémet 40 körülre tippelik mindig a "barnák"  :D