2024. Május 23. - 07:14:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361351 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Augusztus 25. - 17:27:23
Válasz #405
Nem elérhető

NaturalBoy


Nekem is volt régebben egy esetem hogy egy kisebb társoság mögöttem suttogott,hogy hang vagy megcsinálni,meg nem mered,meg dehogynem erseőbb vagyok ez csak  koksztól van stb.

Erre hátbavágtak izomból egy székkel.
El kell ismernem tényleg nagy májer volt a gyerek,szép teljesítmény volt hátulról leütni egy székkel.ez kétség kívül azért sikerült mert engem felfúj  a koksz :-\

Érdekes módon utánna nekem is sikerült valami azzal a gyerekkel...de hát régebben fiatal voltam és bohó  o:)
Könnyeben felcsattantam ezeken és utánna beleadtam mindent...Így egy érettségi után majdnem elérve a 19 -et sokkal higatabb és megfontoltabb érettgondolkodású férfiú vagyok  8-)  ;D

2008. Augusztus 25. - 20:37:08
Válasz #406
Nem elérhető

Gabe


eredetileg a "más sportok" topic-ba szántam, de ennek inkább itt a helye, az amcsikra nézve.
Felpsz a Zisten, mindenki más csaló... ha nem amerikai!

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=196969  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 26. - 12:20:11
Válasz #407
Nem elérhető

Suncity



2008. Augusztus 28. - 19:42:42
Válasz #408
Nem elérhető

Boresz


ennél ledobtam az ékszíjjat
http://video.xfree.hu/?n=juno0929|055c2d154ace364eaadb87e5ac9fccd2  !+"%
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 03. - 11:46:44
Válasz #409

Torony

Vendég
http://velvet.hu/celeb/wineh080903/

Hümm, őt most sajnálni kellene? Szerintem hulljon a férgese...

2008. Szeptember 03. - 16:02:06
Válasz #410
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://velvet.hu/celeb/wineh080903/

Hümm, őt most sajnálni kellene? Szerintem hulljon a férgese...
Én sem sajnálom,de valószínűleg nem a cannabistól van ez,hanem a szinti drogokat vitte túlzásba az idióta p.csa,másrészt ha valaki nem tudja feldolgozni,hogy sztár,akkor lépjen vissza a civil életbe,menjen el eladónak,vagy postai alkalmazottnak,ott nem kell a küldeményeken kívül mást feldolgozni. ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Szeptember 03. - 16:14:00
Válasz #411

Torony

Vendég
egyébként nem mindegy, hogy milyen drogtól hülye? valami kibaszott füves indexes blogon most nyomja valami állat, hogy nagyon "fűellenes" a bulvárlap, ami írta, mer a fűtől nem lehet elbutulni, meg nem sorvad az agya vagy micsinál. Hát ja. A gandzsától mindenki okos lesz, szép, ügyes, meg iszonyú jók lesznek a reflexei.

De mondom, mindegy, ha hülye, patkoljon el, csak minek ez az évekig tartó cirkusz... amúgy is hót szar zenét csinál, meg ocsmány is, egy bulin vegyen be párszáz exet, igyon rá egy üveg töményet, aztán szépen csendben kombináljon egy agyvérzést egy infarktussal oszt kézcsókom.

2008. Szeptember 03. - 16:14:59
Válasz #412

B1ll4

Vendég
egyébként nem mindegy, hogy milyen drogtól hülye? valami kibaszott füves indexes blogon most nyomja valami állat, hogy nagyon "fűellenes" a bulvárlap, ami írta, mer a fűtől nem lehet elbutulni, meg nem sorvad az agya vagy micsinál. Hát ja. A gandzsától mindenki okos lesz, szép, ügyes, meg iszonyú jók lesznek a reflexei.

De mondom, mindegy, ha hülye, patkoljon el, csak minek ez az évekig tartó cirkusz... amúgy is hót szar zenét csinál, meg ocsmány is, egy bulin vegyen be párszáz exet, igyon rá egy üveg töményet, aztán szépen csendben kombináljon egy agyvérzést egy infarktussal oszt kézcsókom.

Vater , errefelé ennyi cucctól még lappanganak a srácok :P

2008. Szeptember 03. - 17:45:07
Válasz #413

Torony

Vendég
egyébként nem mindegy, hogy milyen drogtól hülye? valami kibaszott füves indexes blogon most nyomja valami állat, hogy nagyon "fűellenes" a bulvárlap, ami írta, mer a fűtől nem lehet elbutulni, meg nem sorvad az agya vagy micsinál. Hát ja. A gandzsától mindenki okos lesz, szép, ügyes, meg iszonyú jók lesznek a reflexei.

De mondom, mindegy, ha hülye, patkoljon el, csak minek ez az évekig tartó cirkusz... amúgy is hót szar zenét csinál, meg ocsmány is, egy bulin vegyen be párszáz exet, igyon rá egy üveg töményet, aztán szépen csendben kombináljon egy agyvérzést egy infarktussal oszt kézcsókom.

Vater , errefelé ennyi cucctól még lappanganak a srácok :P

hogyhogy "lappanganak"? ott vannak, de nem jönnek elő? :D :D :D

2008. Szeptember 05. - 16:27:57
Válasz #414
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 05. - 16:32:01
Válasz #415
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 09. - 16:02:30
Válasz #416
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Szeptember 09. - 16:17:49
Válasz #417
Nem elérhető

madinorbi


8-)

A szálloda mellett ahol hajdanán melóztam volt egy bár, este 9 felé megjött 2db 600as merdzsó benne a 2 főarc meg 6db 130 kilós verőember és uccsó mozzanatként mielőtt beriasztózták a verdákat kikerültek ezek a kis kék kártyák is. Mivel nem tűntek testirokinak felvetődött bennem, hogy szellemirokikártya is létezhet vajon ?  !+"% @-o :-)(-:
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 09. - 17:46:27
Válasz #418
Nem elérhető

Raymond



2008. Szeptember 10. - 15:38:11
Válasz #419
Nem elérhető

mack