2024. Június 03. - 23:48:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 362020 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 11. - 17:50:41
Válasz #420
Nem elérhető

Telipó


Mónika showban  szép gyerek van most ****)

2008. Szeptember 11. - 17:57:30
Válasz #421
Nem elérhető

Telipó


Mónika showban  szép gyerek van most ****)

Le fényképeztem a mocskot ***)))) nektek.

2008. Szeptember 11. - 19:34:26
Válasz #422
Nem elérhető

God Vazzeg


Mónika showban  szép gyerek van most ****)

Le fényképeztem a mocskot ***)))) nektek.

Miért mocsok? Én nem láttam ugyan, de azért mert így néz ki, még nem kell leírni.. Vagy volt valami konkrétum is?  ????...

2008. Szeptember 11. - 19:55:12
Válasz #423
Nem elérhető

Johnnyx


Engem Marilyn Manson-ra emlékeztet  !+"% ;D
Egyetek zabot!

2008. Szeptember 11. - 20:09:49
Válasz #424
Nem elérhető

NaturalBoy


A mai fogyasztói társadalom egyre több iylet termel ki  :-X
Ráadásul van pár emeber szerintem aki a hasonló kaliberű embereket jobban elfogadja mint  a testépítőket....

2008. Szeptember 11. - 20:12:30
Válasz #425
Nem elérhető

fastor


nem tom mi baj ezzel
most így néz ki, neki ez teccik, ezvan!
nekünk meg az tecik ahogy mi kinézünk ;D
(jó nekem nem teccik ahogy kinézek, inkább Godosulnék kicsit ***))) )
atól hogy ilyen a stílusuk lehetnek normláisak, nekem is vannak ilyen haverjaim, nemegy, akik kökin, borároson lógnak szinte midnig, suli vagy munkaidön kívül, és semmi gond nincs velük
persze a nagytöbségre igaz ez, midnehol vannak hülyék
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 11. - 20:14:13
Válasz #426
Nem elérhető

George


A mai fogyasztói társadalom egyre több iylet termel ki  :-X
Ráadásul van pár emeber szerintem aki a hasonló kaliberű embereket jobban elfogadja mint  a testépítőket....
Régen is volt ilyen, és lesz is még...Nekem könyökömig érő feketére festett hajam volt, oldalt meg hátul felborotválva. És akkor mi van? Semmi. Akkor sem érdekelt az átlag véleménye, most sem, bár én nem találkozok negatív megítéléssel :-}

2008. Szeptember 11. - 20:21:37
Válasz #427
Nem elérhető

Gabe


nekem sem a szivem csücskei ezek a madárijesztők, de amíg hozzám nem szól, nem veszek róla tudomást.
megtapsolni azért nem fogom, de ő balra én jobbra, így elvagyunk...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 20:25:31
Válasz #428
Nem elérhető

Cressler


a haj egy dolog... de a fekete rúzs
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 11. - 20:27:09
Válasz #429
Nem elérhető

NaturalBoy


A mai fogyasztói társadalom egyre több iylet termel ki  :-X
Ráadásul van pár emeber szerintem aki a hasonló kaliberű embereket jobban elfogadja mint  a testépítőket....
Régen is volt ilyen, és lesz is még...Nekem könyökömig érő feketére festett hajam volt, oldalt meg hátul felborotválva. És akkor mi van? Semmi. Akkor sem érdekelt az átlag véleménye, most sem, bár én nem találkozok negatív megítéléssel :-}

Örülök hogy megtaláltad végül a fényt George  ;D na jó csak vicceltem.Jó arc vagy George csak foylton belémkötsz  :-[  :-/-(-:

Amúgy lehet hogy félreérthetően fogalmaztam.Azt hogy am egyre több iylen van azt úgy értettem hogy Pl: régen is voltak depressziós emberek csak ma már emoknak hívják őket és  már a fél világ emo akar lenni.Régen nem akart senki divatból depressziós lenni.....

De hát megoszlanak a vélemények,úgyhogy akkor inkább szimplán csak anynit mondok hogy nekem nem jön ez a csaj én tuti nem járnék vele...

2008. Szeptember 11. - 20:28:48
Válasz #430
Nem elérhető

NaturalBoy


nekem sem a szivem csücskei ezek a madárijesztők, de amíg hozzám nem szól, nem veszek róla tudomást.
megtapsolni azért nem fogom, de ő balra én jobbra, így elvagyunk...

Én se azt mondtam hogy ha találkoznék vele az utcán neki mennék vállal aztán elkezdenék kötekedni.nem vagyok az a fajta szóval egyetértek Gabe,de ha már itt van ez a kép a fórumon csendes véleményt formáltam róla o:)

2008. Szeptember 11. - 20:30:57
Válasz #431
Nem elérhető

Gabe


...szimplán csak anynit mondok hogy nekem nem jön ez a csaj én tuti nem járnék vele...

Tominak hívják  ;)
bár nem ismerem a beállítottságodat... de szerintem csak félrenézted.  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 20:34:06
Válasz #432
Nem elérhető

NaturalBoy


...szimplán csak anynit mondok hogy nekem nem jön ez a csaj én tuti nem járnék vele...

Tominak hívják  ;)
bár nem ismerem a beállítottságodat... de szerintem csak félrenézted.  8-)

FFFújjjjjj bazeg   :----  :----  :----  :----  :----  :----

A fekete rúzs elterelte a figyelmem és nem vettem észre mi van a sötétbe írva................
Ráadásul fiú.........................................................Hát nem is tudom,lehet hogy mégis neki mennék vállal az utcán  ;D
Na jó nem csak vicceltem......de akkor is fffújjjjjjj hát fiú

2008. Szeptember 11. - 20:36:09
Válasz #433
Nem elérhető

fastor


am ránézésre sztem nem emo, csak úgy megjegyzem inkább goth, vagy valamiféle punkkeverék,bár ahhoz túl igényes ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 11. - 20:40:52
Válasz #434
Nem elérhető

NaturalBoy


Az emokat csak példaként hoztam fel Georgenak,hogy azért egy dolog hogy volt régen ez-az de azért pár dolog eléggé eltorzult.Meg azért az is érthetetlen nekem hogy például az unokatesóm osztályában 11 éves, van egy emo blokk 3-4 vannak szünetben együtt gubbasztanak valami sarokban meg emos dolgokat csinálnak vagy mitomén.
De egy 11 éves gyerek mitől lesz emo vagy depressziós anyával apával nyugodt scaládi légkörrel................

Állítólag ha kicsit megfeledkezik magáról akkor véletlenül teljesen oylan mint egy normális ember... !+"%