2024. Május 23. - 08:01:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 361366 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Október 04. - 11:32:25
Válasz #540

Torony

Vendég
nemjó, biológiai támadásnál lehetnek vétlen áldozatok... én mág mindig az AA12-re szavazok :D

2008. Október 04. - 11:37:08
Válasz #541

Zsuzsi

Vendég
http://uk.youtube.com/watch?v=vwQNb_J9Gw8&feature=related

ennek a kommentjéhez nem elég világi a szókincsem,de azért kapna egyet,csak úgy mert L'Oreal

Lady!
Nekem gyanús ez a "Peace"!

2008. Október 04. - 11:49:01
Válasz #542
Nem elérhető

FirstLady


http://uk.youtube.com/watch?v=vwQNb_J9Gw8&feature=related

ennek a kommentjéhez nem elég világi a szókincsem,de azért kapna egyet,csak úgy mert L'Oreal

Lady!
Nekem gyanús ez a "Peace"!
he-he-he  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nemértem, hogy miért gondolod.... ::) !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 04. - 11:57:22
Válasz #543

Zsuzsi

Vendég
http://uk.youtube.com/watch?v=vwQNb_J9Gw8&feature=related

ennek a kommentjéhez nem elég világi a szókincsem,de azért kapna egyet,csak úgy mert L'Oreal

Lady!
Nekem gyanús ez a "Peace"!
he-he-he  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nemértem, hogy miért gondolod.... ::) !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


Nem valami ilyesmit mond a végén: (szabad fordításban) Mi van ciki pin@k? Peace!

2008. Október 04. - 11:58:43
Válasz #544

Torony

Vendég
Akkó nincs más, irány Siófok! :D :D :D

2008. Október 04. - 12:17:56
Válasz #545
Nem elérhető

FirstLady


http://uk.youtube.com/watch?v=vwQNb_J9Gw8&feature=related

ennek a kommentjéhez nem elég világi a szókincsem,de azért kapna egyet,csak úgy mert L'Oreal

Lady!
Nekem gyanús ez a "Peace"!
he-he-he  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
nemértem, hogy miért gondolod.... ::) !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


Nem valami ilyesmit mond a végén: (szabad fordításban) Mi van ciki pin@k? Peace!
hehe, nekem nincs hang ennél a videónál, de az a gépem miatt van  :-\
De hiszek neked ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 04. - 14:16:28
Válasz #546
Nem elérhető

mack



2008. Október 04. - 14:20:20
Válasz #547

Torony

Vendég
bátor, igazi férfi...

2008. Október 04. - 14:21:58
Válasz #548
Nem elérhető

mack


bátor, igazi férfi...

meg a többiek is akik segítőkészek voltak....

2008. Október 04. - 14:24:49
Válasz #549
Nem elérhető

zotja


vmi autószerelő,mosó bolt lehetett ez... hát én leütöttem volna egy jó kis villáskulcsal

2008. Október 04. - 14:30:19
Válasz #550

kes

Vendég
erre mit lehetne írni??? http://www.nothingtoxic.com/media/1219883449/Savage_Russian_Skinhead_Brutally_Attacks_Woman
Mondjuk villáskulcshoz esélye sem volt..., de mit ne mondjak ez a gyerek kemény lehet! Csak gratulálni tudok neki! Łł= Hülye gyerek el tud verni egy nőt... ez igen! GRATULA! Łł= :-/-- ****:)))))) ;D

2008. Október 04. - 14:38:49
Válasz #551
Nem elérhető

pókerarc


Ennek remélem valaki kitaposta a belét.Sajnos megnéztem.
Ezt el se hiszem,hogy valaki 1 nővel ilyet tud tenni.Az meg hogy nyilvános helyen...És azt meg nem értem,hogy a nő ezt hogy bírta?Kb az első ütéstől be kellene szédülnie.Borzasztó komolyan mondom. :----

2008. Október 04. - 14:40:43
Válasz #552

kes

Vendég
Ennek remélem valaki kitaposta a belét.Sajnos megnéztem.
Ezt el se hiszem,hogy valaki 1 nővel ilyet tud tenni.Az meg hogy nyilvános helyen...És azt meg nem értem,hogy a nő ezt hogy bírta?Kb az első ütéstől be kellene szédülnie.Borzasztó komolyan mondom. :----
Én is csodálkoztam rajta! Nem értem hogyan bírta ezeket az ütéseket meg rúgásokat! :-\ Bár lehet hogy a pasija vagy a férje volt azt már megszokta! ***))))

2008. Október 04. - 14:45:16
Válasz #553

B1ll4

Vendég
Hasonló szitut már láttam Kecskeméten buszpályaudvaron , éppen augusztus 1. volt , mikor mentem fel Seth-hez . Ülök a buszpályaudvaron , és a 13-as kapunál a busz helyett egy fehér kis suzuki állt . Anyuka 2 gyerekével rohan előttem , kopasz , tetovált apuka kb 140kg rohan utánuk , elkapja az anyja haját , bevágja a kocsiba , gyerekeket beülteti hátulra , ablak lehúzva , de ekkor már rajtam kívül még vagy 100 ember nézte őket . A csávó kiszállt a kocsiból , kinyitotta a nő ajtaját és elkezdte pofozni . Feltudtam volna rúgni a szemétládát ... utána elhajtottak , de bele sem merek gondolni otthon mit kapott a nő . Azért is szar ilyet látni , mert a hülye f*sz apám jut eszembe ezekről ..... az életet nem érdemlik .

2008. Október 04. - 15:06:42
Válasz #554
Nem elérhető

mack


Hasonló szitut már láttam Kecskeméten buszpályaudvaron , éppen augusztus 1. volt , mikor mentem fel Seth-hez . Ülök a buszpályaudvaron , és a 13-as kapunál a busz helyett egy fehér kis suzuki állt . Anyuka 2 gyerekével rohan előttem , kopasz , tetovált apuka kb 140kg rohan utánuk , elkapja az anyja haját , bevágja a kocsiba , gyerekeket beülteti hátulra , ablak lehúzva , de ekkor már rajtam kívül még vagy 100 ember nézte őket . A csávó kiszállt a kocsiból , kinyitotta a nő ajtaját és elkezdte pofozni . Feltudtam volna rúgni a szemétládát ... utána elhajtottak , de bele sem merek gondolni otthon mit kapott a nő . Azért is szar ilyet látni , mert a hülye f*sz apám jut eszembe ezekről ..... az életet nem érdemlik .

apádnak is fehér szuzukija van?  ;D najó, bocs...