2024. Június 04. - 03:37:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hihetetlenül szánalmas emberek...  (Megtekintve 362074 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. November 21. - 08:05:38
Válasz #615
Nem elérhető

FirstLady


Na de most komolyan, az ilyeneknek van nőjük (vagy pasijuk)?
Egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy egy férfinak (?) akkora karja legyen, mint nekem  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 21. - 08:12:58
Válasz #616

Torony

Vendég
hát, biztosan. Sokan lehetnek, akik az ilyen hipertrendi (értsd: buzi, de leglábbis kétes nemi identitású, csontrakéta nyávogó tépettfejű) gyerekekre buknak. Nemtől függetlenül.

Az meg, hogy (itt is) sokaknak a hideg verejték csorog le a hátán, ha meglát egy ilyet, nem mérvadó.

2008. November 21. - 09:02:48
Válasz #617
Nem elérhető

NaturalBoy


Még annak idején az Aktivban adták!Ez nem synthol!:)Ha csak nem nyomott izmonként 1 litert magába!:)Sokan lusták edzeni,és inkább a sebész készit nekik áll izmot.Ezt a nők is előszeretettel használják,csak nem áll izomműtétet,hanem "csinositó műtéteket".Miért nem sporttal hozzák ki magukból a szebb testfelépitést?

Mondjuk én is szeretem a sportos csajokat,jó kis feszes idomok,bár még egyszer se volt útban a szilikon ;D
Ez az izomimplantátum pedig engem különösebben nem zavar,mert egyáltalán nem érdekel.Viszont ami felháborító az hogy hallotam már olyanról aki izomimplantátummal akart vagy talán indult is testépítő versenyen.
Bár ha jól emlékszem nem engedték indulni (legalábbis remélem),de már az se semmi hogy van olyan akinek így van képe egyáltalán odaállítani versenyre...
Csak nem tudom hogy ha nyerne mire lenne büszke....

2008. November 21. - 09:28:53
Válasz #618
Nem elérhető

NaturalBoy


Még annak idején az Aktivban adták!Ez nem synthol!:)Ha csak nem nyomott izmonként 1 litert magába!:)Sokan lusták edzeni,és inkább a sebész készit nekik áll izmot.Ezt a nők is előszeretettel használják,csak nem áll izomműtétet,hanem "csinositó műtéteket".Miért nem sporttal hozzák ki magukból a szebb testfelépitést?

Mondjuk én is szeretem a sportos csajokat,jó kis feszes idomok,bár még egyszer se volt útban a szilikon ;D
Ez az izomimplantátum pedig engem különösebben nem zavar,mert egyáltalán nem érdekel.Viszont ami felháborító az hogy hallotam már olyanról aki izomimplantátummal akart vagy talán indult is testépítő versenyen.
Bár ha jól emlékszem nem engedték indulni (legalábbis remélem),de már az se semmi hogy van olyan akinek így van képe egyáltalán odaállítani versenyre...
Csak nem tudom hogy ha nyerne mire lenne büszke....

Valamilyért az első oldalt nyitottam meg véletlenül,most nézem h mostmár kb.20 éve nem ez az aktuális téma. ;D

Bocsi elnéztem.Ha módod van rá kitörölnéd Steve vagy Lady vagy aki moderálni tudja figyelmetlenségem ?

2008. November 21. - 20:10:33
Válasz #619
Nem elérhető

JFlame


hát, biztosan. Sokan lehetnek, akik az ilyen hipertrendi (értsd: buzi, de leglábbis kétes nemi identitású, csontrakéta nyávogó tépettfejű) gyerekekre buknak. Nemtől függetlenül.

Az meg, hogy (itt is) sokaknak a hideg verejték csorog le a hátán, ha meglát egy ilyet, nem mérvadó.

Én meg azt se értem hogy találtok ilyeneket???
És pláne mi a fa..é néztek bele???!!!!
má bocsánat ;D

2008. November 23. - 07:32:03
Válasz #620
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 23. - 08:44:26
Válasz #621

Torony

Vendég
előtte egy "megtekintés saját felelősségre" achtungot írhattál volna :)

2008. November 23. - 16:19:52
Válasz #622
Nem elérhető

NaturalBoy


Mi a baj van olyan csaj aki a mackós pasikat szereti ;D

Ez számomra mindig oylan rejtély hogy valaki hogy lesz ennyi kiló.240?????????? :-O

Úgy 180 vagy 200 körül egy enyhébb fogyókúra gondolatán nem tépelődik el egy picit........Viszont szerintem jól csinálja,mert mai világba az lesz híres és arról beszélnek aki a legnagyobb f...ságokat csinálja ;D
Pont most végeztem az edzés utáni kajálásommal.Amikor kenegette a hónalját akkor majdnem visszamászott a falat  :----
A végén az a csókjelenet az meg igazán cukormókus ****:)))

2008. November 23. - 19:48:16
Válasz #623
Nem elérhető

NaturalBoy


Ez valami borzasztó  :-/-- bár nem tudom hogy azok szánalmasabbak e akiket ebben a videóban lehet látni vagy azok akiknek erre van igényük és ezt pénzelik......

http://www.youtube.com/watch?v=yA6tUn-V9h4&feature=related

5:50 és 7:00 között az a sikongatás,meg a férfiasz kézfogász................

Hova lettek a Tv-ből a Stallone-k schwarzeneggerek-ek Bruce willis-ek Will Smith-ek Jim carrey-k Wandame-ok meg egyáltalán a filmek?????Mostanában csak ezek a ratyi műsorok mennek....

2008. November 25. - 16:41:53
Válasz #624
Nem elérhető

miki_nrg


Hát talán nem szánalmasak mert nem tehettek róla hogy így születtek, de azért nem piskota

2008. November 25. - 16:50:48
Válasz #625
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hát talán nem szánalmasak mert nem tehettek róla hogy így születtek, de azért nem piskota
Ilyen katonát minden ezredben században találsz...


 ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. November 25. - 17:44:24
Válasz #626
Nem elérhető

miki_nrg


AZ biztos :)
De az asszony se piskóta :)

2008. November 25. - 18:06:55
Válasz #627
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. December 01. - 14:33:22
Válasz #628
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 01. - 15:12:08
Válasz #629
Nem elérhető

zotja