2024. Június 08. - 00:05:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779712 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Január 05. - 17:16:36
Válasz #495
Nem elérhető

Kola


annyi kimaradt hoyg edzések előtt 1-2órával kell bevenni mert akkor fejti ki maximális hatását  8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 06. - 19:27:17
Válasz #496
Nem elérhető

darknight



 ?:-/!!!!!

Tudna nekem valaki olyan terméket ajánlani, ami kitartást és legalább minimális kedvet csinál a tanuláshoz? Valami olyan termék kellene, ami viszonylag kisebb mennyiségű koffeint tartalmaz, mivel az amúgy is "emelkedettebb" vérnyomásomat már nem szeretném tovább sokkolni.

Várom az ötleteket :-)->. Thanks!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 06. - 19:31:29
Válasz #497
Nem elérhető

L



 ?:-/!!!!!

Tudna nekem valaki olyan terméket ajánlani, ami kitartást és legalább minimális kedvet csinál a tanuláshoz? Valami olyan termék kellene, ami viszonylag kisebb mennyiségű koffeint tartalmaz, mivel az amúgy is "emelkedettebb" vérnyomásomat már nem szeretném tovább sokkolni.

Várom az ötleteket :-)->. Thanks!
A számból vetted ki a szót! (2 integrált szigorlat 2 héten belül) ?:-/
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 06. - 19:32:16
Válasz #498
Nem elérhető

Bubee



 ?:-/!!!!!

Tudna nekem valaki olyan terméket ajánlani, ami kitartást és legalább minimális kedvet csinál a tanuláshoz? Valami olyan termék kellene, ami viszonylag kisebb mennyiségű koffeint tartalmaz, mivel az amúgy is "emelkedettebb" vérnyomásomat már nem szeretném tovább sokkolni.

Várom az ötleteket :-)->. Thanks!

Új generációs Stimulant-X (100 mg koffein / szem)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 06. - 22:14:11
Válasz #499
Nem elérhető

The Rock



 ?:-/!!!!!

Tudna nekem valaki olyan terméket ajánlani, ami kitartást és legalább minimális kedvet csinál a tanuláshoz? Valami olyan termék kellene, ami viszonylag kisebb mennyiségű koffeint tartalmaz, mivel az amúgy is "emelkedettebb" vérnyomásomat már nem szeretném tovább sokkolni.

Várom az ötleteket :-)->. Thanks!

Új generációs Stimulant-X (100 mg koffein / szem)

Ez kisebb mennyiség?  ::)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 06. - 22:17:12
Válasz #500
Nem elérhető

L



 ?:-/!!!!!

Tudna nekem valaki olyan terméket ajánlani, ami kitartást és legalább minimális kedvet csinál a tanuláshoz? Valami olyan termék kellene, ami viszonylag kisebb mennyiségű koffeint tartalmaz, mivel az amúgy is "emelkedettebb" vérnyomásomat már nem szeretném tovább sokkolni.

Várom az ötleteket :-)->. Thanks!

Új generációs Stimulant-X (100 mg koffein / szem)

Ez kisebb mennyiség?  ::)
Hát kinek-hogy... Csak összehasonlításképp egy hosszú kávé úgy 50-60mg koffein. Vizsgaidőszakban nekem annyi kell hogy jól aludjak ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 06. - 22:19:47
Válasz #501
Nem elérhető

The Rock


Egyéni tűréshatár ugye, nekem pl 500-800 gr után ugrik mindenem! Pulzus, vérnyomás.
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 06. - 22:48:21
Válasz #502
Nem elérhető

Bubee


Egyéni tűréshatár ugye, nekem pl 500-800 gr után ugrik mindenem! Pulzus, vérnyomás.

100 mg nem egy húdenagy mennyiség, még a kevésbé toleránsak számára se szvsz.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 06. - 23:30:05
Válasz #503
Nem elérhető

The Rock


Egyéni tűréshatár ugye, nekem pl 500-800 gr után ugrik mindenem! Pulzus, vérnyomás.

100 mg nem egy húdenagy mennyiség, még a kevésbé toleránsak számára se szvsz.

Igaz, bár ismerek olyat, aki egy kávé után kész van teljesen  :(
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 08. - 16:22:52
Válasz #504
Nem elérhető

Kola


új zsírégető bukkant fel a horizonton a VPX-től a neve: Meltdown
ha vlakit érdekel akkor ezen a linken olvasgathat 1 kicsit többet: http://www.vpxsports.com/newweb/products/prod_detail.asp?cat=Diet/Energy%20and%20Rapid%20Fat%20Loss&id=48
 8-}
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 09. - 16:07:38
Válasz #505
Nem elérhető

darknight



Helló Efitmaster O0!

Kérdés: A héten végre megjelenik majd az Extremefit magazin új száma (korábban január 10.-e körül ígérted)?

Amúgy örömmel vettem észre, hogy végre frissítve lett az extremefit oldala, és megtalálható rajta az AX: SuperDrol NG is (árral, leírással), ami beletéve egy Mass FX-Retain2 kombóba a jelenlegi extremefit-es áron, kiegészítve egy kis Trisorbagen-nel, majd levezetve Advanced PCT-vel elég jónak tűnik. Pláne, hogy árban a SuperDrol NG lényegében hasonló a Hyperdol X2-vel, sőt még olcsóbb is.

Amúgy mennyire erős/hatásos a cucc (mármint a SuperDrol NG), és mennyiben jelentkezhetnek az esetleges androgén mellékhatások? A Trisorbagen-t pedig érdemes-e belevenni akár egy gyengébb kúrába (alap kiegészítők, vitaminok, fehérjék, BCAA, folyékony amino, kreatin, kreatin-transzportok, NO fokozók stb.) is a proteinszintézis és a felszívódás fokozására, méregtelenítésre, vagy hagyatkozzon az ember az erősebb, prohormonos kúrákra a szedésénél?

Köszönöm előre is a segítséget.
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 10. - 12:10:32
Válasz #506
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Helló Efitmaster O0!

Kérdés: A héten végre megjelenik majd az Extremefit magazin új száma (korábban január 10.-e körül ígérted)?

Amúgy örömmel vettem észre, hogy végre frissítve lett az extremefit oldala, és megtalálható rajta az AX: SuperDrol NG is (árral, leírással), ami beletéve egy Mass FX-Retain2 kombóba a jelenlegi extremefit-es áron, kiegészítve egy kis Trisorbagen-nel, majd levezetve Advanced PCT-vel elég jónak tűnik. Pláne, hogy árban a SuperDrol NG lényegében hasonló a Hyperdol X2-vel, sőt még olcsóbb is.

Amúgy mennyire erős/hatásos a cucc (mármint a SuperDrol NG), és mennyiben jelentkezhetnek az esetleges androgén mellékhatások? A Trisorbagen-t pedig érdemes-e belevenni akár egy gyengébb kúrába (alap kiegészítők, vitaminok, fehérjék, BCAA, folyékony amino, kreatin, kreatin-transzportok, NO fokozók stb.) is a proteinszintézis és a felszívódás fokozására, méregtelenítésre, vagy hagyatkozzon az ember az erősebb, prohormonos kúrákra a szedésénél?

Köszönöm előre is a segítséget.

Hello Draknight,(és minden olvasó)

Kevés időm van írni, mint általában mindig. Az Extremefit, már tudod, sajnos  csak február 10-e körül jön ki, de megéri várni, mert nagyon jó "kis" szám lesz! 300-nál is több oldal...Egyedülállóan vaskos lesz és az ára változatlan lesz ennél a számnál, annak ellenére, hogy majdnem 100 oldallal több.

A Superdrol NG egy jó kiegészítő a valódi felhasználók visszajelzései alapján is, és a jó hír, hogy nagyon nagyon nagyon csekély az esélye, hogy bármi olyan káros mellékhatása lenne, mint az erősebb cuccoknak általában lenni szokott. Mit jelent ez? Annyit, hogy nem károsítja a májat, nem okoz túlzott ösztrogén problémákat, nem állítja le a saját tesztoszterontermelést, elvileg nincs jelentős hatása a "rossz" koleszterinszinre, nem okoz magas vérnyomást stb...
Viszont, mivel elég nagy adag "koffeint" is tartalmaz, ami csak egy külön kis plusz benne, ezért nem javasolt azoknak, akik nem szeretik a koffeint és a stimulánsokat.

A Trisorbagen-t érdemes kipróbálni. Azt tudja, ami a leírásában benne van. Mindenkinek el kell tudni döntenie, hogy melyik kiegészítőjéhez illik ez a kieg. Kb. Olyan, mint egy benzinkútnál 95-öst vagy 100-ast tankoljak a kocsimba. Mindekttővel megy...;D

www.extremefit.hu
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 10. - 15:35:44
Válasz #507
Nem elérhető

Karcsi


Efitmaster
az lenne a kérdésem.hogy a Superdrolt szedném 4 hétig mikor kell mellé elkezdeni szedni a pct-t, vagy közvetlen utána lenne érdemes,vagy szedjek utána hyperdrol-massfx-et? ( hyperdrolt,jungle,proanabolt már probáltam ,ezek voltak a legjobbak amit eddig szedtem :-!)
válaszodat előre is köszönöm!!! ?:-/

2008. Január 10. - 23:09:35
Válasz #508
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efitmaster
az lenne a kérdésem.hogy a Superdrolt szedném 4 hétig mikor kell mellé elkezdeni szedni a pct-t, vagy közvetlen utána lenne érdemes,vagy szedjek utána hyperdrol-massfx-et? ( hyperdrolt,jungle,proanabolt már probáltam ,ezek voltak a legjobbak amit eddig szedtem :-!)
válaszodat előre is köszönöm!!! ?:-/

Hello Karcsi,

A válasz a kérdésedre ebben a topikban:
Kattints ide
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 11. - 11:16:48
Válasz #509
Nem elérhető

Karcsi


Efitmaster
köszönöm ,elolvastam és nemsokára beruházok egy dobozzal,a tesztre nem jelentkezem,mert már egyszer teszteltem a Hyperdrot ti jóvoltotokból :-){ ( suni néven irtam)de azért amit tapasztalok arról beszámolok majd =/+'