2024. Június 08. - 00:25:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779721 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Szeptember 04. - 19:56:26
Válasz #2895
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is szarul alszom, ez testépítő betegség lehet? Mondjuk én gyerekkoromban is szarul aludtam..  ::)

2009. Szeptember 04. - 20:55:32
Válasz #2896
Nem elérhető

George


Én is szarul alszom, ez testépítő betegség lehet? Mondjuk én gyerekkoromban is szarul aludtam..  ::)
Én bárhol, bármikor, nagyon jól alszok, de nem is vagyok testépítő @-o {-)

2009. Szeptember 04. - 21:18:38
Válasz #2897
Nem elérhető

Pity


Én nem mondom senkiről h az de az tény hogy a túledzettség egyik úgymond mellékhatása a rossz alvás(ha állandó) meg az álmatlanság! Aki abban szenved lehet egy kicsit lassítani kéne a tempóval!
(ez nem célozgatás meg semmi ilyesmi csak egy jó tanács ;))

Üdv.:Pity :)

2009. Szeptember 04. - 21:42:08
Válasz #2898
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is szarul alszom, ez testépítő betegség lehet? Mondjuk én gyerekkoromban is szarul aludtam..  ::)
Én bárhol, bármikor, nagyon jól alszok, de nem is vagyok testépítő @-o {-)

Ez igaz, én is csak koc(k)agyúrós vagyok  @-o

2009. Szeptember 05. - 00:02:36
Válasz #2899
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
a superdroll összetevőiben sem láttam sehol a hypersuper alvásgátlót!
Anabolic Xtreme - Superdrol NG
Tápérték       
Ajánlott adagolás: 1 kapszula       
Kiszerelés: 90 kapszula       
 
     Mennyiség adagonként    Napi bevitel %-a
     
Anabolikus Serkentő (Pro-Hormon):
Prasterone (Delta-5-Androsten-3b-Ol-17-One) 170mg
Ösztrogén-Megsemmisítő:
ATD(6-Etioallochol-1,4-Diene-3,17-Dione) 7.5mg
Befecskendező Mátrix:
MX-C(3,7-Dihydro-1,3,7-Trimethyl-1H-Purine-2,6-Dione) 150mg
Aphrodine HCL 3mg
Metabolikus HPTA Támogató Komplex:
Gokshura Extract (45% Szteroid Szaponin: Tribol, Furostanol, And Protodioscin) 150mg
Trigonella Isolates (50% 25a-Spirosta-3,5-Diene, 20% 4-Hydroxyisoleucine) 100mg



Akkor úgy teszem fel a kérdést hogy lehet ettől a cucctól aludni vagy sem?


Itt igaza van mikinek, mivel az AX is úgy írja rá a sok hókusz pókusz közepette az összetevőket a termék dobozára, mintha mindegyik az űrből jött volna és így az egyszerű halandó honnan tudná, hogy az "MX-C(3,7-Dihydro-1,3,7-Trimethyl-1H-Purine-2,6-Dione) 150mg" valójában egyszerűen 150mg koffeint jelent, ami kb. két csésze kávé és ha valaki gyanutlanul beveszi a Superdrolt és nincs hozzászokva a koffeinhez, akkor csodálkozik, hogy nem tud aludni.

A másik stimuláns, és emellett utókúrában is nagyon hálás anyag(tesztoszteronszint visszaállitásnál) a Superdrolban az Aphrodine HCL 3mg volt vala, ami a híres Yohimbine más néven.
De sajnos már úgyis mindegy mivel a kedves FDA javaslatára ennek a jó kis terméknek a gyártását is befejezték.

A 3-AD-ben és a MassFX-ben nincsennek ilyen alvászavarók by the way.  8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Szeptember 05. - 15:24:15
Válasz #2900
Nem elérhető

miki_nrg


Köszi Efit! Akkor tuti bepróbálom a 3ad-t a közeljövőben!

2009. Szeptember 06. - 08:31:35
Válasz #2901
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azt gondoltam,hogy a MX-C(3,7-Dihydro-1,3,7-Trimethyl-1H-Purine-2,6-Dione) 150mg-lesz a 150mg koffein,de azt nem tudtam,hogy az aphrodine HCL a yohimbe-t takarja,illetve ezt csak a hagyományos nevén szokták feltüntetni a termékeken :-O,ez csak azért gáz mert elég rosszul viselem a yohimbe-t,illetve a kivonatát,a Superdroltól elég kellemetlenül pörögtem(nyugtalanság),amúgy jó termék lenne,csak azt a fránya aphrodine HCL-t kihagyhatták volna belőle.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 06. - 20:44:21
Válasz #2902
Nem elérhető

atleeta


Most szeretnék először a webshopról rendelni (Elite Whey ), az áruház infonál a szállítás menüpontra kattintok azt írja ki h nincs jogosultságom hozzá ????... Én lennék ilyen béna? :-Đ
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 06. - 20:44:58
Válasz #2903
Nem elérhető

zotja


Most szeretnék először a webshopról rendelni (Elite Whey ), az áruház infonál a szállítás menüpontra kattintok azt írja ki h nincs jogosultságom hozzá ????... Én lennék ilyen béna? :-Đ

bevagy regelve?

2009. Szeptember 06. - 20:45:46
Válasz #2904
Nem elérhető

atleeta


Persze, be is vagyok jelentkezve
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 07. - 08:51:29
Válasz #2905
Nem elérhető

atleeta


Csak annyira lettem volna kíváncsi, hogy megrendeléstől számítva kb hány nap múlva érkezik meg.Meg arra hogy hagyományos postai csomagküldővel jön e.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 07. - 09:11:23
Válasz #2906
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Csak annyira lettem volna kíváncsi, hogy megrendeléstől számítva kb hány nap múlva érkezik meg.Meg arra hogy hagyományos postai csomagküldővel jön e.

A legbiztosabb és leggyorsabb rendelési mód a telefonos rendelés. Ott egyből meg tudják neked mondani a kollégák, hogy van-e amit szeretnél rendelni, ha nincs, akkor milyen választási lehetőséged van helyette, és mikorra érkezik meg.
GLS futár viszi a csomagot amúgy.
Rendeléshez írok egy telefonszámot, hátha meggyőztelek: 06-1-456-1262
10-20 óráig hívhatod hétköznaponként, 10-18 óráig pedig hétvégén.

2009. Szeptember 07. - 12:18:08
Válasz #2907
Nem elérhető

atleeta


Csak annyira lettem volna kíváncsi, hogy megrendeléstől számítva kb hány nap múlva érkezik meg.Meg arra hogy hagyományos postai csomagküldővel jön e.

A legbiztosabb és leggyorsabb rendelési mód a telefonos rendelés. Ott egyből meg tudják neked mondani a kollégák, hogy van-e amit szeretnél rendelni, ha nincs, akkor milyen választási lehetőséged van helyette, és mikorra érkezik meg.
GLS futár viszi a csomagot amúgy.
Rendeléshez írok egy telefonszámot, hátha meggyőztelek: 06-1-456-1262
10-20 óráig hívhatod hétköznaponként, 10-18 óráig pedig hétvégén.
Köszönöm a segítséget, meggyőztél :D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 09. - 22:57:23
Válasz #2908
Nem elérhető

Kris


Sziasztok!

Myofusion van pill. valamelyik üzletben?

2009. Szeptember 10. - 07:22:35
Válasz #2909
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Myofusion van pill. valamelyik üzletben?

Szia!

Nincs sajnos Myofusion egyik üzletben sem. Esetleg alternativa: NitroTech, Syntha, SixStar Whey, SixStar MilkShake, Dessert, Elite Whey...