2024. Június 07. - 22:12:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779680 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 27. - 08:18:59
Válasz #2940
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hi! Myofusion nincs még mindíg?

Szia!

Nincs sajnos.

2009. Szeptember 27. - 10:44:01
Válasz #2941
Nem elérhető

nagyfeju


Üdv!
Egy kérdés, idáig Novedex XT szedtem , nagyon bevált  ,de szeretnék más fajta tesztoszteron növelőt is kipróbálni pl: Pct ,van értelme másikra váltani v. maradjon a  Novedex XT ?
Ja és a lurdy házba melyiket tudnám meg venni ?

2009. Szeptember 27. - 11:37:31
Válasz #2942
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Üdv!
Egy kérdés, idáig Novedex XT szedtem , nagyon bevált  ,de szeretnék más fajta tesztoszteron növelőt is kipróbálni pl: Pct ,van értelme másikra váltani v. maradjon a  Novedex XT ?
Ja és a lurdy házba melyiket tudnám meg venni ?


Szia!

Én 1 féle tesztofokozót 6-8 hétig szoktam ajánlani, mivel ennyi idő alatt kezd el hozzászokni a szervezet a hatóanyagokhoz. Utána vagy 4 hét pihi, vagy ahogy te is irtad, lecserélni valami másra. A PCT egy remek választás, de mondhatnám a T-Bomb-ot is, vagy amit most nagyon szeretnek, az ArimaTest-et. Mondjuk vásárlóktól eddig a Novatest-ről is csak jót hallottam.
PCT nincs a Lurdy-ban sajnos, és nálam sincs, mert nincs raktáron jelenleg. A Lurdy-t lefosztották tesztofokozó szinten...de itt a Westend-ben van ArimaTest, Novatest, T-Bomb, NevedexXt ha mégis annál maradnál. A Lurdy-ban ezek kedd délutánra lesznek, ha jók az infóim.

2009. Szeptember 27. - 12:56:55
Válasz #2943
Nem elérhető

nagyfeju


Köszi a segítséget!Azt hiszem kénytelen leszek  a Westend-be látogatni  ;)

2009. Szeptember 27. - 12:59:42
Válasz #2944
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Köszi a segítséget!Azt hiszem kénytelen leszek  a Westend-be látogatni  ;)

Hajrá! Ha esetleg tudod melyik kell, ird meg, félre dobom neked, és akkor tutira meglesz.  ;)

2009. Szeptember 28. - 18:44:17
Válasz #2945
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Hali! Mass fx és 300 g-os dymatize kreatin kapható jelenleg?
Köszi a segítséget!

2009. Szeptember 28. - 18:45:29
Válasz #2946
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hali! Mass fx és 300 g-os dymatize kreatin kapható jelenleg?
Köszi a segítséget!

Szia!

Szia!

MassFx van, Dyma kreatin nincs sajnos, viszont MHP 300g-os van. Vagyis holnap lesz a Lurdy-ban, itt a Westend-ben most is van.

2009. Szeptember 28. - 21:17:49
Válasz #2947
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Köszi az elöző választ Balu mester!:)
Egyébként Mass fx-ről valami tapasztalat? Írta egy srác,hogy önmagában is ajánlja ha a kaja rendben van mondjuk én nem hiszem hogy önmagában is hatásos lenne...
Szerintetek ha nyomnák mellé egy kreatin kúrát az úgy jó lenne?
Sajnos most minőségi fehérjére nincs keret ezért kérdem...
Köszönöm szépen a segítséget!:)

2009. Szeptember 28. - 21:22:47
Válasz #2948
Nem elérhető

NaturalBoy


Köszi az elöző választ Balu mester!:)
Egyébként Mass fx-ről valami tapasztalat? Írta egy srác,hogy önmagában is ajánlja ha a kaja rendben van mondjuk én nem hiszem hogy önmagában is hatásos lenne...
Szerintetek ha nyomnák mellé egy kreatin kúrát az úgy jó lenne?
Sajnos most minőségi fehérjére nincs keret ezért kérdem...
Köszönöm szépen a segítséget!:)

A magába Mass FX helyett akkor már legyen magába Hyperdol X2, de a te esetedben inkább egyik se, hanem egy minőségi fehérje, míg arra nincs pénz ezeket is hagyd.Ezt a pénzt inkább egy jó fehérjére költsd.
Vagy ha fehérje helyett inkább van pénzed napi 1 kiló húsra akkor amellé is mehet nyugodtan a Hyperdol kreatinnal  ;D

2009. Szeptember 28. - 21:31:04
Válasz #2949
Nem elérhető

Pity


ez így van! :)

2009. Szeptember 28. - 21:41:55
Válasz #2950
Nem elérhető

Szántó Vilmos


Értem srácok és köszönöm a segítséget,már használtam rengeteg fehérjét,tömegnövelőt együtt pl. Hyperdrol-al csak az a gáz hogy most nincs pénzem mind2-re és mivel a mass fx-et még nem próbáltam fehérje nélkül ezért kérdeztem,hogy kb. mennyit érhet magában vagy kreatinnal. De azért mégegyszer köszi a jótanácsokat!:)

2009. Szeptember 29. - 13:08:30
Válasz #2951
Nem elérhető

miki_nrg


Szerintem teljesen egyén függő ki hogy reagáll ezekre a cuccokra.
Én anno vettem a régi mass fx-ből és egész jó volt önmagában is. Persze a reklámszöveg az szokás szerint túlzás.
AZtán rá egy évre kipróbáltam az új mass fx-et akkor már a hyperdrollal és az égvilágon semmit nem éreztem...
De valahol odákat zengenek a párosrol... Ugyhogy kikell próbálni és ha jó akkor jó ha nem akkor ténleg valami másra kell költeni

2009. Szeptember 29. - 21:21:48
Válasz #2952
Nem elérhető

Kris


Jól bevásároltam Elite Whey 12h Áfonyás muffin. Nekem szőrnyű. Izre is meg állagra is. Ha valakinek kell szinte teli 2,2 doboz szívesen felajánlom. Az se baj ha valakit a felkészülésében segítenék vele.

Nálam a Syntha a nyerő! Sajnos

2009. Szeptember 29. - 21:23:27
Válasz #2953
Nem elérhető

God Vazzeg


Jól bevásároltam Elite Whey 12h Áfonyás muffin. Nekem szőrnyű. Izre is meg állagra is. Ha valakinek kell szinte teli 2,2 doboz szívesen felajánlom. Az se baj ha valakit a felkészülésében segítenék vele.

Nálam a Syntha a nyerő! Sajnos

Nekem kell, már tolom is a címet  ;D Ingyen bármi jöhet  @-o

2009. Szeptember 29. - 21:26:59
Válasz #2954
Nem elérhető

halaszbarnus


Jól bevásároltam Elite Whey 12h Áfonyás muffin. Nekem szőrnyű. Izre is meg állagra is. Ha valakinek kell szinte teli 2,2 doboz szívesen felajánlom. Az se baj ha valakit a felkészülésében segítenék vele.

Nálam a Syntha a nyerő! Sajnos

Nekem kell, már tolom is a címet  ;D Ingyen bármi jöhet  @-o

Keéll még az a pár plussz centi ;D  8-)
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane