2024. Május 24. - 01:18:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 777749 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2012. Február 02. - 10:57:32
Válasz #3900
Nem elérhető

Szandi


Helló!
Anabolic Xtreme - Rampage van?
Van olyan mint a Stimulant X?:D

Van még. Nem rossz, edzés előtt adja rendesen.


akkor kipróbálom,megyek érte ma. köszi.
lehet kell három is...
ezen módosítanék annyit, hogy nem aldtam éjjel a kettőtől. :'( egy elég, Még mindig érzem. ˝=/
Azért köszi a visszajelzést, mondtam, hogy erős cucc, csak ezt nekem már nem hiszik el olyan könnyen  ;), a szkeptikus mindenségüket  ;D. Ezért szeretjük, ha jönnek visszajelzések a termékekről, mert minden megosztott tapasztalat segít másoknak a választásban. Legközelebb óvatosabban, és ha lehet ne is közvetlen edzés előtt vedd be, hanem egy akár egy órával előtte. Egy tabletta+zöld tea, ennyi elég  ***)).

Még a mozgólépcsőn bevettem.:D Gyömbérteával (gyömbérgyökér + forró víz,állni hagy.:)) 7-kor edzettem.:D
Nem szoktak hatni nekem az ilyen cuccok általában, azért gondoltam a kettőt.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2012. Február 02. - 11:11:56
Válasz #3901
Nem elérhető

Maszat



Még a mozgólépcsőn bevettem.:D

Te kis mohó torkos  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 02. - 14:23:42
Válasz #3902
Nem elérhető

Szandi



Még a mozgólépcsőn bevettem.:D

Te kis mohó torkos  ;D
;D Félórával edzés előtt így tudtam csak.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2012. Február 03. - 19:45:51
Válasz #3903
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jött MHP - Up Your Mass

BSN - Endorush

BSN - N.O. Xplode 2.0 felinstalláltam 2.0  ;D.

BSN - Hyper FX - ez egész ígéretes összetétellel bír.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 15. - 11:48:44
Válasz #3904
Nem elérhető

warren


Megpróbálom még egyeszer, hátha dobsz választ ;) !

Szeva István!

Van-e nektek a boltban T-bomb ll és Advanced PCT ?

Köszi!
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2012. Február 15. - 12:16:40
Válasz #3905
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Megpróbálom még egyeszer, hátha dobsz választ ;) !

Szeva István!

Van-e nektek a boltban T-bomb ll és Advanced PCT ?

Köszi!
T-Bomb van, PCT-t hamarosan szerzünk.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 15. - 15:07:18
Válasz #3906
Nem elérhető

Maszat


Kúra utánra melyik a jobb?  Alacsony a tesztoszteron szintem, és magas az ösztrogén, érzékenyek a melleim, még nolvadex mellett is. Libidó kuka ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 15. - 15:26:29
Válasz #3907
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Axis Ht meg T-BombII van.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 15. - 15:37:19
Válasz #3908
Nem elérhető

Jordan


Kúra utánra melyik a jobb?  Alacsony a tesztoszteron szintem, és magas az ösztrogén, érzékenyek a melleim, még nolvadex mellett is. Libidó kuka ;D

Az AXIS nekem nagyon felveri a libidot, plussz kis ZMA. PCT az jobban kell kura utan, T-Bomb plusszba jo, az izommegtartasert.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 15. - 15:37:57
Válasz #3909
Nem elérhető

Maszat


Axis Ht meg T-BombII van.



Akkor felteszem még 1x a kérdést  ;D    Kúra után melyik jobb megoldás, a PCT vagy a T-bomb II?  ;D   még van majdnem 2 hetem mire el akarom kezdeni, szóval akár akkora már lehet,h lesz Nálatok. Az axis HT nál azt olvastam,h blokkolja az SHBG-t, ezáltal több szabad tesztoszteron lesz a vérben. Na már most nekem alig van tesztoszteron, ezért nem a meglévőket szeretném szabadon úszkáltatni a véremben, (már ha van egyáltalán ;D )hanem valami olyan anyagot magamba juttatni, ami beindítja a termelést. Valami LH fokozót vagy fasz se tudja. Direkt valami KÚRA UTÁNIRA gondoltam.  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 15. - 15:48:31
Válasz #3910
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Axis Ht meg T-BombII van.



Akkor felteszem még 1x a kérdést  ;D    Kúra után melyik jobb megoldás, a PCT vagy a T-bomb II?  ;D   még van majdnem 2 hetem mire el akarom kezdeni, szóval akár akkora már lehet,h lesz Nálatok. Az axis HT nál azt olvastam,h blokkolja az SHBG-t, ezáltal több szabad tesztoszteron lesz a vérben. Na már most nekem alig van tesztoszteron, ezért nem a meglévőket szeretném szabadon úszkáltatni a véremben, (már ha van egyáltalán ;D )hanem valami olyan anyagot magamba juttatni, ami beindítja a termelést. Valami LH fokozót vagy fasz se tudja. Direkt valami KÚRA UTÁNIRA gondoltam.  :)
Ezeket szokták kúra után a Clomid mellé bekapkodni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 15. - 18:59:37
Válasz #3911
Nem elérhető

Maszat


Nem szedek clomidot, mert látászavaraim vannak, kénytelen vagyok nolvadexet nyomni, de az halál a libidóra Nálam kúra után. Valamelyik nap úgy dugtam,h nem éreztem semmit  ;D csak toltam toltam, de csak az ego miatt  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 16. - 11:24:21
Válasz #3912
Nem elérhető

Gabe


Kúra utánra melyik a jobb?  Alacsony a tesztoszteron szintem, és magas az ösztrogén, érzékenyek a melleim, még nolvadex mellett is. Libidó kuka ;D

Az AXIS nekem nagyon felveri a libidot, plussz kis ZMA. PCT az jobban kell kura utan, T-Bomb plusszba jo, az izommegtartasert.
Vettem én is egyet vagy 2 hónapja, mert a két boltossrác rám beszélte.
Ha most elkezdek edzeni, szerintem nem szedem rögtön, hanem várok vele 1-2 hónapot, aztán megosztom én is a tapasztalatokat.
Nem tudom, hogy ha enélkül is egész nap dughatnékom van, akkor ezzel mi lesz?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Február 16. - 11:29:18
Válasz #3913
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kúra utánra melyik a jobb?  Alacsony a tesztoszteron szintem, és magas az ösztrogén, érzékenyek a melleim, még nolvadex mellett is. Libidó kuka ;D

Az AXIS nekem nagyon felveri a libidot, plussz kis ZMA. PCT az jobban kell kura utan, T-Bomb plusszba jo, az izommegtartasert.
Vettem én is egyet vagy 2 hónapja, mert a két boltossrác rám beszélte.
Ha most elkezdek edzeni, szerintem nem szedem rögtön, hanem várok vele 1-2 hónapot, aztán megosztom én is a tapasztalatokat.
Nem tudom, hogy ha enélkül is egész nap dughatnékom van, akkor ezzel mi lesz?
Mi lesz, mi lesz?

Megőrűűűűssssssz  @-o  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 16. - 12:52:16
Válasz #3914
Nem elérhető

Jordan


Kúra utánra melyik a jobb?  Alacsony a tesztoszteron szintem, és magas az ösztrogén, érzékenyek a melleim, még nolvadex mellett is. Libidó kuka ;D

Az AXIS nekem nagyon felveri a libidot, plussz kis ZMA. PCT az jobban kell kura utan, T-Bomb plusszba jo, az izommegtartasert.
Vettem én is egyet vagy 2 hónapja, mert a két boltossrác rám beszélte.
Ha most elkezdek edzeni, szerintem nem szedem rögtön, hanem várok vele 1-2 hónapot, aztán megosztom én is a tapasztalatokat.
Nem tudom, hogy ha enélkül is egész nap dughatnékom van, akkor ezzel mi lesz?

Hát egy haverom is (naturál) vett hozzá novedexet, az általad említett problémák miatt :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)