2024. Június 08. - 00:25:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779721 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Április 12. - 21:02:12
Válasz #1050
Nem elérhető

parrre


Azaz !!! Ezt én is megvárom.... amennyiben 1 hónapn belül megjön.... vááááááá  @-o

2008. Április 12. - 23:01:18
Válasz #1051
Nem elérhető

miki_nrg


hogy hogy az extremefit.hu-n meg itt nem egyformák az árak? nem egy cég a kettő?

2008. Április 13. - 04:30:50
Válasz #1052
Nem elérhető

ViCtor


KolaZolának és newimádó társainak nyálfolyatásra!  >:D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 13. - 09:18:09
Válasz #1053
Nem elérhető

hamiklos


Tisztelt Moderátor (vagy aki illetékes)!

Most regisztráltam a supershop-ba, mert vásárolni szeretnék.
Sajnos nem engedett belépni.
Kérem, kezelje a problémát!

Üdv:M

2008. Április 13. - 10:09:57
Válasz #1054
Nem elérhető

biri


nekem is ilyen problémám vank
köszi a segítséget

2008. Április 13. - 11:46:05
Válasz #1055
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sajnos a portál "motorjának" frissítése után elég nagy problémák vannak az oldal beléptetési, regisztrálási részével, úgyhogy elnézést a kellemetlenségért azoktól, akiknél hibákat ír ki. Dolgoznak a javításokon.
Addig is a rendeléseket le lehet adni emailben a megrendeles@bodybuilding.hu email címen.
Ne felejtsd el megadni a következő adatokat ha rendelést adsz le:
Név:
Cím:
Telszám:
Termék:
Méret:
Íz:
Mennyiség:

Köszi,
efit
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 13. - 11:46:30
Válasz #1056
Nem elérhető

nagyfeju


Üdv!

30 éves fiatalember vagyok,igazából most kezdtem el foglalkozni a testépitéssel és lenne pár kérdésem!

1.Igazából szálkás izomtömeget szeretnék magamra pakolni ,milyen formában kezdjek hozzá?
2.Nemrégiben vettem 1 doboz NITRO-TECH  tejsavó-fehérje port, és 1 doboz leukic-ot ,erről mi véleményed,jó párosítás ?
3.Ezeket a vitaminokat szedem C-1000mg, SUPER E-COMPLEX,B-COMPLEX,L-Arginine ,ezek megfelelőek ?
4.Ja ,és a legfontosabb amióta ezeket szedem vérnyomásom magas lett 145/84 pulzus 59 ,melyik termék okozhatja szerinted ?

Előre is köszönöm a válaszokat !!

2008. Április 13. - 11:58:22
Válasz #1057
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv!

30 éves fiatalember vagyok,igazából most kezdtem el foglalkozni a testépitéssel és lenne pár kérdésem!

1.Igazából szálkás izomtömeget szeretnék magamra pakolni ,milyen formában kezdjek hozzá?
2.Nemrégiben vettem 1 doboz NITRO-TECH  tejsavó-fehérje port, és 1 doboz leukic-ot ,erről mi véleményed,jó párosítás ?
3.Ezeket a vitaminokat szedem C-1000mg, SUPER E-COMPLEX,B-COMPLEX,L-Arginine ,ezek megfelelőek ?
4.Ja ,és a legfontosabb amióta ezeket szedem vérnyomásom magas lett 145/84 pulzus 59 ,melyik termék okozhatja szerinted ?

Előre is köszönöm a válaszokat !!

Én az argininre tippelnék a vérnyomással kapcsolatban, de egyébként amiket leírtál azok közül alapvetően egyik sem okozhat magas vérnyomást normál adagolásnál. Ezt így nem hiszem, hogy meg tudná neked mondani valaki csípőből.
A vérnyomás problémákat sok más dolog is befolyásolhatja, ráadásul, nem mindegy, mikor méred, hányszor egy napon és mik az eredmények a különböző napszakokban stb. Milyen volt eddig a vérnyomásod egyébként?
Ha sokáig nem sportoltál és most kezded újra, az is emelheti a vérnyomásod stb...

A vitaminokból jobban tennéd, ha egy komplex multivitamint szednél inkább és nem egyet-egyet önmagában, mint C vagy E stb, mivel a nagyobb vitamin dózisok is okozhatnak problémákat, ha a többi vitaminnal nem egyensúlyban vannak emelve...Szóval külön külön vitaminokat azokak érdemes szedni, akik értik is, hogy mik a vitaminok és mit okoznak.

NitroTech+Leukic jó választás.

Idézet
1.Igazából szálkás izomtömeget szeretnék magamra pakolni ,milyen formában kezdjek hozzá?

szerintem eddz, kajálj és pihenj. Nincs más út.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 13. - 12:15:55
Válasz #1058
Nem elérhető

nagyfeju


Milyen volt eddig a vérnyomásod egyébként?
Köszönöm a gyors választ :D Egyébként,pedig sportoltam csak nem ebben a formába!Ja vérnyomásom ezidáig tökéletes volt 125/65.
ui:Ja ,akkor a Hydroxycut hardcore nevü zsírégetővel ne is probálkozzak ,mert amint látom az koffeint tartalmaz,  és az még jobban megfogja emelni a vérnyomást ugye ?

2008. Április 13. - 12:45:01
Válasz #1059
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Milyen volt eddig a vérnyomásod egyébként?
Köszönöm a gyors választ :D Egyébként,pedig sportoltam csak nem ebben a formába!Ja vérnyomásom ezidáig tökéletes volt 125/65.
ui:Ja ,akkor a Hydroxycut hardcore nevü zsírégetővel ne is probálkozzak ,mert amint látom az koffeint tartalmaz,  és az még jobban megfogja emelni a vérnyomást ugye ?

125/65 az nem egy tökéletes vérnyomás. Nem igazán van olyan, hogy tökéletes vérnyomás egyébként sem!

Van akinek a 100/60 a tökéletes vérnyomás egész életén át és van akinek a 135/85 vagy magasabb stb...
A vérnyomással kapcsolatban is, mint sok más dologgal, hibás nézetek keringenek a orvos tudományban is és az emberek között is ezáltal...

Ha valakinek a nap bizonyos szakaszaiban, bizonyos körülmények között emelkedik a vérnyomása, az még nem biztos, hogy probléma, sőt pont ellenkezőleg.

A koffein szintén nem minden embernek emeli meg a vérnyomását. Sőt legalább az emberek mondjuk 50%-ánál egyáltalán nem emeli meg.

Mivel a kérdéseid alapvetően hibásak, ezért helyes válasz sincs rájuk.

Ha nagyon aggódó típus vagy, akkor inkább nagyon minimális mennyiségű kiegészítőt használj.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 13. - 13:19:19
Válasz #1060
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Probléma az árakkal!

Mint ahogy ma korábban írtam, a bodybuilding.hu webportál szoftver frissítéseken megy át és ez most az előző pár napban okozott egy olyan problémát is, hogy a termékek árai a shopban ÁFA nélkül jelennek meg, sajnos.
A javításon dolgozunk. Elnézést a kellemetlenségért!
 
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 13. - 13:53:48
Válasz #1061
Nem elérhető

darknight


KolaZolának és newimádó társainak nyálfolyatásra!  >:D


Üdv néked, Viktorka, Fény és Dicsőség kísérjen végig utadon, ősi istenek gyermeke...

Na majd te mindent kipróbálsz, ahogy eddig is...

Csak nehogy a nyálad egyszer véletlenül elcsöppenjen...

Uff, én beszéltem...

         >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 13. - 14:18:26
Válasz #1062
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mostantól úgy néz ki, ismét az ÁFA-s(bruttó) árakat mutatja az áruház. Elég kellemes árak EU viszonylatban!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 13. - 15:38:32
Válasz #1063
Nem elérhető

Kola


na csináld Vic!!!!!!!!!!!!! /7% /7% /7%

 :-oD :-} :-oD ;-oo-;

A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 13. - 17:08:29
Válasz #1064
Nem elérhető

God Vazzeg


Efit!

Hydroxycut Hardcore mellé érdemes-e karnitint tolni, vagy felesleges?

Köszi előre is  ;-oo-;