2024. Június 08. - 01:56:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779748 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 15. - 23:32:16
Válasz #1095
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit hi,
Hűtve finomabb lenne és instant a cucc, nos?  ;) Endo bele!

Ja, a BSN küldhetne nekünk is pár ilyen hűtőt...Remélem fog is hamarosan...Bár a pólókat is 1 éve küldik már... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 15. - 23:34:51
Válasz #1096
Nem elérhető

ViCtor


Neeem olyan nehéz nektek csinálni ilyet, okosak a magyarok  8)
Az üvegfalatok is csupa big matrica placard.

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 15. - 23:37:39
Válasz #1097
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Neeem olyan nehéz nektek csinálni ilyet, okosak a magyarok  8)
Az üvegfalatok is csupa big matrica placard.



Hát igen, a vége az lesz, hogy bematricázunk pár coca cola hűtőt osztjónapot.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 15. - 23:39:12
Válasz #1098
Nem elérhető

ViCtor


Ez a beszéd.  @:-)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 16. - 00:03:45
Válasz #1099
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
.......................
Jó lenne nem bénázni ennyit ezzel az oldallal, nem beszélve az állandó hackelést.


Ja, doom, mégvalami a hackelésről eszembe jutott számodra:

1. Kérd meg a török hadseregnek álcázott gyerek hackereket, hogy felejtsék el az oldalainkat.  :D

2. Ha Te esetleg egy Joomla szakértő vagy, akkor jelentkezz hozzánk állásra és felveszünk a céghez dolgozni most azonnal. Jól megfizetünk, viszont ne felejtsd el, hogy a segged szét fogjuk rúgni, ha bármi gond van az oldallal és a világból is ki fogunk üldözni.  ;D

3. Ha tudsz Magyarországon egy SZUPER, joomla - virtuemart-hoz KIEMELTEN értő programozót, aki főállásba dolgozna nekünk, akkor azonnal add meg a telefonszámát! (ebben más is segíthet egyébként. )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 16. - 00:10:45
Válasz #1100
Nem elérhető

madinorbi


A hackelés az a hack géppel kapcsolatos ???  ;D ;D ;D
Jó a külső combra ?  :-\
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 16. - 00:11:37
Válasz #1101
Nem elérhető

God Vazzeg


Bár a pólókat is 1 éve küldik már... ;D

Ja, az én csodálatos fekete ujjatlan pólómat se küldik, Hopika is hoppon marad, ha jól emléxem neki is jönne egy  :-*  ;D

2008. Április 16. - 00:15:37
Válasz #1102
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bár a pólókat is 1 éve küldik már... ;D

Ja, az én csodálatos fekete ujjatlan pólómat se küldik, Hopika is hoppon marad, ha jól emléxem neki is jönne egy  :-*  ;D

Istenem God, nincs időnk pólónyomásra, mert a török hacker sereget üldözzük és egy hack gépet akarunk a nyakukba akasztani, hátha megértenek minket végre... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 16. - 01:28:10
Válasz #1103
Nem elérhető

God Vazzeg


Bár a pólókat is 1 éve küldik már... ;D

Ja, az én csodálatos fekete ujjatlan pólómat se küldik, Hopika is hoppon marad, ha jól emléxem neki is jönne egy  :-*  ;D

Istenem God, nincs időnk pólónyomásra, mert a török hacker sereget üldözzük és egy hack gépet akarunk a nyakukba akasztani, hátha megértenek minket végre... ;D

Asszem le kell számolnom a törökökkel végleg, ez nem mehet így tovább  :-Đ  :-p

2008. Április 16. - 01:38:15
Válasz #1104
Nem elérhető

madinorbi


Igazad van le is megyek a giroszoshoz és lenyomok neki egy sallert !!!  :-O @-o
 :-/-- :-/-
 :-Đ
terekgyerek
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 16. - 07:58:30
Válasz #1105
Nem elérhető

hopika


 !+"%
Étem má':le kell nyomnom egy-két törököt-dokumentálni a tettet-és pénzbeli juttatás helyett ujjatlan póló,netalántáncsaknem egy atléta lesz a fizetség.
 :-O

 :-/-
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 16. - 09:44:03
Válasz #1106
Nem elérhető

doom


.......................
Jó lenne nem bénázni ennyit ezzel az oldallal, nem beszélve az állandó hackelést.


Ja, doom, mégvalami a hackelésről eszembe jutott számodra:

1. Kérd meg a török hadseregnek álcázott gyerek hackereket, hogy felejtsék el az oldalainkat.  :D

2. Ha Te esetleg egy Joomla szakértő vagy, akkor jelentkezz hozzánk állásra és felveszünk a céghez dolgozni most azonnal. Jól megfizetünk, viszont ne felejtsd el, hogy a segged szét fogjuk rúgni, ha bármi gond van az oldallal és a világból is ki fogunk üldözni.  ;D

3. Ha tudsz Magyarországon egy SZUPER, joomla - virtuemart-hoz KIEMELTEN értő programozót, aki főállásba dolgozna nekünk, akkor azonnal add meg a telefonszámát! (ebben más is segíthet egyébként. )

Már mondjuk egy ideje nem baszakodtak, de régen elég szar volt hogy állandoan elcseszték a veboldalt.
Valami rosszat csak tettél nekik nem??  ????...
Talán Törökországban voltál bodybuilding.hu pólóba és amikor odaszaladt egy gyerek cukorkáért elzavartad. ;D

2008. Április 16. - 11:24:04
Válasz #1107
Nem elérhető

NaturalBoy


Nézeggettem a gaspari Haladrol Liquigels terméket nagyon jónak tűnik,meg a Gaspari teszteket olvasva is ez látszik.
Két kérdésem lenne az egyik,hogy magában szedve is elég hatásos vagy inkább stackben illetve,hogy ezután semmi helyreállító cucc nem kell.tudom hogy mindig ezt kérdezem ;D de elég erős terméknek tűnik és nem akrom felelőtlenül szedni vagy iylesmi,szóval ha ajánlott utánna valami helyreállítót szedni mint  a PCT vagy Restore akkor abból is veszek.Köszi a segítséget.

2008. Április 16. - 11:37:57
Válasz #1108
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nézeggettem a gaspari Haladrol Liquigels terméket nagyon jónak tűnik,meg a Gaspari teszteket olvasva is ez látszik.
Két kérdésem lenne az egyik,hogy magában szedve is elég hatásos vagy inkább stackben illetve,hogy ezután semmi helyreállító cucc nem kell.tudom hogy mindig ezt kérdezem ;D de elég erős terméknek tűnik és nem akrom felelőtlenül szedni vagy iylesmi,szóval ha ajánlott utánna valami helyreállítót szedni mint  a PCT vagy Restore akkor abból is veszek.Köszi a segítséget.

Ha figyelmesen olvastad a Gaspari teszteket, akkor azt is olvashattad, hogy volt javasolva a Gaspari Halodrol Liquigels után 2-3 hét NovedexXT.(De valóban az Advanced PCT és akár a Restore is megteszi.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 16. - 17:14:01
Válasz #1109
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello...Vki segitene nekem és leirná a Hyperdol X2 -ről a tudnivalokat :)

e-mail:................. nagyon megköszönném !! ?:-/javascript:void(0);
help

Olvasd el a HyperdrolX2 leírását a nevére kattintva.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"