2024. Június 08. - 00:17:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779717 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Április 17. - 13:36:52
Válasz #1110
Nem elérhető

darknight


Üdv Efitmaster O0!

Megoldható lenne, hogy a boltba beérkezett és már rendelhető új termékek árai (pl. MHP: Dark Matter, MAP: PlasmaCore, Nutrex: Anabol-5, ha ezek megjöttek a héten) megjelenjenek itt a fórumon valamilyen formában?

Talán a Ti dolgotok is egyszerűsödne, nem kéne kapkodni a telefont, hogy "akkor most mennyi egy doboz Ignite és két doboz Mass FX Maximum Strenght?"

Előre is köszönöm.

     >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 17. - 17:36:43
Válasz #1111
Nem elérhető

bandus


Efit!
Írnál majd egy kis szösszenetet, az anabol-5-ről? Az angol leírások alapján nem igazán tudom, hogy mi is lesz ez ????... :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 18. - 02:49:18
Válasz #1112
Nem elérhető

sany80


Már úgy elterveztem miket veszek erre a sok cuccból be kell érnem 1-el aztán a többit lassacskán, pedig úgy jó ha tele van a polc ;D.

Azért ennyire nem magas az áfa Magyarországon, hogy a több cuccból 1 lesz, ha az áfát is kell fizetni.. Vagy a több=2?  !+"%

Nem számoltam de mintha többel lett volna olcsóbb.

Amit akartam nem is volt ugy sem, csak itt írnak 48 órás szállítási időt, csak tudnám hogy ha egy darab sincs.
Jó lenne nem bénázni ennyit ezzel az oldallal, nem beszélve az állandó hackelést.


Az áruház pár óráig, többel mutatott olcsóbb árakat, mint csak az ÁFA...valójában a kedvezmény mértékét írta ki a termék árának...és pár terméknél össze vissza...

Doom,

Ha ismernéd a webmotorokat és ezen túl a webáruházak, és általában a speciális termékekkel történő kereskedelem működédét kicsit, akkor értenéd is talán, hogy miről beszélsz...(főképpen ha speciális táplálék-kiegészítőkről beszélünk.)

kb. 450 féle termékünk van most kb., 20 különböző amerikai gyártótól, mind az USA-ból érkezik, átutazzák az egész világot és a legtöbb esetben a termékek 90%-át így is folyamatosan raktáron tudjuk tartani itt Magyarországon! Ezt hidd el, nem sokan csinálják(ták) meg ezen a területen, nemhogy itt Magyarországon, az EU-ban, de még az USA-ban sem!

Az amerikai gyártók képtelenek kiszolgálni az európai viszonteladókat sokszor, a MuscleTech(több száz millió dollár forgalmú cég) pár hónapja majdnem összeomlott a raktárkészlet hiánya miatt. Belegondoltál te abba valaha, hogy csak egy termék pl. a Nano Vapor 71 különböző összetevőből áll. Ha csak egy összetevő hiányzik a gyártónál, már több hétig nem tudja legyártani a terméket...és még kb. ezer apró dolog kell ahhoz, hogy valaki a seggedbe szállítsa neked ezeket a termékeket. Mi nem könyvet árulunk vagy DVD-t...

A termékeink 90%-ánál tudjuk tartani a 48 órás kiszállítást.

A webáruház gyorsabb frissítése pedig nem egy olcsó mulatság és azt is a vevőnek kell megfizetni...Hajlandó rá? Nem. Néhány vevő az anyját megfojtaná egy kanál vízben csak azért, hogy 200 forinttal olcsóbban kapjon meg valamit. Gondolod érdekli, hogy modjuk egy jobb webáruház személyzete, adminnal, programozókkal stb... több millió forintba kerül(ne) havonta? A szart érdekli. A legjobb szolgáltatást akarja és 5 forintot akar mindenért fizetni...
De bárki beszállhat a versenybe és csinálhatja jobban, ha képes rá...
Baszottul igazad van!En becsulek titeket hogy ekkora arukeszletet fent tudtok tartani,erre tenyleg nem kepes meg egy Amerikai nagy internetes aruhaz sem.En amugy Amerikaban elek neha inkabb sziveseben rendelnek toletek mert ott van minden.Itt meg tobb helyrol kell rendeljem a dolgokat azt meg persze el kell itt kint felejteni hogy elmesz a boltba es megveszed mert csak az alpokat aruljak a boltokba Pl.Anabolic Xtreme nincs boltba es meg sok minden.Persze a fobb gyartok ott vanak.

2008. Április 19. - 10:14:27
Válasz #1113
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv Efitmaster O0!

Megoldható lenne, hogy a boltba beérkezett és már rendelhető új termékek árai (pl. MHP: Dark Matter, MAP: PlasmaCore, Nutrex: Anabol-5, ha ezek megjöttek a héten) megjelenjenek itt a fórumon valamilyen formában?

Talán a Ti dolgotok is egyszerűsödne, nem kéne kapkodni a telefont, hogy "akkor most mennyi egy doboz Ignite és két doboz Mass FX Maximum Strenght?"

Előre is köszönöm.

     >:D >:D >:D

Hi Darknight,

Igen, gondoltunk rá, hogy érdemes lenne a netre feltenni a termékeinket és az áraikat.  ;D

Szóval amíg a webáruházban nem jelennek meg, addig is itt:

Új Anabolic Xtreme - MassFX Max Strenght - 14,320Ft
Új MHP Dark Matter - 11700Ft
Új MuscleAsylumProject - PlasmaCore - 10520Ft
Új Nutrex - Ignite - 7180Ft
Új Nutrex - Anabol5 - 10160Ft
Új Nutrex Mass Xxplosion - 10170Ft

Kiemelkedően jó árak szerintem!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 19. - 10:26:58
Válasz #1114
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!
Írnál majd egy kis szösszenetet, az anabol-5-ről? Az angol leírások alapján nem igazán tudom, hogy mi is lesz ez ????... :)

A Nutrex úgy látom lopott egy kicsit innen-onnan és összerakta a saját kis növényi anabolikumát. Ez az Anabol5. Növényi sterolok(sapogeninek) és az AX-től "kölcsönvett" 25R-diol, ami a MassFX fő hatóanyaga.
Ígéretes termék. Egyszer mindenképpen érdemes kipróbálni....
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 19. - 10:42:32
Válasz #1115
Nem elérhető

Kola


efit! szerinted az Anabol-5 után szükséges PCT-t tartani???
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 19. - 10:54:42
Válasz #1116
Nem elérhető

Kola


az 1ik amerikai oldalon azt olvastam hoyg ez nem 1 hormonális cucc... ????...

vajon mi igaz ebből??? ?:-/
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 19. - 12:56:32
Válasz #1117
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szia Efit!

Szerintem fizukor befizetnék egy Anabol-5,Plasmacore duóra,remélem lessz 456558438375db ;D raktárkészleten belőle,és amire megyek nekem is véletlenül marad egy.Gondoltam mellécsapok még egy Mass Fx maximum Strenght-et,vagy mit javasolsz?(fehérje+glutamin,napi 5-6 étkezés alap).Nagyjából a zsírmentes tömegnövelés lenne a cél(persze ez az étkezésen is múlik,meg a tápkiegeken is szerintem).Eléggé ráizgultam az új termékekre @-o,szívesen kipróbálnám őket,csak sajna sokszor járok úgy,hogy bemegyek a boltba és pont nincs az adott termékből :-\,ami nem kritika akar lenni,mert nekterk ez kifejezetten jó,hogyha ilyen nagy forgalommal bírtok(meg persze a tápkiegek sem a szomszédos országból jönnek).Remélem következő hónap elején lessz szép nagy raktárkészletetek :) ::).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 19. - 15:12:33
Válasz #1118
Nem elérhető

ashtrax


Efit!
Írnál majd egy kis szösszenetet, az anabol-5-ről? Az angol leírások alapján nem igazán tudom, hogy mi is lesz ez ????... :)

A Nutrex úgy látom lopott egy kicsit innen-onnan és összerakta a saját kis növényi anabolikumát. Ez az Anabol5. Növényi sterolok(sapogeninek) és az AX-től "kölcsönvett" 25R-diol, ami a MassFX fő hatóanyaga.
Ígéretes termék. Egyszer mindenképpen érdemes kipróbálni....

Lopott bizony, meg hozzá is rakott.
http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/nutritiondome1_1997_5567444

2008. Április 19. - 17:16:57
Válasz #1119
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Látom az Anabol-5-bel is van 25R-doil,akkor meg nem túl jó lenne MassFx2-vel párosítanom ahogy kérdésemben tettem fel,vagy esetleg miért ne?Túl sok lenne a 2-ben lévő hatóanyag mennyisége?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 20. - 10:41:04
Válasz #1120
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
az 1ik amerikai oldalon azt olvastam hoyg ez nem 1 hormonális cucc... ????...

vajon mi igaz ebből??? ?:-/

Tulajdonképpen nem hormonális tápkieg,mert a Diosgenin egy növényi sterol,azt hiszem a görögszénából szokták kivonni(fenugreek),persze itt kisebb átalakításon ment,keresztül,észteresítve lett a jobb hasznosulás érdekében.Ezt a növényi tesztoszteron előanyagot a többi gyártó csak"sima"formában alkalmazza tehát nem 6-Keto,és nem is észteresítik,a 25R-diol-t pedig már ismerjük(MassFx,Bad Ass Mass)szintén egy növényi szapogenin.Javítsatok ki légyszíves ha tévedek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 20. - 11:15:06
Válasz #1121
Nem elérhető

Kola


köszönöm ez 1 korrekt válasz volt ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 20. - 14:15:51
Válasz #1122
Nem elérhető

NaturalBoy


Kipróbálnám a Jungle Warfar-t és utánna helyreállításnak egy Restore-t ahogy Darknight is javasolta.Annyi lenne a kérdésem,hogy a Restore-t emnnyi ideig kell szedni,hogy a hormon termelés teljesen visszaálljon 4 vagy 8 hétig,mert azt találtam az Extremefit.hu-n hogy 8 hétszedés után 4 hét szünetet kell tartani és nem tudom,hogy ez akkor egyben azt is jelenti hogy 8 hét alatt álltja helyre a hormontermelést?Mert ha 4 hét alatt helyreáll akkor egyáltalán miylért szedné valaki is 8 hétig.Szóval most nem tudom hogy 1 vagy 2 dobozal rendeljek belőle.
A választ előre is köszönöm.

2008. Április 20. - 14:16:40
Válasz #1123
Nem elérhető

shp


egy doboz elég lesz.

2008. Április 20. - 15:29:04
Válasz #1124
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kipróbálnám a Jungle Warfar-t és utánna helyreállításnak egy Restore-t ahogy Darknight is javasolta.Annyi lenne a kérdésem,hogy a Restore-t emnnyi ideig kell szedni,hogy a hormon termelés teljesen visszaálljon 4 vagy 8 hétig,mert azt találtam az Extremefit.hu-n hogy 8 hétszedés után 4 hét szünetet kell tartani és nem tudom,hogy ez akkor egyben azt is jelenti hogy 8 hét alatt álltja helyre a hormontermelést?Mert ha 4 hét alatt helyreáll akkor egyáltalán miylért szedné valaki is 8 hétig.Szóval most nem tudom hogy 1 vagy 2 dobozal rendeljek belőle.
A választ előre is köszönöm.
Jugle után helyreállítás?Hyperdrol után sem kell.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).