2024. Június 07. - 15:53:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779592 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Április 24. - 11:52:14
Válasz #1185
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!
Mikor lesz a boltban abból a finom Dymatize folyékony aminonól?
köszi, üdv.


Ha minden jól megy, jövő hét közepe felé már lesz. ;)  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 24. - 13:49:42
Válasz #1186
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ha valakinek van összehasonlítási alapja Altered state, nanox9, vagy más de csakis kifejezetten tablettás "durrongatóval" kapcsolatban szívesen várnék véleményeket melyik a legkomolyabb? plazma mellé kellene mert ugye azt nem lehet naponta !!! Kössz !
Ha kevés a 2 naponta PlasmaJet,akkor használd úgy,ahogy ajánlják ;)
Tehát vedd be egy adag superpump-al és a hatás felerősödik.
Azon a napon,amikor nem szeded a Plasmát,értelemszerűen igyál egy superpumpot =/+'
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 24. - 13:53:16
Válasz #1187
Nem elérhető

ViCtor


Az egész napos bedurranásért még felelős lehet a napi adag NITRIX is! Ajánlom figyelmedbe, ráadásúl az ára is lejebb ment és akciós.
Nekem bejött, Nitrixben én bízok.

Illettve bármit szedsz javaslom a dózis növelését, mert úgy tud jönni eredmény! Duplázhatsz is...
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 24. - 19:55:21
Válasz #1188
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Akkor most mégis kijött ez a 3-AD ? (ezt már sokan várták..)

Szerintetek az jó, hogy pro anabol secretagouge -al stackben ?
A secret bejött és gondoltam 1-2 hónap múltán kipróbálnám...


2008. Április 24. - 19:57:14
Válasz #1189
Nem elérhető

Kola


nem hinném hoyg kijött volna mert akkro nagyobb lenne az izgalom a bodybuilding-világban... 8-)
de ha nem így van akkro bocs!
ha neked bejön akkor miért ne próbálnád ki? ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 24. - 19:59:11
Válasz #1190
Nem elérhető

madinorbi


Ha valakinek van összehasonlítási alapja Altered state, nanox9, vagy más de csakis kifejezetten tablettás "durrongatóval" kapcsolatban szívesen várnék véleményeket melyik a legkomolyabb? plazma mellé kellene mert ugye azt nem lehet naponta !!! Kössz !
Ha kevés a 2 naponta PlasmaJet,akkor használd úgy,ahogy ajánlják ;)
Tehát vedd be egy adag superpump-al és a hatás felerősödik.
Azon a napon,amikor nem szeded a Plasmát,értelemszerűen igyál egy superpumpot =/+'
Superpumpát szeressem akkor megint csak az lesz belőle pedig már 2 doboz superpump ot lenyeltem nem baj lecsúszik a 3. is
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 24. - 20:00:40
Válasz #1191
Nem elérhető

Kovács Zsolt


nem hinném hoyg kijött volna mert akkro nagyobb lenne az izgalom a bodybuilding-világban... 8-)
de ha nem így van akkro bocs!
ha neked bejön akkor miért ne próbálnád ki? ;-oo-;

Hm.., úgy látom van izgalom:
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=107375931

Egyébként kössz a biztatást.

2008. Április 24. - 22:01:39
Válasz #1192
Nem elérhető

sany80


nem hinném hoyg kijött volna mert akkro nagyobb lenne az izgalom a bodybuilding-világban... 8-)
de ha nem így van akkro bocs!
ha neked bejön akkor miért ne próbálnád ki? ;-oo-;

Hm.., úgy látom van izgalom:
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=107375931

Egyébként kössz a biztatást.

Igazad van.Meg egy csomo helyen van es ott olcsobak is csak keresgetni kell.

2008. Április 25. - 13:50:15
Válasz #1193
Nem elérhető

Kola


bocs a rossz infóért...
 ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 25. - 18:24:59
Válasz #1194
Nem elérhető

bandus


hali!
ha csak besétálok a lurdyba, és veszek egy Hydroxycut Hardcore-t, az is 8800 pénz?
illetve van-e valamilyen durrantós cuccból termékmintátok? :) még sosem próbáltam ilyet, és érdekelne, hogy érdemes-e összespórolni a pénzt egy ilyen termékre.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 25. - 18:26:17
Válasz #1195
Nem elérhető

Lalika85


Már tudom,hogy Az ALRI - special tactics-tól fájt a fejem.

Próbáljam meg a dobozon feltüntetett adagoláshoz képest más adagolással kezdeni?  Vezessem fel?
2x2-től fájt a fejem nagyon.(ez van a dobozra írva).

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 25. - 19:41:34
Válasz #1196
Nem elérhető

darknight




Üdv Efit O0!

A legutóbbi tesztelők sikereit látván magam is úgy éreztem, hogy a Gaspari termékek mindenképpen megérnek egy próbát.

Részben beszereztem már a saját stackem összetevőit (Halodrol Liquigels, SuperPump 250, PlasmaJet, Size On, Up Your Mass), a többit majd most akarom megrendelni.

Eredetileg a Halodrol Liquigels szedését 6 hétre terveztem (két dobozzal vettem a cuccból, hiába, én a ruhapénzt tápkiegre költöttem, hogy utána ne férjek bele a régi cuccaimba ;D), most azonban God Lalika topikjába írt azon kijelentése után, hogy nem szedne "szemeset" 4 hétnél tovább, elbizonytalanodtam.

Question number 1:

Érdemes és biztonságos a Liquigels-t 6 hétig szedni vagy maradjak a 4 hétnél?

Question number 2:

A Novedex XT mikor kapcsolodjon be (persze annak függvényében, hogy meddig érdemes és biztonságos szedni a Halodrol-t) a stackbe? Ugye a tesztelők 4 hét után szedték, a Halodrol dobozában található papírra leírt Neo Max Stack-ben a 3. hét után kapcsolódna be, a Gaspari Nutrition oldalán írt stack-ben pedig a 7. héttől írják a szedését (6 hétig Halodrol Liquigels, Size On, SuperPump 250, IntraPro, a 7. héttől a Halodrol kiesik a képből)?

Most akkor hogy is van ez ????...?

Melyik séma a leginkább célravezető, az elérhető eredmény és a biztonság szempontjából?

A Size On, a PlasmaJet és a SuperPump 250 biztosan 2 hónapig megy majd, a Halodrol is elég 6 hétre, a Novedex-nél kérdés, hogy 1 vagy 2 doboz kell-e attól függően, hogy mennyi ideig javaslod a Halodrol szedését.

Question number 3:

A tömegnövelő "hatóanyag" kezdésnek az IntraPro mellett Up Your Mass lesz az MHP-től, de emellett szívesen kipróbálnám majd a CytoSport CytoGainer-jét is valamelyik ízben (én a vanilíás felé hajlok :-oD).

Érdemes arra is beruházni, vagy menjen inkább 2 doboz Up Your Mass?

A kitűzött cél ezzel a stack-kel 3-4 kilogramm felszedése, utána már tényleg pucolni kell, ebben valószínűleg a MAP: Arson-ja lesz a segítségemre.

Köszönöm előre is a segítségedet.

                        >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Április 25. - 22:07:34
Válasz #1197
Nem elérhető

AtisFace


Szia effit!
Szerinted mennyire lenne okos dolog Hyperdrol X2 mellé az alri pro anabolt társítani?
Másik kérdésem, az extremefitnél kit kell keresnem és mi az elérhetősége(jöhet privibe is), ha valakival szeretnék beszélni aki kompetens a cég ügyeiben?
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Április 25. - 22:55:53
Válasz #1198
Nem elérhető

bandus


hali!
restore-t vagy hasonló készítményt van értelme magában szedni? egy barátomat érdekelné a válasz:)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 25. - 23:01:57
Válasz #1199
Nem elérhető

darknight



Bocs Efit, még annyi kérdésem lenne, hogy esetleg érdemes-e a Novedex-et helyettesíteni az AX: Advanced PCT-jével? Erősebb terméknek tűnik és most nagyon jó árban van, vagy ebben a stack-ben elegendő a Novedex?

           
         >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."