2024. Június 07. - 18:48:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779633 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 23. - 16:07:07
Válasz #1305
Nem elérhető

axell


Hello Efitmaster!
Szeretnék érdeklődni hogy mikor lesz itthon kapható az ANABOLIC XTREME - 3AD???

Elöre is köszi!

2008. Május 23. - 16:20:12
Válasz #1306
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Efitmaster!
Szeretnék érdeklődni hogy mikor lesz itthon kapható az ANABOLIC XTREME - 3AD???

Elöre is köszi!

Hi Axell,

Még kb. 15 nap és kilőjjük a 3AD-t Magyarországon is!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Május 23. - 17:22:03
Válasz #1307
Nem elérhető

blade


Hi Efit!
Az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség az MHP Trac EXTREME-NO és az MHP TRAC KÖZT?
A angol tudásom elég gyenge, de azt hámoztam ki belőle, hogy a creatnie adagolásnak a technikája jkülönbözik és melyik lehet a jobb?
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 23. - 20:36:06
Válasz #1308
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!

Lenne egy apró kérdésem,a PCT-t milyen időpontokban kellene szednem??Mert a napi adag 3x1 kapszula.
Talán; reggel , délben/vagy edzés elött , este?
Köszi a segítséget!!

 :-){
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Május 23. - 23:22:05
Válasz #1309
Nem elérhető

dancsipapa


Üdv Efitmester!

 Most láttam a muscletech oldalán, hogy kint már megjelent a Leukic,Gakic?Creakic Hardcore változata!!!!  Łł= /7%
Mivel pont most terveztem a vételüket ezért nagyon érdekelne, hogy mikor jönnek ki M.O-n az új verziók, és mivel tudnak többet!!!
Az új újságban lesz róluk tájékoztató?!  @-o


Előre is köszi!

2008. Május 24. - 09:08:38
Válasz #1310
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Efit!
Az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség az MHP Trac EXTREME-NO és az MHP TRAC KÖZT?
A angol tudásom elég gyenge, de azt hámoztam ki belőle, hogy a creatnie adagolásnak a technikája jkülönbözik és melyik lehet a jobb?

Hello Blade,

Még nem gratuláltam a topikodban, de végig olvastam és ezuton én is gratulálok most az ezévi eredményeidhez!
Az MHP Trac egy nagyon régi termék, ha jól emlékszem már kb. vagy 5 éves és annak idején az MHP érezte, hogy kezd lemaradni azzel a termékkel a többiektől, mint BSN-NO Xplode, Gaspari - SuperPump és még egy csomó másik. Ezért hozta ki a TRAC Xtreme NO termékét, ami összetevőiben, céljaiban sokkal fejlettebb és hatékonyabb, mint a régi normál TRAC.(most nem fogok belemenni hatóanyag összehasonlításokba.) Az is igaz viszont, hogy jó pár új edzés-előtti, még fejlettebb termék jött ki azóta(Nano Vapor - MuscleTech, NO PlasmaCore - MAP stb...) és így a TRAC Xtreme NO már megint kullogni kezd mögöttük. Nem egy rossz termék egyébként.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Május 24. - 09:12:10
Válasz #1311
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

Lenne egy apró kérdésem,a PCT-t milyen időpontokban kellene szednem??Mert a napi adag 3x1 kapszula.
Talán; reggel , délben/vagy edzés elött , este?
Köszi a segítséget!!

 :-){

Az AnabolicXtreme - Advanced PCT-t egyszer kell este szedni és nem kell 3 részre osztani napközben, mivel a hatóanyag felezési ideje hosszú.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Május 24. - 09:21:08
Válasz #1312
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv Efitmester!

 Most láttam a muscletech oldalán, hogy kint már megjelent a Leukic,Gakic?Creakic Hardcore változata!!!!  Łł= /7%
Mivel pont most terveztem a vételüket ezért nagyon érdekelne, hogy mikor jönnek ki M.O-n az új verziók, és mivel tudnak többet!!!
Az új újságban lesz róluk tájékoztató?!  @-o


Előre is köszi!

Hello,

Ez egy kicsit marketing is, HARDCORE.  :D A különbség, ahogy látom annyi, hogy a hatóanyagok Nano technológiával készülnek az új Leukic, Creakic, Gakic -ben. Pár hét és nálunk is kapható lesz ez az új verzió is.(A Gakic-et megerősítették koffeinnel és Yohimbe-vel is. A Creakic-ot pedig két vadonatúj Kreatinnal.) Jó cuccok és mégjobbak lesznek ezáltal.
Az Extremefit Magazinban már csak ezeknek a reklámjai fognak menni júliustól.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Május 24. - 10:29:52
Válasz #1313
Nem elérhető

miki_nrg


Efit  én a Venom Hyperdrive-ot munkamellett használom mivel sokkal jobb a teljesítményem tőle (főleg az éjszakai műszak során) de az elalvás aztán nehezen megy, gondolom a Leandreams segítene benne nem (a leírása alapján)? De az túl drága lenne. A kérdésem annyi hogy a SleepMD az megfelelő lenne a "pörgés elaltatására"  :)?

Am másik kérdésem az lenne hogy, rátévedtem a dymatize oldalára és van egy olyan fehérjéjük hogy Elite 12hour protein.
Ez mi akar lenni? Olyan mint a probolic sr? hogy elnyújtott a felszívódása? Ti fogjátok árulni?

2008. Május 24. - 17:09:48
Válasz #1314
Nem elérhető

dancsipapa



 Köszönöm szépen a gyors választ!

Ha esetleg lenne teszt velük kapcsolatban, annak örülnék és egyből jelentkeznék! :)

2008. Május 25. - 00:40:25
Válasz #1315
Nem elérhető

madinorbi


Hahó ! Dymatize 12 órás proteinje mikor lesz kapható ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 25. - 00:44:13
Válasz #1316
Nem elérhető

tas


Hahó ! Dymatize 12 órás proteinje mikor lesz kapható ?
délbe !+"%

2008. Május 25. - 02:39:19
Válasz #1317
Nem elérhető

sany80


Hahó ! Dymatize 12 órás proteinje mikor lesz kapható ?
délbe !+"%
;D  Łł=  @-o   @-o= +

2008. Május 25. - 07:00:46
Válasz #1318
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit  én a Venom Hyperdrive-ot munkamellett használom mivel sokkal jobb a teljesítményem tőle (főleg az éjszakai műszak során) de az elalvás aztán nehezen megy, gondolom a Leandreams segítene benne nem (a leírása alapján)? De az túl drága lenne. A kérdésem annyi hogy a SleepMD az megfelelő lenne a "pörgés elaltatására"  :)?

Am másik kérdésem az lenne hogy, rátévedtem a dymatize oldalára és van egy olyan fehérjéjük hogy Elite 12hour protein.
Ez mi akar lenni? Olyan mint a probolic sr? hogy elnyújtott a felszívódása? Ti fogjátok árulni?

A Venom lean Dreams nem elalvásra van. A Venom LeanDreams egy olyan zsírégető, ami nem tartalmaz stimulánsokat és így alvási problémákat sem igazán okozhat, ellentében a Venom Hyperdrive-al.
A Hyperdrive-al ne kombináld a SleepMD-t, inkább csökkentsd a Hyperdrive szedését kb. fél adagra.

Nem tudom pontosan, mikor lesz Elite12Hour protein nálunk. Legalább 6-8 hét. De az MHP-ProbolicSR a legjobb ezen a téren.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Május 25. - 11:54:46
Válasz #1319
Nem elérhető

Gababoy


Szia Efit! #:-)
Azért is kérdezem a PCT-t,mert a dobozra az van ráírva hogy: Vegyek be naponta háromszor 1kapszulát,egyenletes időközökre elosztva. 8-}
Akkor most nem értem...
Te meg azt mondod hogy este elég ha beszedem azt a 3szemet..ÁÁÁÁÁ

Előre is Köszike a segitséget!  ;-oo-;
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!