2024. Június 07. - 20:12:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779654 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Július 16. - 22:26:17
Válasz #1410
Nem elérhető

darknight



Nos, a jó öreg Rich Gaspari és cége, a Gaspari Nutrition megint megalkottak valamit...

2008 Fall...

Gaspari Nutrition presents: Mitotropin

Hogy pontosan mi is ez ????...? Egy új zsírégető? Vagy egy új tesztoszteronszint-növelő, esetleg egy új GH-fokozó?

Egyenlőre mennek a találgatások, de 2008 őszén (szerény véleményem szerint valamikor a Mr. Olympia környékén, vagy esetleg éppen akkor ;)) minden kiderül...

Emellett az ALR Industries is kihozott egy új terméket a Fat Loss&Energy-sorozat új tagjaként Zero-Stim néven ...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Július 17. - 10:47:36
Válasz #1411
Nem elérhető

God Vazzeg



Nos, a jó öreg Rich Gaspari és cége, a Gaspari Nutrition megint megalkottak valamit...

2008 Fall...

Gaspari Nutrition presents: Mitotropin

Hogy pontosan mi is ez ????...? Egy új zsírégető? Vagy egy új tesztoszteronszint-növelő, esetleg egy új GH-fokozó?

Egyenlőre mennek a találgatások, de 2008 őszén (szerény véleményem szerint valamikor a Mr. Olympia környékén, vagy esetleg éppen akkor ;)) minden kiderül...

Emellett az ALR Industries is kihozott egy új terméket a Fat Loss&Energy-sorozat új tagjaként Zero-Stim néven ...

  >:D >:D >:D

Egyre komolyabb cuccok jönnek ki, én csak örülök ennek, a tudomány egyre előrébb jár, pár év múlva sokkal egyszerűbb lesz bárkinek egy formás, izmos testet összehozni, ez tuti. Már most is sokkal könnyebb mint 10 évvel ezelőtt  :-oD  8)

2008. Július 17. - 15:26:54
Válasz #1412
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Nos, a jó öreg Rich Gaspari és cége, a Gaspari Nutrition megint megalkottak valamit...

2008 Fall...

Gaspari Nutrition presents: Mitotropin

Hogy pontosan mi is ez ????...? Egy új zsírégető? Vagy egy új tesztoszteronszint-növelő, esetleg egy új GH-fokozó?

Egyenlőre mennek a találgatások, de 2008 őszén (szerény véleményem szerint valamikor a Mr. Olympia környékén, vagy esetleg éppen akkor ;)) minden kiderül...

Emellett az ALR Industries is kihozott egy új terméket a Fat Loss&Energy-sorozat új tagjaként Zero-Stim néven ...

  >:D >:D >:D

Egyre komolyabb cuccok jönnek ki, én csak örülök ennek, a tudomány egyre előrébb jár, pár év múlva sokkal egyszerűbb lesz bárkinek egy formás, izmos testet összehozni, ez tuti. Már most is sokkal könnyebb mint 10 évvel ezelőtt  :-oD  8)
Igazad van a tápkiegekkel kapcsolatban,csak sajnos sokan ezt félreértik,és vesznek ezekből az egyre jobb termékekből,elkezdik szedni,persze a táplálkozásról fogalmuk sincs,meg arról sem,hogy először is az alap dolgokra kellene költeni,pl tejsavó,glutamin,multivitamin(nagyjából a szentháromság ; :)),és utána meg fikázzák a táplálékkiegészítőket,mert azt hitték,hogy bedob egy-két dobozzal,és máris úgy néz ki mint egy versenyző.
De azért örülök én is ezeknek a fejlesztéseknek,mert tényleg megkönnyítik az izomzatépítést,jobb eredményeket hoznak,csak oda kell az embernek tennie magát,erről feledkeznek meg egyes emberek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Július 17. - 15:34:44
Válasz #1413
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szóval....az előző mondókámat általánosságban írtam,nem személy szerint valakire,mielőtt félreértés lenne belőle,csak ezt míg kezdő valaki,elkövetheti ezt a hibát,de szerencsére sokan vannak a fórumon akik komolyan veszik ezt a sportot =/+' :-oD.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Július 17. - 15:49:52
Válasz #1414
Nem elérhető

God Vazzeg



Nos, a jó öreg Rich Gaspari és cége, a Gaspari Nutrition megint megalkottak valamit...

2008 Fall...

Gaspari Nutrition presents: Mitotropin

Hogy pontosan mi is ez ????...? Egy új zsírégető? Vagy egy új tesztoszteronszint-növelő, esetleg egy új GH-fokozó?

Egyenlőre mennek a találgatások, de 2008 őszén (szerény véleményem szerint valamikor a Mr. Olympia környékén, vagy esetleg éppen akkor ;)) minden kiderül...

Emellett az ALR Industries is kihozott egy új terméket a Fat Loss&Energy-sorozat új tagjaként Zero-Stim néven ...

  >:D >:D >:D

Egyre komolyabb cuccok jönnek ki, én csak örülök ennek, a tudomány egyre előrébb jár, pár év múlva sokkal egyszerűbb lesz bárkinek egy formás, izmos testet összehozni, ez tuti. Már most is sokkal könnyebb mint 10 évvel ezelőtt  :-oD  8)
Igazad van a tápkiegekkel kapcsolatban,csak sajnos sokan ezt félreértik,és vesznek ezekből az egyre jobb termékekből,elkezdik szedni,persze a táplálkozásról fogalmuk sincs,meg arról sem,hogy először is az alap dolgokra kellene költeni,pl tejsavó,glutamin,multivitamin(nagyjából a szentháromság ; :)),és utána meg fikázzák a táplálékkiegészítőket,mert azt hitték,hogy bedob egy-két dobozzal,és máris úgy néz ki mint egy versenyző.
De azért örülök én is ezeknek a fejlesztéseknek,mert tényleg megkönnyítik az izomzatépítést,jobb eredményeket hoznak,csak oda kell az embernek tennie magát,erről feledkeznek meg egyes emberek.

Profi szerszám profi mester kezébe való, az együgyűnek minden csak kalapács  8-)

2008. Július 17. - 22:57:17
Válasz #1415
Nem elérhető

Gabe


Profi szerszám profi mester kezébe való, az együgyűnek minden csak kalapács  8-)

így igaz!
ha illetéktelen, hozzá nem értők kezébe kerülnek a dolgok, akkor  :-)- van!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 18. - 11:10:20
Válasz #1416
Nem elérhető

miki_nrg


Ez az Alri-s cucc ha jól látom a special tactics helyett lesz

2008. Július 18. - 15:01:26
Válasz #1417
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hamár az ALRI-nél tartunk,a többi termékükkel mi van?Tudtok róla valamit?

Methoxy TRN
Primrd Ultra
WTF PumpD
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Július 18. - 15:55:48
Válasz #1418
Nem elérhető

miki_nrg


A pump wtf az tuti valami edzés előtti NO cucc!
A methroxy trn-re én is kíváncsi lennék.
Amúgy az tetszik nagyon az ALri-ba meg az AX-be is hogy nem élvonalbeli testépítőkkel próbálják eladni a cuccaikat.
Pl már rosszul vagyok a Muscleteches reklámoktól mikor x oldalon keresztül azt próbálják beetetni hogy Cutler vagy akárki x terméküktől lett ekkora, definiált, szálkás stb...

2008. Július 18. - 17:09:20
Válasz #1419
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A pump wtf az tuti valami edzés előtti NO cucc!
A methroxy trn-re én is kíváncsi lennék.
Amúgy az tetszik nagyon az ALri-ba meg az AX-be is hogy nem élvonalbeli testépítőkkel próbálják eladni a cuccaikat.
Pl már rosszul vagyok a Muscleteches reklámoktól mikor x oldalon keresztül azt próbálják beetetni hogy Cutler vagy akárki x terméküktől lett ekkora, definiált, szálkás stb...
A leírásaikat olvastam,meg az összetevőiket is,csak azon lepődtem meg,hogy máshol lehet kapni a termékeket,de itt még nincs fennt a termékleírásuk,meg az sem,hogy kaphatóak lennének.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Július 18. - 18:37:10
Válasz #1420
Nem elérhető

Johnnyx


Az ON 100% Whey "csoki" és "vanília" íze, a "double rich chocolate" és "vanilla ice cream" ízeknek felel meg?
Egyetek zabot!

2008. Július 18. - 20:18:37
Válasz #1421
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hamár az ALRI-nél tartunk,a többi termékükkel mi van?Tudtok róla valamit?

Methoxy TRN
Primrd Ultra
WTF PumpD


A Methoxy TRN-t már kb egy éve nem gyártja az ALRI(betiltották amerikában, pár európai raktárban maradt még néhány eladatlan doboz, de mi inkább nem hozunk be illegális cuccokat. Kisebb gagyi cégek, már bocs a kifejezésért, behozhatják esetleg, anélkül, hogy megütnék a bokájukat. Még most... De mi minek kockáztassunk pár doboz szar miatt?...)
A primed és WTF P nem a legjobban sikerült termékei az ALRI-nak. Az extremefit nem minden szart hoz be, magyarul mondva.  ;D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Július 18. - 20:50:45
Válasz #1422
Nem elérhető

miki_nrg


Akkor így történhetett az is hogy a nagy Retain hiányban tudtam szerezni olyan Retaint ami még Alri néven fut?  ;D

2008. Július 20. - 13:44:12
Válasz #1423
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hamár az ALRI-nél tartunk,a többi termékükkel mi van?Tudtok róla valamit?

Methoxy TRN
Primrd Ultra
WTF PumpD


A Methoxy TRN-t már kb egy éve nem gyártja az ALRI(betiltották amerikában, pár európai raktárban maradt még néhány eladatlan doboz, de mi inkább nem hozunk be illegális cuccokat. Kisebb gagyi cégek, már bocs a kifejezésért, behozhatják esetleg, anélkül, hogy megütnék a bokájukat. Még most... De mi minek kockáztassunk pár doboz szar miatt?...)
A primed és WTF P nem a legjobban sikerült termékei az ALRI-nak. Az extremefit nem minden szart hoz be, magyarul mondva.  ;D )
Köszönöm a felvilágosítást,nem gondoltam volna,hogy az ALRI néha gagyi termékekkel is előrukkol,kár pedig nagyon szimpatikus,jó árban lévő márka.Persze ez azt jelenti(a gagyizás),hogy nem éri el a többi termékük színvonalát.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Július 21. - 20:52:29
Válasz #1424

Torony

Vendég
Csináltam egy reget a shopba, már az sem volt eccerű, de sikerült.
Mosmeg nemenged be a csilivili vadiúj azonosítómmal... valami ötlet?