2024. Június 07. - 22:32:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 779685 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2007. November 01. - 00:07:20
Válasz #270
Nem elérhető

parrre


Igen a Hydroxycut HC elég jó! Viszont van ez az új ARSON, ami hasonló profilú, mint a HC, de jóval erősebb hatásokkal.
Az első stimulanthoz egyik sem fogható! A második stimulant gyenge, a harmadik állítólag visszakapja a metilkoffeint és újból parádézni fog!
Nálam most Venom hyperdrive van!
 


Hoppá..   Én meg most szemezek a Hyperdrive-val . Milyen a cucc?

apropó .. folytassuk már máshol mer kitagadnak a nagyok .. pl zsírégetés topic

2007. November 01. - 00:28:59
Válasz #271
Nem elérhető

ViCtor


Nem, már nem kapható az elsőgenerációs stimu! Vagyis a kis kék! (ebből volt anno mintacsomag is)
A piros, még megy szerintem( második gen) Ezt a változatot vmiért legyengítették, de később (most) rájöttek, h nem jó ez így! Jön a harmadik (asszem, a fekete X)  generáció, abba visszatették. Én legalábbis így tudom!

Ha, így lesz, akkor ez lesz a világ legjobb cucca!

A venom hyperdrive, naon erős, nagyon víztelenít, jobban remegsz, mint bármelyik stimulantól...
Nem ecsetelem mostmár a stimulant X brilliáns tulajdonságait, olvassátok vissza ,miért is volt az olyan jó!

(fajdalmaktól mentes, mosolyt fakasztó, étvágy elnyomó cucc) :-){



Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 01. - 15:00:34
Válasz #272
Nem elérhető

Kola


hy mindenkinek!
jövőhéten kezdem a tömegstackemet:MT-Mass-tech(napi fél adag)
                                                   Interactive:lean gainer(edzések után)
                                                   Prolab-N-large2
                                                   ON-opti-men
utána:MHP-Xpel,Anadrox
         DY-Elite whey
         BSN-Axis-HT

enm tudom hoyg finomítsak-e még a stacken??? ?:-/
ha valakinek tapasztalatai vannak ezen termékekről szívesen venném ha megosztaná velem...
illetve hoyg min változtassak...
előre is köszönöm :-):-)::
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 01. - 15:52:22
Válasz #273
Nem elérhető

tomi


Biztos jó lesz, sok sikert hozzá!  =/+'
Up the dose, lift the most!

2007. November 01. - 15:59:51
Válasz #274
Nem elérhető

Kola


köszi tomi ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 01. - 16:29:59
Válasz #275
Nem elérhető

Bubee


hy mindenkinek!
jövőhéten kezdem a tömegstackemet:MT-Mass-tech(napi fél adag)
                                                   Interactive:lean gainer(edzések után)
                                                   Prolab-N-large2
                                                   ON-opti-men
utána:MHP-Xpel,Anadrox
         DY-Elite whey
         BSN-Axis-HT

enm tudom hoyg finomítsak-e még a stacken??? ?:-/
ha valakinek tapasztalatai vannak ezen termékekről szívesen venném ha megosztaná velem...
illetve hoyg min változtassak...
előre is köszönöm :-):-)::

Nekem 2 kérdésem lenne:

1: Minek 3 féle tömegnövelő?  ???
2: Mi a ráknak neked vízhajtó?  ˝=/
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 01. - 17:13:39
Válasz #276
Nem elérhető

hopika


VÍZHAJTÓ!!!???!!!
Dobjatok rám akárhány minuszt is,de én itt valami turpisságot sejtek(nem vagyok szerintem egyedül).
A Zoli egy létező ember,vagy csak egy cég által beállított "bot"(you know-Quake),aki automata hozzászólásokat generál a fórumban és a webshopban található szavakból véletlenszerűen generálva???!Tudom ez egy kicsit morbid megfejtés...ennél kicsit egyszerűbb lenne az,ha egy beépített ember/fórumozó,aki azért van itt hogy egyeseket felvidítson-egyeseket pedig az őrületbe kergessen...A legszörnyűbb feltételezést le sem merem írni:a Zoli tényleg egy ember... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 01. - 17:40:42
Válasz #277
Nem elérhető

parrre


VÍZHAJTÓ!!!???!!!
Dobjatok rám akárhány minuszt is,de én itt valami turpisságot sejtek(nem vagyok szerintem egyedül).
A Zoli egy létező ember,vagy csak egy cég által beállított "bot"(you know-Quake),aki automata hozzászólásokat generál a fórumban és a webshopban található szavakból véletlenszerűen generálva???!Tudom ez egy kicsit morbid megfejtés...ennél kicsit egyszerűbb lenne az,ha egy beépített ember/fórumozó,aki azért van itt hogy egyeseket felvidítson-egyeseket pedig az őrületbe kergessen...A legszörnyűbb feltételezést le sem merem írni:a Zoli tényleg egy ember... !+"%

 !+"% Łł=

2007. November 01. - 17:45:33
Válasz #278
Nem elérhető

axell


Hi!
Azt szeretném megtudni hogy a boltban az előző generációs AX HyperDrol van - e vagy az X2 és hogy lesz- e a közeljövőben(ha igen kb mikor) valami kedvezmény az AX termékekre vagy úgy egyáltalán...
Köszi...

2007. November 01. - 20:09:15
Válasz #279
Nem elérhető

ViCtor


hy mindenkinek!
jövőhéten kezdem a tömegstackemet:MT-Mass-tech(napi fél adag)
                                                   Interactive:lean gainer(edzések után)
                                                   Prolab-N-large2
                                                   ON-opti-men
utána:MHP-Xpel,Anadrox
         DY-Elite whey
         BSN-Axis-HT

enm tudom hoyg finomítsak-e még a stacken??? ?:-/
ha valakinek tapasztalatai vannak ezen termékekről szívesen venném ha megosztaná velem...
illetve hoyg min változtassak...
előre is köszönöm :-):-)::

Miszter Z! Mi a célod a köv. (evvel) a kúrával? Tömegelés?  Egy kicsit meggondolatlan a dolog véleményem szerint. Öszevisszaságot érezek, nem kellene kapkodnod. Az az érzésem,h minden szeren túl akarsz lenni rövid időn belűl. Kapkodásnak tűnik mindkét példád. Előtte, valami gyors tömeg"izé". Majd utána esztelen fogyás?! Nagyon fiatal vagy, ne feledd!
Mass-Tech-et ismered már, Interactive lean gainer az összes ízében kiváló és finom tömegnövelő. Nem egy top-end,de neked bőven jó, még nekem is. Nagyon jó minőség, csak oda kell figyelni a mennyiségre, meg,h mikor oralizálod befelé.
Anadrox, nekem nem jött be. Elite whey szintúgy! Axis viszont kiváló. 
Ha ennyire lelkes vagy, akkor javaslom, h olvass vissza több hozzászólást az egész fórumban. Több információhoz jutva könnyebben tudsz majd boldogúlni a kiegészítők tárházában, választva magadnak a legmegfelelőbb összetételt céljaid megvalósításához.

Hoppika, én is érzek ebben egy gyanútlan provokációt. Ha meg így van, ahogy sejted, akkor játszunk "szavas" szójátékot; mindenki írjon egy szót avval a kezdőbetűvel, amivel az előző szó végződött!  ;D Hátha az általad elképzelt elmélet -miszerint Zoli egy robocopy- úgy működik, hogy szavinkból táplálkozik és tanúl. Hehe. Végűl is,ha nem így lenne, akkor is igaz lenne Zolira! Łł=
Én kezdem: Csirke
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 01. - 20:20:16
Válasz #280
Nem elérhető

hopika


Én írok 3-at...
-pulyka,tojás,hal ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 01. - 20:22:50
Válasz #281
Nem elérhető

ViCtor


hopika, felrúgod  a szabályokat  ;D ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. November 02. - 10:00:44
Válasz #282
Nem elérhető

Kola


sajnos le kell rántanom a leplet magamról és el kell mondanom hoyg ember vagyok!!! @-o
a stack-ről meg csak annyit hogy még nem igazán vagyok jártas a tápkieg.témában hisz még csak alig néhány terméket próbáltam ki... éppen ezért szerettem volna a segítségeteket kérni nektek"nagyoknak"hogy ti mit szednétek mit ajánlanátok.úgyérzem kezd a segítőkészség kezd negatív kifigurázássá változni... 0o0o0
tisztelet a kivételnek
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 02. - 10:01:46
Válasz #283
Nem elérhető

Kola


ja bocsi elírtam nem nektek hanem tőletek... 8-} Łł=
sorry
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 02. - 10:11:03
Válasz #284
Nem elérhető

hopika


Ha tényleg Te-Te vagy és tényleg egy kezdő vagy,akkor első lépcsőben olvass el néhány az alapokkal foglalkozó művet.
Ha ez megvan és tisztában vagy a táplálkozás-edzés-pihenés 3-asával,akkor áttérhetünk a tápkiegekre...
Kérdezz,ha valamit nem tudsz és egyszerre egy dolgot.
Ha magadtól állítottad össze azáltalad felvázolt stacket,akkor az alapokkal van gond.
Gondold át a dolgot a kezdetektől és utána,ha átértékeled-Te is látni fogod mekkora baromságokat kérdeztél...
Ez csak egy tanács:vagy megfogadod,vagy nem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!