2024. Június 09. - 04:25:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresd a kockákat Bubival, avagy diéta Bubi módra  (Megtekintve 108380 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 29. - 11:07:10
Válasz #360
Nem elérhető

Bubee


Hol vannak a képek? 8-}  --)

El kell h keserítselek, mert lementem a terembe h csináljak, már reggel 7kor, de annyian jöttek h nem vállaltam a levetkőzést. Szóval a koleszkonyhába ejtettem meg párat de olyan szarok lettek h rendesen fel is baxtam magam  :-Đ A konklúzió az h 2 before-after lesz csak, az egyik felsőtest, a másik láb. Ennyi. De ebből is lehet látni a lényeget.

Nem keseredek azért el  :-p Én meg ma vettem alsógatyákat, és 2xl a méretem, lehet lesz dolgom diétában?  !+"%  :-/--

Mától te kergetheted a kocákat  >:D  8-}  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 29. - 11:09:22
Válasz #361
Nem elérhető

God Vazzeg


Hol vannak a képek? 8-}  --)

El kell h keserítselek, mert lementem a terembe h csináljak, már reggel 7kor, de annyian jöttek h nem vállaltam a levetkőzést. Szóval a koleszkonyhába ejtettem meg párat de olyan szarok lettek h rendesen fel is baxtam magam  :-Đ A konklúzió az h 2 before-after lesz csak, az egyik felsőtest, a másik láb. Ennyi. De ebből is lehet látni a lényeget.

Nem keseredek azért el  :-p Én meg ma vettem alsógatyákat, és 2xl a méretem, lehet lesz dolgom diétában?  !+"%  :-/--

Mától te kergetheted a kocákat  >:D  8-}  ;D

Nem, csak ezek a kínaiak máshogy számoznak, olyan nyeszlettek szegények  ::)  ;D

2008. Február 29. - 11:22:04
Válasz #362
Nem elérhető

Bubee


Hol vannak a képek? 8-}  --)

El kell h keserítselek, mert lementem a terembe h csináljak, már reggel 7kor, de annyian jöttek h nem vállaltam a levetkőzést. Szóval a koleszkonyhába ejtettem meg párat de olyan szarok lettek h rendesen fel is baxtam magam  :-Đ A konklúzió az h 2 before-after lesz csak, az egyik felsőtest, a másik láb. Ennyi. De ebből is lehet látni a lényeget.

Nem keseredek azért el  :-p Én meg ma vettem alsógatyákat, és 2xl a méretem, lehet lesz dolgom diétában?  !+"%  :-/--

Mától te kergetheted a kocákat  >:D  8-}  ;D

Nem, csak ezek a kínaiak máshogy számoznak, olyan nyeszlettek szegények  ::)  ;D

Ez csak természetes  ::) ;D >:D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 29. - 11:26:11
Válasz #363
Nem elérhető

hopika


Nademégmindígnincsenekittazokaképek! @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 29. - 11:31:21
Válasz #364
Nem elérhető

Bubee


Nademégmindígnincsenekittazokaképek! @-o @-o @-o

Lehet nem is lesz  :-O  --)  :-O  --)  @-o
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 29. - 11:32:50
Válasz #365
Nem elérhető

hopika


Na akkor elverlek lánccal!!!Vagy lánccal verlek el???
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 29. - 11:35:13
Válasz #366
Nem elérhető

God Vazzeg


Na akkor elverlek lánccal!!!Vagy lánccal verlek el???
 @:-)

Választhat: szétverjük vagy össze  >:D

2008. Február 29. - 11:37:26
Válasz #367
Nem elérhető

Bubee


Na akkor elverlek lánccal!!!Vagy lánccal verlek el???
 @:-)

Választhat: szétverjük vagy össze  >:D

Össze!!! Kérlekkérlekkérlek  :-){  ;D Így sokkal tömörebb lesz a zizomzaton  :-O  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 29. - 11:38:30
Válasz #368
Nem elérhető

God Vazzeg


Na akkor elverlek lánccal!!!Vagy lánccal verlek el???
 @:-)

Választhat: szétverjük vagy össze  >:D

Össze!!! Kérlekkérlekkérlek  :-){  ;D Így sokkal tömörebb lesz a zizomzaton  :-O  ;D

Milyen izomzatod?  --)

2008. Február 29. - 11:38:59
Válasz #369
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 29. - 11:40:18
Válasz #370
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Február 29. - 11:59:25
Válasz #371
Nem elérhető

parrre


Nyugalom Uraim ! Már elindult 2. sz. griff deszant törpe-elfogó és szana szíjjel vagdaló különítménye.  8-)
Fotók nemsokára az ORFK honlapján.  :-}
 ;D

2008. Február 29. - 12:02:43
Válasz #372
Nem elérhető

hopika


Miért nem az FBI 10 legkeresettebb emberkéjének a fényképes listájára?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 29. - 20:07:14
Válasz #373
Nem elérhető

Bubee


Csoki!

Asszem ideje valami beszámolót iderittyenteni mielőtt megérkezik a Griff-különítmény  --)  ;D Már egyébként elkezdtem kétszer is, csak nem tudtam fogamzani  ::) ;D

Nah, tehát a mai nappal befejeztem az első diétámat. Nagy szükség volt rá, hiszen borzasztó szarul festettem a 3 éves tömegelésem végére + ugye korábban se voltam szénszáraz legény, szóval csak vastagodott a szalonnaréget. Huszonnégy hét alatt ~28 kilót fogytam, ami derékban és centiméterben is hasonlóan néz ki. A diéta alatt sokan kerestek meg és nagyon sokszor nem voltak képben a dagadtságomat illetően. Senki nem hitte h "annyira" dagi vagyok, pedig az voltam. Mindig próbálom érzékeltetni pusztán a számokkal, főleg a derékmérettel ezt a dolgot naés a magasságommal. Mert nem mindegy h egy 200 centis embernek 100 centis a dereka vagy egy 163 centisnek!

Az ilyen mértékű dagiságot nem lehet csak úgy ledobni. Főleg akkor ha mindezt úgy szeretné elérni az ember h az izomzatára is figyel. Én nagyjából mindig azonos ütemben fogytam, mindig megvolt a heti 1 kiló, pár alkalmat kivéve. Fontos az is h ez volt az első, vagyis tapasztalatlan voltam ezen a téren. Most már pár dologgal többet tudok a diétáról ezáltal a következő már egyrészt hatásosabb lesz, másrészt nem kell ekkora felesleget leadnom ahhoz h igazán látszatja legyen. Merem remélni h következő alkalommal elérem a végső célom, vagyis a romszálkás állapotot  ;D

Ez volt a múlt. És akkor mi a helyzet a jövővel?  ::)

Nos, van egy tervem, ami elég bizonytalan, mert sok tényezőnek kell összejönnie ahhoz h véghez vihessem. Minden az idei nyártól függ. Ha ezen a nyáron tudok megfelelő anyagi keretet biztosítani ahhoz h maximálisan oda tudjam tenni magam az edzésben és étkezésben, akkor a célom az idei őszi szezon egyik versenye. Ez motivál már egy ideje, ugyanis ez lenne életem második kilométerköve. Ez az ami engem nagyon motivál és sokszor jár a fejemben. Meg kell mondjam azt h én ezt kicsit másképpen gondolom mint egyesek. Én szeretnék versenyezni, mert úgy gondolom valahol a sport szerves része, akár hobbi szinten űzi az ember, akár célokkal. Azért gondolom így mert ez a sport építésről szól, egy műalkotásról, amit mi másért csinálna az ember fia, mint azért h megmutassa! Pont ez a lényege az egésznek, megmutatni a többieknek h mi az amit elértél, mi az amit a saját testedből kihoztál! Genetikától, körülményektől függetlenül. Hiszen senki sem születik ronikólmennek vagy flekszvílernek, ahogy én se születtem genetikai csodának. Én ezzel tisztában vagyok, de ez kicsit se keserít el, mert egy rossz genetikai felépítésből is ki lehet komoly dolgokat hozni, csak ne akarjon az ember bajnok lenni, mert azok csak a legjobbakból kerülnek ki, azokból akiknek minden összejött.

Én nem kívánok bajnok lenni, én csak szeretnék kiállni oda és megmutatni h mi az amit én kihoztam magamból. És bár igen nagy anyagi áldozattal jár egy-egy felkészülés, megéri versenyezni én azt mondom. Persze csak akkor ha nincsenek nagy terveid és nem ebből akarsz megélni. A versenyzés segít abban h az évek során ne hagyjon alább a lelkesedés és mindig lesz valami ami motivál, és új szintre emel. Nem feltétlenül kell itt hatalmas izommennyiségben gondolkodni, elég ha valaki egyre jobb formát és tömörebb, jobb minőségű izmozatot fejleszt, az izommassza gyarapítása nélkül. Ennyi.

Szóval én valahogy így látom ezt a dolgot és én csak ezért szeretnék versenyezni és ennyit a távolabbi tervekről. Most térjünk át a "holnapra"...

Jövő héttől indul a 'Tömeglelés 2008' című horror show  :-O  --) Ez egy kb. 4 hónapos akció lesz, aminek a keretében szeretnék minél több hús felépíteni, minimális zsírosodás mellett. Ezt követően pedig - ha a terveimet meg tudom valósítani - elkezdek készülgetni az őszre.

A kajámat a tömegelés alatt nem nagyon fogom megváltoztatni ahhoz képest amit most folytattam. Egyedüli különbség a ch mennyisége természetesen. A fehérjebevitelemet 3-3,5 g/tskg körül fogom tartani, amit húsból, tojásból és tejsavóból tervezet bevinni, ebben a fontossági sorrendben. A szénhidrátot most felemelem 100 grammra, ami 1 hétig fog menni. Ezt követően vagy 50-et vagy 100-at adok hozzá. Útközben fog kiderülni. Most szeretném megtudni mi az a mennyiség ami nem vezet zsírosodáshoz. Ezen kívül több figyelmet szeretnék szentelni a zöldségeknek! Eddig nem igazán foglalkoztam a rostbevitellel, pedig igen-igen fontos. Aztán amit még tervezek változtatni, h hosszabb távon szeretném kipróbálni az enzimkiegészítést is. Sokszor jól jött volna már eddig is, csak mondjuk elég drága és gazdaságtalan a használata. Meglátjuk.

Edzés terén annyi lesz a változás h át fogok állni teljesen az ösztönös jellegű edzésekre. Ritkán, mint például valószínüleg majd most is, kipróbálok valami újat, egy új edzésrendszert, úgy mint a DC vagy a Német Mennyiségi Edzés. Ez az ösztönös edzés azt is jelenti h a gyakorlatok érzés szerinti alkalmazásán kívül az ismétlésszámokat is variálni fogom.

Na, kb ennyit a tervekről és miegyebekről.

A méreteim igencsak megváltoztak  ;D Íme h mennyire: (Előtte = tömegelés toppon)

Mell: ~105-110 cm -> 105 cm  ;D Ne kérdezzétek miért  ;D
Alkar: ~36 cm -> 33 cm
Kar: 47 cm -> 40,5 cm
Comb: 74 cm -> 61 cm
Vádli: 46 cm -> 40,5-41 cm

És akkor a képek:

Sok hozzáfűzni valóm nincs. Az utolsó képet L haveromnak és Richie pajtásnak ajánlanám  ;D Ja és annyi h a lábamat ezúttal nem volt kedvem lehántani, szal szőrös maradt  ::)  ;D

Még annyit szeretnék írni h a 6 hónap alatt egyszer se ettem félre! Erre büszke vagyok!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 29. - 20:10:14
Válasz #374
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index