2024. Június 09. - 09:44:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Keresd a kockákat Bubival, avagy diéta Bubi módra  (Megtekintve 108428 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Szeptember 27. - 22:55:41
Válasz #75
Nem elérhető

God Vazzeg


Nálam ilyen koncentrációzavar sosem volt.  :D Viszont az első napokban elég sokat pislantok, azt olvastam, hogy ez annak köszönhető, hogy a clen csökkenti a glikogénvisszatartást (érdekes, hogy ennek ellenére erősödés van, és jobb a bedurranás is)

Bevallom, nem szoktam figyelni a pislogásom számát, a glikogén témában lehet valami, mintha "belaposodnék" mikor szedem, már én is megfigyeltem  :-} A bedurranás viszont tényleg nagyon komoly  :-){

2007. Szeptember 27. - 23:03:13
Válasz #76
Nem elérhető

Bubee


Mint írtam korábban, vettem Ginkgo Biloba-t és tirozint is és nyomatom, őket ahogy kell. A megemelkedett testhőn kívül mást nem vettem észre eddig. Igaz még csak napi 1 szem megy, de az 40 mcg-s.

Ja és a felezési ideje 36 óra. Tehát majd reggel nyomatom be az egészet, aerob előtt. Jó kis aerob lesz  ;D Kb ilyen  @-o  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 28. - 07:41:05
Válasz #77
Nem elérhető

fLeSs


Pislogás alatt pisálást értettem, csak így nem volt annyira alpári a stílus.  ;D

2007. Szeptember 28. - 07:45:24
Válasz #78
Nem elérhető

God Vazzeg


Pislogás alatt pisálást értettem, csak így nem volt annyira alpári a stílus.  ;D

 !+"%  /:-)

2007. Október 02. - 22:18:03
Válasz #79
Nem elérhető

Bubee


Na legyetek üdvözölve ismét!

Immáron az ötödik hetemet taposom a diétában. Ezen a héten indult útjára a tesztó depot + az Xpand és duplájára emeltem a clenbit is. A tegnapi edzésem valami iszonyat brutális volt. Ugye fincsi futómű beállítást végeztem, de olyan szinten bedurrant a combom h komolyan már fájt. Hogy mitől, azt nem tudom, lehet az Xpandtól, lehet a 80 mcg clenbitől. Mindenesetre nagyon komoly volt és már rég nem volt ilyen. A mai nap kar volt a program, de ma elmaradt ez az iszonyatos vérbőség. Viszont amit meg kell jegyeznem h ismét erősödtem. Már tegnap a lábazás is igen jól ment, hiszen 120-ig mentem fel, de majd be is xartam tőle  ;D  :----  A mai karozás is nagyon jól ment. Végre újra érzem amit régen. Az ERŐT!  =/+'  Jó érzés volt így edzeni. Ki is rázott a hideg  =/+' ;D Vagy ahogy a Vörös Zoli mondaná: megjöttek a srácok  :o ;D

A táplálkozásomon annyit változtatok mostantól, hogy egy picit kevesebb, kb 15 gramm ch-val kevesebbet fogok fogyasztani. Majd kb. 2-3 hét múlva csökkentek egy nagyobb adagot valszeg. Ja és ami a legfontosabb: félve ugyan, de hétfő reggel megmértem a derekamat, amit már jó ideje nem tettem, és nagyon kellemes meglepetés ért. A centi 91-92 centinél állt meg, ami annyit tesz h kb 3-4 centit fogyott  :-oD  ;D That's so fuckin good  ;-oo-;  ;D

Futómű edzés:

1. Guggolás:

20-20-60-80-100-120-100-60 x 6-15

2. Hack-guggsika: (szokásos váltogatással, de ezt már nem írom többet mert mindig így lesz)

5-8-10-12 lapsúly (20 a max egyébként) x 12-15

3. Lábhajlítás:

4 sorozat

Virgács edzés:

1. Állva, kétkezes hajlítás:

20-30-40-50-40 x 10-15

2. Ülve, ferdepadon, hajlítás egykezesekkel, forgatás nélkül:


17-15-15 x 10

3. Madárfogású kétkezes hajlítás:

30-35-30 x 10

4. Koncentrált bicó ülve:

15-15-12 x 8 + 10-8 kilóval rádurrantás (+3-4 ismétlés)

6. Lenyomás csigán + fej felett nyomás:

17,5-17,5-25-25-25 x  10 + 10

7. Skulltörő egykezesekkel:


15-17-20-17-17 x 10

8. Nyújtás fej fölé egykezesekkel:

12-15-15-15 x 8 + 12 majd 8 kilóval pár ismétlés
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 03. - 02:02:00
Válasz #80
Nem elérhető

Lalika85


Közben a reggeli séták még mennek???
Érdekes,hogy mennyi mindent szedsz.
Mi a bajod a barna rízzsel?
további sok sikert és ne add fel!!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. Október 03. - 07:35:03
Válasz #81
Nem elérhető

Bubee


Közben a reggeli séták még mennek???
Érdekes,hogy mennyi mindent szedsz.
Mi a bajod a barna rízzsel?
további sok sikert és ne add fel!!

Persze h mennek. A rizst én alapból utálom mint a szart, de szükséges, így együtt kell élnem vele  :'( ;D A barna rizs meg okádék szar.

Köszönöm a jókívánságot, feladni nem fogom, max a pénz miatt  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 04. - 22:03:53
Válasz #82
Nem elérhető

Bubee


Helló Halló Elektor kalandor!
Ma mögedzettem a csöcsömet és képzeljétek a vállaimat is sikerül szétcsapnom  :-O :-O :-O Hát nem hihetetlen?  :-O ;D
Ja, szóval így történt a dolog. Amiről be tudok nektek ma számolni, kedves híveim, hogy erőm máma nagyobbnak tűnt mint ama múlt héten  :-O  ;D Felháborító h mik meg nem történnek  :'( ;D

A mai edzéske a következőképpen valósult meg, kedves híveim  ;D

1. Fekvenyomás ama sima padon:

20-20-50-90-110-80 x 25-7

2. Ferdepados nyomás:

50-70-80-50 x 15-6-7

3. Nyomás 1 db kezesekkel:

3 x 25 x 12-10

4. Oldalemelés kétkezes:

10-12-15-12-10 x 12-10 + minden fősorozat után + pár ismétlés kisebb súllyal

5. Eddie Ebjú féle válltrancsírozás:

5 kilóval 4 széria, ami megy alapon

6. Döntött törzsű oldalemelés:

10-15 kilóval ami megy

A ch bevitelem mostantól 230 gramm lesz. A súlyom ma megmértem, 89 kilót mutatott. Természetesen most a súlyom abszolút nem lesz mérvadó, több okból is, de a fogyást úgyis érzem. Sztem eddig egész jól haladok. Lassan de biztosan.

A mai nap üzenete következik búcsúzásképpen:

Legyetek kőkemények, mint Parre testvérünk!  :-O  :-/--  ;D

Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 05. - 11:46:47
Válasz #83
Nem elérhető

Bubee


Tegnap elfelejtettem írni h a héten megkaptam a csomagot ami tartalmazta az alábbiakat:

- AX PCT
- MT Shredded stack

A PCT-t már most nyomom, napi 1 kapszulával majd 2-3 hét múlva megemelem 2 szemre és azzal megy végig és a kúra után napi 3 szem lesz a dózidzs  ;D

A Shredded stack igen jó megjelenésű, ízléses. Ezt mindig is kedveltem az MT termékekbe, h nagyon stílusos a megjelenés illetve a körítés. És általában azért el lehet mondani h azok a cégek amelyek adnak a megjelenésre, azok általában a beltartalommal is hasonlóan cselekednek. Nyilván nem minden gyártó minden termékére igaz, de azért lehet párhuzamot vonni. A MT-nél viszont a túlzott marketing sose tetszett, lehetne egy kicsit visszafogottabb is, de persze valahogy el kell adni a terméket  ::) Na mind1, erről ennyi elég volt, csupán 1 db magánvéleményt hallottak  /:-)  ;D

Egyébiránt a stack tehát a következőket tartalmazza:

- 1 doboz Leukic (90 tabi)
- 1 doboz Hydroxycut HC (120 tabi)
- 1 doboz Hydrazide (14 tabi)
- 1 SS "kézikönyv"

A kézikönyvben részletesen le van írva minden a termékekről, az ajánlott felhasználásról. Ezen kívül 1 edzésprogram illetve 1 étrend is helyett kapott benne. Az étrend finoman is szólva baromság, nekem ez a véleményem. Ja meg van benne egy táblázat h adott testsúly esetén milyen legyen a makronutriensek bevitelének aránya és mennyi kalóriát egyen az illető. Hát itt is vannak baromságok. Az én testsúlyomra simán 130 körüli ch bevitelt ír, ami igaz is lenne ha már a 4dik hónapot taposnám kb. De a táblázat értelmezése utána azt a következtetést vontam le h ennyivel kéne végigdiétázni ami egy vicc. Igaz az van ráírva h körülbelüli érték, de akkor is ordenáré baromság... Mindenesetre aki ért a témához az nem kezd bele  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 05. - 14:02:04
Válasz #84
Nem elérhető

szidol


szevasz Bubee! #:-)
a guggolásnál írtad a 120 kgot.abba mennyit guggolsz bele?és meddig mész le?
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2007. Október 05. - 14:31:25
Válasz #85
Nem elérhető

Bubee


szevasz Bubee! #:-)
a guggolásnál írtad a 120 kgot.abba mennyit guggolsz bele?és meddig mész le?

Üdv!

Amilyen mélyre csak tudok, addig guggolok vele. Rendszerint vízszintes alá elvileg. És nagyon kontrolláltan végzem, ezért is akar a végén szétszakadni a combom  ;D

Legutóbb 120ba asszem 6-7 ismétlés vót. Szép lassan talán visszaerősödöm...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 05. - 15:28:00
Válasz #86
Nem elérhető

szidol


told neki 1000-rel.én most kezdtem újra edzeni hétfőn lesz 5 hete, hogy várj csak kb 1.5 év kihagyás után újra súlyzót fogtam .de én nem végzek ennyi gyakorlatot kivéve a hát eddzést.a guggolás a kedvencem csak azért kérdeztem meg.én úgy guggolok, hogy 40 kg mal melegítek és sorozatonként emelem a súlyt 10 kg-val és minden sorozatban csak 7 ismétlést végzek.5. hét után már szerdán próbálkoztam hol a vége, 140 be ment a három de még nem állt rá a szervezetem(derekam) a "nagy" súlyra ezért nem nagyon reckírozom.
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2007. Október 05. - 22:09:37
Válasz #87
Nem elérhető

Bubee


told neki 1000-rel.én most kezdtem újra edzeni hétfőn lesz 5 hete, hogy várj csak kb 1.5 év kihagyás után újra súlyzót fogtam .de én nem végzek ennyi gyakorlatot kivéve a hát eddzést.a guggolás a kedvencem csak azért kérdeztem meg.én úgy guggolok, hogy 40 kg mal melegítek és sorozatonként emelem a súlyt 10 kg-val és minden sorozatban csak 7 ismétlést végzek.5. hét után már szerdán próbálkoztam hol a vége, 140 be ment a három de még nem állt rá a szervezetem(derekam) a "nagy" súlyra ezért nem nagyon reckírozom.

Én bizonyos gyakorlatokat kivéve már lemondtam a nagy súlyok használatáról. A lábedzésem most változott meg, mert az MD-ben elolvastam Desmond Miller-ről írt cikket és teljesen megfogott, tökéletesen egyet értek vele. Guggolás, de az faszán, más nem is kell. Régen én felmentem nagy súlyokra guggolásban, de nem látom értelmét annak h tönkretegyem a térdem meg a derekam. Nekem életem legjobbja 200 volt (max) valamint 180ba 4-5. Ja és akkor még naturál voltam. Most úgy döntöttem h nem megyek nagyon le ismétlés téren, viszont amit csinálok az tökéletes lesz. Tavaly nyár elején próbáltam ilyen 20as ismétléseket és azt kell mondanom h sokkal jobban odabasz mint a 4-7-es. Lehet az lesz h egyik héten magas a rá következő héten pedig közepes ism számokkal fogok edzeni lábra. Csak guggolás + Hack illetve guggolás + lábtoló. Lábtolón is elég szép teljesítményt értem el anno, abba már 400 felett jártam. Jó is volt az az időszak. De már máshogy látom a dolgokat.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 05. - 22:14:26
Válasz #88
Nem elérhető

Bubee


Ismét jelentkezem a mai adag edzéssel ami a következő vót:

HÁT:

1. Húzódzkodás:

4 x 10-12 ismétlés (széles és szűk fogás)

2. Lehúzás nyak mögé:


4 sorozat, 8-15 ismétlés

3. Evezés:

50-80-100 x 15-10

4. Fordított fogású evezés:


70-50 kilóval x 15-20 ismétlés

5. Evezés 1kezesekkel:


25ösökkel 1 x 10 ismétlés
30asokkal 1 x 10 ismétlés

6. Lehúzás szűk fogással:

3 sorozat, 10 ismétlés

7. Hiperhajlítás + pulóver  ;D

3-3 sorozat 15 ismétlés
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 05. - 23:29:00
Válasz #89
Nem elérhető

parrre



Én bizonyos gyakorlatokat kivéve már lemondtam a nagy súlyok használatáról. A lábedzésem most változott meg, mert az MD-ben elolvastam Desmond Miller-ről írt cikket és teljesen megfogott, tökéletesen egyet értek vele. Guggolás, de az faszán, más nem is kell. Régen én felmentem nagy súlyokra guggolásban, de nem látom értelmét annak h tönkretegyem a térdem meg a derekam. Nekem életem legjobbja 200 volt (max) valamint 180ba 4-5. Ja és akkor még naturál voltam. Most úgy döntöttem h nem megyek nagyon le ismétlés téren, viszont amit csinálok az tökéletes lesz. Tavaly nyár elején próbáltam ilyen 20as ismétléseket és azt kell mondanom h sokkal jobban odabasz mint a 4-7-es. Lehet az lesz h egyik héten magas a rá következő héten pedig közepes ism számokkal fogok edzeni lábra. Csak guggolás + Hack illetve guggolás + lábtoló. Lábtolón is elég szép teljesítményt értem el anno, abba már 400 felett jártam. Jó is volt az az időszak. De már máshogy látom a dolgokat.

Hi Tesó!

Ez így baromi jó amit mondasz, én is mostanában kezdtem el így edzeni (20-22-es ismétlések) és nagyon odabaszós. Lábnál a a lábnyújtás be , illetve ki fordított lábfejjel, akkora súllyal amivel 20 ismétlés megy, szépen lassan , felső holtponton 1000-el megfeszítve, kurva jo tud lenni. Pláne guggolás után.
Másik, a hydroxycut. Érdekesség képpen. 2 hete szedem, az adag növelésénél mindíg iszonyat hasmenést okozott, ami 2-3 nap után elmult. Viszont 1 hét után ( 3 hét változatlan testsúly után, ugyanazon kaja + edzés mellett) 2.5 kilót vitt le. Úgytűnik működik a dolog . @:-) Kiváncsi vagyok nálad mit hoz.

Na ennyi. Nyomjad 1000-el . =/+' 
Dwarves forever !   8-)  ;D