2024. Június 03. - 11:08:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2511587 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2019. November 07. - 15:07:06
Válasz #11400
Nem elérhető

Gábor77


Ha valóban gyullad a T350 elég sok mindenkinél, főleg hogy sokat írkáltatok a gyulladásos dologról. Igaz vissza olvasva nagyon egyértelmű válaszok egyetlen egy kérdésre sincsenek!

Az is igaz hogy ez már engem közvetlenül nem érint,de biztos vagyok benne, hogy sokakat IGEN!
És most tényleg válaszoljon mindenki és ezzel segítsetek azokat aki fontosnak tartja ezt a kérdést!

Melyek azok a gyártók amik nem gyulladnak és eléggé jól használhatóak??
Hali. Én írtam a T-350-re hogy volt vele gondom. De úgy fest beadással kapcsolatos probléma volt. Első 2 tisztán ment ,a többi már Masteronnal összeszívva és teljesen problémamentes minden. Nincs még minimális gyulladás se. Szóval Mastet Testmix 350 és Master Masteron együtt jó páros. A Master Winstrol 50 je számomra utálatos volt. Fájt napokig a beadás környéke és kicsit be is durrant,de ez lehet a hatóanyagra való érzékenység is.

2019. November 07. - 18:36:23
Válasz #11401
Nem elérhető

kemi


Sziasztok valaki B.M pharma ba tud segiteni?



Vedi színvonal. Szép külső, üres vagy aluldózisolt belső!

Azt mondod, hogy a Vedi szar?

2019. November 07. - 18:51:40
Válasz #11402
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok valaki B.M pharma ba tud segiteni?



Vedi színvonal. Szép külső, üres vagy aluldózisolt belső!

Azt mondod, hogy a Vedi szar?




Nem!  Annyit írtam hogy a B. M. Vedi színvonal!
Értem ez alatt azt, hogy a Vedi bizonyos hatoanyagai jók, van amelyik aluldózisolt és van amelyik szart se ér! 
A  B.M. is ugyan ez!

2019. November 08. - 06:20:36
Válasz #11403
Nem elérhető

Satufake


Sziasztok! Genesises proviron működik? Most csak ehez sikerült hozzájutni, eddig Balticos ment, az nagyon fasza!

2019. November 10. - 14:16:34
Válasz #11404
Nem elérhető

Sanyikaa


Sziasztok! Diamond sustat használok és nem gyullad érzem erőbe libidoba durranok rendesen. Gondoltam leírom

2019. November 10. - 17:00:28
Válasz #11405
Nem elérhető

bohoc89


Sziasztok!

Érdekelne a tapasztaltabbak véleménye a HCG-ről.

Ugye itt a fórumot olvasgatva a legjobb megoldás az, ha kúra alatt megy heti 2*250ui HCG.
Ilyenkor, a kúra végeztével elég kis adagban, vagy egyáltalán nem kell már HCG a clomid és tamoxi / aromasin .... ahány ember annyi féle megoldás.... mellé.

Ez így viszonylag egyszerű, tegyük fel megy egy átlag kb 12 hetes kúra, az emberünk elindítja pl.: a provi / arimi mellé a 2*250 HCG-t mondjuk a 3. héttől.
Végigtolja a maradék 9 hétben, majd megcsinálja a levezetést.

De! Mi van akkor, ha az emberünk hosszú kúrát csinál vagy neadjisten folyamatosan kúrában van?!?
Akkor is végig tolja a HCG-t?

Ha valaki pl csinál egy 12 HÓNAPOS kúrát, az végig tolja a 2*250 HCG-t?

Nem vagyok szakértő és nem is olvastam el millió tanulmányt, de olyat is hallani, hogy a sok, vagy állandó HCG hosszútávon hererákot okozhat.
Ergó a HCG állandóan használva nem feltétlenül jó.

Volt szerencsém megkérdezni egy-két magyar bodys-t, az elitebb rétegből, ugye akik gyakorlatilag állandóan kúrában vannak, ők többnyire nem használják a HCG-t kúra alatt.

Örülnék, ha leírnátok, hogy mit gondoltok erről a témáról, kiváncsi lennék a tapasztaltabbak véleményére is.

Szeretnék erről a témáról egy beszélgetést elindítani. Pusztán a kiváncsiság kedvéért.
Saját tapasztalatok is jöhetnek. Hajrá!






2019. November 10. - 22:03:11
Válasz #11406
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Az én orvosom andorolgus és tesztoszteron pótló terápia mellé hcg heti 2*250 et irt fel mivel ez élethosszig tartó kezelés igy a here stimulalasra aktivitásra kell adni mivel hosszu évek alat össze sorvad ha semmi aktivitás nem éri. Mivel a testépitők ugyan ugy elet hosszig nyomjak a kurakat ugyan az a helyzet szoval szerintem jo az a hcg! Nem megy össze a here és van valami működése mivel a hcg stimulálja.

2019. November 10. - 22:57:26
Válasz #11407
Nem elérhető

bohoc89


Az én orvosom andorolgus és tesztoszteron pótló terápia mellé hcg heti 2*250 et irt fel mivel ez élethosszig tartó kezelés igy a here stimulalasra aktivitásra kell adni mivel hosszu évek alat össze sorvad ha semmi aktivitás nem éri. Mivel a testépitők ugyan ugy elet hosszig nyomjak a kurakat ugyan az a helyzet szoval szerintem jo az a hcg! Nem megy össze a here és van valami működése mivel a hcg stimulálja.


Köszi az infót.

De ha neked az andrológusod heti 2*250 et írt fel, azt hogyan oldod meg? Mármint tudom, hogy bac víz, fagyasztás, por szétválasztása stb.... van több módszer is, de gondolom a dokid, nem utalt egyik ?módszerre? sem.
Gondolom nem azt mondta: hogy itt a Pregnyl-nek a receptje, váltsd ki a gyógyszertárban, de az oldatot baszd ki, és szerezz bac vizet helyette.  @-o
Vagy egész egyszerüen van ilyen kiszerelés belőle?

Viccet félretéve, tehát Te azt mondod, hogy simán lehet a heti 2*250 HCG-t tolni akármeddig és érdemes is.

Köszi mégegyszer a hozzászólást!

2019. November 11. - 09:20:22
Válasz #11408
Nem elérhető

haven


Elvileg van pen kiszerelésben is. Az ugye egy olyan egybeszerelt cucc, ami egy skálázott beadó eszköz, amíg tart a benne lévő hatóanyag, addig használatos. Egyre több, hosszú adagolású gyógyszerkészítménynél használják.
A HCG ről én is úgy gondolom, hogy egy hosszabb kúránál (8hétnél hosszabb) kell menetközbeni HCG t adagolni. Mondom úgy, hogy a mostani 19 hetesre sikerültnél nem alkalmaztam ezt a protokolt. A következőnél már így fogom csinálni, heti 3X1 ml szusztát tervezek bázisnak, 400-600mg boldenon mellé. Nem tudom, nekem ez a boldenon jobban bejön, mint a deka.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 11. - 14:54:51
Válasz #11409
Nem elérhető

Gyuf


Az én orvosom andorolgus és tesztoszteron pótló terápia mellé hcg heti 2*250 et irt fel mivel ez élethosszig tartó kezelés igy a here stimulalasra aktivitásra kell adni mivel hosszu évek alat össze sorvad ha semmi aktivitás nem éri. Mivel a testépitők ugyan ugy elet hosszig nyomjak a kurakat ugyan az a helyzet szoval szerintem jo az a hcg! Nem megy össze a here és van valami működése mivel a hcg stimulálja.


Köszi az infót.

De ha neked az andrológusod heti 2*250 et írt fel, azt hogyan oldod meg? Mármint tudom, hogy bac víz, fagyasztás, por szétválasztása stb.... van több módszer is, de gondolom a dokid, nem utalt egyik ?módszerre? sem.
Gondolom nem azt mondta: hogy itt a Pregnyl-nek a receptje, váltsd ki a gyógyszertárban, de az oldatot baszd ki, és szerezz bac vizet helyette.  @-o
Vagy egész egyszerüen van ilyen kiszerelés belőle?

Viccet félretéve, tehát Te azt mondod, hogy simán lehet a heti 2*250 HCG-t tolni akármeddig és érdemes is.

Köszi mégegyszer a hozzászólást!
2x250 simán jó heti adagolásba kúra közt, hosszabb kúráknál meg már kötelező is. egészség az első.
Arra a hcg-re én is kiváncsi lennék milyen fajta lehet mert tudtommal a magyar már régóta nincs forgalomba, mert nem gyártják, és az 2 ampullás volt 1 a por, másik az oldószer.


2019. November 11. - 18:36:08
Válasz #11410
Nem elérhető

Rolan91


Üdv mindenkinek
Kinek mi a tapasztalata véleménye a genpharma termékekről?
Melyik működik? Melyik nem?
Nekem a genpharma sustanon ja bevált eddig.
Csak kiegészítenem más tip.
Véleményeket tapasztalatokat várok
 Válaszokat előre is köszönöm

2019. November 11. - 18:55:29
Válasz #11411
Nem elérhető

bohoc89


Oks, az világos, hogy hosszabb kúráknál a heti 2*250 HCG kell.
Ezt én is így gondolom, ezt nem is kell firtatni.

De akkor, ha valaki folyamat teli van ( versenyzők ) akkor ők elvileg folyamatosan nyomják a HCG-t is?
Ezt kétlem.....
Legalábbis egy-két versenyző, bár nem árultak el nagy titkokat, azt azonban elmondták, hogy HCG -t nem tolnak kúra alatt.

A másik dolog, hogy nincs-e a HCG-nek hosszú, akár több éven át tartó folyamatos használat esetén mellékhatása?!?

2019. November 11. - 22:41:10
Válasz #11412
Nem elérhető

Gyuf


Oks, az világos, hogy hosszabb kúráknál a heti 2*250 HCG kell.
Ezt én is így gondolom, ezt nem is kell firtatni.

De akkor, ha valaki folyamat teli van ( versenyzők ) akkor ők elvileg folyamatosan nyomják a HCG-t is?
Ezt kétlem.....
Legalábbis egy-két versenyző, bár nem árultak el nagy titkokat, azt azonban elmondták, hogy HCG -t nem tolnak kúra alatt.

A másik dolog, hogy nincs-e a HCG-nek hosszú, akár több éven át tartó folyamatos használat esetén mellékhatása?!?
Akinek van esze szerintem nyomja kúra közbe folyamat a hcg-t, viszont azt nem tudom, hogy van e értelme csak növit nyomni magába, és ahhoz kell 1 hcg, vagy hogy van e összefüggés a kettő között.

2019. November 11. - 23:43:06
Válasz #11413
Nem elérhető

haven


azt hallottam, magában nem értelmes, kell a teszto is hozzá, akkor meg viszont kell a HCG is. A kör bezárult.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 12. - 01:43:42
Válasz #11414
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Nekem a hcg mellé az orvosomtol kapom a Bac vizet es azzal kell feloldani és hűtöbe tárolva kell adagolnom. Brevactid a hcg neve 5000ne . Egy üvegbe 2.5 Mili bac vizet kell nyomni és inzulinos tűvel 12.5 egységet beadni heti 2szer. Üdv