2024. Június 07. - 14:12:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Érdekes, poénos, különös képek a testépítés és a fitness világából...  (Megtekintve 161158 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 17. - 23:37:42
Válasz #645
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 18. - 01:10:49
Válasz #646
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 18. - 01:44:23
Válasz #647
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 18. - 01:52:12
Válasz #648
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 18. - 08:42:04
Válasz #649
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 22. - 23:53:55
Válasz #650
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 23. - 01:33:21
Válasz #651
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 23. - 10:21:21
Válasz #652
Nem elérhető

bandus


"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. November 23. - 10:36:09
Válasz #653
Nem elérhető

Kicsibors



2009. November 23. - 10:44:48
Válasz #654
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 23. - 11:13:11
Válasz #655
Nem elérhető

Gabe


Fingom nincs miről beszél! Mi a f@szom az a luiz vitton, valami extramenő?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 23. - 11:35:47
Válasz #656
Nem elérhető

Kicsibors


Fingom nincs miről beszél! Mi a f@szom az a luiz vitton, valami extramenő?

Én arra a kis barna táska félére gyanakszom ott a jobb keze mellett...  8-}  :D

2009. November 23. - 11:38:14
Válasz #657
Nem elérhető

Kicsibors


Fingom nincs miről beszél! Mi a f@szom az a luiz vitton, valami extramenő?

Én arra a kis barna táska félére gyanakszom ott a jobb keze mellett...  8-}  :D

MÓD: Ő egy neves divat guru, de sztem tudod, csak menőzöl itten, hogy nem tudod!  :laugh:

2009. November 23. - 11:44:42
Válasz #658
Nem elérhető

Szabi


Engedjétek meg hogy én is elmondjam a véleményem :)
Ha a barátnőm anno nem mondja el hogy mi a fa....m az a Louis Vuitton akkor szerintem az életbe nem jönnék rá ;D ;D ;D
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2009. November 23. - 11:46:07
Válasz #659
Nem elérhető

Gabe


Rájöttem, hogy az a buzis neszeszer lehet az, de én erről a márkáról még nem hallottam!
"Yeah buddy, light weight baby!"