2024. Május 24. - 00:32:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Érdekes, poénos, különös képek a testépítés és a fitness világából...  (Megtekintve 160918 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 23. - 11:47:52
Válasz #660
Nem elérhető

Kicsibors


Rám már ragadt ilyesmi, de csak épp minimálisan, mert néztem egy kis Szex és New York-ot, tegnap meg pl Az ördög Pradát visel című filmet...  :D

2009. November 23. - 11:50:55
Válasz #661
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Rájöttem, hogy az a buzis neszeszer lehet az, de én erről a márkáról még nem hallottam!


Az nem buzis hanem trendi! ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 23. - 11:55:40
Válasz #662

B1ll4

Vendég
Megy a ruhat az erdőben és találkozik a medvével . Mire megkérdezi , hogy te mit keresel itt ... már meg is ette a medvét !
Megy tovább találkozik a farkassal , szintén hasonló sorsra jut !
..bandukol tovább , találkozik a favágóval  , aki szó nélkül felfalja ruhatot .

Mi a tanúlság ?

Nem a Ruhat eszi az embert ! :)

Fárasztóóóóó ? :D

Ruhát vagy bármilyen eszközt , mindig fejest ugorva valami outletbe dúrok és kurva jókat találok ! De már a fárasztó viccem is célzás erre ! :D Persze aki megteheti...

2009. November 23. - 12:01:28
Válasz #663
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Rájöttem, hogy az a buzis neszeszer lehet az, de én erről a márkáról még nem hallottam!
Egy kurva híres divattervező, akinek a világ minden táján van egy-egy luxusboltja, ha jól tudom Budapesten az Andrássy úton található egy, olyan üzlet ahol a jó kiba...tt életben nem fogunk vásárolni, de még akkor sem vásárolnék ha élére állna otthon a 100 dolláros &5* ;D.

Inkább a rászorulóknak adnám a pénzem, minthogy kiadjak egy táskáért 500.000Ft-ot.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. November 23. - 12:23:09
Válasz #664
Nem elérhető

Kicsibors


Rájöttem, hogy az a buzis neszeszer lehet az, de én erről a márkáról még nem hallottam!
Egy kurva híres divattervező, akinek a világ minden táján van egy-egy luxusboltja, ha jól tudom Budapesten az Andrássy úton található egy, olyan üzlet ahol a jó kiba...tt életben nem fogunk vásárolni, de még akkor sem vásárolnék ha élére állna otthon a 100 dolláros &5* ;D.

Inkább a rászorulóknak adnám a pénzem, minthogy kiadjak egy táskáért 500.000Ft-ot.


Igen, ez ilyen úri hóbort... mármint ennyiért megvenni ezeket a cuccokat...  :-}

2009. November 23. - 12:31:24
Válasz #665
Nem elérhető

Cressler


egy kollégmámat idzéve: " ha annyi pénzem lenne  mint a J-nak akkor olyan alsógatyát vennék ami ha akarom le is  :-)- "
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 23. - 12:31:40
Válasz #666
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nem feltétlen uri hóbort,ha van annyi pénzed, hogy ezt megengedd magadnak ugyanúgy, mint kb. egy kiló csirkét, akkor megveszed.Másképp gondolkodik az aki nem teheti ezt meg.Én sem vennék Rolls Royce Phantomot.Most.De ha annyi pénzem lenne, hogy simán beleférjen, akkor vennék.Egyébként is ez nálunk tűnik ilyennek mert nem régen van a köztudtabn hogy van ilyen.Szerintem ha veszek harmincezerért egy Jordan kabátot, arra is azt mondja vki hogy uri hóbort, valaki aki nem akar vagy tud venni egyet.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 23. - 12:38:25
Válasz #667
Nem elérhető

Kicsibors


Nem feltétlen uri hóbort,ha van annyi pénzed, hogy ezt megengedd magadnak ugyanúgy, mint kb. egy kiló csirkét, akkor megveszed.Másképp gondolkodik az aki nem teheti ezt meg.Én sem vennék Rolls Royce Phantomot.Most.De ha annyi pénzem lenne, hogy simán beleférjen, akkor vennék.Egyébként is ez nálunk tűnik ilyennek mert nem régen van a köztudtabn hogy van ilyen.Szerintem ha veszek harmincezerért egy Jordan kabátot, arra is azt mondja vki hogy uri hóbort, valaki aki nem akar vagy tud venni egyet.

Oké, de ha lenne pénzem rá, akkor sem hiszem, hogy erre költeném...
Én is tudnék pénzt szórni, ha lenne, sőt, biztos jó kocsira is költenék meg ilyenek... de egy ilyen táskácskára pl sajnálnék akkor is ennyit kiadni.  :-\
Noh, de hát az a veszély nem fenyeget, hogy amiatt kelljen aggódnom, hogy mire herdáljam el a pénzemet!  :D

2009. November 23. - 12:51:14
Válasz #668
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hogyha egy jó kocsira kidobnál egy hatvanast, nem hiszem hogy érdekelne még ötszáz egy buzis neszeszerért.

Én speciel biztos, hogy nem Luis Vuittont vennék, ha megtehetném,sokkal exkluzívabb márkák is vannak, és pont leszarnám, hogy ki mit gondol arról, mennyit kölötk mondjuk egy pár bőrkesztyűre.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 23. - 14:10:57
Válasz #669
Nem elérhető

Cressler


Nem feltétlen uri hóbort,ha van annyi pénzed, hogy ezt megengedd magadnak ugyanúgy, mint kb. egy kiló csirkét, akkor megveszed.Másképp gondolkodik az aki nem teheti ezt meg.Én sem vennék Rolls Royce Phantomot.Most.De ha annyi pénzem lenne, hogy simán beleférjen, akkor vennék.Egyébként is ez nálunk tűnik ilyennek mert nem régen van a köztudtabn hogy van ilyen.Szerintem ha veszek harmincezerért egy Jordan kabátot, arra is azt mondja vki hogy uri hóbort, valaki aki nem akar vagy tud venni egyet.
nos mivel ezek luxusmárkák azért az elérési útjuk is egyedi nem kphatók minden sarkon ezért attól, hogy valaki megveszi ami tetszik neki vagy kelll neki nem biztos, hogy keresni fogja ezeket a márkákat
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 29. - 17:47:20
Válasz #670
Nem elérhető

Yeti


Rájöttem, hogy az a buzis neszeszer lehet az, de én erről a márkáról még nem hallottam!
Egy kurva híres divattervező, akinek a világ minden táján van egy-egy luxusboltja, ha jól tudom Budapesten az Andrássy úton található egy, olyan üzlet ahol a jó kiba...tt életben nem fogunk vásárolni, de még akkor sem vásárolnék ha élére állna otthon a 100 dolláros &5* ;D.

Inkább a rászorulóknak adnám a pénzem, minthogy kiadjak egy táskáért 500.000Ft-ot.


Igen, ez ilyen úri hóbort... mármint ennyiért megvenni ezeket a cuccokat...  :-}
Egyik cimbim kedvese például egy turiban vett már két Louis Vuitton táskát is. Kb 2000 Ft lehetett összesen. És ki mondaná meg, hogy onnan van, ha semmi hibája nincs???
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 13. - 12:26:29
Válasz #671
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2010. Február 13. - 12:28:08
Válasz #672
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lesukov ügyel arra hogy mindig eladható szimpatikus,és fotogén maradjon!!!  ;D ****:))))))

2010. Február 13. - 12:45:41
Válasz #673
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Muscular Development szeminárium volt múlthéten.

Hopika és barátai

  ****:)))))) ;D

2010. Február 13. - 12:46:12
Válasz #674
Nem elérhető

Taki