2024. Június 07. - 11:11:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Érdekes, poénos, különös képek a testépítés és a fitness világából...  (Megtekintve 161152 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 12. - 17:53:44
Válasz #210
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 12. - 17:57:04
Válasz #211
Nem elérhető

pókerarc


Jay és Godzilla.Azért nem sok ember mondhatná el magáról,hogy Jay-jel közös képen őrá mondják ezt Łł= ;D
Még a feje is nagyobb.Az meg nem semmi... :D

2008. Augusztus 12. - 18:01:09
Válasz #212
Nem elérhető

God Vazzeg


Jay és Godzilla.Azért nem sok ember mondhatná el magáról,hogy Jay-jel közös képen őrá mondják ezt Łł= ;D
Még a feje is nagyobb.Az meg nem semmi... :D

Jay mennyi? 175cm körüli?  ::)

2008. Augusztus 12. - 18:31:25
Válasz #213
Nem elérhető

Gabe


Jay és Godzilla.Azért nem sok ember mondhatná el magáról,hogy Jay-jel közös képen őrá mondják ezt Łł= ;D
Még a feje is nagyobb.Az meg nem semmi... :D

Jay mennyi? 175cm körüli?  ::)

azt írják! valóságban ha melléd áll, akkor tudod meg kb...
azt hiszem Ronnie 180cm, és egymás mellett nem 5centi a diffi köztük  :)

http://ifbbtv.com/video3/ronnie_Jay.jpg
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 12. - 20:06:32
Válasz #214
Nem elérhető

Gabe


Flex Wheeler múlt hétvégén
szerintem elb@szott ez a tetkó rajta, mármint nem mutat a testén...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 13. - 17:38:50
Válasz #215
Nem elérhető

izomboy



2008. Augusztus 20. - 18:02:17
Válasz #216
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Néztem egy fórumos ex versenyző honlapját és a képei közt volt ez a jópofa. Az hagyján hogy a "cimbijének" milyen a pólója,de milyen alakú a bicepsze. Ez már nagyon sok fejű.  ;D

2008. Augusztus 21. - 13:53:18
Válasz #217
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jay Cutler edzőtábor

1. Alapszabály hogy a tábort mindig egy izmos vezesse aki elől megy kajával a kezében.  8-}
2. A képen már Billa és Fastor is felfedezhető (Csak akkor vetközzünk ha biztosak vagyunk a dolgunkba  ;D)
3. Az utolső képen First Lady is megtalálható ahogy éppen nézi a többieket.  !+"%

2008. Augusztus 21. - 13:56:36
Válasz #218
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 21. - 15:15:34
Válasz #219

Torony

Vendég
Jay Cutler edzőtábor

1. Alapszabály hogy a tábort mindig egy izmos vezesse aki elől megy kajával a kezében.  8-}
2. A képen már Billa és Fastor is felfedezhető (Csak akkor vetközzünk ha biztosak vagyunk a dolgunkba  ;D)
3. Az utolső képen First Lady is megtalálható ahogy éppen nézi a többieket.  !+"%


a mocsok katler. Biztos a sárgáról koppintotta az ötletet... rohaggyonmeg  ;D ;D ;D ;D

2008. Augusztus 21. - 15:17:55
Válasz #220
Nem elérhető

FirstLady


Jay Cutler edzőtábor

1. Alapszabály hogy a tábort mindig egy izmos vezesse aki elől megy kajával a kezében.  8-}
2. A képen már Billa és Fastor is felfedezhető (Csak akkor vetközzünk ha biztosak vagyunk a dolgunkba  ;D)
3. Az utolső képen First Lady is megtalálható ahogy éppen nézi a többieket.  !+"%

A hármas képen szokás szerint okosan néztem :D :D :D :D :D :D :D :D
De azért igyekeztem eltanulni az okosságokat... de azért nehéz vót összegyűjteni azt a 30 rugót :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 21. - 19:19:29
Válasz #221
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
1. KFC reklám még mindig tetszik. Példakép.  ;D :-){
2. Volt egy ember aki a Mr O-n repüni tanult. Igen Ő Gáspár Ricsi!

2008. Augusztus 22. - 00:20:43
Válasz #222
Nem elérhető

fastor


Jay Cutler edzőtábor

1. Alapszabály hogy a tábort mindig egy izmos vezesse aki elől megy kajával a kezében.  8-}
2. A képen már Billa és Fastor is felfedezhető (Csak akkor vetközzünk ha biztosak vagyunk a dolgunkba  ;D)
3. Az utolső képen First Lady is megtalálható ahogy éppen nézi a többieket.  !+"%

arra rájöttem ki lennék én ( csak én szebb vagyok @-o ;D ) de melyik lenne BÉla?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 22. - 09:05:55
Válasz #223
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 22. - 21:50:25
Válasz #224
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady