2024. Június 04. - 22:24:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460386 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2020. Október 13. - 21:34:49
Válasz #1020
Nem elérhető

VBorisz


Hello!
Szuszta/Meta/Boldi mellé szerintem már csak Hcg/anastrozole kéne.De kíváncsian várom hogy G majd mit ajánl.😁

2020. Október 14. - 02:45:25
Válasz #1021
Nem elérhető

Küklopsz


Susi master metha master balkan, boldi master

Kérdés1:Raven pharma vagy mi a franc hallott róla valaki valamit?

Kérdés2: Biosirarol ti hogyan vélekedtek illetve diamond? (ami elvileg most maxx vagy mi a gyász lett..)

2020. Október 17. - 07:53:33
Válasz #1022
Nem elérhető

hdd87


Sziasztok! Tren aceből ki melyik márkát ajánlja most, tapasztalat alapján?
Köszi

2020. Október 17. - 12:31:53
Válasz #1023
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Kúra közben szenved valaki alvászavartól/álmatlanságtól?
Mivel kezelitek? Megőrülök, olyan rosszul alszok este amióta megy a kúra  ?:-/

Pár napja bementem dokihoz. A vérnyomásom kicsit magas volt. Nem vészesen de azért érződik hogy a kox nyomja fel a pumpát. Írt gyógyszert este és reggel kell szedni. Elmúlt az álmatlanságom . Végre átalszom az éjszakát. Szóval lehet neked is utánna kéne menni és ilyen egyszerű a megoldás.

2020. Október 17. - 12:35:42
Válasz #1024
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Tren aceből ki melyik márkát ajánlja most, tapasztalat alapján?
Köszi

Én Mastert használtam,csak rövid ideig mert jött a "VÍRUS" és abba hagytam a kúrát mivel bezártak a termek. Úgy viselkedett mellékhatások terén mint a tren szóval még jó is lehet.

2020. Október 18. - 06:06:08
Válasz #1025
Nem elérhető

Gábor77


Két hete megszületett 3  gyermekem. Két fiú után egy kislány. Valahol olvastam hogy kúra alatt nagyobb százalékban lesz kislány. Szerencsére én ezt csak megerősíteni tudom!

2020. Október 18. - 12:30:03
Válasz #1026
Nem elérhető

kemi


Két hete megszületett 3  gyermekem. Két fiú után egy kislány. Valahol olvastam hogy kúra alatt nagyobb százalékban lesz kislány. Szerencsére én ezt csak megerősíteni tudom!

Gratula!

2020. Október 18. - 12:32:26
Válasz #1027
Nem elérhető

Jack0211


Két hete megszületett 3  gyermekem. Két fiú után egy kislány. Valahol olvastam hogy kúra alatt nagyobb százalékban lesz kislány. Szerencsére én ezt csak megerősíteni tudom!

 #:-)
Nagyon gratulálunk, jo egészséget, és minden jót nektek G?bor

2020. Október 18. - 12:42:09
Válasz #1028
Nem elérhető

Gábor77


Két hete megszületett 3  gyermekem. Két fiú után egy kislány. Valahol olvastam hogy kúra alatt nagyobb százalékban lesz kislány. Szerencsére én ezt csak megerősíteni tudom!

 #:-)
Nagyon gratulálunk, jo egészséget, és minden jót nektek G?bor
Köszönöm!

2020. Október 18. - 12:42:57
Válasz #1029
Nem elérhető

Gábor77


Két hete megszületett 3  gyermekem. Két fiú után egy kislány. Valahol olvastam hogy kúra alatt nagyobb százalékban lesz kislány. Szerencsére én ezt csak megerősíteni tudom!

Gratula!
Köszönöm!

2020. Október 21. - 12:32:17
Válasz #1030
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok Srácok!
Nekem ez a vízhajtás téma nem teljesen tiszta.
Verseny előtti két hétben kell megkezdeni?
 Ebből 1 hét a totál ürítés (szénhidrát csökkentés vagy akár megvonás)
1 hét a töltés, mikor a vízhajtó mellett már megy megint a szénhidrát, hogy kiteljenek az izmok. De ott már a több kaja miatt kell folyadék is, mégis minimálon tartani a bevitelt.
 Mi erre a klasszik séma.
Milyen anyagokat kell fokozottan pótolni vízhajtás alatt?
 Kálium, magnézium gondolom, de abból is komolyabb mennyiségeket?
 Segítségeteket köszi előre is!  :azn:

2020. Október 21. - 12:39:06
Válasz #1031
Nem elérhető

hdd87


Sziasztok! Tren aceből ki melyik márkát ajánlja most, tapasztalat alapján?
Köszi

Én Mastert használtam,csak rövid ideig mert jött a "VÍRUS" és abba hagytam a kúrát mivel bezártak a termek. Úgy viselkedett mellékhatások terén mint a tren szóval még jó is lehet.

Köszi a visszajelzést.
Esetleg másnak is van tapasztalata trennel kapcsolatban? Omega, GEP, Magnus, Sterling knight, Nanda, Vermodje márkák amiket betudnék szerezni.
Sajnos nem találok túl friss infókat és a master nekem tren téren túl jó, hogy igaz legyen kategória.

2020. Október 21. - 13:48:03
Válasz #1032
Nem elérhető

G


Sziasztok Srácok!
Nekem ez a vízhajtás téma nem teljesen tiszta.
Verseny előtti két hétben kell megkezdeni?
 Ebből 1 hét a totál ürítés (szénhidrát csökkentés vagy akár megvonás)
1 hét a töltés, mikor a vízhajtó mellett már megy megint a szénhidrát, hogy kiteljenek az izmok. De ott már a több kaja miatt kell folyadék is, mégis minimálon tartani a bevitelt.
 Mi erre a klasszik séma.
Milyen anyagokat kell fokozottan pótolni vízhajtás alatt?
 Kálium, magnézium gondolom, de abból is komolyabb mennyiségeket?
 Segítségeteket köszi előre is!  :azn:

Vízhajtót elég 1-2 napig szedni nem hetekig :D
Ez kb a legtrükkösebb téma mindekinke van egy "tuti" módszere és hogy kitaláld neked mi a jó az meg évek...., nézd meg neten hogy pl Dave Palumbo mit ajánlj az talán mondható egy "alapnak" amúgy meg inkább fizess pár ezer forintot egy jobb versenyzőnek hogy segítsen benne  mert a vízhajtás és az ásványi anyag manipulálásba lehet igazán belehalni és ez 100-szor veszélyesebb mint bármi más szteroid ...

2020. Október 21. - 16:03:31
Válasz #1033
Nem elérhető

Hardy



2020. Október 21. - 20:39:08
Válasz #1034
Nem elérhető

Gábor77


Megérkezett a Sterling szuszta és boldi. Csomagolás terén 10/10. Ha a beltartalom is ilyen lesz akkor nagyot fog ütni  kb 4 hét múlva kezdem használni. Addigra fogy el a Master boldi és testo.ena. Lesz összehasonlítási alap. Az erő most is durván jön és izom is láthatóan épül a diéta ellenére. Jól alakul a dolog ,kezd láthatóan lemenni a fókazsír. Jelentkezem majd a friss infokkal.