2024. Június 04. - 21:18:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460312 alkalommal)

ragadozo és 10 vendég van a témában

2020. December 01. - 16:32:53
Válasz #1185
Nem elérhető

Janó


Sterling testomixe jelentem jó. Sokkal erősebb mint a Master enája. Most van módom összehasonlítani mivel csak kevés megy. Az ampullák tartalma kb 0.8ml de még így is sokkal fickósabb vagyok mint a dupla ekkora mennyiségű Master cucctól. Állandóan a sexen jár az agyam, ilyen mértékű kanosságot még nem tapasztaltam. Véleményem az hogy ha ennyivel erősebb akkor bőven megéri a felárat.
Nálam ugyanez van a master 350 mixtől😁 3 naponta csak fél milit nyomok de brutál kanossag,  diéta mellett sulyom marad mint volt de hétről hétre formálódok kis erő is jön.

Szerbusz!
Egy sorozatszám és gyártási, lejárati dátumot tudsz mondani?

Szintén engem is érdekelni.
Illetve hogy a gumi milyen színű rajta mivel én van hogy szürke van hogy narancssárga gumis master cuccokat kapok.
Illetve a lejárati idő pontal van elválasztva van hogy kötőjellel.
Valaki tud ezen dolgokrol valamit?
Köszi! ;)

2020. December 01. - 21:47:03
Válasz #1186
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Hali! Érdemes online oldalról rendelni "tapkieget"?  Mert itt csak atbasszasok vannak.... ??🤷???

2020. December 01. - 23:49:03
Válasz #1187
Nem elérhető

Küklopsz


Master propi nektek működik?

2020. December 02. - 08:11:24
Válasz #1188
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Elég szkeptikus vagyok olyan szöveggel szemben mint "ismerek egy srácot de ő személyesen nem tárgyal ezért én közvetítek".... Meg ilyenek....

2020. December 02. - 08:12:14
Válasz #1189
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Esetleg valami ötlet? ..... Nálam befagyott minden forrás??

2020. December 02. - 14:05:32
Válasz #1190
Nem elérhető

G


Hali! Érdemes online oldalról rendelni "tapkieget"?  Mert itt csak atbasszasok vannak.... ??🤷???


Szia! Kb. Zsákbamacskát veszel. Mi a garancia hogy meg jön? Mi a garancia hogy az jön meg? Stb. Stb. De Te mit értesz átbaszásnak?

Amúgy én szoktam rendelni ugyan annyi az esélye hogy jó lesz mint ha dílernél veszed, amit rendelsz tuti azt kapod meg mert egy webshopban sem jársz úgy hogy bögrét rendelsz aztán szappant kapsz... persze néha van 10-20 ból egyszer hogy nem jön meg a csomag főleg akkor amikor spórolni akar az ember és az olcsó szállítást választja ki ahol nincs követés lehet fel sem adják akkor vagy valami határnál kidobják kitudja.
Én azt mondom meg kell nézni milyen a weboldal felépítése, kereső motorja, hogy vannak benne elrendezve az alkategóriák és milyen a fizetési rendszere és ha "szép" a weboldal meg van normális fizetési lehetőségek akkor bevállalható esetleg lehet nekik írni valami bagatell kérdést és hogy milyen a support abból is lehet következtetni.

2020. December 02. - 15:16:50
Válasz #1191
Nem elérhető

Eliteboy


Belefutottam mar sz?lhamos webshopba.vigyázni kell.Egy van amivel meg vagyok el?gedve.8szor rendeltem .mindig megjött.?rak is korrektek.vmikor ajandek mintat is kapok.es van tobb mint 10márka

2020. December 02. - 16:13:45
Válasz #1192
Nem elérhető

Janó


Sterling testomixe jelentem jó. Sokkal erősebb mint a Master enája. Most van módom összehasonlítani mivel csak kevés megy. Az ampullák tartalma kb 0.8ml de még így is sokkal fickósabb vagyok mint a dupla ekkora mennyiségű Master cucctól. Állandóan a sexen jár az agyam, ilyen mértékű kanosságot még nem tapasztaltam. Véleményem az hogy ha ennyivel erősebb akkor bőven megéri a felárat.
Nálam ugyanez van a master 350 mixtől😁 3 naponta csak fél milit nyomok de brutál kanossag,  diéta mellett sulyom marad mint volt de hétről hétre formálódok kis erő is jön.

Szerbusz!
Egy sorozatszám és gyártási, lejárati dátumot tudsz mondani?

Szintén engem is érdekelni.
Illetve hogy a gumi milyen színű rajta mivel én van hogy szürke van hogy narancssárga gumis master cuccokat kapok.
Illetve a lejárati idő pontal van elválasztva van hogy kötőjellel.
Valaki tud ezen dolgokrol valamit?
Köszi! ;)



Öcsééém fenébe nekem van 2025.11. Akkor ez jó! .És van 2025.12 is. Na ez a 12 havi ez milyen tudja valaki? Deca és TrenboloneAceról tud valaki valami jót?
Lehet benne sacc per kb 250 mg de mint előbb valahol írtam kicsit gyulladgat úgyhogy aki nem bírja gondolja meg a 350 est

2020. December 02. - 20:12:40
Válasz #1193
Nem elérhető

Gábor77


Na uraim! Egyre erősebb bennem az elhatározás hogy sterlingből bevásárolok. Úgy néz ki hogy a heti 1 ampulla testomix nekem elég még az aktív időszakra is. Teljesen felesleges túltolni a cuccot. Esetleg abban az esetben kellhet mondjuk 2 ampulla ha megy mellé boldi,tren. Ez dolgozik (legalábbis nálam). Drága-drága de kevés is működik belőle. A Master Testo.ena-ból 3ml ment hetente(mostani 0.8-0.9ml vel szemben) és nem éreztem ilyen erőt.

2020. December 03. - 13:14:18
Válasz #1194
Nem elérhető

Janó


Na uraim! Egyre erősebb bennem az elhatározás hogy sterlingből bevásárolok. Úgy néz ki hogy a heti 1 ampulla testomix nekem elég még az aktív időszakra is. Teljesen felesleges túltolni a cuccot. Esetleg abban az esetben kellhet mondjuk 2 ampulla ha megy mellé boldi,tren. Ez dolgozik (legalábbis nálam). Drága-drága de kevés is működik belőle. A Master Testo.ena-ból 3ml ment hetente(mostani 0.8-0.9ml vel szemben) és nem éreztem ilyen erőt.
Fasza akkor a tesztoja de sajnos sokszor van hogy egy brand olcsó cuccai jók de a drágák semmit érnek..

2020. December 06. - 19:58:22
Válasz #1195
Nem elérhető

Predator50


Melyik testo enantat most a legjobb?
Master kuka heti 5ml és semmi .
Olyan írjon aki kuraba van enantatal!!!
Ezt dicsérik azt dicsérik nem érdekel!
Köszönöm

2020. December 07. - 21:28:06
Válasz #1196
Nem elérhető

kemi


Hali!

Napi 5IU HGH 20 napig műtét utáni sebgyógyuláshoz jó ötlet?

2020. December 08. - 07:19:46
Válasz #1197
Nem elérhető

LaciHun


Hali!

Napi 5IU HGH 20 napig műtét utáni sebgyógyuláshoz jó ötlet?


Csáó!
Jó ötlet, de ez függ attól is hogy mivel műtöttek.

2020. December 08. - 08:27:33
Válasz #1198
Nem elérhető

Gábor77


Melyik testo enantat most a legjobb?
Master kuka heti 5ml és semmi .
Olyan írjon aki kuraba van enantatal!!!
Ezt dicsérik azt dicsérik nem érdekel!
Köszönöm
Szia! Nekem működött a Master,de ahogy írtam fentebb a Sterlinget erősebbnek érzem. Próbálj rá. Hátha jó lesz neked is.

2020. December 08. - 10:14:06
Válasz #1199
Nem elérhető

G


Hali!

Napi 5IU HGH 20 napig műtét utáni sebgyógyuláshoz jó ötlet?


Csáó!
Jó ötlet, de ez függ attól is hogy mivel műtöttek.

Növi minőségétől függ, patikaiból lefekvés előtt  2 IU már is már bőven elég lenne, amúgy még a peptidek közül TB500 és/vagy BPC157 ami még hasznos lehetne.