2024. Június 04. - 18:38:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460134 alkalommal)

Thomas2024, fittyfene és 12 vendég van a témában

2021. Augusztus 02. - 12:17:41
Válasz #2325
Nem elérhető

Yeeep


Sziasztok!
Sterling stana milyen mostanába ?

2021. Augusztus 02. - 12:18:34
Válasz #2326
Nem elérhető

Benceller


Nálam LA Stana megy most.. nem fáj a bimbóm, kerekit kozmetikailag.. szerintem stana

2021. Augusztus 02. - 13:24:47
Válasz #2327
Nem elérhető

kemi


Rákérdeztem forrásomnál a drostára. Azt mondja hogy jelenleg nincs jó!!! Vagy más van benne vagy nagyon aluldózisolt. Nem ajánlotta egyiket sem! Pedigg ugye ebből él.

Szerintem még soha nem toltam drostát(jót😅) sem Primot... nem is szabad venni. Nem annyira látványos/érezhető a hatása mint a tren, stana, tesztóé. Mérni nem tudom lehet-e vérből. G biztos tudja ☺

2021. Augusztus 02. - 13:48:56
Válasz #2328
Nem elérhető

G


Rákérdeztem forrásomnál a drostára. Azt mondja hogy jelenleg nincs jó!!! Vagy más van benne vagy nagyon aluldózisolt. Nem ajánlotta egyiket sem! Pedigg ugye ebből él.

Szerintem még soha nem toltam drostát(jót😅) sem Primot... nem is szabad venni. Nem annyira látványos/érezhető a hatása mint a tren, stana, tesztóé. Mérni nem tudom lehet-e vérből. G biztos tudja ☺

Egyszerű vérvétellel max annyit tudsz kideríteni hogy nyomsz csak sima tesztót és arra nézetsz totál tesztót meg ösztrogént és ha elkezded nyomni a masteront/primot akkor újra nézeted ezeket és elméletileg az ösztrogénnek alacsonyabban kéne lennie mivel a DHT származékoknak vagy egy aromatáz gátló hatásuk de ebből csak az derül ki hogy DHT származék megy a roidtest ami "biztosabb".
Amúgy a tren-nél ez meg úgy néz ki hogy mivel hasonló a szerkezete az ösztrogénnel a vérkép kimutatja hogy hirtelen nagyon magas lesz az ösztród meg kb azonnal nullázza az LH, FSH-t.

2021. Augusztus 02. - 14:09:31
Válasz #2329
Nem elérhető

Eliteboy


Lehet jo.drostat szerezni.annyira nem csodadolog. Primot èn.se vállalnám be.pedig jó lenne

2021. Augusztus 02. - 16:40:04
Válasz #2330
Nem elérhető

GB


Sziasztok!
DANABOL DS  röl mik a tapasztalatok.
valaki használt mostanába?

2021. Augusztus 02. - 17:39:13
Válasz #2331
Nem elérhető

kappl


Nálam LA Stana megy most.. nem fáj a bimbóm, kerekit kozmetikailag.. szerintem stana

Itt a teremben is la pharmat használ egy csaj (vilagbajnok, biztos van itt aki ismeri) száraz formás, aztán kitudja, hogy csak azt e nyom.

2021. Augusztus 02. - 17:55:34
Válasz #2332
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
DANABOL DS  röl mik a tapasztalatok.
valaki használt mostanába?
March Pharmással találkoztam, nem fájt tőle a fejem mint az eredetiktől.
Emiatt azt is hittem, hogy nem hat, csak öt.
De utólag azt mondom fasza volt...

2021. Augusztus 02. - 21:32:57
Válasz #2333
Nem elérhető

Tuku


Rákérdeztem forrásomnál a drostára. Azt mondja hogy jelenleg nincs jó!!! Vagy más van benne vagy nagyon aluldózisolt. Nem ajánlotta egyiket sem! Pedigg ugye ebből él.

Szerintem még soha nem toltam drostát(jót😅) sem Primot... nem is szabad venni. Nem annyira látványos/érezhető a hatása mint a tren, stana, tesztóé. Mérni nem tudom lehet-e vérből. G biztos tudja ☺

Egyszerű vérvétellel max annyit tudsz kideríteni hogy nyomsz csak sima tesztót és arra nézetsz totál tesztót meg ösztrogént és ha elkezded nyomni a masteront/primot akkor újra nézeted ezeket és elméletileg az ösztrogénnek alacsonyabban kéne lennie mivel a DHT származékoknak vagy egy aromatáz gátló hatásuk de ebből csak az derül ki hogy DHT származék megy a roidtest ami "biztosabb".
Amúgy a tren-nél ez meg úgy néz ki hogy mivel hasonló a szerkezete az ösztrogénnel a vérkép kimutatja hogy hirtelen nagyon magas lesz az ösztród meg kb azonnal nullázza az LH, FSH-t.
Tren es stana melle milyen vitamint vagy tapkieget lenne erdemes szedni hogy erre odafigyeljek meg hogy a koleszterin kiegyensulyozottabb legyen?


2021. Augusztus 02. - 22:14:54
Válasz #2334
Nem elérhető

G


Rákérdeztem forrásomnál a drostára. Azt mondja hogy jelenleg nincs jó!!! Vagy más van benne vagy nagyon aluldózisolt. Nem ajánlotta egyiket sem! Pedigg ugye ebből él.

Szerintem még soha nem toltam drostát(jót😅) sem Primot... nem is szabad venni. Nem annyira látványos/érezhető a hatása mint a tren, stana, tesztóé. Mérni nem tudom lehet-e vérből. G biztos tudja ☺

Egyszerű vérvétellel max annyit tudsz kideríteni hogy nyomsz csak sima tesztót és arra nézetsz totál tesztót meg ösztrogént és ha elkezded nyomni a masteront/primot akkor újra nézeted ezeket és elméletileg az ösztrogénnek alacsonyabban kéne lennie mivel a DHT származékoknak vagy egy aromatáz gátló hatásuk de ebből csak az derül ki hogy DHT származék megy a roidtest ami "biztosabb".
Amúgy a tren-nél ez meg úgy néz ki hogy mivel hasonló a szerkezete az ösztrogénnel a vérkép kimutatja hogy hirtelen nagyon magas lesz az ösztród meg kb azonnal nullázza az LH, FSH-t.
Tren es stana melle milyen vitamint vagy tapkieget lenne erdemes szedni hogy erre odafigyeljek meg hogy a koleszterin kiegyensulyozottabb legyen?

Kb semmi tápkieg nem fog ezeknél érdemben segíteni egyedül a koleszterincsökkentő a legenyhébb az ezetimibe. Ha erősebb kell akkor rosuvastatin/pitavastatin.

2021. Augusztus 05. - 12:25:10
Válasz #2335
Nem elérhető

Logan


Sziasztok! Bontatlan doboz (Pfizer) Dostinex 0.5mg  30db-os prolaktin csökkentő megmaradt ha valakinek kellene..  külföldi patikákból lett berendelve
Ebből heti 2-szer kell csak szedni

2021. Augusztus 05. - 12:44:22
Válasz #2336
Nem elérhető

MLO


Sziasztok! Bontatlan doboz (Pfizer) Dostinex 0.5mg  30db-os prolaktin csökkentő megmaradt ha valakinek kellene..  külföldi patikákból lett berendelve
Ebből heti 2-szer kell csak szedni
Írtam üzit, nekem kéne!

2021. Augusztus 05. - 17:53:34
Válasz #2337
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Mit érdemes nézetni a vérvételnél? Amik a legfontosabbak? Szteroidhasználatkor? Én totál tesztot szeretnék plusz ösztrogént! Esetleg G tudsz tanácsot adni ezekhez a dolgokhoz esetleg mértékekkel. Köszönöm!

2021. Augusztus 05. - 19:01:49
Válasz #2338
Nem elérhető

G


Sziasztok! Mit érdemes nézetni a vérvételnél? Amik a legfontosabbak? Szteroidhasználatkor? Én totál tesztot szeretnék plusz ösztrogént! Esetleg G tudsz tanácsot adni ezekhez a dolgokhoz esetleg mértékekkel. Köszönöm!

Szia!
Én nem csak szteroid használtkor de kb bármikor a következőket ajánlanám, egy nagy vérkép amiben elektrolitok, ultraszenzitív CRP (ide extra a fibronogén) , vérzsír profil (extra a lipoprotein(a)), vese értékek (plussz cisztatin c) máj értékek (plusz gamma-GT (ha ez megvan akkor extra még az alfa-feto-protein)), éhgyomros glükóz és hemoglobin A1C, a szív részről pedig CK-MB és tropin T, fehérvérsejt, vörösvértest, hemoglobin, hematoktrit, ha kúrában vagy akkor totál tesztó és ösztrogén ha deca/tren megy akkor prolaktin még.

2021. Augusztus 07. - 12:10:10
Válasz #2339
Nem elérhető

Bordo


Sziasztok
Tapasztalatom:a master testo mix gyenge fos, a tavalyi sterlinges susta 1ml-je/ami kb 0.8 igazabol/ sokkal jobbat tol mint 1.5 ml a masteres susibol.