2024. Június 04. - 21:56:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460355 alkalommal)

Alexx, Szuszi és 9 vendég van a témában

2021. Augusztus 22. - 16:45:06
Válasz #2445
Nem elérhető

Küklopsz


 Nekem is azon kevés dolgok közé tartozik amitől éreztem is valamit!

2021. Augusztus 23. - 20:10:28
Válasz #2446
Nem elérhető

bbuilder


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

2021. Augusztus 23. - 20:22:10
Válasz #2447
Nem elérhető

G


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Valószínűleg sz@r a propid ennyi, heti össz 100 mg propitól már maxos érték körül kellene lenni, nincs különbség a saját és bevitt között a tesztó az tesztó kimutatja vérvétel.
Amitől áll a cerka az a HCG normál lesz tőle az SHBG-d, DHEA, pregnenolon, allopregnanolone ami mind a pozitív irányba mozdítja a libidót ezt mondtam hogy egyik részről semmi köze a tesztó mennyiségnek a libidóhoz.
Max ha köv csináltatod a  tesztet előtte nap add be  propit.

2021. Augusztus 23. - 20:32:46
Válasz #2448
Nem elérhető

bbuilder


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Valószínűleg sz@r a propid ennyi, heti össz 100 mg propitól már maxos érték körül kellene lenni, nincs különbség a saját és bevitt között a tesztó az tesztó kimutatja vérvétel.
Amitől áll a cerka az a HCG normál lesz tőle az SHBG-d, DHEA, pregnenolon, allopregnanolone ami mind a pozitív irányba mozdítja a libidót ezt mondtam hogy egyik részről semmi köze a tesztó mennyiségnek a libidóhoz.
Max ha köv csináltatod a  tesztet előtte nap add be  propit.

Na igen sajnos ettől féltem…megnézem a kövi dobozt, hogy milyen ha nem érzek tőle semmi extrát akkor hagyom a francba és kezdem a pct-t, mert már úgyis csak 2-3 hetem lenne..
Köszi a választ!

2021. Augusztus 23. - 20:41:25
Válasz #2449
Nem elérhető

Karcsi!!!


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Légyszíves írd le a propi gyártását, köszönöm! Amúgy hcg ből milyet használsz? Propiból mind ugyan olyanod volt? A masteres gyártótól ez nagyon fura, mindenki dicsérte eddig , mondjuk nálam is volt érzettre masteres ena ami szerintem szinte üres volt! De a  többségje jó volt!

2021. Augusztus 23. - 20:56:46
Válasz #2450
Nem elérhető

Bordo


Jeleztem mar...a master testmix 350 is gatya,a master propi is ures.
Nalunk par srac csinaltatott teszto szintet verkepbol,mind ureset mutatott. Hiaba olcso,lealdozoban a master.
A b.m. sustaja es a sterling mutat eredmenyt.

2021. Augusztus 23. - 21:10:49
Válasz #2451
Nem elérhető

bbuilder


Ma voltam vérképet csináltatni csak amolyan rutin gyanánt, rendben van minden kúra alatt. Viszont egy valami aggaszt, de nagyon!
Ismerős kérte a sima vérképen felül a tesztoszteront is, mert azt alapból nem nézik.
Na már most 3x1 ml Master propit használok, plusz 2x500iu hcg-t amit úgy gondolom, hogy egész jól működik, de a számok ha nem hazudnak akkor gáz van vele, mert a teszto szintem a normál tartomány csak. 9.90-27.80 nmol/l és az enyém 17.
Hétfőn volt a vérvétel, az utolsó propi pedig előtte való péntek reggel ment be. Majd ma vérvétel után a következő. De szerintem emiatt nem kellene, hogy ennyi legyen csak.
Vagy van arra esély, hogy ez csak a saját tesztót nézi? Akkor viszont semmi bajom nem lenne vele.
Most bontok újat belőle, de eddig cerkában is pl totál jónak éreztem..

Légyszíves írd le a propi gyártását, köszönöm! Amúgy hcg ből milyet használsz? Propiból mind ugyan olyanod volt? A masteres gyártótól ez nagyon fura, mindenki dicsérte eddig , mondjuk nálam is volt érzettre masteres ena ami szerintem szinte üres volt! De a  többségje jó volt!

Dobozon
Batch no : 23593
Mfg date 11.2019
Exp date 11.2025
Az uvegen a batch no pedig 23562
Sajnos az uj uveg is full ugyanez szoval sanszos h kuka es kezdem a pct t lassan….
Hat ezt most nagyon sajnalom..
Hcg-bol német patikai pregnylt használok, vényre lett kiváltva.

2021. Augusztus 23. - 21:41:42
Válasz #2452
Nem elérhető

bbuilder


Ezzel kapcsolatban kérdeznék tőletek, hogy ha sikerulne szereznem 10ml mukodo propit, mert annyit terveztem meg hasznalni, az tegyuk fel 3-3 es fél hét utana kezdenem a pct-t. Annak lenne ertelme? Vagy akkor hagyjam a francba mar az egeszet es kezdjem a pct t lassan? 1 honapja hagytam abba kb az ena-t ami viszont szerintem jó volt, mert azert novogettem, meg erosodtem, de mar nem vennek merget arra sem :/

2021. Augusztus 23. - 22:00:00
Válasz #2453
Nem elérhető

Gábor77


Jeleztem mar...a master testmix 350 is gatya,a master propi is ures.
Nalunk par srac csinaltatott teszto szintet verkepbol,mind ureset mutatott. Hiaba olcso,lealdozoban a master.
A b.m. sustaja es a sterling mutat eredmenyt.
A Master Testmix350 et cáfolom. Január óta folyamatosan van valami bennem. Most 5 hete csak a 350 és heti 0.5-0.8ml között a hogy éppen sikerült. Se tömeget se libidót nem vesztettem. A gyulladása kellemetlen kicsit. Most lehet hogy ez más Mastet mint a tietek, de hogy nem üres az biztos.

2021. Augusztus 23. - 22:46:07
Válasz #2454
Nem elérhető

Karcsi!!!


Na ezen igazodjon ki az ember! Kb ec pecc kimehetsz alap tényleg már minden!  :-/-

2021. Augusztus 24. - 01:37:31
Válasz #2455
Nem elérhető

Küklopsz


Megmondtam.volna neked elobb is.
Master propi fosadek azon kivul h begyulladt mint a szemet semmi, nulla.
Nekem is ez az gyartasszamu.
A mix be valami van viszont masnapra felmegy a libido aztan tovaszall dehat susinal ez nornalis. Lenyeg a master propi nekem is fosadek

2021. Augusztus 24. - 08:57:07
Válasz #2456
Nem elérhető

bbuilder


Megmondtam.volna neked elobb is.
Master propi fosadek azon kivul h begyulladt mint a szemet semmi, nulla.
Nekem is ez az gyartasszamu.
A mix be valami van viszont masnapra felmegy a libido aztan tovaszall dehat susinal ez nornalis. Lenyeg a master propi nekem is fosadek

Hat mar sajnos lenyegtelen. Csak ez a baj, hogy en pl teljesen abban a hitben voltam, hogy mukodik, mert ero maradt nem csokkent, forma se lett rosszabb, libidom is nem az egekben, de boven jo, aztan a verkep meg kimutatja, hogy nincs benne semmi….mert ha nem lenne ures csak aluldozisolt akkor is azert jocskan magasabbnak kellett volna lennie az erteknek.

De mar szerintem nem szorakozom, hogy szerezzek masikat, elkezdem lassan a pct-t.

G! Ezt inkabb neked cimeznem, meg sosem hasznaltam kura alatt is hcg-t. Ebben az esetben is a pct t erdemes magasabb hcg vel kezdeni? Olvastam a topicodban, hogy te egyebkent is inkabb az alacsonyabb mennyiseget adnad gyakrabban es novelned a mennyiseget. Eddig en (meg szerintem eleg sokan) mindig magasabb mennyiseggel kezdtem amit aztan csokkentettem es ugy ment.

2021. Augusztus 24. - 09:34:44
Válasz #2457
Nem elérhető

kappl


Nyári akció van a Pharmacom-nál! állitólag aug 1-ig tart, de nekem ma még felajánlotta. Mindenki azt kezd az információval amit szeretne, én csak leirom:

$50 USD bonus for orders over $100
$100 bonus for orders over $200
$200 bonus for orders over $300
$400 bonus for orders over $500
$700 bonus for orders over $700

csak a 2-es számú raktárból szállitva érvényes az akció!

Szeptemberben 1ig van meghosszabbitva.

2021. Augusztus 24. - 10:01:19
Válasz #2458
Nem elérhető

Gábor77


Megmondtam.volna neked elobb is.
Master propi fosadek azon kivul h begyulladt mint a szemet semmi, nulla.
Nekem is ez az gyartasszamu.
A mix be valami van viszont masnapra felmegy a libido aztan tovaszall dehat susinal ez nornalis. Lenyeg a master propi nekem is fosadek
Nálam szuritól szuriig kitart a kanosság ez pedig 7 nap. Szerintem én vagyok jól összerakva, hogy ennyire jól reagálok a " semmire" másra már nem tudok gondolni. Lassan már kommentelni se merek a nagy kontraszt miatt. Nem is értem igazán! Gyerekeim életére esküszöm srácok hogy amit leírok az  kamu mentes!!!

2021. Augusztus 24. - 10:02:39
Válasz #2459
Nem elérhető

Gábor77


Nyári akció van a Pharmacom-nál! állitólag aug 1-ig tart, de nekem ma még felajánlotta. Mindenki azt kezd az információval amit szeretne, én csak leirom:

$50 USD bonus for orders over $100
$100 bonus for orders over $200
$200 bonus for orders over $300
$400 bonus for orders over $500
$700 bonus for orders over $700

csak a 2-es számú raktárból szállitva érvényes az akció!

Szeptemberben 1ig van meghosszabbitva.

Ez jól hangzik de most csóróság van sajnos. Ha lesz még ilyen tedd ki ide.