2024. Június 04. - 19:14:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460165 alkalommal)

Rise és 11 vendég van a témában

2021. December 18. - 17:58:06
Válasz #2775
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Edzés erősítőnek csak edzés napokon szedve melyik oral lenne a legjobb választás halo , oxy vagy metha?

2021. December 19. - 07:01:50
Válasz #2776
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

2021. December 19. - 10:21:18
Válasz #2777
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

Most már kiváncsi voltam és kiszedtem ,mind a két fajtából egy ampullát. Hát... a kék levelesnek az ampulláján szerepel egy gyanús "new vision" felirat is. Bár a kód alapján mind a kettő "gyári".. . Bár tudom ,hogy ez semmit se jelent.  De mindegy ,majd januárban kezdem és akkor kiderül.

2021. December 19. - 11:25:35
Válasz #2778
Nem elérhető

Kamagraking


Na gyerekek egy nagy labda.
Ki mit szól hozzá ha össze dobunk Kamagrakirálynak egy mikuláscsomagra valót és ő ezt viszonozza azzal hogy leirja azt az általa tényként kezelt infót amiben az ál hogy melyik Sustanon a tuti most gyártótekintetében.?!   :-}


Na Kamagra benne vagy?

Inkább csináljuk azt,hogy fogod a mintádat és megrendeled magadnak a vizsgálatot.Önállóan,mint mindenki más.

Neked is ugyanannyiba kerül mint nekem.

How to order: www.janoshik.com/order/

Pricing: www.janoshik.com/pricing/

Rules, terms and conditions: www.janoshik.com/rules/

Details about tests: www.janoshik.com/details/

Ui.:ne feledd a mintát steril tárolóban célszerű eljuttatni a vizsgálati helyre az esetleges keresztszennyeződések végett!
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. December 19. - 11:36:17
Válasz #2779
Nem elérhető

Kamagraking


Na gyerekek egy nagy labda.
Ki mit szól hozzá ha össze dobunk Kamagrakirálynak egy mikuláscsomagra valót és ő ezt viszonozza azzal hogy leirja azt az általa tényként kezelt infót amiben az ál hogy melyik Sustanon a tuti most gyártótekintetében.?!   :-}


Na Kamagra benne vagy?
teljesen felesleges, mert amit megnéztek x db üveget abba van valami, de amit 2héttel később te veszel ugyan azt a gyártót már más a tartalma.
ez kb mint anno a chips-es zacskó amibe pénz volt téve, egyikbe van másikba nincs.
max ez akkor "érné" meg ha veszel x db motyót, mindet bevizsgáltatod és el is használod, mert hiába egyforma a 2 master mix pl, más a hatóanyag benne

Ezt mondom én is. Akkor lenne értelme ha mondjuk meg tudnénk venni mondjuk 500 ml-t ugyanabból a sorozatból és mielőtt ki lenne fizetve véletlenszerűen kivenni pár mintát és bevizsgálni. Ha én ilyennel foglalkoznék tuti így csinálnám. így a vevők tudnák hogy mint kapnak. Amekkora haszonnal dolgoznak a dílerek simán beleférne nagy tételnél. így nem csak a végfelhasználó lenne biztonságba,de a gyártók is ösztönözve lennének a jobb áru előállítására. Hosszú távon mindenki jól járna.


Hát ez ugy működik hogy a gyártó az gyárt hellyel közel 90%-ba jót. Majd jönnek az ügyes hamisítók és szinte majdnem tökéletes másolatot csinálnak. Na most ezekbe vagy van valami vagy üres. De inkább többsége  minimális mennyiségben de van. Valami.
Ezekről a komolynak tűnő hamis dolgokról még a nagy kereskedők is csak keveset tudnak. Ők meg veszik X helyről és ennyi. Hiába a vizsgálat ha a másik 5- 10000ml szar. A kiskereskedők meg szinte csak a vissza jelzésekre tudnak hagyatkozni. Ez a bevizsgálás is egy nagy humbuk. Egy komoly kereskedő sem költ rá! Másrészt meg egy pénz lehúzás a többsége.

Tehát a te olvasatodban a "kereskedelmi lánc" a következő:gyártó (90%-os)-nagykereskedő-kiskereskedő-felhasználó

Miért nem vesz a felhasználó közvetlenül a gyártótól,ha ott (90%-os minőségű) cuccot kap?

Direkt rak még 2 ember (nagykereskedő+kiskereskedő) zsebébe pénzt,és még azt is kockáztatja ,hogy ott már nem kap jót?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. December 20. - 05:11:27
Válasz #2780
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

Most már kiváncsi voltam és kiszedtem ,mind a két fajtából egy ampullát. Hát... a kék levelesnek az ampulláján szerepel egy gyanús "new vision" felirat is. Bár a kód alapján mind a kettő "gyári".. . Bár tudom ,hogy ez semmit se jelent.  De mindegy ,majd januárban kezdem és akkor kiderül.
Már itt leírtam szerintem. Nálam lévő Omega testok szémomra inkább azért érdekesek. Mert bár a csomagolásuk egyforma, de az ampullák kinézete eltérő. Vana olyan amelyiken egy fekete pont van a másikra meg három csík van vestve. Jelenleg a fekete pöttyös megy.

2021. December 20. - 10:25:33
Válasz #2781
Nem elérhető

Tuku


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

Most már kiváncsi voltam és kiszedtem ,mind a két fajtából egy ampullát. Hát... a kék levelesnek az ampulláján szerepel egy gyanús "new vision" felirat is. Bár a kód alapján mind a kettő "gyári".. . Bár tudom ,hogy ez semmit se jelent.  De mindegy ,majd januárban kezdem és akkor kiderül.
Már itt leírtam szerintem. Nálam lévő Omega testok szémomra inkább azért érdekesek. Mert bár a csomagolásuk egyforma, de az ampullák kinézete eltérő. Vana olyan amelyiken egy fekete pont van a másikra meg három csík van vestve. Jelenleg a fekete pöttyös megy.

Nekem is a fekete pottyos omega teszto ena van. Mult heten kezdtem ugyhogy sokat nemtudok mondani. Te hogy erzed van benne valalmi?

2021. December 20. - 19:32:46
Válasz #2782
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok . Van 2 doboz omegás testomixem. Ugyan az a lejárati dátum ,de az egyikben a levél hátulja (amiben vannak az ampullák) kék színű a másik dobozban pedig ezüst,alu alap szín. Melyikkel futottatok eddig össze ?
Ezüst megy most. Jónak érzem. (Erőben,libidóban,növekedésben ) Jobb mint a Swiss testo ena ami előtte ment.

Most már kiváncsi voltam és kiszedtem ,mind a két fajtából egy ampullát. Hát... a kék levelesnek az ampulláján szerepel egy gyanús "new vision" felirat is. Bár a kód alapján mind a kettő "gyári".. . Bár tudom ,hogy ez semmit se jelent.  De mindegy ,majd januárban kezdem és akkor kiderül.
Már itt leírtam szerintem. Nálam lévő Omega testok szémomra inkább azért érdekesek. Mert bár a csomagolásuk egyforma, de az ampullák kinézete eltérő. Vana olyan amelyiken egy fekete pont van a másikra meg három csík van vestve. Jelenleg a fekete pöttyös megy.

Nekem is a fekete pottyos omega teszto ena van. Mult heten kezdtem ugyhogy sokat nemtudok mondani. Te hogy erzed van benne valalmi?
Ez működik. Erőben , mindenben érzem. Heti 3x megy.

2021. December 22. - 17:00:39
Válasz #2783
Nem elérhető

Zoli303


Sziasztok ! Most lehet ez egy nagyon hülye kérdés lesz. Hcg-t csak vényre lehet kapni gyógyszertárba ? Mert sajnos a vitamin beszerzőm pregnylt hozott. Megnéztem terhességi teszttel és üres . Utána rendeltem a netről  ovigilt és erre ugyan az a "görög" szar jött  helyette. Ezt nem néztem meg ,de biztos ez is üres, mert ugyan az. Meg itt a leírtak alapján is mindenki üresnek mondja.

2021. December 22. - 17:50:03
Válasz #2784
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok ! Most lehet ez egy nagyon hülye kérdés lesz. Hcg-t csak vényre lehet kapni gyógyszertárba ? Mert sajnos a vitamin beszerzőm pregnylt hozott. Megnéztem terhességi teszttel és üres . Utána rendeltem a netről  ovigilt és erre ugyan az a "görög" szar jött  helyette. Ezt nem néztem meg ,de biztos ez is üres, mert ugyan az. Meg itt a leírtak alapján is mindenki üresnek mondja.
Igen. Az vényköteles!

2021. December 23. - 12:13:32
Válasz #2785
Nem elérhető

Zoli303


Köszi az eddigi válaszokat ! Most újabb kérdéssel-kérdésekkel szeretnék előállni  @-o  Az egyik az lenne ,hogy a vermodje szemes stanája milyen ? Nekem az omega bejött múltkor ,de most ezt akarják rám tukmálni. Illetve atd tartalmú termék ,mint a novedex xt volt , hasonló valami létezik még akármilyen formában vagy halmazállapotban ?  =/+'

2021. December 23. - 12:19:04
Válasz #2786
Nem elérhető

cczw95


Musclebody.eu
https://musclebody.eu/en/muscle-building/322-gaspari-nutrition-novedex-xt.html
https://musclebody.eu/en/pct-testosterone-booster/44-swiss-pharmaceuticals-ultimate-pct.html


Köszi az eddigi válaszokat ! Most újabb kérdéssel-kérdésekkel szeretnék előállni  @-o  Az egyik az lenne ,hogy a vermodje szemes stanája milyen ? Nekem az omega bejött múltkor ,de most ezt akarják rám tukmálni. Illetve atd tartalmú termék ,mint a novedex xt volt , hasonló valami létezik még akármilyen formában vagy halmazállapotban ?  =/+'

2021. December 24. - 08:38:12
Válasz #2787
Nem elérhető

whelle


Sziasztok !
Valakinek van esetleg valami tapasztalata Cooper és DM-es termékekről ?
A beszerzőnél kifogyott az Omega..

2021. December 24. - 09:28:42
Válasz #2788
Nem elérhető

Glacika


 Én teszteltem Ovigilt és lett halovány 2 csík, pregnylre nem. Atd-t ebayról rendeltem, ösztroblokkolásra alkalmas.

2021. December 24. - 13:23:52
Válasz #2789
Nem elérhető

Attila80


Sziasztok! Edzés erősítőnek csak edzés napokon szedve melyik oral lenne a legjobb választás halo , oxy vagy metha?
En tok veletlenul hozzájutottam methyltestohoz,ugy voltam vele ha mar ajandekba kaptam,kiprobalom.25 mg ot szedek be edzes elott es ossze nem lehet hasonlitani oxyval methaval,az edzes erosito ,energizalo hatasat.