2024. Május 23. - 11:34:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 455402 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2022. Május 25. - 12:56:18
Válasz #3450
Nem elérhető

Küklopsz


 úgy hogy ilyet kaptam,meg nem gyullad nekem snnyira ha nagyon mèlyre adom

2022. Május 26. - 08:46:20
Válasz #3451
Nem elérhető

Karcsi!!!


Masteres test mix 350 tènyleg nagyon gyullad pedig már propival is össze szívtam!

2022. Május 26. - 13:09:35
Válasz #3452
Nem elérhető

pettendia


Valaki aki esetleg tudna segíteni tápkieg.-ben?

2022. Május 26. - 16:05:53
Válasz #3453
Nem elérhető

wtfsoman


Masteres test mix 350 tènyleg nagyon gyullad pedig már propival is össze szívtam!
Ja pár napja írtam én is ugyanezt 😅😅 kitartást majd elfogy 😂

2022. Május 26. - 17:49:39
Válasz #3454
Nem elérhető

Karcsi!!!


 Szerntetek van èrtelme úgy szedni metát hogy csak hétköznap ès hètvègèn nem , azèrt hogy abban a kèt napban pihenjen a máj? Valahol olvastam , lehet hogy itt! Van èrtelme ? Köszönöm!

2022. Május 26. - 20:23:25
Válasz #3455
Nem elérhető

Gábor77


Szerntetek van èrtelme úgy szedni metát hogy csak hétköznap ès hètvègèn nem , azèrt hogy abban a kèt napban pihenjen a máj? Valahol olvastam , lehet hogy itt! Van èrtelme ? Köszönöm!
Itt többen is ( én is) csak edzésnapokon szedték főleg edzés elé rakva. De én szerintem nem fogom erőltetni. Nekem még így is eléggé elcseszte a májértékeimet.

2022. Május 26. - 21:26:01
Válasz #3456
Nem elérhető

Karcsi!!!


Szerntetek van èrtelme úgy szedni metát hogy csak hétköznap ès hètvègèn nem , azèrt hogy abban a kèt napban pihenjen a máj? Valahol olvastam , lehet hogy itt! Van èrtelme ? Köszönöm!
Itt többen is ( én is) csak edzésnapokon szedték főleg edzés elé rakva. De én szerintem nem fogom erőltetni. Nekem még így is eléggé elcseszte a májértékeimet.

Milyen dózisba szedted?

2022. Május 26. - 22:16:54
Válasz #3457
Nem elérhető

Gábor77


Szerntetek van èrtelme úgy szedni metát hogy csak hétköznap ès hètvègèn nem , azèrt hogy abban a kèt napban pihenjen a máj? Valahol olvastam , lehet hogy itt! Van èrtelme ? Köszönöm!
Itt többen is ( én is) csak edzésnapokon szedték főleg edzés elé rakva. De én szerintem nem fogom erőltetni. Nekem még így is eléggé elcseszte a májértékeimet.

Milyen dózisba szedted?
3x1 tabletta omegás volt heti 4 alkalommal. De sanszos hogy én kevésbé jól tolerálom a szert.  Ezért nem is erőltetem .

2022. Május 27. - 19:17:03
Válasz #3458
Nem elérhető

JM


Sziasztok Srácok!
Csináltattam egy vérképet. Valaki tudna segíteni az elemzésében? Van pár eltérés..
Előre is köszi!🙏

2022. Május 27. - 20:21:00
Válasz #3459
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok Srácok!
Csináltattam egy vérképet. Valaki tudna segíteni az elemzésében? Van pár eltérés..
Előre is köszi!🙏

nyugodtan gépelt le ide amik eltérések, lesz aki segít, vagy hozzátud szólni.

2022. Május 27. - 21:58:54
Válasz #3460
Nem elérhető

PePu76


Helló Srácok!

Régóta olvasgatok itt a témákban. Sok hasznos információt kaptam. Korábban már elhangzott egypárszor, hogy a helyzet néha elkeserítő a minőséggel kapcsolatban. Manapság semmi sem hasonlítható a régi ukrán (néha orosz), indiai, vagy akár a környező országokból származó dolgokhoz. Gondolok itt pl. a Galenica T. enatat-ra, amiből elég volt a kettő.
Szóval én sem kezdő vagyok. Viszont, ha nem veszitek tolakodásnak, akkor egy kis segítségre szorulok. Vettem néhány(jópár) helyről pregnyl-t, és ovigilt egyaránt. De, mint másnál, nálam is "üres" volt az összes. Ha az EU-n belül rendel az ember, akkor mi az ami működik? Melyek azok a helyek, amit javasolnátok (ahonnan biztosan megjön)? Néztem indiai honlapokat, ahol átszámolva olyan 1600-1800 Huf az 5000iE-s HCG, de nem tudom, hogy a határon fennakadna-e?

Néhány info:
Az elit és a kenwoo tesztoi nálunk működnek.
A novoeaux meta vagy aluldózisolt, vagy nem működőképes, viszont az oxymethalon az valószínűleg jó (az örök kérdés, hogy mennyi van benne). A testo propi-tól nem volt senki elragadtatva.

Köszönöm előre is a segítséget és a tanácsokat!


2022. Május 28. - 11:54:26
Válasz #3461
Nem elérhető

Devim


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

2022. Május 28. - 19:11:03
Válasz #3462
Nem elérhető

Eliteboy


Helló Srácok!

Régóta olvasgatok itt a témákban. Sok hasznos információt kaptam. Korábban már elhangzott egypárszor, hogy a helyzet néha elkeserítő a minőséggel kapcsolatban. Manapság semmi sem hasonlítható a régi ukrán (néha orosz), indiai, vagy akár a környező országokból származó dolgokhoz. Gondolok itt pl. a Galenica T. enatat-ra, amiből elég volt a kettő.
Szóval én sem kezdő vagyok. Viszont, ha nem veszitek tolakodásnak, akkor egy kis segítségre szorulok. Vettem néhány(jópár) helyről pregnyl-t, és ovigilt egyaránt. De, mint másnál, nálam is "üres" volt az összes. Ha az EU-n belül rendel az ember, akkor mi az ami működik? Melyek azok a helyek, amit javasolnátok (ahonnan biztosan megjön)? Néztem indiai honlapokat, ahol átszámolva olyan 1600-1800 Huf az 5000iE-s HCG, de nem tudom, hogy a határon fennakadna-e?

Néhány info:
Az elit és a kenwoo tesztoi nálunk működnek.
A novoeaux meta vagy aluldózisolt, vagy nem működőképes, viszont az oxymethalon az valószínűleg jó (az örök kérdés, hogy mennyi van benne). A testo propi-tól nem volt senki elragadtatva.

Köszönöm előre is a segítséget és a tanácsokat!
Biotechnology hcg jó.teszteltuk terhességivel

2022. Május 28. - 19:12:29
Válasz #3463
Nem elérhető

Eliteboy


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Arenis ena működik,de túl drága az összes terméke

2022. Május 28. - 20:04:59
Válasz #3464
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok
Arenis Medico susta , enantáttot használt már valaki?

Jó, de ahogy előttem Elitboy írta drága.
Most a bioniche és a raw tesztoi jók, jó volt a bm is de már nem valószínű hogy fogsz kapni belőle.