2024. Június 04. - 20:07:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460226 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2022. Június 06. - 13:34:29
Válasz #3405
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

Zoli szóba nem fog vele állni!
Ha itt vissza olvasná amit írtak éveken keresztül akkor nagyjából képbe lenne!
Miért ne állna? Velem is szóba állt!


 @-o @-o  ****)
Nna azt meg nézném hogy mikor ált veled szóba!
Lehet hogy a YouTube videók alatt reagál egy vissza válasszal legyen az privát vagy csak simán a videó alatt de az meg sem  közelíti azt amit személyesen kellene hogy adjon!
Személyesen pedig akárkivel nem fog szoba állni tanácsot adni meg főleg nem!
 :-} ))=/
saját részemről én konzultációt akartam volna vele megbeszélni, ha vállal, és mennyiért, nem ingyen tanácsot, vagy kérdésre választ.

2022. Június 06. - 13:37:41
Válasz #3406
Nem elérhető

Bordo


Bionichi susta mukodik,minosegre kb mint a bm kevert tesztoja.
Mennyisegre 1 ampulla 0.7-0.8 ml tartalmaz,sargabb es surubb az olaj amibe tettek a hatoanyagot,mint pl bm.
A haverom baratjanak kutyaja 18as felszivoval ennyit tudott kinyerni,azonban elkepzelheto,h vekonyabb tuvel tobb jon ki/az 1ml azonban kizart.
Master testmix szinten jo,gyullad -de mukodik,ha vmihez teszed mar nem gyullad.

2022. Június 06. - 13:43:23
Válasz #3407
Nem elérhető

guzzi


Bionichi susta mukodik,minosegre kb mint a bm kevert tesztoja.
Mennyisegre 1 ampulla 0.7-0.8 ml tartalmaz,sargabb es surubb az olaj amibe tettek a hatoanyagot,mint pl bm.
A haverom baratjanak kutyaja 18as felszivoval ennyit tudott kinyerni,azonban elkepzelheto,h vekonyabb tuvel tobb jon ki/az 1ml azonban kizart.
Master testmix szinten jo,gyullad -de mukodik,ha vmihez teszed mar nem gyullad.


Minden kötekedés nélkül mondom nálam a Bio Susta sokkal higabb mint a B.M Susta és sokkal jobb is!
Sőt egy lapra nem is raknám a kettőt minőségben!
Az meg hogy nálad csak 0,7ml van benne nekem ez olyan nonszensz ha fogalmazhatok így! De viszont ha jól működik akkor csak örülj neki mert nem kell ml számra tolni magadba az olajat!  @:-)


2022. Június 06. - 18:31:11
Válasz #3408
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

Zoli szóba nem fog vele állni!
Ha itt vissza olvasná amit írtak éveken keresztül akkor nagyjából képbe lenne!
Miért ne állna? Velem is szóba állt!


 @-o @-o  ****)
Nna azt meg nézném hogy mikor ált veled szóba!
Lehet hogy a YouTube videók alatt reagál egy vissza válasszal legyen az privát vagy csak simán a videó alatt de az meg sem  közelíti azt amit személyesen kellene hogy adjon!
Személyesen pedig akárkivel nem fog szoba állni tanácsot adni meg főleg nem!
 :-} ))=/

Most nem másolom be ide a beszélgetésünket. De hidd el hogy lebeszéltem vele mindent. Egy korrekt és közvetlen ember. ...és igen "bárkivel" szóba áll!

2022. Június 06. - 22:45:24
Válasz #3409
Nem elérhető

JM


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

Zoli szóba nem fog vele állni!
Ha itt vissza olvasná amit írtak éveken keresztül akkor nagyjából képbe lenne!

🤣🤣

2022. Június 06. - 22:48:43
Válasz #3410
Nem elérhető

JM


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

Zoli szóba nem fog vele állni!
Ha itt vissza olvasná amit írtak éveken keresztül akkor nagyjából képbe lenne!
Miért ne állna? Velem is szóba állt!


 @-o @-o  ****)
Nna azt meg nézném hogy mikor ált veled szóba!
Lehet hogy a YouTube videók alatt reagál egy vissza válasszal legyen az privát vagy csak simán a videó alatt de az meg sem  közelíti azt amit személyesen kellene hogy adjon!
Személyesen pedig akárkivel nem fog szoba állni tanácsot adni meg főleg nem!
 :-} ))=/

Ha 21 évesen 325 be húzni meg 280 ba guggolni sikerül akárkinek akkor igazat adok.. elküldöm privátba ha érdekel😎✌️

2022. Június 06. - 23:00:28
Válasz #3411
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

Zoli szóba nem fog vele állni!
Ha itt vissza olvasná amit írtak éveken keresztül akkor nagyjából képbe lenne!
Miért ne állna? Velem is szóba állt!


 @-o @-o  ****)
Nna azt meg nézném hogy mikor ált veled szóba!
Lehet hogy a YouTube videók alatt reagál egy vissza válasszal legyen az privát vagy csak simán a videó alatt de az meg sem  közelíti azt amit személyesen kellene hogy adjon!
Személyesen pedig akárkivel nem fog szoba állni tanácsot adni meg főleg nem!
 :-} ))=/

Ha 21 évesen 325 be húzni meg 280 ba guggolni sikerül akárkinek akkor igazat adok.. elküldöm privátba ha érdekel😎✌️


 :-}
Küld el privátba engem érdekel, már csak azért is mert eléggé sok erőemelőt látok naponta.
De ne vedd kötekedésnek, ha te ennyire erős vagy akkor ezt már látták többen is és ebből kifolyólag lennie kell körülötted egy pár okos embernek. Na most ha azok akik az erőemelők közt vannak és nem tudnak ajánlani szakembert aki tudna segíteni akkor itt ezen a fórumon te nem fogsz találni mert itt csak sok fura kérdés van de okos válasz az nagyon kevés!!
 ;-oo-;
És olvass vissza a te kérdésedre még talán találsz választ is ha tudod értelmezni!

2022. Június 06. - 23:56:45
Válasz #3412
Nem elérhető

JM


Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni hogy melyik nevesebb testépítők,szakemberek  tudnak segíteni kúra tanácsadásban? Szükségem lenne egy konzultációra de nem tudom kiket kereshetnék ez ügyben.

Modern bulking Zoli

Zoli szóba nem fog vele állni!
Ha itt vissza olvasná amit írtak éveken keresztül akkor nagyjából képbe lenne!
Miért ne állna? Velem is szóba állt!


 @-o @-o  ****)
Nna azt meg nézném hogy mikor ált veled szóba!
Lehet hogy a YouTube videók alatt reagál egy vissza válasszal legyen az privát vagy csak simán a videó alatt de az meg sem  közelíti azt amit személyesen kellene hogy adjon!
Személyesen pedig akárkivel nem fog szoba állni tanácsot adni meg főleg nem!
 :-} ))=/

Ha 21 évesen 325 be húzni meg 280 ba guggolni sikerül akárkinek akkor igazat adok.. elküldöm privátba ha érdekel😎✌️


 :-}
Küld el privátba engem érdekel, már csak azért is mert eléggé sok erőemelőt látok naponta.
De ne vedd kötekedésnek, ha te ennyire erős vagy akkor ezt már látták többen is és ebből kifolyólag lennie kell körülötted egy pár okos embernek. Na most ha azok akik az erőemelők közt vannak és nem tudnak ajánlani szakembert aki tudna segíteni akkor itt ezen a fórumon te nem fogsz találni mert itt csak sok fura kérdés van de okos válasz az nagyon kevés!!
 ;-oo-;
És olvass vissza a te kérdésedre még talán találsz választ is ha tudod értelmezni!

Írj privátba hogy hova mehet a videó ;)

2022. Június 07. - 19:14:53
Válasz #3413
Nem elérhető

MLO


Srácok!
Izületeket kenné a boldi?
Heti 2x félnek lenne éetelme?
15%—os testzsírnál nem akarok felfújódni, de ennek lehet van értelme....

2022. Június 07. - 19:28:36
Válasz #3414
Nem elérhető

Gábor77


Srácok!
Izületeket kenné a boldi?
Heti 2x félnek lenne éetelme?
15%—os testzsírnál nem akarok felfújódni, de ennek lehet van értelme....
Boldenonból viszonylag sok kell. 2x0.5ml nem sokat ér. Ha izületeidet szeretnéd kicsit rendbe tenni akkor próbáld inkább a Decat de méginkább az NPP-t.

2022. Június 07. - 20:50:57
Válasz #3415
Nem elérhető

MLO


 Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....

2022. Június 07. - 20:56:11
Válasz #3416
Nem elérhető

MLO



2022. Június 08. - 07:54:32
Válasz #3417
Nem elérhető

Gábor77


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

2022. Június 08. - 15:19:38
Válasz #3418
Nem elérhető

Sznk


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

Én többek között azzal diétazok,(fogyok is)és száraz vagyok!😃Az hogy puffaszt szerintem nem minden esetben helytálló!Felhasználótól is függ!Heti 600mg tesztó,papiron 200mg tren ace,150mg npp és 30mg meta megy most.Meta 10.het utan kapcsolodott be,tren meg 12.het után, 4 hetig 150mg,azota meg 200mg!Most vagyok a 18.hétben és pár hét múlva verseny(fekve nyomás)!101kg ról jöttem le jelen pill.93 ra és nem mondhatnám h vizes vagyok,mert hasam is eres!

2022. Június 09. - 15:21:41
Válasz #3419
Nem elérhető

Logan


Boldit megpróbálom, még Dana bácsibólvan egy raklappal a pincében.....
Dana azért fog puffasztani.

Én többek között azzal diétazok,(fogyok is)és száraz vagyok!😃Az hogy puffaszt szerintem nem minden esetben helytálló!Felhasználótól is függ!Heti 600mg tesztó,papiron 200mg tren ace,150mg npp és 30mg meta megy most.Meta 10.het utan kapcsolodott be,tren meg 12.het után, 4 hetig 150mg,azota meg 200mg!Most vagyok a 18.hétben és pár hét múlva verseny(fekve nyomás)!101kg ról jöttem le jelen pill.93 ra és nem mondhatnám h vizes vagyok,mert hasam is eres!

Melyik gyártó npp-t használod?