2024. Június 04. - 21:35:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460331 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2023. Április 15. - 07:06:15
Válasz #4770
Nem elérhető

Aron345


Na sziasztok! Itt lennék a QSC-s beszámolóval, hát nem vagyok 100% elégedett. Márc 12.-én adtam le a rendelést és ma jött meg, 6 cuccost rendeltem amiből megérkezett 5  :angry: aztán nyilván nem irták rá melyik por melyik és így kb lehetetlen megállapítani h most akkor mi micsoda. Írtam nekik e-mailt, hogy ez így hogy kíváncsi vagyok mit írnak vissza. Viszont a HCG-jük instant hozta a 2 csíkot.

Na kis update, out of stock lett amit nem küldtek, így hogy ne delayeljen a küldés elküldték nélküle, de ha szeretném visszautalják az árát vagy kövi rendelésnél küldik, mindent meghatároztak hogy mi micsoda. A HCG valószínűleg jó, a propi egyáltalán nem gyulladt. Összességében korrekt minden így már ajánlom bátran.

Szia! Annyit megkérdezhetek, hogy pesti vagy vidéki címre rendelted csomagot? Én úgy tapasztaltam eddigi külföldi rendeléseknél, hogy pesti vámosok alaposabbak, mint vidéken. Pontosan kiszámolják, még vidéken van hogy egy 100ezres csomagra is csak postai ügyintézést írnak ki, se áfa se vám.

Nem azért kérdezem, mert az a +30% érdekel, csak gondolom ha alaposabbak árakkal kapcsolatban, akkor esetleg lehet illegális tartalmat is előbb kiszúrják. :)

Vidékre, nekem semmilyen vám nem volt szerencsére, igazából nem is tudom ez hogy működik.

Köszi az infót!
Igazából pontosan én sem tudom hogyan működik ez a rendszer. Vajon csak ráírt érték alapján kalkulálnak-e és szerencsén múlik, hogy nem veszik ki szúró próbaszerű ellenőrzésre? Vagy átvilágítják mindet röntgennel és ennyire csicskák, hogy nem szúrnak ki 10-20 fiolát? :)

Mindenesetre ma küldtem el én is rendelést feléjük és inkább vidéki címre kértem. Remélem nekem is átcsúszik vámon.

Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

2023. Április 16. - 01:50:24
Válasz #4771
Nem elérhető

Rob97


Tesztó enantát/cypi
szerintetek hilma biocare vagy ultima?

2023. Április 16. - 16:30:56
Válasz #4772
Nem elérhető

Kamagraking




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.
[/quote]

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Április 16. - 17:38:59
Válasz #4773
Nem elérhető

Aron345




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...
[/quote]

Ebben teljesen igazad van és valamennyire QSCnek is. Ezzel az eshetőséggel is számolni kell. Egy felhasználós mennyiségre remélhetőleg nem szállnak rá. Persze erre sincs garancia.

2023. Április 17. - 00:16:22
Válasz #4774
Nem elérhető

Zero




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...
[/quote]

Hát most nem azért, de bárhonnan rendelsz azt saját felelősségre teszed.

2023. Április 17. - 00:17:12
Válasz #4775
Nem elérhető

Zero




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...

Hát most nem azért, de bárhonnan rendelsz azt saját felelősségre teszed.

2023. Április 17. - 06:27:18
Válasz #4776
Nem elérhető

Kamagraking




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...

Hát most nem azért, de bárhonnan rendelsz azt saját felelősségre teszed.
Persze ez nyilvánvaló,de a "guaranteed delivery" meg a "no customs risk" mellett nem hangzik valami jól.
Nem a pénz miatt elsősorban ,hanem az illető ellen bűntetőjogi eljárás indult volna,ha nem okosan csinálja a dolgait...

Tapasztalataim alapján az a baj a sárgákkal,hogy folyamatosan hazudnak,és ha bármi probléma van azonnal hátat fordítanak.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2023. Április 17. - 08:18:35
Válasz #4777
Nem elérhető

Aron345




Közben megkérdeztem őket. EUn belülről adják fel, így nem megy át vám kezelésen. Rafkósak.

Egy másik országban vámolják ahol egyszerűbb/könyebb a procedúra.

Ismerek valakit aki rendelt tőlük mondhatni nagy mennyiséget, aztán a "bundescriminalpolizei"től jött a meghívó,hogy fáradjon be.
Mikor ezt szóvá tette QSC-nek az volt a válasz,hogy: "Order at your own risk!"

Nem minden arany ami fénylik...

Hát most nem azért, de bárhonnan rendelsz azt saját felelősségre teszed.
Persze ez nyilvánvaló,de a "guaranteed delivery" meg a "no customs risk" mellett nem hangzik valami jól.
Nem a pénz miatt elsősorban ,hanem az illető ellen bűntetőjogi eljárás indult volna,ha nem okosan csinálja a dolgait...

Tapasztalataim alapján az a baj a sárgákkal,hogy folyamatosan hazudnak,és ha bármi probléma van azonnal hátat fordítanak.

Szabad kérdezni, mit jelent, hogy okosan csinálta a dolgait? Hasznos tapasztalat lehet jövőre nézve.

2023. Április 17. - 11:14:49
Válasz #4778
Nem elérhető

Karcsi!!!


sziasztok ! Érdeklődnék , hogy valaki esetleg használt már nem frankó anapolon 50 - et , azért kérdem mert utána néztem interneten és színte mindenhol a kamut árulják úgy gondolom azért biztos lehet benne hatóanyag  mert  akkor nem venné senki és nem árúlnák mindenhol! vagy nem így van?köszi előre is skacok!

2023. Április 18. - 18:26:24
Válasz #4779
Nem elérhető

Rob97


Tesztoszteron enantat szerintetek Hilmabiocare vagy Deusmedical?

2023. Április 18. - 20:28:40
Válasz #4780
Elérhető

Szuszi


Sziasztok

A hilma biocare még mindig online rendelős formában létezik vagy megérkezett már a hazai cukros bácsikhoz?

2023. Április 19. - 11:17:58
Válasz #4781
Nem elérhető

Predator50


Kenwoo.ena.2028lejáratú működik úgy mint a régi 2023lejararu? Kód alapján eredeti de ebben már tájékoztató papir sincs!

2023. Április 19. - 20:08:49
Válasz #4782
Nem elérhető

MLO


Sziasztok

A hilma biocare még mindig online rendelős formában létezik vagy megérkezett már a hazai cukros bácsikhoz?
Hilmát itt észak Pesten, még nem is hallottak...
Superdrol-ról tud valaki bármi konkrétat?
Én még sosem néztem bele, Majestic Lab-nál már van...

2023. Április 20. - 10:14:16
Válasz #4783
Nem elérhető

Karcsi!!!


tényleg anyira jó ezek a mayestic labs os cuccok?

2023. Április 22. - 08:03:04
Válasz #4784
Nem elérhető

anonimhippi


tényleg anyira jó ezek a mayestic labs os cuccok?

Igen müködik nagyon is !! Végre egy normális labor folyamatosan uj cuccokal . Itt legalább nem kell kérdezni hogy jajj hilma müködik e még jajj kenwoo müködik e még . Ez müködik folyamatos gyártás folyamatos labor tesztek.