2024. Május 23. - 09:13:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 455247 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2023. Május 20. - 18:28:11
Válasz #5010
Nem elérhető

Damn


Valaki esetleg tudna segíteni hogy honnan lenne érdemes rendelni? Olyan oldal kellene ahol nem bitcoinal kell fizetni hanem szimplán csak utalok, ők küldik és kész  @-o ****:)))

2023. Május 20. - 21:07:08
Válasz #5011
Nem elérhető

Roy


Valaki tudna ajánlani szemes stanát ami most jól működik?
Köszönöm a válaszotokat!

2023. Május 21. - 17:37:31
Válasz #5012
Nem elérhető

Zsoltiroid


Valaki esetleg tudna segíteni hogy honnan lenne érdemes rendelni? Olyan oldal kellene ahol nem bitcoinal kell fizetni hanem szimplán csak utalok, ők küldik és kész  @-o ****:)))
https://majesticlab.to/  tessék 🙂 van kulon magyar topic is indítva

2023. Május 22. - 05:12:44
Válasz #5013
Nem elérhető

kemi


Valaki tudna ajánlani szemes stanát ami most jól működik?
Köszönöm a válaszotokat!

Németh Pisti egyik válaszában is a szemes stanát javasokta azzal a kommenttel, hogy később köszönje meg neki... nem értem miért. Nyilván a cucc sterilitását nem tartom döntő tényezőnek, mert tegyük fel steril.

2023. Május 22. - 09:43:58
Válasz #5014
Nem elérhető

Gyuf


Valaki tudna ajánlani szemes stanát ami most jól működik?
Köszönöm a válaszotokat!

Németh Pisti egyik válaszában is a szemes stanát javasokta azzal a kommenttel, hogy később köszönje meg neki... nem értem miért. Nyilván a cucc sterilitását nem tartom döntő tényezőnek, mert tegyük fel steril.
gondolom a vízbázis miatt, mert ha az begyullad akkor az nem épp kellemes
szemest meg bedobod és kb ugyan ott vagy.

2023. Május 22. - 15:09:51
Válasz #5015
Nem elérhető

gremo


Valaki tudna ajánlani szemes stanát ami most jól működik?
Köszönöm a válaszotokat!

Németh Pisti egyik válaszában is a szemes stanát javasokta azzal a kommenttel, hogy később köszönje meg neki... nem értem miért. Nyilván a cucc sterilitását nem tartom döntő tényezőnek, mert tegyük fel steril.

Azért mondják, higy szemest használjanak mert az injekctálható verzioban is konkrétan a tabletta port oldják fel vizes bázisban. Ami baromira gyullad. Ezert is van hogy a fehér szar kitapad az ampulla oldalára, nem oldódik rendesen és azok a porszemcsék baromira irritálják az izomszövetet.
3x használtam injekctálható vinyót, abbol sikerult osszehoznom 1 db
Nem felszivodo csomot(szerencsére) nem fáj meg semmi de akkor is:D

2023. Május 22. - 16:53:39
Válasz #5016
Nem elérhető

iron90


Bő 10 éves sztori, de Pisti úgyjárt, hogy a vállába adott injekció szépen begyulladt...így fogta és kikapargatta-kiszívta a cuccot.

Asszem winstroll volt :D


2023. Május 22. - 18:12:41
Válasz #5017
Nem elérhető

kemi


Bő 10 éves sztori, de Pisti úgyjárt, hogy a vállába adott injekció szépen begyulladt...így fogta és kikapargatta-kiszívta a cuccot.

Asszem winstroll volt :D

Jaa, akkor értem... anno volt olajos stana(még mindig van) az is fájt, de működött. Azért az ínjekciós jobban hasznosul, kevesebb kell belőle és kevésbé káros is. Nekem soha nem gyulladt be/fertőződött el. Nem is adtam vállba. Használni meg már csak tesztoszteront fogok, vagy nagyon esetleg anavart. Tényleg, menyik gyártó oxája jó?

2023. Május 22. - 20:42:59
Válasz #5018
Nem elérhető

G3nt0


Hali. Ultimát nyomat valaki? Vannak tapasztalatok? Köszi elõre is.

2023. Május 27. - 07:48:43
Válasz #5019
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.

2023. Május 27. - 09:30:38
Válasz #5020
Nem elérhető

Stalion


Sziasztok!

Gondoltam beszámolok nektek,igaz még csak 3 hét telt el,mióta belekezdtem a kúrába..

Leírom nektek,hogy áll össze a dolog:

Pharm-Tec Propi minden másnap 100mg
Pharm-Tec Oxandrolone napi 20mg
Napi 2 provi
•natur tanya Hepa Detox(májvédő)
•Swanson Kidney essentials(vese)
•5000mg AAKG edzés előtt
•Gaspari Size on edzés közben
•Tilt edzés előtti,kurkuma,taurin,ashwaganda,astragalus,Q10,vitamin pack,hydroizolatum feherje,este kazein.
Kaja:
•300g Fehérje
•100g szénhidrát


Azt kell mondanom,hogy fixen nem üres a cucc. 3 hét alatt 92Kg-ról,tegnap lettem kerek 100kg.
Közben zsírt is veszítettem bőven. Kúra előtt fedett voltam,de már a kockák látszanak a hasamon. Biztosan hozott fel vizet,viszont heti 1x szaunázom,hátha kihajtja a felesleges vizet. Eszméletlen durranás van egész nap. Olyan kemények az izmaim mint még soha.Libidóm az egekben,mint 15 évesen utoljára. Feszült is vagyok rendesen. Nagyon jó a közérzetem is. Erőben már most sokat dobott.Herék is kisebbek lettek.Szőrösödöm mint a fene..

Nem akarok elhamarkodott kijelentést tenni,de nekem eddig bevált ez a gyártó és hozza amit kell. Illetve várom a vérvételről a horomon eredményeket,majd arról is beszámolok.
💪🏽✌🏽

2023. Május 27. - 13:21:06
Válasz #5021
Nem elérhető

Karcsi!!!


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?

2023. Május 27. - 18:44:05
Válasz #5022
Nem elérhető

bukta


Ha DPD-vel küldik engem is érdekelne lassan kifogyok az enábol a cukros bácsi meg (ez is) eltűnt.

2023. Május 27. - 19:03:43
Válasz #5023
Nem elérhető

Janó


Sziasztok! Hilma biocare oxandrolont kezdtem majd beszámolók a hatásról pár nap múlva. A szállítás korrekt gyors volt dpdvel.



melyik oldalról rendelted?
https://www.hilmastore.com/

2023. Május 27. - 19:40:04
Válasz #5024
Nem elérhető

Predator50


Pharm tec gyártót tol valaki? 1ml kiszerelés