2024. Június 04. - 21:20:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460316 alkalommal)

ragadozo és 12 vendég van a témában

2023. Július 31. - 09:45:09
Válasz #5280
Nem elérhető

fittyfene


A Hilma oxáját dicsérték, abból rendeltem most én is, még nem ért ide, remélem a héten, de legkésőbb a jövő héten megjön.

2023. Július 31. - 10:25:36
Válasz #5281
Nem elérhető

cczw95


Szia
Intex Pharma jól működik.

Sziasztok! Jól működő OXA melyik most a piacon ?

2023. Július 31. - 10:55:29
Válasz #5282
Nem elérhető

Jbl


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.
majd írd meg kíváncsi vagyok!
természetesen. De az még odébb van, mert még min. 3ml biztos van és csak heti 1 megy



Többen használnak pharmatechet és működik meg most, nem hallottam ra panaszt teszto az biztosan stabil.

2023. Július 31. - 11:33:06
Válasz #5283
Nem elérhető

Ritchey


raw tren ace is,de biztos csak mi kapjuk a fost🙃kenwoo susi nem rossz.Pharmtecet el kell engedni leggyászosabb gyártó.Kenwoo susta elmegy,Gyufnak írom ha régi master mixed volt azt el is hiszem hogy 104es tesztot vert rád,az zoral volt,azután nagy mèlyrepülés lesz a Pharmtec!
Igen, a régi a master :D
Hát figy, haver versenyre van épp készülve, csak pharmtec-et használ kint, kurva jól hozza neki a formát
Hát nem tudom milyen mélyrepülés lesz váltás után nézetek egy synlabot, és megnézzük mit produkál a vérben.
majd írd meg kíváncsi vagyok!
természetesen. De az még odébb van, mert még min. 3ml biztos van és csak heti 1 megy



Többen használnak pharmatechet és működik meg most, nem hallottam ra panaszt teszto az biztosan stabil.
   Én év elején jutottam hozzá, üresnek éreztem, meg a Raw-ot is, így Küklopsz nézeteit osztom ezzel kapcsolatban. De van még egy 10 ampulla majd elhasználom és nézetek egy teszto szintet. Holnap megyek vérvételre kiderül mit tud a Hilma, de én ezt is elég gyászosnak érzem, szerintem ebből is dupla vagy tripla dózis kell. 

2023. Július 31. - 13:20:00
Válasz #5284
Nem elérhető

sasalino


Ha az oxandrolone hamis, milyen mellékhatások lehetnek? Meg borítja a hormon háztartást ?

2023. Július 31. - 13:41:57
Válasz #5285
Nem elérhető

cczw95


Minden anabolikus cucc megborítja a hormonháztartást... Azért van utókúra hogy ezt visszaállítsuk az eredeti állapotra.
Attól függ például mivel van felütve: Van amelyikbe például stanát szoktak tenni vagy pedig aluldózisolt. Ilyenkor nyilván a szokásos stanazolol mellékhatások jönnek ki: Száradás,fájó ízületek... Az egyik leggyakrabban hamisított hatóanyag szinte.


Ha az oxandrolone hamis, milyen mellékhatások lehetnek? Meg borítja a hormon háztartást ?

2023. Július 31. - 18:38:14
Válasz #5286
Nem elérhető

csasoo


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.

2023. Július 31. - 19:37:25
Válasz #5287
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.

Tren enát már most inkább felejtsd el , teljesen felesleges és nem hobbi cucc
4-5ml teszto ena? az papiron is 1000-1250, miért?
bőven elég lesz a 2max3


2023. Július 31. - 20:28:23
Válasz #5288
Nem elérhető

csasoo


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.

Tren enát már most inkább felejtsd el , teljesen felesleges és nem hobbi cucc
4-5ml teszto ena? az papiron is 1000-1250, miért?
bőven elég lesz a 2max3
Eddig bevált a heti 3 enna szemessel " felvezetve"
Viszont kövi alkalommal , szemes nélkül tervezem, és szeretnék egy kicsit " szintet lépni " rövden kb enyi. Minden képp kelleni fog egy "mennyiség" . A kérdésem arra irányult ,hogy a két verzió közül ( akinek van komolyabb kúrával tapasztalata) melyik miért lenne jobb választás vagy  miért nem , elképzelésem nekem is van, de itt konkrét tapasztalatra szerettem volna kiváncsi lenni. Azzal tisztában vagyok ,hogy az általad is ajánlott mennyiség az átlag jól bevált hobbi adag.

2023. Július 31. - 20:43:31
Válasz #5289
Nem elérhető

bukta


Egy olyan kérdésem lenne mi van ha 2 fajta enát felváltva nyomnám?
Hilma megy most de saja nagyon gyullad van belőlle 50ml  :o  gondoltam nyomok 2x0.5 rawot és 1xhilmát

(Nekem működik a hilma)

2023. Július 31. - 22:36:19
Válasz #5290
Nem elérhető

Gyuf


Egy olyan kérdésem lenne mi van ha 2 fajta enát felváltva nyomnám?
Hilma megy most de saja nagyon gyullad van belőlle 50ml  :o  gondoltam nyomok 2x0.5 rawot és 1xhilmát

(Nekem működik a hilma)
Igazából semmi nem lesz, max nem fog gyulladni annyira.

2023. Augusztus 01. - 07:51:21
Válasz #5291
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.

Tren enát már most inkább felejtsd el , teljesen felesleges és nem hobbi cucc
4-5ml teszto ena? az papiron is 1000-1250, miért?
bőven elég lesz a 2max3
Eddig bevált a heti 3 enna szemessel " felvezetve"
Viszont kövi alkalommal , szemes nélkül tervezem, és szeretnék egy kicsit " szintet lépni " rövden kb enyi. Minden képp kelleni fog egy "mennyiség" . A kérdésem arra irányult ,hogy a két verzió közül ( akinek van komolyabb kúrával tapasztalata) melyik miért lenne jobb választás vagy  miért nem , elképzelésem nekem is van, de itt konkrét tapasztalatra szerettem volna kiváncsi lenni. Azzal tisztában vagyok ,hogy az általad is ajánlott mennyiség az átlag jól bevált hobbi adag.


Ha szintet akarsz lépni magába a teszto nem lesz elég 1000-1250 mg meg végképp nem szükséges főleg, ha van is benne hatóanyag heti 500-750
Mg teszto bőven elég a fejlődéshez. Milyen szintlepes a cél? Ha kevés mellékhatás kis laza forma ott egy primo vagy oxa melle, ha komolyabb akkor egy npp vagy metha (itt is van szúrós akár), ha rendbe van a kaja és edzés ezzel a kis komboval jönni fog a hús főleg, ha meg üres is a szervezet. Tren enaba első szintlepesre nagy potenciált nem látok főleg ott a mellékhatás is igen kedvezőtlen lehet, ha nincs komolyabb célod akkor Ena-metha/npp vagy most divatos dhb ami megy egy tomegeles kuraba, ha metha mellett döntesz ösztrogén szintedre azért figyelj igen hamar feltudja tolni 😁.

2023. Augusztus 01. - 11:46:49
Válasz #5292
Nem elérhető

Izmos11


 ****)
Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.
már azzal szintet lépnél, ha normális cuccot sikerülne beszerezned!Abból nem kéne 4-5ml betolnod, csak a felét!Aki 500-750mg testóval nem tud fejlődni,akkor az nem annyi ,vagy meg valamit kurva szarul csináll...

2023. Augusztus 01. - 12:56:09
Válasz #5293
Nem elérhető

Janó


Sziasztok!

Kövi kúrára 2 féle kurán gondolkodom, ( minőségi tömegelés a cél) tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Egyik verzió csak enna heti 4-5ml, másik verzió 3enna , 2 trenenna.

Tren enát már most inkább felejtsd el , teljesen felesleges és nem hobbi cucc
4-5ml teszto ena? az papiron is 1000-1250, miért?
bőven elég lesz a 2max3
Eddig bevált a heti 3 enna szemessel " felvezetve"
Viszont kövi alkalommal , szemes nélkül tervezem, és szeretnék egy kicsit " szintet lépni " rövden kb enyi. Minden képp kelleni fog egy "mennyiség" . A kérdésem arra irányult ,hogy a két verzió közül ( akinek van komolyabb kúrával tapasztalata) melyik miért lenne jobb választás vagy  miért nem , elképzelésem nekem is van, de itt konkrét tapasztalatra szerettem volna kiváncsi lenni. Azzal tisztában vagyok ,hogy az általad is ajánlott mennyiség az átlag jól bevált hobbi adag.
Tren hekyett decat vagy boldenont tegyél heti 500at. Hgh vagy ha nincs ra keret ghrp peptid még jobb.

2023. Augusztus 01. - 12:58:18
Válasz #5294
Nem elérhető

Janó


Egy olyan kérdésem lenne mi van ha 2 fajta enát felváltva nyomnám?
Hilma megy most de saja nagyon gyullad van belőlle 50ml  :o  gondoltam nyomok 2x0.5 rawot és 1xhilmát

(Nekem működik a hilma)
Hilmabol nekem is jo volt oxa susta drosta ena amit probaltam.