2024. Június 04. - 22:30:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460391 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2023. Szeptember 14. - 12:44:01
Válasz #5505
Nem elérhető

frankzane


Gondolkoztam ezeken énis, főleg a driadán, de nem sok mindent tudok róluk, és nekem ugye a legfontosabb hogy utalni tudják, mert ezt a bitcoinos szarságokat nem akarnám csin***)))) de köszönöm hogy írtál!

2023. Szeptember 16. - 08:04:55
Válasz #5506
Nem elérhető

Gábor77


kicsit off de muszáj elmesélnem. Szomszédom anyukája rendelt 2 üveg testo cypit a kutyájámak és elmesélte a kereskedőnek hogy szegény kutya milyen csúnya és nehéz műtéten esett át és mennyire lassan gyógyul. erre a cypi mellett érkezett egy BPC157 és egy TB500 ingyen és bérmentve a gyógyulás segítésére. Nem gyakori az ilyen viselkedés kereskedők között. Nyilván hosszú távon meg fog térülni a kereskedőnek a nem mindennapi hozzáállás a kutyához!

2023. Szeptember 16. - 09:04:21
Válasz #5507
Nem elérhető

haven


Le a kalappal előtte, tényleg példa nélküli a viselkedése (sajnos) Ez a két cucc, amúgy SARM?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2023. Szeptember 16. - 12:17:54
Válasz #5508
Nem elérhető

Gábor77


Le a kalappal előtte, tényleg példa nélküli a viselkedése (sajnos) Ez a két cucc, amúgy SARM?
Tudtommal peptid.

2023. Szeptember 16. - 20:39:10
Válasz #5509
Nem elérhető

fittyfene


kicsit off de muszáj elmesélnem. Szomszédom anyukája rendelt 2 üveg testo cypit a kutyájámak és elmesélte a kereskedőnek hogy szegény kutya milyen csúnya és nehéz műtéten esett át és mennyire lassan gyógyul. erre a cypi mellett érkezett egy BPC157 és egy TB500 ingyen és bérmentve a gyógyulás segítésére. Nem gyakori az ilyen viselkedés kereskedők között. Nyilván hosszú távon meg fog térülni a kereskedőnek a nem mindennapi hozzáállás a kutyához!

Ha nem titok, ki volt ez a kereskedő, csakhogy ha már ilyen korrekt a hozzáállása, akkor legyen neki egy kis reklám?!

2023. Szeptember 18. - 10:31:19
Válasz #5510
Nem elérhető

Gábor77


kicsit off de muszáj elmesélnem. Szomszédom anyukája rendelt 2 üveg testo cypit a kutyájámak és elmesélte a kereskedőnek hogy szegény kutya milyen csúnya és nehéz műtéten esett át és mennyire lassan gyógyul. erre a cypi mellett érkezett egy BPC157 és egy TB500 ingyen és bérmentve a gyógyulás segítésére. Nem gyakori az ilyen viselkedés kereskedők között. Nyilván hosszú távon meg fog térülni a kereskedőnek a nem mindennapi hozzáállás a kutyához!

Ha nem titok, ki volt ez a kereskedő, csakhogy ha már ilyen korrekt a hozzáállása, akkor legyen neki egy kis reklám?!
Ne haragudj de ebben nem tudok segíteni. Remélem megérted!

2023. Szeptember 18. - 19:42:11
Válasz #5511
Nem elérhető

fittyfene


kicsit off de muszáj elmesélnem. Szomszédom anyukája rendelt 2 üveg testo cypit a kutyájámak és elmesélte a kereskedőnek hogy szegény kutya milyen csúnya és nehéz műtéten esett át és mennyire lassan gyógyul. erre a cypi mellett érkezett egy BPC157 és egy TB500 ingyen és bérmentve a gyógyulás segítésére. Nem gyakori az ilyen viselkedés kereskedők között. Nyilván hosszú távon meg fog térülni a kereskedőnek a nem mindennapi hozzáállás a kutyához!

Ha nem titok, ki volt ez a kereskedő, csakhogy ha már ilyen korrekt a hozzáállása, akkor legyen neki egy kis reklám?!
Ne haragudj de ebben nem tudok segíteni. Remélem megérted!

Leesett, hogy személyről van szó és nem egy weboldalról, ahonnan rendelni lehet! :D Így természetesen érthető a dolog!  :-){

2023. Szeptember 18. - 20:40:03
Válasz #5512
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok!
Kicsit off, kicsit hosszú lesz, de arról lenne szó, hogy a vizeletből nyert hcg injekciók használatát beszüntették a megtermékenyítési eljárásokban és helyettük csak a szintetikus rekombináns hcgt használják már. Ez az előre oldott toll formájú hcg. Az oka a kannibál törzseknél felfedezett kuru nevü betegség melyet a kannibalizmussal vittek át egymásra, egy hibás fehérje a prion okozza és a kergemarha kórhoz hasonló agyelszivacsosodást okoz emberekben. A betegség lappangási ideje min. 6 év max 50 év, de átlagban 30 év mire kialakul a betegség, és rájöttek, hogy a beteg nők vizelete is tartalmazza ezt a hibás priont és mivel egy vizeletgyűjtő helyen több ezer nő vizeletét gyűjtik be melyből kinyerik a hcg-t elég egy fertőzött és a beadott injekciótól kialakulhat ez a betegség. A másik ilyen az emberi agyalapi mirigyből kinyert növekedési hormon. A betegség gyakoribb mint gondolnátok, kérlek komment előtt írjátok be a googleba, hogy hcg és prion. Olvassatok utána, majd mondjátok el a véleményeteket. Életem során jópár hcg-n túlvagyok és most a felröppent új hírek miatt kicsit elkezdtem aggódni.

2023. Szeptember 18. - 22:12:29
Válasz #5513
Nem elérhető

Janó


Ma feladták a rendelést driadarol, kicsit meglepődtem hogy litvániából jon a csomag...

2023. Szeptember 19. - 15:43:11
Válasz #5514
Nem elérhető

Damn


Én rendeltem tőlük viszont már 3 napja csomagolás státuszba van... Aggódjak?!

Ma feladták a rendelést driadarol, kicsit meglepődtem hogy litvániából jon a csomag...

2023. Szeptember 19. - 16:43:44
Válasz #5515
Nem elérhető

Damn


A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

2023. Szeptember 19. - 16:49:32
Válasz #5516
Nem elérhető

pittta92


A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

Hali 7-10nap a szallitas posta hozta többször rendeltem sosem volt gond

2023. Szeptember 19. - 16:58:54
Válasz #5517
Nem elérhető

Damn


Szia köszi az infót, akkor meg nyugodtam... Elsőnek rendelek tőlük így nem igazán  tudtam hogy hogy álljak hozzájuk :D akkor várok tovább, 15én kaptak meg az utalás azóta csomagolás státuszban van a rendelésemet, valszeg a héten akkor át is adják a futárnak... Remélem :P:D
A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

Hali 7-10nap a szallitas posta hozta többször rendeltem sosem volt gond

2023. Szeptember 20. - 13:29:51
Válasz #5518
Nem elérhető

Janó


Szia köszi az infót, akkor meg nyugodtam... Elsőnek rendelek tőlük így nem igazán  tudtam hogy hogy álljak hozzájuk :D akkor várok tovább, 15én kaptak meg az utalás azóta csomagolás státuszban van a rendelésemet, valszeg a héten akkor át is adják a futárnak... Remélem :P:D
A driadashop.eun rendeltél te is?! Esetleg valakinek infó erről az oldalról? Hány nap szokott lenni a kiszállítás?

Hali 7-10nap a szallitas posta hozta többször rendeltem sosem volt gond
15 pentek volt akkor csak hétfőn adtak fel ahogy enyemet is nekem mar nemzetkozi szallitas alatt van.

2023. Szeptember 20. - 14:07:58
Válasz #5519
Nem elérhető

bbuilder


Rászántam magam végre egy vérvételre, nyilván kúra előtt-alatt-után nagyobb “haszna” lett volna látni a dolgokat, de kíváncsi voltam, leginkább az e2-re.
Szerencsére minden értékem határértékeken belül van jóval.
Lh 4,6. 1,5-9
Fsh 4,8  1,4-18,1
E2 68.   <146
Total tesztó 16,09.   6,8-23,3
Shbg 24,6.   11,5-54,5

Lassan egy éve volt a kúra, örülök, hogy minden helyre tud állni és nem évek kellenek hozzá vagy, ahogy a dokik fogalmaznak soha nem indul be újra a teszto termelés.

Ez csak egy kis agymenés volt tőlem, gondoltam megosztom veletek egy 6-7 hónapos kúra volt legutóbb.