2024. Június 05. - 04:16:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460652 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2023. November 09. - 09:55:34
Válasz #5700
Nem elérhető

Jbl


Amúgy igen, nem értem én sem miért spórolnak az anyaggal amikor rengeteg pénz van a gépeikben, bliszterezik még az ampullákat is.Nagyon igényes minden és akkor a szaros hatóanyagból meg csak a felét teszi bele hihetetlen amikor minden máson is spórolhatna de pont ezzel rontja a saját üzletét.
Mondjuk lehet a tiédet jól mérték és te egy elégedett vásárló leszel :D
.        A Bereczkivel kéne beszélni, mert most valami kurva jó cuccot kaphatott, nagyon durván jó a forma. Előtte neki is voltak gondjai a gagyi tesztókkal, de én ilyennek még nem láttam ahogyan most kinéz, ezért gondolom, hogy nagyon jó “tápkieget”  használhat most.

Egyik videójaba mondta, hogy Propharmat hasznal és neofinos novit

2023. November 09. - 10:49:00
Válasz #5701
Nem elérhető

fittyfene


Amúgy igen, nem értem én sem miért spórolnak az anyaggal amikor rengeteg pénz van a gépeikben, bliszterezik még az ampullákat is.Nagyon igényes minden és akkor a szaros hatóanyagból meg csak a felét teszi bele hihetetlen amikor minden máson is spórolhatna de pont ezzel rontja a saját üzletét.
Mondjuk lehet a tiédet jól mérték és te egy elégedett vásárló leszel :D
.        A Bereczkivel kéne beszélni, mert most valami kurva jó cuccot kaphatott, nagyon durván jó a forma. Előtte neki is voltak gondjai a gagyi tesztókkal, de én ilyennek még nem láttam ahogyan most kinéz, ezért gondolom, hogy nagyon jó “tápkieget”  használhat most.

Egyik videójaba mondta, hogy Propharmat hasznal és neofinos novit

Már csak az a kérdés, hogy honnan szerzi be? :D

2023. November 09. - 11:34:12
Válasz #5702
Nem elérhető

Eliteboy


Valahogy most mindenhol a diara,hilma megy.gondolom egy új divat.. ha nem jó miért nem a régi bevált gyártókat próbáljátok.nekem BM pharma megy.teljesen jo

2023. November 09. - 13:11:41
Válasz #5703
Nem elérhető

Ritchey


Ritchey:
-Kitől van?
.       Hilma (itt mérettem 50-es tesztót), most meg dria megy, még nem voltam most laboron, de kb. ua.

2023. November 09. - 15:14:45
Válasz #5704
Nem elérhető

Viktor Varga


Valahogy most mindenhol a diara,hilma megy.gondolom egy új divat.. ha nem jó miért nem a régi bevált gyártókat próbáljátok.nekem BM pharma megy.teljesen jo

BM cuccokat honnan érdemes rendelni?

Jelenleg driada tesztoszteron enantát megy heti 500 mg + driada drosta 200 mg.

Nagyon aluldózisolt a driada, heti 3x0,2 ml patiaki PANPHARMA enantát jobb eredményeket hozott mind a laborban, mind érzésre.

2023. November 09. - 19:50:42
Válasz #5705
Nem elérhető

Küklopsz


Valahogy most mindenhol a diara,hilma megy.gondolom egy új divat.. ha nem jó miért nem a régi bevált gyártókat próbáljátok.nekem BM pharma megy.teljesen jo

ez a dolog egyik része.a másik én is leírtam mindenhol a frankót,érdekeltség nélkül,ami meg  nekem is működik kizárt hogy másnak ne működne..sajnos.
Tesztóból itt Mo-n:Kenwoo Susta működik érezhetően,az enája korábban érezhetetlen volt de a susijával nincs gond(?!)mindegy..imperia propi frankó!imperia susi van benne anyag!raw susta is tartalmaz ám hatóanyagot,a propijától nem voltam elájulva!a másik örök biosira testox300nálam!többi hatóanyag kivárós,decából master ment de ideje nincs,pharmtec felejtős fos részemről.Én úgy vagyok vele aki tudja keresse fel inkább a régi "fos"gyártókat!Szerintem egy maláj thaiger propi ugyanannyira működik mint a ma népszerűbb társai😆
trenbolone meg ilyen gecik úgy is nyárra aktuális,aki meg télen is nyomja annak nem kell leirogatni

2023. November 10. - 15:08:42
Válasz #5706
Nem elérhető

Snatural


Írjátok, hogy nem frankó a Driada.

Nekem 2 hónapja csak 0,3ml ena megy 3 naponta TRT céllal.

Akkor simán lehet, hogy már rég naturál vagyok  :o

Sajnos nem jutottam el a laborig, de jövő héten mindenképp megteszem.

2023. November 10. - 17:06:30
Válasz #5707
Nem elérhető

Jbl


Írjátok, hogy nem frankó a Driada.

Nekem 2 hónapja csak 0,3ml ena megy 3 naponta TRT céllal.

Akkor simán lehet, hogy már rég naturál vagyok  :o

Sajnos nem jutottam el a laborig, de jövő héten mindenképp megteszem.


Trt lényege hogy pont natural szinted legyen, de érdemes megnézetni, mert lehet alatta vagy bőven és több kell. Én 250 enat adtam home made készítésű volt aztán fasza trt szintű teszto szintem volt 🥲

2023. November 10. - 19:56:34
Válasz #5708
Nem elérhető

Küklopsz


Írjátok, hogy nem frankó a Driada.

Nekem 2 hónapja csak 0,3ml ena megy 3 naponta TRT céllal.

Akkor simán lehet, hogy már rég naturál vagyok  :o

Sajnos nem jutottam el a laborig, de jövő héten mindenképp megteszem.

tényleg jó vagy ha ezzel barhogy is kinézel es érzed magad, mert ez így bőven a naturál értéket hozhatja😂

2023. November 10. - 22:54:34
Válasz #5709
Nem elérhető

Cplandrey


Moderátorok!!!
Kérdezném hogy az X napja ki írt posztom miért nem fogadjatok el????? Legalább legyen vér bennetek és írd meg ha valami nem tetszik!!!!

Olvasd el itt: https://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=1358.0  (moderátor)

2023. November 10. - 23:20:53
Válasz #5710
Nem elérhető

Yeeep



2023. November 11. - 20:56:51
Válasz #5711
Nem elérhető

Henrik01


Cytoph márkáról vélemények?

2023. November 11. - 20:57:37
Válasz #5712
Nem elérhető

bohoc89


Csak úgy kiváncsiságból, ti melyiket válsztanátok Tesztóból?

Biosira vs B.M. pharma

2023. November 11. - 21:34:05
Válasz #5713
Nem elérhető

Gábor77


Csak úgy kiváncsiságból, ti melyiket válsztanátok Tesztóból?

Biosira vs B.M. pharma
2 éve B.M a másikat nem ismerem

2023. November 12. - 22:17:26
Válasz #5714
Nem elérhető

Norborg34


Én most nem baszakodok! Hétfő 1 milka nem nem publikus ena+0,7 biosira testo x+1 milka imperia propi+1 milka imperia boldi! Szerdán majdnem ugyan ez csak nem publikus ena nélkül! Péntek pedig full ugyan az, mint hétfő! Imperia propi és boldi csak pénteken kezdődött, előtte 1 hónapig csak nem publikus ena ment biosira testo mixszel, de ilyet még egyik sem művelt! Most kiváncsi leszek imperia boldi és propesz mit fog alakítani?! Biosira testo mix amúgy simán jó, de azért váltottam enára, mert többen mondták, h jobb, mint a mix, majd ez is kiderül!