2024. Június 05. - 03:17:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460596 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2023. November 13. - 13:06:26
Válasz #5715
Nem elérhető

Dudu


Sziasztok !
Valakinél eseteleg elfekvőben Bromociptrin?

2023. November 14. - 05:38:18
Válasz #5716
Nem elérhető

Conduktor


Sziasztok! A nebidos sráchoz lenne pár kérdésem. Mennyit és hogy szúrod. Egybe a 4ml, vagy heti 0,5 ml? Ha az utóbbi a többit hol tárolod? 40 éves vagyok, 300 illetve kicsit az alatti tesztószinttel. Sehol nem akarják nekem felírni a rohadt nebidot, mondván ez még határértéken van. Illetve elég horror ára van a gyógyszernek, erre jár valami támogatás? Gondolom csak akkor ha a tesztó szint 200 alqtt van. Köszi előre is a válaszod

2023. November 14. - 16:48:35
Válasz #5717
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! A nebidos sráchoz lenne pár kérdésem. Mennyit és hogy szúrod. Egybe a 4ml, vagy heti 0,5 ml? Ha az utóbbi a többit hol tárolod? 40 éves vagyok, 300 illetve kicsit az alatti tesztószinttel. Sehol nem akarják nekem felírni a rohadt nebidot, mondván ez még határértéken van. Illetve elég horror ára van a gyógyszernek, erre jár valami támogatás? Gondolom csak akkor ha a tesztó szint 200 alqtt van. Köszi előre is a válaszod
Milyen mértékegységben adták meg?

2023. November 14. - 17:51:08
Válasz #5718
Nem elérhető

Needfor940


Conduktor:

Mennyit és hogy szúrod. Egybe a 4ml, vagy heti 0,5 ml?:

-Az elején egy nővér adta be, az egész 4ml. (nem kívánom senkinek). utána inkább én saját magam (párom) heti 0.5 vagy 5nap/0.35ml. Szeretném elkerülni a hullám vasút effektust.
bár az elején inkább így nézett ki: 1000/500/250/125/125/125 stb.

Ha az utóbbi a többit hol tárolod?

-Szekrényben

mondván ez még határértéken van:

-Rám is vagy 3-4-en baszták rám az ajtót. míg nem találtam egy korrekt dokit, akinek szóltam hogy ne a szintet nézze hanem "engem" hogy ennyi évesen ennyi.

Illetve elég horror ára van a gyógyszernek:

-Támogatva 2700 ft/4ml.

-Elkel menni egy magán dokihoz, és többet felkeresni. sajnos itt Mo-n elég csökött fejűek, és náluk a trt koksz, meg minek az neked? jó vagy te így is.

-Illetve ha úgy van akkor UG. kell egy jó forrás :) biztos segítenek itt a többiek hogy mit hogyan merre.
Sajnos Mo-n elég szűk így a "keret". de máshol, pl amcsiknál egy trt 300-400e ft 1 hónap. szóval :D:D

2023. November 14. - 18:26:50
Válasz #5719
Nem elérhető

Damn


Valaki dragonpharmát használt mostanában? Infó róluk?

2023. November 15. - 13:00:58
Válasz #5720
Nem elérhető

Conduktor


Conduktor:

Mennyit és hogy szúrod. Egybe a 4ml, vagy heti 0,5 ml?:

-Az elején egy nővér adta be, az egész 4ml. (nem kívánom senkinek). utána inkább én saját magam (párom) heti 0.5 vagy 5nap/0.35ml. Szeretném elkerülni a hullám vasút effektust.
bár az elején inkább így nézett ki: 1000/500/250/125/125/125 stb.

Ha az utóbbi a többit hol tárolod?

-Szekrényben

mondván ez még határértéken van:

-Rám is vagy 3-4-en baszták rám az ajtót. míg nem találtam egy korrekt dokit, akinek szóltam hogy ne a szintet nézze hanem "engem" hogy ennyi évesen ennyi.

Illetve elég horror ára van a gyógyszernek:

-Támogatva 2700 ft/4ml.

-Elkel menni egy magán dokihoz, és többet felkeresni. sajnos itt Mo-n elég csökött fejűek, és náluk a trt koksz, meg minek az neked? jó vagy te így is.

-Illetve ha úgy van akkor UG. kell egy jó forrás :) biztos segítenek itt a többiek hogy mit hogyan merre.
Sajnos Mo-n elég szűk így a "keret". de máshol, pl amcsiknál egy trt 300-400e ft 1 hónap. szóval :D:D

2023. November 15. - 13:10:59
Válasz #5721
Nem elérhető

Conduktor


Nagyon szépen köszönöm a választ. Igazából 30 évesen csináltak először hormon vizsgálatot, már akkor is csak 310 ng/dl volt. Alsó határérték. A hogy tárolod a nebidot, azt úgy értettem, hogy gumidugós az üvegcséje és mindig csak annyit szívsz ki belőle amennyi kell, vagy letörős az üveg teteje és felszívod fecskendőbe és abban van mind a 4ml? Illetve Szabolcsban már 5 dokinál voltam, sehol sem írják fel. 25000 vizsgálatidíj plusz 15000 ad mellé egy doboz viandrost, hogy ha elfogy, menjek vissza. 300-as értéknél is felírhatják támogatásra?

2023. November 15. - 19:00:15
Válasz #5722
Nem elérhető

Jbl


Nagyon szépen köszönöm a választ. Igazából 30 évesen csináltak először hormon vizsgálatot, már akkor is csak 310 ng/dl volt. Alsó határérték. A hogy tárolod a nebidot, azt úgy értettem, hogy gumidugós az üvegcséje és mindig csak annyit szívsz ki belőle amennyi kell, vagy letörős az üveg teteje és felszívod fecskendőbe és abban van mind a 4ml? Illetve Szabolcsban már 5 dokinál voltam, sehol sem írják fel. 25000 vizsgálatidíj plusz 15000 ad mellé egy doboz viandrost, hogy ha elfogy, menjek vissza. 300-as értéknél is felírhatják támogatásra?

Egyszer itt találkoztam egy orvos nevével akit többen ajánlottak:

https://www.andrologusdoktor.hu/

Ez mellett, ha nem jársz sikerrel ug cuccokat kell megpróbálni heti 2 ena 125-150 mg két szuriba megoldja a problémát, hogy trt szintbe legyel. Szerintem már van ennyi tudás itt, hogy egy trt-t simán betudsz állítani.

2023. November 16. - 06:09:25
Válasz #5723
Nem elérhető

Gábor77


Nagyon szépen köszönöm a választ. Igazából 30 évesen csináltak először hormon vizsgálatot, már akkor is csak 310 ng/dl volt. Alsó határérték. A hogy tárolod a nebidot, azt úgy értettem, hogy gumidugós az üvegcséje és mindig csak annyit szívsz ki belőle amennyi kell, vagy letörős az üveg teteje és felszívod fecskendőbe és abban van mind a 4ml? Illetve Szabolcsban már 5 dokinál voltam, sehol sem írják fel. 25000 vizsgálatidíj plusz 15000 ad mellé egy doboz viandrost, hogy ha elfogy, menjek vissza. 300-as értéknél is felírhatják támogatásra?

Egyszer itt találkoztam egy orvos nevével akit többen ajánlottak:

https://www.andrologusdoktor.hu/

Ez mellett, ha nem jársz sikerrel ug cuccokat kell megpróbálni heti 2 ena 125-150 mg két szuriba megoldja a problémát, hogy trt szintbe legyel. Szerintem már van ennyi tudás itt, hogy egy trt-t simán betudsz állítani.
Ha jó az anyag akkor a 100mg is elég hetente. Az is már hoz egy magas de még határértéken belüli értéket. Ez saját tapasztalás. Valóban nem atomtudomány a TRT. 4 hét után labor és ha kell a mennyiségen korrigál. De érezni is lehet a változást e mellett.
8 hónap után elkezdtem az edzést, most még nagyon finoman csak mert még fájdogál a műtéti terület.  Most fogom megemelni 100-ról 150mg-ra a heti TRT-t így hogy beindul az edzés.

2023. November 16. - 20:22:46
Válasz #5724
Nem elérhető

Karcsi!!!


Itthoni masteres vonalat tud valaki intèzni? Köszönöm!

2023. November 16. - 20:24:46
Válasz #5725
Nem elérhető

Karcsi!!!


Esetleg ha van valakinek felesleges test enája pár üveggel , átvennèm! Köszönöm!

2023. November 16. - 23:03:45
Válasz #5726
Nem elérhető

Alex111



2023. November 17. - 10:32:26
Válasz #5727
Nem elérhető

Jbl


Sziasztok!

Pharma-tech enat toltam és próbáltam ki heti 250 mg ment 125mg*2
Elment egy verkepre következő lett

40 nmol a totál teszto
Szabad és biológialig aktív tesztok is mind tartomány fölött

2023. November 17. - 19:18:53
Válasz #5728
Nem elérhető

Snatural


Ma megvolt reggel a labor.

Több mint 2 hónapja csak 0,3 ml Driada Ena megy 3 naponta.

A legutóbbi beadás szerdán este volt, a következő holnap este lesz.
Tehát a vizsgálat a beadást követően bő másfél napra következett.

Tesztoszteron 58,740 nmol/L *                       referencia (6,510 - 23,740)

Ösztradiol 136,6 pmol/L                                  referencia(0,0 - 146,1)

Az ösztradiol beállt egy jó értékre, korábban volt 600 felett is!
Mondjuk megy a beadások után 24 órával negyed szem hilma exemestane is.
Ezt most el fogom hagyni...

A hemoglobin szintem is helyreállt, legutóbb olyan magas, hogy a vizsgálatot követően felhívtak a laborból, hogy menjek be a kórházba megnézetni :-/
Nem mentem.
Akkor csökkentettem az adagot 0,3-ra, plusz egy hónapja leadtam 4 dl-t a véremből.
Határeset volt, hogy levették, mert még akkor is magas volt a hemoglobinom. - most már ok.

Néha a beadást követően elkap egy kis szívdobogás.
Lehet, hogy sűrűbbre kéne venni az adminisztrációt (?)

Mosta akkor tényleg szar a Driada?  ****:)))

2023. November 17. - 19:35:47
Válasz #5729
Nem elérhető

Gábor77


Ma megvolt reggel a labor.

Több mint 2 hónapja csak 0,3 ml Driada Ena megy 3 naponta.

A legutóbbi beadás szerdán este volt, a következő holnap este lesz.
Tehát a vizsgálat a beadást követően bő másfél napra következett.

Tesztoszteron 58,740 nmol/L *                       referencia (6,510 - 23,740)

Ösztradiol 136,6 pmol/L                                  referencia(0,0 - 146,1)

Az ösztradiol beállt egy jó értékre, korábban volt 600 felett is!
Mondjuk megy a beadások után 24 órával negyed szem hilma exemestane is.
Ezt most el fogom hagyni...

A hemoglobin szintem is helyreállt, legutóbb olyan magas, hogy a vizsgálatot követően felhívtak a laborból, hogy menjek be a kórházba megnézetni :-/
Nem mentem.
Akkor csökkentettem az adagot 0,3-ra, plusz egy hónapja leadtam 4 dl-t a véremből.
Határeset volt, hogy levették, mert még akkor is magas volt a hemoglobinom. - most már ok.

Néha a beadást követően elkap egy kis szívdobogás.
Lehet, hogy sűrűbbre kéne venni az adminisztrációt (?)

Mosta akkor tényleg szar a Driada?  ****:)))
Én most fogok áttérni a napi 0.1ml bőr alá adagolásra ezzel nagyon sima hormonszintet lehet hozni.