2024. Június 05. - 01:14:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 460502 alkalommal)

Needfor940 és 13 vendég van a témában

2023. November 17. - 21:07:02
Válasz #5730
Nem elérhető

Andaxin


Ha megkérdezhetem mennyi volt a hemaglobin szintén? Engem is felhívtak nekem 197 volt. Köszönöm

2023. November 17. - 21:59:20
Válasz #5731
Nem elérhető

Gyuf


Ma megvolt reggel a labor.

Több mint 2 hónapja csak 0,3 ml Driada Ena megy 3 naponta.

A legutóbbi beadás szerdán este volt, a következő holnap este lesz.
Tehát a vizsgálat a beadást követően bő másfél napra következett.

Tesztoszteron 58,740 nmol/L *                       referencia (6,510 - 23,740)

Ösztradiol 136,6 pmol/L                                  referencia(0,0 - 146,1)

Az ösztradiol beállt egy jó értékre, korábban volt 600 felett is!
Mondjuk megy a beadások után 24 órával negyed szem hilma exemestane is.
Ezt most el fogom hagyni...

A hemoglobin szintem is helyreállt, legutóbb olyan magas, hogy a vizsgálatot követően felhívtak a laborból, hogy menjek be a kórházba megnézetni :-/
Nem mentem.
Akkor csökkentettem az adagot 0,3-ra, plusz egy hónapja leadtam 4 dl-t a véremből.
Határeset volt, hogy levették, mert még akkor is magas volt a hemoglobinom. - most már ok.

Néha a beadást követően elkap egy kis szívdobogás.
Lehet, hogy sűrűbbre kéne venni az adminisztrációt (?)

Mosta akkor tényleg szar a Driada?  ****:)))
engem akkor fogott vagy kapott el hasonló tünet, amikor inzulinossal adtam hasizsírba a 0,3ml enát
1-1,5hónap után egyszer csak egy erőteljes melegség, erős szivdobogás, és amolyan alulról jövőfojtó érzés kapott el beadás után pár perccel
Mai napig nem tudom mi lehetett, mondjuk azóta nem is kisérleteztem.


2023. November 18. - 09:35:43
Válasz #5732
Nem elérhető

frankzane


Ma megvolt reggel a labor.

Több mint 2 hónapja csak 0,3 ml Driada Ena megy 3 naponta.

A legutóbbi beadás szerdán este volt, a következő holnap este lesz.
Tehát a vizsgálat a beadást követően bő másfél napra következett.

Tesztoszteron 58,740 nmol/L *                       referencia (6,510 - 23,740)

Ösztradiol 136,6 pmol/L                                  referencia(0,0 - 146,1)

Az ösztradiol beállt egy jó értékre, korábban volt 600 felett is!
Mondjuk megy a beadások után 24 órával negyed szem hilma exemestane is.
Ezt most el fogom hagyni...

A hemoglobin szintem is helyreállt, legutóbb olyan magas, hogy a vizsgálatot követően felhívtak a laborból, hogy menjek be a kórházba megnézetni :-/
Nem mentem.
Akkor csökkentettem az adagot 0,3-ra, plusz egy hónapja leadtam 4 dl-t a véremből.
Határeset volt, hogy levették, mert még akkor is magas volt a hemoglobinom. - most már ok.

Néha a beadást követően elkap egy kis szívdobogás.
Lehet, hogy sűrűbbre kéne venni az adminisztrációt (?)

Mosta akkor tényleg szar a Driada?  ****:)))
Szerintem nem arról van szó ,hogy egy márka csak jó vagy csak szar. Gondoljatok bele túlzás nélkül a fél világ pl Hilmát használ. Azt óriási volumenben kell gyártani. Ki tudja melyik batch milyen vagy épp az aznapi nyersanyag milyen minőségű vagy pont azt az egy litert kicsit elfőzték vagy eleve nem jól tárolták azt a pár litert vagy a te fiolád 60fokos kocsiba állt hetekig a csomagtartóban. Hilma itt hozott több embernek olyan vérképet ami azt predesztinálta ,hogy mind a 250mg benne van, de mutattak olyat is ahol a fele. BM-el is ugyan ez volt, és a driadával is.

2023. November 18. - 10:44:45
Válasz #5733
Nem elérhető

Gyuf


Ma megvolt reggel a labor.

Több mint 2 hónapja csak 0,3 ml Driada Ena megy 3 naponta.

A legutóbbi beadás szerdán este volt, a következő holnap este lesz.
Tehát a vizsgálat a beadást követően bő másfél napra következett.

Tesztoszteron 58,740 nmol/L *                       referencia (6,510 - 23,740)

Ösztradiol 136,6 pmol/L                                  referencia(0,0 - 146,1)

Az ösztradiol beállt egy jó értékre, korábban volt 600 felett is!
Mondjuk megy a beadások után 24 órával negyed szem hilma exemestane is.
Ezt most el fogom hagyni...

A hemoglobin szintem is helyreállt, legutóbb olyan magas, hogy a vizsgálatot követően felhívtak a laborból, hogy menjek be a kórházba megnézetni :-/
Nem mentem.
Akkor csökkentettem az adagot 0,3-ra, plusz egy hónapja leadtam 4 dl-t a véremből.
Határeset volt, hogy levették, mert még akkor is magas volt a hemoglobinom. - most már ok.

Néha a beadást követően elkap egy kis szívdobogás.
Lehet, hogy sűrűbbre kéne venni az adminisztrációt (?)

Mosta akkor tényleg szar a Driada?  ****:)))
Szerintem nem arról van szó ,hogy egy márka csak jó vagy csak szar. Gondoljatok bele túlzás nélkül a fél világ pl Hilmát használ. Azt óriási volumenben kell gyártani. Ki tudja melyik batch milyen vagy épp az aznapi nyersanyag milyen minőségű vagy pont azt az egy litert kicsit elfőzték vagy eleve nem jól tárolták azt a pár litert vagy a te fiolád 60fokos kocsiba állt hetekig a csomagtartóban. Hilma itt hozott több embernek olyan vérképet ami azt predesztinálta ,hogy mind a 250mg benne van, de mutattak olyat is ahol a fele. BM-el is ugyan ez volt, és a driadával is.
Pontosan, ezek ug cuccok, mert pl valakinek az xy számú atom jó, másiknak ugyan az viszont nem, kitudja kiét hol mikor meddig tárolták. Vagy lehet nem is ugyan abból a "gyárból" jött. Hamisítanak itt már mindent.
nem hiszem hogy a mai világban egy digitálisan készített cimkét oly nehéz lenni megcsinálni, és egy összepancsolt üvegre rárakni.



2023. November 18. - 12:12:08
Válasz #5734
Nem elérhető

Snatural


Ha megkérdezhetem mennyi volt a hemaglobin szintén? Engem is felhívtak nekem 197 volt. Köszönöm

196 g/l volt nálam.

175 a felső határérték, e fölött már túl sűrű a vér, ez rendkívül veszélyes állapot.

Én:
csökkentettem a tesztót, drasztikusan emeltem a folyadékbevitelen, tápkiegben ment a taurin, L-arginin és szedtem aspirin protectet.
Egy hónap múlva visszaesett annyira, hogy el tudtam menni véradásra. Levettek 4 dl vért. Azóta ismét eltelt egy hónap, most 167 g/l a hemoglobin szintem.


2023. November 18. - 12:16:04
Válasz #5735
Nem elérhető

Snatural


Én most fogok áttérni a napi 0.1ml bőr alá adagolásra ezzel nagyon sima hormonszintet lehet hozni.

Hasi zsírba adod?
Én is szeretnék áttérni szubkután beadásra.
Én minden másnap adnám... milyen tűvel megy?

2023. November 18. - 12:19:58
Válasz #5736
Nem elérhető

Snatural



Szerintem nem arról van szó ,hogy egy márka csak jó vagy csak szar. Gondoljatok bele túlzás nélkül a fél világ pl Hilmát használ. Azt óriási volumenben kell gyártani. Ki tudja melyik batch milyen vagy épp az aznapi nyersanyag milyen minőségű vagy pont azt az egy litert kicsit elfőzték vagy eleve nem jól tárolták azt a pár litert vagy a te fiolád 60fokos kocsiba állt hetekig a csomagtartóban. Hilma itt hozott több embernek olyan vérképet ami azt predesztinálta ,hogy mind a 250mg benne van, de mutattak olyat is ahol a fele. BM-el is ugyan ez volt, és a driadával is.

Pontosan.
Ami nálam megy 0,3ml 3 naponta driada, abból, hogy lesz 58-as hormonszint?
Sokkal kevesebbre számoltam.
Ez túl van dózisolva?
Vagy csak azért emelkedett így meg, mert az ösztrogént visszanyomtam? -ki tudja...

2023. November 18. - 12:23:00
Válasz #5737
Nem elérhető

Gábor77


Én most fogok áttérni a napi 0.1ml bőr alá adagolásra ezzel nagyon sima hormonszintet lehet hozni.

Hasi zsírba adod?
Én is szeretnék áttérni szubkután beadásra.
Én minden másnap adnám... milyen tűvel megy?
A 30G-vel bemegy viszonylag "könnyen"

2023. November 18. - 12:36:21
Válasz #5738
Nem elérhető

Snatural


Én most fogok áttérni a napi 0.1ml bőr alá adagolásra ezzel nagyon sima hormonszintet lehet hozni.

Hasi zsírba adod?
Én is szeretnék áttérni szubkután beadásra.
Én minden másnap adnám... milyen tűvel megy?
A 30G-vel bemegy viszonylag "könnyen"

Á köszönöm, gondolom olyan fél col körüli hossz az elegendő.
Ki fogom próbálni.

2023. November 18. - 13:25:59
Válasz #5739
Nem elérhető

VBorisz


Igen ezt az 58-as szintet sokallom nagyon heti 0,6 ml- től.
Nem lehet hogy még van benned az előző cuccokból?
Nálam 2ml sem csinált ennyit, viszont ma leteszteltem a Driada  HCG-t és teljesen jó!!!
Este teszek fel róla képet majd ha lesz több időm.
Üdv.

2023. November 18. - 13:59:31
Válasz #5740
Nem elérhető

Snatural


Igen ezt az 58-as szintet sokallom nagyon heti 0,6 ml- től.
Nem lehet hogy még van benned az előző cuccokból?
Nálam 2ml sem csinált ennyit, viszont ma leteszteltem a Driada  HCG-t és teljesen jó!!!
Este teszek fel róla képet majd ha lesz több időm.
Üdv.

Közel 10 hete megy a 0,3ml 3 naponta, nem hiszem, hogy az előzőből még maradt bennem.

Korábban a 0,6 mejestic cyp 3 naponta 62-et hozott!
Tehát a mostani megfelelzett dózis is hasonló értéket hoz mint korábban.
Nem is értem.

Mondjuk akkor nem ment Ai  és nagyon magas volt az ösztradiol:

konkrétan:

teszto = 62,     ösztro=609 (0,6ml/3naponta - korábban ez ment)
teszto= 58,7    ösztro=136,6 (0,3ml/3naponta - ez megy most)


Én arra gondolok, hogy a kordában tartott ösztrogén emeli meg a tesztó szintet is....






2023. November 18. - 19:02:41
Válasz #5741
Nem elérhető

Rise


Igen ezt az 58-as szintet sokallom nagyon heti 0,6 ml- től.
Nem lehet hogy még van benned az előző cuccokból?
Nálam 2ml sem csinált ennyit, viszont ma leteszteltem a Driada  HCG-t és teljesen jó!!!
Este teszek fel róla képet majd ha lesz több időm.
Üdv.

Szia. valaki itt azt mondta a Driada HCG -ről  hogy üres volt neki! Ennyit erről!
Én  egy hónapja  mikor beszéltem a Driadaval mondták hogy nyugodtan tesztelhetem a HCG-jüket  terhességi tesztel!
 Akkor lehet rendelni! Most ráadásul  Black Friday van náluk  minden féláron van!!

2023. November 18. - 19:18:55
Válasz #5742
Nem elérhető

VBorisz


Persze ha nem tud ösztrogénné alakulni tesztó marad magasan.
Itt az én eredményem a 2 naponta 0,5ml , és az a baj ez most a sustaladnál és ugyanez volt előtte a t.enánál is szóval mindkét termékben ugyanannyi a hatóanyag.Vettem tőlük üveg ampullásat is annak más a batch száma, azt még nem próbáltam, a HCG viszont jó.
Itt vannak a képek:

2023. November 18. - 19:59:42
Válasz #5743
Nem elérhető

Henrik01


Squid pharma-ról vagy cytoph-ról vélemények?

2023. November 18. - 20:44:39
Válasz #5744
Nem elérhető

Alex111



Olyan a szine mintha trenbolone lenne😊
Persze ha nem tud ösztrogénné alakulni tesztó marad magasan.
Itt az én eredményem a 2 naponta 0,5ml , és az a baj ez most a sustaladnál és ugyanez volt előtte a t.enánál is szóval mindkét termékben ugyanannyi a hatóanyag.Vettem tőlük üveg ampullásat is annak más a batch száma, azt még nem próbáltam, a HCG viszont jó.
Itt vannak a képek: